See the notice on TED website
2. Řízení
Řízení
Název: Dostawa produktów leczniczych - 11 części
Popis: Dostawa produktów leczniczych - 11 części
Interní identifikátor: DZ-SZPZ.261.38.2026
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ano
Odůvodnění zrychleného řízení: Leki niezbędne do zapewnienia obowiązujących terapii, leki na ratunek życia.
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 33600000 Léčivé přípravky a zdravotnické prostředky
5. Část
Část: LOT-0001
Název: Część 1 - Filgrastimum
Popis: Część 1 - Filgrastimum
Interní identifikátor: Część 1 - Filgrastimum
Část: LOT-0002
Název: Część 2 - Acalabrutinibum
Popis: Część 2 - Acalabrutinibum
Interní identifikátor: Część 2 - Acalabrutinibum
Část: LOT-0003
Název: Część 3 - Ciclosporinum
Popis: Część 3 - Ciclosporinum
Interní identifikátor: Część 3 - Ciclosporinum
Část: LOT-0004
Název: Część 4 - Sorafenibum
Popis: Część 4 - Sorafenibum
Interní identifikátor: Część 4 - Sorafenibum
Část: LOT-0005
Název: Część 5 - Fludarabini phosphas tabl.
Popis: Część 5 - Fludarabini phosphas tabl.
Interní identifikátor: Część 5 - Fludarabini phosphas tabl.
Část: LOT-0006
Název: Część 6 - Azacitidinum
Popis: Część 6 - Azacitidinum
Interní identifikátor: Część 6 - Azacitidinum
Část: LOT-0007
Název: Część 7 - Cladribinum
Popis: Część 7 - Cladribinum
Interní identifikátor: Część 7 - Cladribinum
Část: LOT-0008
Název: Część 8 - Asciminibum
Popis: Część 8 - Asciminibum
Interní identifikátor: Część 8 - Asciminibum
Část: LOT-0009
Název: Część 9 - Voriconazolum
Popis: Część 9 - Voriconazolum
Interní identifikátor: Część 9 - Voriconazolum
Část: LOT-0010
Název: Część 10 - Sodium Levofolinate
Popis: Część 10 - Sodium Levofolinate
Interní identifikátor: Część 10 - Sodium Levofolinate
Část: LOT-0011
Název: Część 11 - Zanubrutinibum
Popis: Część 11 - Zanubrutinibum
Interní identifikátor: Część 11 - Zanubrutinibum
2. Procedure
Procedure
Intern ID: DZ-SZPZ.261.38.2026
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: ja
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 33600000 Lægemidler
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Titel: Część 1 - Filgrastimum
Beskrivelse: Część 1 - Filgrastimum
Intern ID: Część 1 - Filgrastimum
Delkontrakt: LOT-0002
Titel: Część 2 - Acalabrutinibum
Beskrivelse: Część 2 - Acalabrutinibum
Intern ID: Część 2 - Acalabrutinibum
Delkontrakt: LOT-0003
Titel: Część 3 - Ciclosporinum
Beskrivelse: Część 3 - Ciclosporinum
Intern ID: Część 3 - Ciclosporinum
Delkontrakt: LOT-0004
Titel: Część 4 - Sorafenibum
Beskrivelse: Część 4 - Sorafenibum
Intern ID: Część 4 - Sorafenibum
Delkontrakt: LOT-0005
Delkontrakt: LOT-0006
Titel: Część 6 - Azacitidinum
Beskrivelse: Część 6 - Azacitidinum
Intern ID: Część 6 - Azacitidinum
Delkontrakt: LOT-0007
Titel: Część 7 - Cladribinum
Beskrivelse: Część 7 - Cladribinum
Intern ID: Część 7 - Cladribinum
Delkontrakt: LOT-0008
Titel: Część 8 - Asciminibum
Beskrivelse: Część 8 - Asciminibum
Intern ID: Część 8 - Asciminibum
Delkontrakt: LOT-0009
Titel: Część 9 - Voriconazolum
Beskrivelse: Część 9 - Voriconazolum
Intern ID: Część 9 - Voriconazolum
Delkontrakt: LOT-0010
Titel: Część 10 - Sodium Levofolinate
