2. Řízení
Řízení
Název: Imūnhistoķīmijas antivielas un reaģenti kopā ar iekārtām Patoloģijas centram
Popis: Imūnhistoķīmijas antivielas un reaģenti kopā ar iekārtām Patoloģijas centram
Interní identifikátor: RAKUS2026/67
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 33696000 Činidla a kontrastní látky
Další klasifikace (cpv): 38000000 Laboratorní, optické a přesné přístroje a zařízení (mimo skel)
5. Část
Část: LOT-0000
See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Intern ID: RAKUS2026/67
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 33696000 Reagenser og kontrastmidler
Supplerende klassifikation (cpv): 38000000 Laboratorieudstyr, optisk udstyr og præcisionsudstyr (ikke briller)
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0000
404078-2026 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Interne KennungRAKUS2026/67
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696000 Reagentien und Kontrastmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
LosLOT-0000
404078-2026 - Διαγωνισμός
Λετονία – Αντιδραστήρια και σκιαγραφικές ουσίες – Imūnhistoķīmijas antivielas un reaģenti kopā ar iekārtām Patoloģijas centram
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς - Γνωστοποίηση αλλαγών
Αγαθά
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικόRAKUS2026/67
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΑγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33696000 Αντιδραστήρια και σκιαγραφικές ουσίες
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 38000000 Εξοπλισμός εργαστηριακός, οπτικός και ακριβείας (εκτός από γυαλιά)
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0000
Internal identifier: RAKUS2026/67
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33696000 Reagents and contrast media
Additional classification (cpv): 38000000 Laboratory, optical and precision equipments (excl. glasses)
5. Lot
Lot: LOT-0000
404078-2026 - Licitación
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal - Anuncio de cambios
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador internoRAKUS2026/67
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Clasificación principal (cpv): 33696000 Reactivos y medios de contraste
Clasificación adicional (cpv): 38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas)
5. Lote
LoteLOT-0000
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: RAKUS2026/67
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 33696000 Reaktiivid ja kontrastvahendid
Täiendav liigitus (cpv): 38000000 Laboriseadmed, optika- ja täppisinstrumendid (v.a klaasid)
5. Osa
Osa: LOT-0000
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: RAKUS2026/67
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33696000 Reagenssit ja varjoaineet
Lisäluokitus (cpv): 38000000 Laboratoriolaitteet, optiset ja tarkkuuslaitteet (lukuun ottamatta silmälaseja)
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: RAKUS2026/67
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0000
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: RAKUS2026/67
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 33696000 Reagensi i kontrastna sredstva
Dodatna klasifikacija (cpv): 38000000 Laboratorijska, optička i precizna oprema (osim naočala)
5. Grupa
Grupa: LOT-0000
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: RAKUS2026/67
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33696000 Reagensek és kontrasztanyagok
További osztályozás (cpv): 38000000 Laboratóriumi, optikai és precíziós felszerelések (kivéve szemüvegek)
5. Rész
Rész: LOT-0000
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: RAKUS2026/67
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33696000 Reagentai ir kontrastiniai preparatai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 38000000 Laboratorinė, optinė ir precizinė įranga (išskyrus akinius)
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0000
Iekšējais identifikators: RAKUS2026/67
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33696000 Reaģenti un kontrastvielas
Papildu klasifikācija (cpv): 38000000 Laboratorijas, optiskās un precīzijas ierīces (izņemot brilles)
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: RAKUS2026/67
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33696000 Reaġenti u medja kontrastanti
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 38000000 Tagħmir tal-laboratorju, ottiku u ta' preċiżjoni (minbarra nuċċalijiet)
5. Lott
Lott: LOT-0000
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: RAKUS2026/67
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33696000 Odczynniki i środki kontrastowe
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 38000000 Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego)
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0000
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: RAKUS2026/67
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 33696000 Reactivi şi produse de contrast
Clasificare suplimentară (cpv): 38000000 Echipamente de laborator, optice şi de precizie (cu excepţia ochelarilor)
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: RAKUS2026/67
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 33696000 Činidlá a kontrastné médiá
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 38000000 Laboratórne, optické a presné prístroje a vybavenie (s výnimkou skiel)
5. Časť
Časť: LOT-0000
404078-2026 - Javni razpis
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev - Obvestilo o spremembi obvestila
Blago
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikatorRAKUS2026/67
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaBlago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33696000 Reagenti in kontrastna sredstva
Dodatna klasifikacija (cpv): 38000000 Laboratorijska, optična in precizna oprema (razen očal)
5. Sklop
SklopLOT-0000
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: RAKUS2026/67
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33696000 Reagens och kontrastmedel
Ytterligare klassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000