Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 72413000 Návrh webových (www) stránek
Další klasifikace (cpv): 80420000 Elektronické vzdělávání
Možnosti:
Popis možností: nie dotyczy
Místo plnění
Země: Polsko
404085-2026 - Konkurrencevilkår
Polen – WWW-netstedsdesigntjenester – Rozbudowa o nowe funkcjonalności i zasilanie o nowe treści portalu koordynowana.nfz.gov.pl oraz platformy HEALTH KNOWLEDGE TRANSFER HUB oraz utworzenie narzędzia do oceny dojrzałości OK i utworzenie/ rozbudowa platformy e-learningowej”.
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen - Meddelelse om ændring
Tjenesteydelser
2. Procedure
Procedure
TitelRozbudowa o nowe funkcjonalności i zasilanie o nowe treści portalu koordynowana.nfz.gov.pl oraz platformy HEALTH KNOWLEDGE TRANSFER HUB oraz utworzenie narzędzia do oceny dojrzałości OK i utworzenie/ rozbudowa platformy e-learningowej”.
Beskrivelse1. Przedmiotem zamówienia jest „rozbudowa o nowe funkcjonalności i zasilanie o nowe treści portalu koordynowana.nfz.gov.pl oraz platformy HEALTH KNOWLEDGE TRANSFER HUB oraz utworzenie narzędzia do oceny dojrzałości OK i utworzenie/ rozbudowa platformy e-learningowej”. 2. Na przedmiot zamówienia składa się: 1) rozbudowa o nowe funkcjonalności i zasilanie o nowe treści portalu koordynowana.nfz.gov.pl oraz platformy HEALTH KNOWLEDGE TRANSFER HUB (centrumwiedzy.nfz.gov.pl) oraz utworzenie narzędzia do oceny dojrzałości OK wg metodologii Scirocco Maturity Model w ramach projektu „Opieka koordynowana w POZ”, 2) utworzenie/ rozbudowa platformy e-learningowej, strony internetowej do potrzeb szkoleń blended learning, publikowania i udostępniania materiałów szkoleniowych w ramach projektu „Działania zwiększające kompetencje koordynatorów opieki w placówkach POZ” - zwane dalej „przedmiotem Umowy” lub „przedmiotem zamówienia”. 2.Opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ. 3.Sposób realizacji zamówienia określa projekt Umowy stanowiący załącznik nr 2 do SWZ.
Intern IDNFZ-BAG-SZP.251.60.2025
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålTjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 72413000 WWW-netstedsdesigntjenester
Supplerende klassifikation (cpv): 80420000 E-læringstjenester
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
Beskrivelse1.Przedmiotem zamówienia jest „rozbudowa o nowe funkcjonalności i zasilanie o nowe treści portalu koordynowana.nfz.gov.pl oraz platformy HEALTH KNOWLEDGE TRANSFER HUB oraz utworzenie narzędzia do oceny dojrzałości OK i utworzenie/ rozbudowa platformy e-learningowej”. 2.Na przedmiot zamówienia składa się: 1) rozbudowa o nowe funkcjonalności i zasilanie o nowe treści portalu koordynowana.nfz.gov.pl oraz platformy HEALTH KNOWLEDGE TRANSFER HUB (centrumwiedzy.nfz.gov.pl) oraz utworzenie narzędzia do oceny dojrzałości OK wg metodologii Scirocco Maturity Model w ramach projektu „Opieka koordynowana w POZ”, 2) utworzenie/ rozbudowa platformy e-learningowej, strony internetowej do potrzeb szkoleń blended learning, publikowania i udostępniania materiałów szkoleniowych w ramach projektu „Działania zwiększające kompetencje koordynatorów opieki w placówkach POZ” - zwane dalej „przedmiotem Umowy” lub „przedmiotem zamówienia”. 2.Opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ. 3.Sposób realizacji zamówienia określa projekt Umowy stanowiący załącznik nr 2 do SWZ.
Valgmuligheder
Beskrivelse af optionernie dotyczy
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 72413000 WWW-veebilehtede kujundusteenused
Täiendav liigitus (cpv): 80420000 E-õppe teenused
Täiendavad hankevõimalused:
Täiendavate hankevõimaluste kirjeldus: nie dotyczy
Lepingu täitmise koht
Riik: Poola
404085-2026 - Mise en concurrence
Pologne – Services de conception de sites WWW (World Wide Web) – Rozbudowa o nowe funkcjonalności i zasilanie o nowe treści portalu koordynowana.nfz.gov.pl oraz platformy HEALTH KNOWLEDGE TRANSFER HUB oraz utworzenie narzędzia do oceny dojrzałości OK i utworzenie/ rozbudowa platformy e-learningowej”.
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire - Avis de changement
Services
2. Procédure
Procédure
Identifiant interneNFZ-BAG-SZP.251.60.2025
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéServices
Nomenclature principale (cpv): 72413000 Services de conception de sites WWW (World Wide Web)
Nomenclature complémentaire (cpv): 80420000 Services d'enseignement par voie électronique
5. Lot
LotLOT-0001
Options
Description des optionsnie dotyczy
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
Príomhaicmiú (cpv): 72413000 World wide web (www) site design services
Aicmiú breise (cpv): 80420000 E-learning services
Roghanna:
Cur síos ar na roghanna: nie dotyczy
An áit feidhmíochta
Tír: An Pholainn
404085-2026 - Nadmetanje
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim - Obavijest o promjeni
Usluge
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznakaNFZ-BAG-SZP.251.60.2025
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraUsluge
Glavna klasifikacija (cpv): 72413000 Usluge oblikovanja www portala
Dodatna klasifikacija (cpv): 80420000 Usluge e-učenja
5. Grupa
GrupaLOT-0001
Opcije
Opis opcijanie dotyczy
404085-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling - Bericht van wijziging van een aankondiging
Diensten
Interne identificatiecodeNFZ-BAG-SZP.251.60.2025
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractDiensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72413000 Diensten voor het ontwerpen van websites
Aanvullende classificatie (cpv): 80420000 Diensten voor e-leren
5. Perceel
PerceelLOT-0001
Opties
Beschrijving van de optiesnie dotyczy
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 72413000 Usługi w zakresie projektowania stron WWW
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 80420000 Usługi e-learning
Opcje:
Opis opcji: nie dotyczy
Miejsce realizacji
Kraj: Polska
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 72413000 Serviços de concepção de sítios da World Wide Web (WWW)
Classificação adicional (cpv): 80420000 Serviços de aprendizagem electrónica (e-learning)
Opções:
Descrição das opções: nie dotyczy
Local de execução
País: Polónia