Delkontrakt: LOT-0011
Titel: Część 11 - Zanubrutinibum
Beskrivelse: Część 11 - Zanubrutinibum
Intern ID: Część 11 - Zanubrutinibum
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: DZ-SZPZ.261.38.2026
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: ναι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33600000 Φαρμακευτικά προϊόντα
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Τίτλος: Część 1 - Filgrastimum
Περιγραφή: Część 1 - Filgrastimum
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 1 - Filgrastimum
Παρτίδα: LOT-0002
Τίτλος: Część 2 - Acalabrutinibum
Περιγραφή: Część 2 - Acalabrutinibum
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 2 - Acalabrutinibum
Παρτίδα: LOT-0003
Τίτλος: Część 3 - Ciclosporinum
Περιγραφή: Część 3 - Ciclosporinum
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 3 - Ciclosporinum
Παρτίδα: LOT-0004
Τίτλος: Część 4 - Sorafenibum
Περιγραφή: Część 4 - Sorafenibum
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 4 - Sorafenibum
Παρτίδα: LOT-0005
Παρτίδα: LOT-0006
Τίτλος: Część 6 - Azacitidinum
Περιγραφή: Część 6 - Azacitidinum
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 6 - Azacitidinum
Παρτίδα: LOT-0007
Τίτλος: Część 7 - Cladribinum
Περιγραφή: Część 7 - Cladribinum
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 7 - Cladribinum
Παρτίδα: LOT-0008
Τίτλος: Część 8 - Asciminibum
Περιγραφή: Część 8 - Asciminibum
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 8 - Asciminibum
Παρτίδα: LOT-0009
Τίτλος: Część 9 - Voriconazolum
Περιγραφή: Część 9 - Voriconazolum
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 9 - Voriconazolum
Παρτίδα: LOT-0010
Τίτλος: Część 10 - Sodium Levofolinate
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 10 - Sodium Levofolinate
Παρτίδα: LOT-0011
Τίτλος: Część 11 - Zanubrutinibum
Περιγραφή: Część 11 - Zanubrutinibum
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 11 - Zanubrutinibum
Internal identifier: DZ-SZPZ.261.38.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33600000 Pharmaceutical products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Część 1 - Filgrastimum
Description: Część 1 - Filgrastimum
Internal identifier: Część 1 - Filgrastimum
Lot: LOT-0002
Title: Część 2 - Acalabrutinibum
Description: Część 2 - Acalabrutinibum
Internal identifier: Część 2 - Acalabrutinibum
Lot: LOT-0003
Title: Część 3 - Ciclosporinum
Description: Część 3 - Ciclosporinum
Internal identifier: Część 3 - Ciclosporinum
Lot: LOT-0004
Title: Część 4 - Sorafenibum
Description: Część 4 - Sorafenibum
Internal identifier: Część 4 - Sorafenibum
Lot: LOT-0005
Lot: LOT-0006
Title: Część 6 - Azacitidinum
Description: Część 6 - Azacitidinum
Internal identifier: Część 6 - Azacitidinum
Lot: LOT-0007
Title: Część 7 - Cladribinum
Description: Część 7 - Cladribinum
Internal identifier: Część 7 - Cladribinum
Lot: LOT-0008
Title: Część 8 - Asciminibum
Description: Część 8 - Asciminibum
Internal identifier: Część 8 - Asciminibum
Lot: LOT-0009
Title: Część 9 - Voriconazolum
Description: Część 9 - Voriconazolum
Internal identifier: Część 9 - Voriconazolum
Lot: LOT-0010
Title: Część 10 - Sodium Levofolinate
Lot: LOT-0011
