404020-2026 - Zadávání
Polsko – Služby vysazování a údržby zelených ploch – Stworzenie przestrzeni rekreacyjno-wypoczynkowej w Przegalinie
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Služby
2. Řízení
Řízení
NázevStworzenie przestrzeni rekreacyjno-wypoczynkowej w Przegalinie
PopisPrzedmiotem zamówienia jest realizacja zadania polegającego na stworzeniu przestrzeni rekreacyjno-wypoczynkowej w Przegalinie na Wyspie Sobieszewskiej, w pobliżu przystanku autobusowego „Przegalina”, zgodnie ze sztuką ogrodniczą, pod nadzorem osoby skierowanej do realizacji zamówienia. Zakres zamówienia obejmuje wszystkie prace, czynności, usługi i roboty konieczne do wykonania zadania, w tym: a) wykorytowanie i dodatkowo rozplantowanie nawiezionej ziemi pod założenie rabat 0,3 m – 106 m2 / 31,80 m3 b) nawiezienie ziemi urodzajnej – 106 m2 / 31,8 m3; c) ściółkowanie rabat z wykorzystaniem zrębków drewnianych – 95 m2; d) uprzątnięcie, wyrównanie oraz stabilizacja mechaniczna gruntu – 111 m2; e) dostawa i posadzenie bylin – 345 sztuk; f) pielęgnacja roczna nasadzeń – 345 sztuk; g) dostawa i ustawienie ławek niefundamentowanych (obciążanych płynem lub materiałem sypkim – wg. zaleceń producenta) – 2 sztuki; h) dostawa i wykonanie niskiego wygrodzenia rabat – płotu leszczynowego o wys. 50 cm – 62 m.b.; i) dostawa i montaż palików drewnianych podwójnych – 13 sztuk; j) przygotowanie dokumentacji powykonawczej i przekazanie w dniu odbioru; k) uporządkowanie terenu po robotach budowlanych (zgodnie z OPZ); l) 12-miesięczna pielęgnacja nasadzeń
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvySlužby
Hlavní klasifikace (cpv): 77310000 Služby vysazování a údržby zelených ploch
5. Část
ČástLOT-0001
PopisPrzedmiotem zamówienia jest realizacja zadania polegającego na stworzeniu przestrzeni rekreacyjno-wypoczynkowej w Przegalinie na Wyspie Sobieszewskiej, w pobliżu przystanku autobusowego „Przegalina”, zgodnie ze sztuką ogrodniczą, pod nadzorem osoby skierowanej do realizacji zamówienia. Szczegółowy zakres zamówienia oraz warunki realizacji zostały określone w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ. Pozostałe warunki realizacji zamówienia zostały określone we Wzorze umowy w sprawie zamówienia publicznego, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ
Možnosti
Popis možnostíZamawiający nie przewiduje możliwości skorzystania z prawa opcji
404020-2026 - Competition
Poland – Planting and maintenance services of green areas – Stworzenie przestrzeni rekreacyjno-wypoczynkowej w Przegalinie
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 77310000 Planting and maintenance services of green areas
5. Lot
LotLOT-0001
Options
404020-2026 - Licitación
Polonia – Servicios de plantación y mantenimiento de zonas verdes – Stworzenie przestrzeni rekreacyjno-wypoczynkowej w Przegalinie
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoServicios
Clasificación principal (cpv): 77310000 Servicios de plantación y mantenimiento de zonas verdes
5. Lote
LoteLOT-0001
Opciones
404020-2026 - Hange
Poola – Haljasalade istutus- ja hooldusteenused – Stworzenie przestrzeni rekreacyjno-wypoczynkowej w Przegalinie
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord
Teenused
2. Menetlus
Menetlus
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusTeenused
Peamine liigitus (cpv): 77310000 Haljasalade istutus- ja hooldusteenused
5. Osa
OsaLOT-0001
Täiendavad hankevõimalused
404020-2026 - Kilpailu
Puola – Viheralueiden istutus- ja hoitopalvelut – Stworzenie przestrzeni rekreacyjno-wypoczynkowej w Przegalinie
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä
Palvelut
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiPalvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 77310000 Viheralueiden istutus- ja hoitopalvelut
Optiot
404020-2026 - Mise en concurrence
Pologne – Réalisation et entretien d'espaces verts – Stworzenie przestrzeni rekreacyjno-wypoczynkowej w Przegalinie
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire
2. Procédure
Procédure
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéServices
Nomenclature principale (cpv): 77310000 Réalisation et entretien d'espaces verts
404020-2026 - Iomaíocht
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras
Seirbhísí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSeirbhísí
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
Roghanna
404020-2026 - Nadmetanje
Poljska – Usluge sadnje i održavanja zelenih površina – Stworzenie przestrzeni rekreacyjno-wypoczynkowej w Przegalinie
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Usluge
2. Postupak
Postupak
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraUsluge
Glavna klasifikacija (cpv): 77310000 Usluge sadnje i održavanja zelenih površina
5. Grupa
GrupaLOT-0001
Opcije
404020-2026 - Konkurss
Polija – Zaļo platību apzaļumošanas un kopšanas pakalpojumi – Stworzenie przestrzeni rekreacyjno-wypoczynkowej w Przegalinie
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 77310000 Zaļo platību apzaļumošanas un kopšanas pakalpojumi
5. Daļa
DaļaLOT-0001
Iespējas
404020-2026 - Kompetizzjoni
Il-Polonja – Servizzi tat-tħawwil u l-manutenzjoni ta' oqsma ħodor – Stworzenie przestrzeni rekreacyjno-wypoczynkowej w Przegalinie
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Servizzi
2. Proċedura
Proċedura
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattServizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 77310000 Servizzi tat-tħawwil u l-manutenzjoni ta' oqsma ħodor
5. Lott
LottLOT-0001
Għażliet
404020-2026 - Mededinging
Polen – Beplanten en onderhouden van groengebieden – Stworzenie przestrzeni rekreacyjno-wypoczynkowej w Przegalinie
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractDiensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
5. Perceel
PerceelLOT-0001
Opties
404020-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych – Stworzenie przestrzeni rekreacyjno-wypoczynkowej w Przegalinie
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Usługi
2. Procedura
Procedura
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaUsługi
Główna klasyfikacja (cpv): 77310000 Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
Opcje
404020-2026 - Procedură concurențială
Polonia – Amenajare şi întreţinere de spaţii verzi – Stworzenie przestrzeni rekreacyjno-wypoczynkowej w Przegalinie
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard
Servicii
2. Procedură
Procedură
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiServicii
Clasificarea principală (cpv): 77310000 Amenajare şi întreţinere de spaţii verzi
Opțiuni
404020-2026 - Javni razpis
Poljska – Storitve sajenja in vzdrževanja zelenih površin – Stworzenie przestrzeni rekreacyjno-wypoczynkowej w Przegalinie
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Storitve
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaStoritve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 77310000 Storitve sajenja in vzdrževanja zelenih površin
5. Sklop
SklopLOT-0001
404020-2026 - Konkurrensutsättning
Polen – Plantering och skötsel av grönområden – Stworzenie przestrzeni rekreacyjno-wypoczynkowej w Przegalinie
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 77310000 Plantering och skötsel av grönområden
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Optioner