404124-2026 - Zadávání
Bulharsko – Různý nábytek a vybavení – „Доставка и монтаж на оборудване и обзавеждане, за нуждите на Община Созопол"
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Dodávky
2. Řízení
Řízení
Název„Доставка и монтаж на оборудване и обзавеждане, за нуждите на Община Созопол"
PopisПредметът на настоящата поръчка доставка и монтаж на обзавеждане и оборудване на обект „Амфитеатър – открита лятна сцена пред Културен дом, гр. Созопол“, чрез доставката, където е необходимо, монтажа и гаранционна поддръжка на оборудване и обзавеждане на сграда с обществено предназначение, като част от дейностите по проект № BGTR0200085 – EXPAND STRANDJA по Програмата за трансгранично сътрудничество ИНТЕРРЕГ. Оборудването и обзавеждането, които следва да бъдат доставени и където е приложимо – монтирани, са подробно описани по вид, количество и технически характеристики в Техническа спецификация по обособени позиции, неразделна част от настоящата документация.
Interní identifikátor589193
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvyDodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 39150000 Různý nábytek a vybavení
5. Část
ČástLOT-0001
NázevОбособена позиция 1: „ВРЕМЕННА ОГРАДА“ към открита лятна сцена пред „КУЛТУРЕН ДОМ гр. Созопол“
PopisПредметът на настоящата поръчка доставка и монтаж на обзавеждане и оборудване на обект „Амфитеатър – открита лятна сцена пред Културен дом, гр. Созопол“, чрез доставката, където е необходимо, монтажа и гаранционна поддръжка на оборудване и обзавеждане на сграда с обществено предназначение, като част от дейностите по проект № BGTR0200085 – EXPAND STRANDJA по Програмата за трансгранично сътрудничество ИНТЕРРЕГ . ​​​​​​​
Interní identifikátor589206
Hlavní klasifikace (cpv): 44231000 Hotové panely pro oplocení
ČástLOT-0002
NázevОбособена позиция 2: „ПРЕМЕСТВАЕМИ ТРИБУНИ“ към открита лятна сцена пред „КУЛТУРЕН ДОМ гр. Созопол“
Popis​​​​​​​Предметът на настоящата поръчка доставка и монтаж на обзавеждане и оборудване на обект „Амфитеатър – открита лятна сцена пред Културен дом, гр. Созопол“, чрез доставката, където е необходимо, монтажа и гаранционна поддръжка на оборудване и обзавеждане на сграда с обществено предназначение, като част от дейностите по проект № BGTR0200085 – EXPAND STRANDJA по Програмата за трансгранично сътрудничество ИНТЕРРЕГ . ​​​​​​​
Interní identifikátor589232
Hlavní klasifikace (cpv): 39153000 Nábytek do konferenčních místností
ČástLOT-0003
NázevОбособена позиция 3: „ПРЕМЕСТВАЕМИ СЕДАЛКИ – подмяна на стари седалки с нови“ към открита лятна сцена пред „КУЛТУРЕН ДОМ гр. Созопол“-
PopisПредметът на настоящата поръчка доставка и монтаж на обзавеждане и оборудване на обект „Амфитеатър – открита лятна сцена пред Културен дом, гр. Созопол“, чрез доставката, където е необходимо, монтажа и гаранционна поддръжка на оборудване и обзавеждане на сграда с обществено предназначение, като част от дейностите по проект № BGTR0200085 – EXPAND STRANDJA по Програмата за трансгранично сътрудничество ИНТЕРРЕГ ​​​​​​​
Interní identifikátor589237
Hlavní klasifikace (cpv): 39111000 Sedadla
404124-2026 - Διαγωνισμός
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Αγαθά
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό589193
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΑγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 39150000 Διάφορα έπιπλα και εξοπλισμός
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό589206
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 44231000 Έτοιμα πλαίσια περίφραξης
ΠαρτίδαLOT-0002
Εσωτερικό αναγνωριστικό589232
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 39153000 Έπιπλα αίθουσας διασκέψεων
ΠαρτίδαLOT-0003
Εσωτερικό αναγνωριστικό589237
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 39111000 Καθίσματα
404124-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Internal identifier589193
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 39150000 Miscellaneous furniture and equipment
5. Lot
LotLOT-0001
Internal identifier589206