Title: Część 11 - Zanubrutinibum
Description: Część 11 - Zanubrutinibum
Internal identifier: Część 11 - Zanubrutinibum
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: DZ-SZPZ.261.38.2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: sí
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33600000 Productos farmacéuticos
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Część 1 - Filgrastimum
Descripción: Część 1 - Filgrastimum
Identificador interno: Część 1 - Filgrastimum
Lote: LOT-0002
Título: Część 2 - Acalabrutinibum
Descripción: Część 2 - Acalabrutinibum
Identificador interno: Część 2 - Acalabrutinibum
Lote: LOT-0003
Título: Część 3 - Ciclosporinum
Descripción: Część 3 - Ciclosporinum
Identificador interno: Część 3 - Ciclosporinum
Lote: LOT-0004
Título: Część 4 - Sorafenibum
Descripción: Część 4 - Sorafenibum
Identificador interno: Część 4 - Sorafenibum
Lote: LOT-0005
Lote: LOT-0006
Título: Część 6 - Azacitidinum
Descripción: Część 6 - Azacitidinum
Identificador interno: Część 6 - Azacitidinum
Lote: LOT-0007
Título: Część 7 - Cladribinum
Descripción: Część 7 - Cladribinum
Identificador interno: Część 7 - Cladribinum
Lote: LOT-0008
Título: Część 8 - Asciminibum
Descripción: Część 8 - Asciminibum
Identificador interno: Część 8 - Asciminibum
Lote: LOT-0009
Título: Część 9 - Voriconazolum
Descripción: Część 9 - Voriconazolum
Identificador interno: Część 9 - Voriconazolum
Lote: LOT-0010
Título: Część 10 - Sodium Levofolinate
Lote: LOT-0011
Título: Część 11 - Zanubrutinibum
Descripción: Część 11 - Zanubrutinibum
Identificador interno: Część 11 - Zanubrutinibum
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: DZ-SZPZ.261.38.2026
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: jah
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 33600000 Ravimid
5. Osa
Osa: LOT-0001
Pealkiri: Część 1 - Filgrastimum
Kirjeldus: Część 1 - Filgrastimum
Sisemine tunnus: Część 1 - Filgrastimum
Osa: LOT-0002
Pealkiri: Część 2 - Acalabrutinibum
Kirjeldus: Część 2 - Acalabrutinibum
Sisemine tunnus: Część 2 - Acalabrutinibum
Osa: LOT-0003
Pealkiri: Część 3 - Ciclosporinum
Kirjeldus: Część 3 - Ciclosporinum
Sisemine tunnus: Część 3 - Ciclosporinum
Osa: LOT-0004
Pealkiri: Część 4 - Sorafenibum
Kirjeldus: Część 4 - Sorafenibum
Sisemine tunnus: Część 4 - Sorafenibum
Osa: LOT-0005
Osa: LOT-0006
Pealkiri: Część 6 - Azacitidinum
Kirjeldus: Część 6 - Azacitidinum
Sisemine tunnus: Część 6 - Azacitidinum
Osa: LOT-0007
Pealkiri: Część 7 - Cladribinum
Kirjeldus: Część 7 - Cladribinum
Sisemine tunnus: Część 7 - Cladribinum
Osa: LOT-0008
Pealkiri: Część 8 - Asciminibum
Kirjeldus: Część 8 - Asciminibum
Sisemine tunnus: Część 8 - Asciminibum
Osa: LOT-0009
Pealkiri: Część 9 - Voriconazolum
Kirjeldus: Część 9 - Voriconazolum
Sisemine tunnus: Część 9 - Voriconazolum
Osa: LOT-0010
Osa: LOT-0011
Pealkiri: Część 11 - Zanubrutinibum
Kirjeldus: Część 11 - Zanubrutinibum
Sisemine tunnus: Część 11 - Zanubrutinibum
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: DZ-SZPZ.261.38.2026
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: kyllä
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33600000 Farmaseuttiset tuotteet
