2. Řízení
Řízení
Název: Implantáty pro přímé kostní vedení
Popis: Předmětem plnění této veřejné zakázky jsou průběžné dodávky implantátů pro přímé kostní vedení (dále jen „SZM“) pro potřeby FNMH, a to na základě uzavřené rámcové dohody s jedním účastníkem dle těchto závazných zadávacích podmínek.
Interní identifikátor: 184/VZ/2026/ZT
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 33185300 Otolaryngologický implantát
5. Část
Část: LOT-0001
Název: Aktivní implantáty pro přímé kostní vedení s možností vyjmutí magnetu
Interní identifikátor: část 1
Část: LOT-0003
Název: Pasivní implantáty pro přímé kostní vedení bez dalších omezení k provádění MRI
Interní identifikátor: část 3
Část: LOT-0002
Název: Aktivní implantáty pro přímé kostní vedení bez možnosti vyjmutí magnetu
Interní identifikátor: část 2
404031-2026 - Konkurrencevilkår
Tjekkiet – Øre-, næse-, halsimplantater – Implantáty pro přímé kostní vedení
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen - Meddelelse om ændring
Varer
2. Procedure
Procedure
TitelImplantáty pro přímé kostní vedení
Intern ID184/VZ/2026/ZT
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålVarer
Primær klassifikation (cpv): 33185300 Øre-, næse-, halsimplantater
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
Intern IDčást 1
DelkontraktLOT-0003
Intern IDčást 3
DelkontraktLOT-0002
Intern IDčást 2
404031-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Otolaryngologie-Implantate – Implantáty pro přímé kostní vedení
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung184/VZ/2026/ZT
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33185300 Otolaryngologie-Implantate
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennungčást 1
LosLOT-0003
Interne Kennungčást 3
LosLOT-0002
Interne Kennungčást 2
404031-2026 - Διαγωνισμός
Τσεχία – Ωτολαρυγγολογικά μοσχεύματα – Implantáty pro přímé kostní vedení
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς - Γνωστοποίηση αλλαγών
Αγαθά
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό184/VZ/2026/ZT
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΑγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33185300 Ωτολαρυγγολογικά μοσχεύματα
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικόčást 1
ΠαρτίδαLOT-0003
Εσωτερικό αναγνωριστικόčást 3
ΠαρτίδαLOT-0002
Εσωτερικό αναγνωριστικόčást 2
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: 184/VZ/2026/ZT
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33185300 Korva- ja kurkkualueen implantti
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisäinen tunniste: část 1
Osa: LOT-0003
Sisäinen tunniste: část 3
Osa: LOT-0002
Sisäinen tunniste: část 2
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: 184/VZ/2026/ZT
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 33185300 Otolaryngology implant
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: část 1
Luchtóg: LOT-0003
Aitheantóir inmheánach: část 3
Luchtóg: LOT-0002
Aitheantóir inmheánach: část 2
404031-2026 - Nadmetanje
Češka – Otolaringološki implantat – Implantáty pro přímé kostní vedení
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim - Obavijest o promjeni
Roba
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka184/VZ/2026/ZT
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Glavna klasifikacija (cpv): 33185300 Otolaringološki implantat
5. Grupa
GrupaLOT-0001
Interna identifikacijska oznakačást 1
GrupaLOT-0003
Interna identifikacijska oznakačást 3
GrupaLOT-0002
Interna identifikacijska oznakačást 2
2. Eljárás
Eljárás
Cím: Implantáty pro přímé kostní vedení
Belső azonosító: 184/VZ/2026/ZT
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33185300 Fül-orr-gégészeti implantátumok
5. Rész
Rész: LOT-0001
Belső azonosító: část 1
Rész: LOT-0003
Belső azonosító: část 3
Rész: LOT-0002
Belső azonosító: část 2
404031-2026 - Mededinging
Tsjechië – KNO-implantaten – Implantáty pro přímé kostní vedení
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling - Bericht van wijziging van een aankondiging
Leveringen
Interne identificatiecode184/VZ/2026/ZT
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractLeveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33185300 KNO-implantaten
5. Perceel
PerceelLOT-0001
Interne identificatiecodečást 1
PerceelLOT-0003
Interne identificatiecodečást 3
PerceelLOT-0002
Interne identificatiecodečást 2
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: 184/VZ/2026/ZT
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33185300 Implanty otolaryngologiczne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: část 1
Część zamówienia: LOT-0003
Wewnętrzny identyfikator: část 3
Część zamówienia: LOT-0002
Wewnętrzny identyfikator: část 2
2. Procedimento
Procedimento
Identificador interno: 184/VZ/2026/ZT
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 33185300 Implante para otorrinolaringologia
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: část 1
Lote: LOT-0003
Identificador interno: část 3
Lote: LOT-0002
Identificador interno: část 2
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: 184/VZ/2026/ZT
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 33185300 Implant de otorinolaringologie
5. Lot
Lot: LOT-0001
Identificator intern: část 1
Lot: LOT-0003
Identificator intern: část 3
Lot: LOT-0002
Identificator intern: část 2
404031-2026 - Súťaž
Česko – Otorinolaryngologické implantáty – Implantáty pro přímé kostní vedení
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim - Oznámenie o zmene
Tovary
2. Postup
Postup
NázovImplantáty pro přímé kostní vedení
Interný identifikátor184/VZ/2026/ZT
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Druh zmluvyTovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 33185300 Otorinolaryngologické implantáty
5. Časť
ČasťLOT-0001
Interný identifikátorčást 1
ČasťLOT-0003
Interný identifikátorčást 3
ČasťLOT-0002
Interný identifikátorčást 2