Main classification (cpv): 44231000 Made-up fencing panels
LotLOT-0002
Internal identifier589232
Main classification (cpv): 39153000 Conference-room furniture
LotLOT-0003
Internal identifier589237
Main classification (cpv): 39111000 Seats
404124-2026 - Kilpailu
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä
Tavarahankinnat
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste589193
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiTavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 39150000 Erilaiset kalusteet ja laitteet
5. Osa
OsaLOT-0001
Sisäinen tunniste589206
Pääasiallinen luokitus (cpv): 44231000 Tehdasvalmisteiset aitalevyt
OsaLOT-0002
Sisäinen tunniste589232
Pääasiallinen luokitus (cpv): 39153000 Kokoushuoneiden kalusteet
OsaLOT-0003
Sisäinen tunniste589237
Pääasiallinen luokitus (cpv): 39111000 Istuimet
404124-2026 - Mise en concurrence
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire
Fournitures
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne589193
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéFournitures
Nomenclature principale (cpv): 39150000 Mobilier et équipements divers
Identifiant interne589206
Nomenclature principale (cpv): 44231000 Panneaux de clôture prêts à poser
Identifiant interne589232
Nomenclature principale (cpv): 39153000 Mobilier de salle de conférence
Identifiant interne589237
Nomenclature principale (cpv): 39111000 Sièges
404124-2026 - Konkursas
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka
Prekės
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius589193
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPrekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 39150000 Įvairūs baldai bei įranga
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
Vidaus identifikatorius589206
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 44231000 Gatavos aptvarų lentelės
Pirkimo dalisLOT-0002
Vidaus identifikatorius589232
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 39153000 Konferencijų salės baldai
Pirkimo dalisLOT-0003
Vidaus identifikatorius589237
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 39111000 Sėdimieji baldai
404124-2026 - Konkurss
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Piegādes
Iekšējais identifikators589193
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPiegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 39150000 Dažādas mēbeles un iekārtas
5. Daļa
DaļaLOT-0001
Iekšējais identifikators589206
Galvenā klasifikācija (cpv): 44231000 Gatavas nožogojuma plātnes
DaļaLOT-0002
Iekšējais identifikators589232
Galvenā klasifikācija (cpv): 39153000 Konferenču telpu mēbeles
DaļaLOT-0003
Iekšējais identifikators589237
Galvenā klasifikācija (cpv): 39111000 Sēdekļi
404124-2026 - Procedură concurențială
Bulgaria – Diverse tipuri de mobilier şi de echipament – „Доставка и монтаж на оборудване и обзавеждане, за нуждите на Община Созопол"
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard
Produse
2. Procedură
Procedură
Identificator intern589193
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiProduse
Clasificarea principală (cpv): 39150000 Diverse tipuri de mobilier şi de echipament
Identificator intern589206
Clasificarea principală (cpv): 44231000 Panouri prefabricate pentru garduri
Identificator intern589232
Clasificarea principală (cpv): 39153000 Mobilier pentru săli de conferinţe
Identificator intern589237
Clasificarea principală (cpv): 39111000 Scaune (locuri)
404124-2026 - Súťaž
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim
Tovary
2. Postup
Postup
Interný identifikátor589193
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Druh zmluvyTovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 39150000 Rôzny nábytok a vybavenie
5. Časť
ČasťLOT-0001
Interný identifikátor589206
Hlavná klasifikácia (cpv): 44231000 Prefabrikované plotové panely
ČasťLOT-0002
Interný identifikátor589232
Hlavná klasifikácia (cpv): 39153000 Nábytok pre konferenčné miestnosti
ČasťLOT-0003
Interný identifikátor589237
Hlavná klasifikácia (cpv): 39111000 Sedadlá