Ilmoituksen nimi: Część 1 - Filgrastimum
Kuvaus: Część 1 - Filgrastimum
Sisäinen tunniste: Część 1 - Filgrastimum
Kuvaus: Część 2 - Acalabrutinibum
Kuvaus: Część 3 - Ciclosporinum
Sisäinen tunniste: Część 3 - Ciclosporinum
Ilmoituksen nimi: Część 4 - Sorafenibum
Kuvaus: Część 4 - Sorafenibum
Sisäinen tunniste: Część 4 - Sorafenibum
Ilmoituksen nimi: Część 6 - Azacitidinum
Kuvaus: Część 6 - Azacitidinum
Sisäinen tunniste: Część 6 - Azacitidinum
Ilmoituksen nimi: Część 7 - Cladribinum
Kuvaus: Część 7 - Cladribinum
Sisäinen tunniste: Część 7 - Cladribinum
Ilmoituksen nimi: Część 8 - Asciminibum
Kuvaus: Część 8 - Asciminibum
Sisäinen tunniste: Część 8 - Asciminibum
Kuvaus: Część 9 - Voriconazolum
Sisäinen tunniste: Część 9 - Voriconazolum
Kuvaus: Część 10 - Sodium Levofolinate
Kuvaus: Część 11 - Zanubrutinibum
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: DZ-SZPZ.261.38.2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: tá
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Teideal: Część 1 - Filgrastimum
Cur síos: Część 1 - Filgrastimum
Aitheantóir inmheánach: Część 1 - Filgrastimum
Luchtóg: LOT-0002
Teideal: Część 2 - Acalabrutinibum
Cur síos: Część 2 - Acalabrutinibum
Aitheantóir inmheánach: Część 2 - Acalabrutinibum
Luchtóg: LOT-0003
Teideal: Część 3 - Ciclosporinum
Cur síos: Część 3 - Ciclosporinum
Aitheantóir inmheánach: Część 3 - Ciclosporinum
Luchtóg: LOT-0004
Teideal: Część 4 - Sorafenibum
Cur síos: Część 4 - Sorafenibum
Aitheantóir inmheánach: Część 4 - Sorafenibum
Luchtóg: LOT-0005
Luchtóg: LOT-0006
Teideal: Część 6 - Azacitidinum
Cur síos: Część 6 - Azacitidinum
Aitheantóir inmheánach: Część 6 - Azacitidinum
Luchtóg: LOT-0007
Teideal: Część 7 - Cladribinum
Cur síos: Część 7 - Cladribinum
Aitheantóir inmheánach: Część 7 - Cladribinum
Luchtóg: LOT-0008
Teideal: Część 8 - Asciminibum
Cur síos: Część 8 - Asciminibum
Aitheantóir inmheánach: Część 8 - Asciminibum
Luchtóg: LOT-0009
Teideal: Część 9 - Voriconazolum
Cur síos: Część 9 - Voriconazolum
Aitheantóir inmheánach: Część 9 - Voriconazolum
Luchtóg: LOT-0010
Teideal: Część 10 - Sodium Levofolinate
Aitheantóir inmheánach: Część 10 - Sodium Levofolinate
Luchtóg: LOT-0011
Teideal: Część 11 - Zanubrutinibum
Cur síos: Część 11 - Zanubrutinibum
Aitheantóir inmheánach: Część 11 - Zanubrutinibum
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: DZ-SZPZ.261.38.2026
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: da
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 33600000 Farmaceutski proizvodi
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Naslov: Część 1 - Filgrastimum
Opis: Część 1 - Filgrastimum
Interna identifikacijska oznaka: Część 1 - Filgrastimum
Grupa: LOT-0002
Naslov: Część 2 - Acalabrutinibum
Opis: Część 2 - Acalabrutinibum
Interna identifikacijska oznaka: Część 2 - Acalabrutinibum
Grupa: LOT-0003
Naslov: Część 3 - Ciclosporinum
Opis: Część 3 - Ciclosporinum
Interna identifikacijska oznaka: Część 3 - Ciclosporinum
Grupa: LOT-0004
Naslov: Część 4 - Sorafenibum
Opis: Część 4 - Sorafenibum
Interna identifikacijska oznaka: Część 4 - Sorafenibum
Grupa: LOT-0005
Interna identifikacijska oznaka: Część 5 - Fludarabini phosphas tabl.
Grupa: LOT-0006
Naslov: Część 6 - Azacitidinum
Opis: Część 6 - Azacitidinum
Interna identifikacijska oznaka: Część 6 - Azacitidinum
Grupa: LOT-0007
Naslov: Część 7 - Cladribinum
Opis: Część 7 - Cladribinum
Interna identifikacijska oznaka: Część 7 - Cladribinum
Grupa: LOT-0008
Naslov: Część 8 - Asciminibum
Opis: Część 8 - Asciminibum
Interna identifikacijska oznaka: Część 8 - Asciminibum
Grupa: LOT-0009
Naslov: Część 9 - Voriconazolum
Opis: Część 9 - Voriconazolum
Interna identifikacijska oznaka: Część 9 - Voriconazolum
Grupa: LOT-0010
Naslov: Część 10 - Sodium Levofolinate
Opis: Część 10 - Sodium Levofolinate
Interna identifikacijska oznaka: Część 10 - Sodium Levofolinate
Grupa: LOT-0011
Naslov: Część 11 - Zanubrutinibum
Opis: Część 11 - Zanubrutinibum
Interna identifikacijska oznaka: Część 11 - Zanubrutinibum
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: DZ-SZPZ.261.38.2026
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: igen
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33600000 Gyógyszerészeti termékek
5. Rész
Rész: LOT-0001
Cím: Część 1 - Filgrastimum
Leírás: Część 1 - Filgrastimum
Belső azonosító: Część 1 - Filgrastimum
Rész: LOT-0002
Cím: Część 2 - Acalabrutinibum
Leírás: Część 2 - Acalabrutinibum
Rész: LOT-0003
Cím: Część 3 - Ciclosporinum
Leírás: Część 3 - Ciclosporinum
Rész: LOT-0004
Cím: Część 4 - Sorafenibum
Leírás: Część 4 - Sorafenibum
Belső azonosító: Część 4 - Sorafenibum
Rész: LOT-0005
Rész: LOT-0006
Cím: Część 6 - Azacitidinum
Leírás: Część 6 - Azacitidinum
Belső azonosító: Część 6 - Azacitidinum
Rész: LOT-0007
Cím: Część 7 - Cladribinum
Leírás: Część 7 - Cladribinum
Belső azonosító: Część 7 - Cladribinum
Rész: LOT-0008
Cím: Część 8 - Asciminibum
Leírás: Część 8 - Asciminibum
Belső azonosító: Część 8 - Asciminibum
Rész: LOT-0009
Cím: Część 9 - Voriconazolum
Leírás: Część 9 - Voriconazolum
Rész: LOT-0010
Cím: Część 10 - Sodium Levofolinate
Leírás: Część 10 - Sodium Levofolinate
Rész: LOT-0011
Cím: Część 11 - Zanubrutinibum
Leírás: Część 11 - Zanubrutinibum
2. Procedura
Procedura
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: sì
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 33600000 Prodotti farmaceutici
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Titolo: Część 1 - Filgrastimum
Descrizione: Część 1 - Filgrastimum
Lotto: LOT-0002
Titolo: Część 2 - Acalabrutinibum
Descrizione: Część 2 - Acalabrutinibum
Lotto: LOT-0003
Titolo: Część 3 - Ciclosporinum
Descrizione: Część 3 - Ciclosporinum
Lotto: LOT-0004
Titolo: Część 4 - Sorafenibum
Descrizione: Część 4 - Sorafenibum
Lotto: LOT-0005
Lotto: LOT-0006
Titolo: Część 6 - Azacitidinum
Descrizione: Część 6 - Azacitidinum
Lotto: LOT-0007
Titolo: Część 7 - Cladribinum
Descrizione: Część 7 - Cladribinum
Lotto: LOT-0008
Titolo: Część 8 - Asciminibum
Descrizione: Część 8 - Asciminibum
Lotto: LOT-0009
Titolo: Część 9 - Voriconazolum
Descrizione: Część 9 - Voriconazolum
Lotto: LOT-0010
Titolo: Część 10 - Sodium Levofolinate
Identificativo interno: Część 10 - Sodium Levofolinate
Lotto: LOT-0011
Titolo: Część 11 - Zanubrutinibum
Descrizione: Część 11 - Zanubrutinibum
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: DZ-SZPZ.261.38.2026
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: taip
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33600000 Farmacijos produktai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pavadinimas: Część 1 - Filgrastimum
Aprašymas: Część 1 - Filgrastimum
Vidaus identifikatorius: Część 1 - Filgrastimum
Pirkimo dalis: LOT-0002
Pavadinimas: Część 2 - Acalabrutinibum
Aprašymas: Część 2 - Acalabrutinibum
Vidaus identifikatorius: Część 2 - Acalabrutinibum
Pirkimo dalis: LOT-0003
Pavadinimas: Część 3 - Ciclosporinum
Aprašymas: Część 3 - Ciclosporinum
Vidaus identifikatorius: Część 3 - Ciclosporinum
Pirkimo dalis: LOT-0004
Pavadinimas: Część 4 - Sorafenibum
Aprašymas: Część 4 - Sorafenibum
Vidaus identifikatorius: Część 4 - Sorafenibum
Pirkimo dalis: LOT-0005
Pirkimo dalis: LOT-0006
Pavadinimas: Część 6 - Azacitidinum
Aprašymas: Część 6 - Azacitidinum
Vidaus identifikatorius: Część 6 - Azacitidinum
Pirkimo dalis: LOT-0007
Pavadinimas: Część 7 - Cladribinum
Aprašymas: Część 7 - Cladribinum
Vidaus identifikatorius: Część 7 - Cladribinum
Pirkimo dalis: LOT-0008
Pavadinimas: Część 8 - Asciminibum
Aprašymas: Część 8 - Asciminibum
Vidaus identifikatorius: Część 8 - Asciminibum
Pirkimo dalis: LOT-0009
Pavadinimas: Część 9 - Voriconazolum
Aprašymas: Część 9 - Voriconazolum
Vidaus identifikatorius: Część 9 - Voriconazolum
Pirkimo dalis: LOT-0010
Vidaus identifikatorius: Część 10 - Sodium Levofolinate
Pirkimo dalis: LOT-0011
Pavadinimas: Część 11 - Zanubrutinibum
Aprašymas: Część 11 - Zanubrutinibum
Vidaus identifikatorius: Część 11 - Zanubrutinibum
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: DZ-SZPZ.261.38.2026
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: iva
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33600000 Prodotti farmaċewtiċi
5. Lott
Lott: LOT-0001
Titlu: Część 1 - Filgrastimum
Deskrizzjoni: Część 1 - Filgrastimum
Identifikatur intern: Część 1 - Filgrastimum
Lott: LOT-0002
Titlu: Część 2 - Acalabrutinibum
Deskrizzjoni: Część 2 - Acalabrutinibum
Identifikatur intern: Część 2 - Acalabrutinibum
Lott: LOT-0003
Titlu: Część 3 - Ciclosporinum
Deskrizzjoni: Część 3 - Ciclosporinum
Identifikatur intern: Część 3 - Ciclosporinum
Lott: LOT-0004
Titlu: Część 4 - Sorafenibum
Deskrizzjoni: Część 4 - Sorafenibum
Identifikatur intern: Część 4 - Sorafenibum
Lott: LOT-0005
Lott: LOT-0006
Titlu: Część 6 - Azacitidinum
Deskrizzjoni: Część 6 - Azacitidinum
Identifikatur intern: Część 6 - Azacitidinum
Lott: LOT-0007
Titlu: Część 7 - Cladribinum
Deskrizzjoni: Część 7 - Cladribinum
Identifikatur intern: Część 7 - Cladribinum
Lott: LOT-0008
Titlu: Część 8 - Asciminibum
Deskrizzjoni: Część 8 - Asciminibum
Identifikatur intern: Część 8 - Asciminibum
Lott: LOT-0009
Titlu: Część 9 - Voriconazolum
Deskrizzjoni: Część 9 - Voriconazolum
Identifikatur intern: Część 9 - Voriconazolum
Lott: LOT-0010
Titlu: Część 10 - Sodium Levofolinate
Lott: LOT-0011
Titlu: Część 11 - Zanubrutinibum
Deskrizzjoni: Część 11 - Zanubrutinibum
Identifikatur intern: Część 11 - Zanubrutinibum
Interne identificatiecode: DZ-SZPZ.261.38.2026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: ja
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33600000 Farmaceutische producten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Beschrijving: Część 1 - Filgrastimum
Interne identificatiecode: Część 1 - Filgrastimum
Perceel: LOT-0002
Beschrijving: Część 2 - Acalabrutinibum
Interne identificatiecode: Część 2 - Acalabrutinibum
Perceel: LOT-0003
Beschrijving: Część 3 - Ciclosporinum
Interne identificatiecode: Część 3 - Ciclosporinum
Perceel: LOT-0004
Beschrijving: Część 4 - Sorafenibum
Interne identificatiecode: Część 4 - Sorafenibum
Perceel: LOT-0005
Perceel: LOT-0006
Beschrijving: Część 6 - Azacitidinum
Interne identificatiecode: Część 6 - Azacitidinum
Perceel: LOT-0007
Beschrijving: Część 7 - Cladribinum
Interne identificatiecode: Część 7 - Cladribinum
Perceel: LOT-0008
Beschrijving: Część 8 - Asciminibum
Interne identificatiecode: Część 8 - Asciminibum
Perceel: LOT-0009
Beschrijving: Część 9 - Voriconazolum
Interne identificatiecode: Część 9 - Voriconazolum
Perceel: LOT-0010
Interne identificatiecode: Część 10 - Sodium Levofolinate
Perceel: LOT-0011
Beschrijving: Część 11 - Zanubrutinibum
Interne identificatiecode: Część 11 - Zanubrutinibum
Wewnętrzny identyfikator: DZ-SZPZ.261.38.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: tak
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33600000 Produkty farmaceutyczne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Część 1 - Filgrastimum
Wewnętrzny identyfikator: Część 1 - Filgrastimum
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Część 2 - Acalabrutinibum
Wewnętrzny identyfikator: Część 2 - Acalabrutinibum
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: Część 3 - Ciclosporinum
Wewnętrzny identyfikator: Część 3 - Ciclosporinum
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: Część 4 - Sorafenibum
Wewnętrzny identyfikator: Część 4 - Sorafenibum
Część zamówienia: LOT-0005
Część zamówienia: LOT-0006
Tytuł: Część 6 - Azacitidinum
Wewnętrzny identyfikator: Część 6 - Azacitidinum
Część zamówienia: LOT-0007
Tytuł: Część 7 - Cladribinum
Wewnętrzny identyfikator: Część 7 - Cladribinum
Część zamówienia: LOT-0008
Tytuł: Część 8 - Asciminibum
Wewnętrzny identyfikator: Część 8 - Asciminibum
Część zamówienia: LOT-0009
Tytuł: Część 9 - Voriconazolum
Wewnętrzny identyfikator: Część 9 - Voriconazolum
Część zamówienia: LOT-0010
Tytuł: Część 10 - Sodium Levofolinate
Część zamówienia: LOT-0011
Tytuł: Część 11 - Zanubrutinibum
Wewnętrzny identyfikator: Część 11 - Zanubrutinibum
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: sim
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 33600000 Produtos farmacêuticos
Descrição: Część 1 - Filgrastimum
Descrição: Część 2 - Acalabrutinibum
Descrição: Część 3 - Ciclosporinum
Descrição: Część 4 - Sorafenibum
Descrição: Część 6 - Azacitidinum
Descrição: Część 7 - Cladribinum
Descrição: Część 8 - Asciminibum
Descrição: Część 9 - Voriconazolum
Descrição: Część 11 - Zanubrutinibum
2. Postup
Postup
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: áno
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 33600000 Farmaceutické výrobky
5. Časť
Časť: LOT-0001
Názov: Część 1 - Filgrastimum
Časť: LOT-0002
Názov: Część 2 - Acalabrutinibum
Časť: LOT-0003
Názov: Część 3 - Ciclosporinum
Časť: LOT-0004
Názov: Część 4 - Sorafenibum
Časť: LOT-0005
Časť: LOT-0006
Názov: Część 6 - Azacitidinum
Časť: LOT-0007
Názov: Część 7 - Cladribinum
Časť: LOT-0008
Názov: Część 8 - Asciminibum
Časť: LOT-0009
Názov: Część 9 - Voriconazolum
Časť: LOT-0010
Názov: Część 10 - Sodium Levofolinate
Časť: LOT-0011
Názov: Część 11 - Zanubrutinibum