See the notice on TED website
2. Řízení
Řízení
Název: Δ8381
Popis: ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΜΕΣΩΝ ΑΤΟΜΙΚΗΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΚΟΡΜΙΟΥ, ΑΝΑΠΝΟΗΣ ΚΑΙ ΚΕΦΑΛΗΣ
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 18443000 Pokrývky hlavy a jejich doplňky
Další klasifikace (cpv): 18142000 Ochranné obličejové masky, 35814000 Plynové masky, 42514320 Plynové filtry, 35113440 Reflexní vesty, 18110000 Zaměstnanecké oděvy, 35113000 Bezpečnostní vybavení, 18443300 Pokrývky hlavy, 18130000 Speciální pracovní oděvy, 18221000 Nepromokavé oděvy, 18934000 Cestovní pytle, 35200000 Policejní vybavení
5. Část
Část: LOT-0001
Název: ΤΜΗΜΑ 1
Popis: 200 τεμ. ΚΡΑΝΩΝ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ
Část: LOT-0002
Název: ΤΜΗΜΑ 2
Popis: 800 τεμ. ΓΥΑΛΙΩΝ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΑΠΟ ΜΗΧΑΝ. ΚΙΝΔ.
Hlavní klasifikace (cpv): 18142000 Ochranné obličejové masky
Část: LOT-0003
Název: ΤΜΗΜΑ 3
Popis: 200 τεμ. ΜΑΣΚΩΝ ΗΜΙΣΕΩΣ ΠΡΟΣΩΠΟΥ
Hlavní klasifikace (cpv): 35814000 Plynové masky
Část: LOT-0004
Název: ΤΜΗΜΑ 4
Popis: 200 τεμ. ΖΕΥΓΩΝ ΦΙΛΤΡΩΝ ΜΑΣΚΩΝ ΗΜΙΣΕΩΣ ΠΡΟΣΩΠΟΥ
Hlavní klasifikace (cpv): 42514320 Plynové filtry
Část: LOT-0005
Název: ΤΜΗΜΑ 5
Popis: 700 τεμ. ΑΝΤΑΝΑΚΛΑΣΤΙΚΩΝ ΓΙΛΕΚΩΝ
Hlavní klasifikace (cpv): 35113440 Reflexní vesty
Část: LOT-0006
Název: ΤΜΗΜΑ 6
Popis: 50 τεμ. ΦΟΡΜΕΣ ΒΡΑΔΥΚΑΥΣΤΕΣ ΗΛΕΚΤΡΟΣΥΓΚΟΛΛΗΤΩΝ-ΟΞΥΓΟΝΟΚΟΛΛΗΤΩΝ
Hlavní klasifikace (cpv): 18110000 Zaměstnanecké oděvy
Část: LOT-0007
Název: ΤΜΗΜΑ 7
Popis: 1080 τεμ. ΑΔΙΑΒΡΟΧΕΣ ΦΟΡΜΕΣ ΜΕ ΓΑΛΟΤΣΕΣ (ΣΚΑΦΑΝΔΡΟ)
Část: LOT-0008
Název: ΤΜΗΜΑ 8
Popis: 2200 τεμ. ΑΔΙΑΒΡΟΧΕΣ ΦΟΡΜΕΣ (ΝΙΤΣΕΡΑΔΑ)
Část: LOT-0009
Název: ΤΜΗΜΑ 9
Popis: 800 τεμ. ΩΤΟΑΣΠΙΔΕΣ ΚΡΑΝΟΥΣ
Hlavní klasifikace (cpv): 35113000 Bezpečnostní vybavení
Část: LOT-0010
Název: ΤΜΗΜΑ 10
Popis: 100 τεμ. ΦΙΛΤΡΑ ΧΛΩΡΙΟΥ ΓΙΑ ΠΡΟΣΩΠΙΔΑ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ (ΜΑΣΚΑ ΟΛΟΚΛΗΡΟΥ ΠΡΟΣΩΠΟΥ)
Část: LOT-0011
Název: ΤΜΗΜΑ 11
Popis: 90 τεμ. ΠΟΔΙΕΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΑΠΟ ΧΗΜΙΚΑ
Část: LOT-0012
Název: ΤΜΗΜΑ 12
Popis: 3500 τεμ. ΚΑΠΕΛΑ ΤΥΠΟΥ JOCKEY
Hlavní klasifikace (cpv): 18443300 Pokrývky hlavy
Část: LOT-0013
Název: ΤΜΗΜΑ 13
Popis: 100 ΖΕΥΓΗ ΦΙΛΤΡΩΝ ΜΑΣΚΩΝ ΗΜΙΣΕΩΣ ΠΡΟΣΩΠΟΥ ΓΙΑ ΤΑ ΧΗΜΕΙΑ
Část: LOT-0014
Název: ΤΜΗΜΑ 14
Popis: 300 τεμ. ΦΟΡΜΕΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΑΠΟ ΒΑΡΙΑ ΧΗΜΙΚΑ (ΧΛΩΡΙΟ)
Část: LOT-0015
Název: ΤΜΗΜΑ 15
Popis: 40 τεμ. ΕΝΔΥΣΕΙΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΕΝΑΝΤΙ ΗΛΕΚΤΡΙΚΟΥ ΤΟΞΟΥ – ΒΡΑΔΥΦΛΕΓΗΣ – ΑΝΤΙΣΤΑΤΙΚΗ (ΓΙΑ ΧΕΙΡΙΣΜΟ)
Hlavní klasifikace (cpv): 18130000 Speciální pracovní oděvy
Část: LOT-0016
Název: ΤΜΗΜΑ 16
Popis: 600 τεμ. ΑΔΙΑΒΡΟΧΕΣ ΚΑΠΑΡΝΤΙΝΕΣ (ΝΙΤΣΕΡΑΔΑ)
Hlavní klasifikace (cpv): 18221000 Nepromokavé oděvy
Část: LOT-0017
Název: ΤΜΗΜΑ 17
Popis: 90 τεμ. ΕΝΔΥΣΕΙΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΕΝΑΝΤΙ ΗΛΕΚΤΡΙΚΟΥ ΤΟΞΟΥ – ΒΡΑΔΥΦΛΕΓΗΣ – ΑΝΤΙΣΤΑΤΙΚΗ
Část: LOT-0018
Název: ΤΜΗΜΑ 18
Popis: 1000 τεμ. ΖΩΝΕΣ ΜΕΣΗΣ ΜΕ ΙΜΑΝΤΑ VELCRO
Část: LOT-0019
Název: ΤΜΗΜΑ 19
Popis: 1500 τεμ. ΖΩΝΕΣ ΜΕΣΗΣ ΓΙΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙ
Část: LOT-0020
Název: ΤΜΗΜΑ 20
Popis: 55 τεμ. ΑΣΠΙΔΙΑ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΠΡΟΣΩΠΟΥ ΓΙΑ ΧΗΜΕΙΑ
Část: LOT-0021
Název: ΤΜΗΜΑ 21
Popis: 1000 τεμ. ΣΑΚΟΙ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ ΜΑΠ
Hlavní klasifikace (cpv): 18934000 Cestovní pytle
Část: LOT-0022
Název: ΤΜΗΜΑ 22
Popis: 11000 τεμ. ΑΝΑΛΩΣΙΜΩΝ ΜΑΣΚΩΝ ΗΜΙΣΕΩΣ ΠΡΟΣΩΠΟΥ FFP3
Část: LOT-0023
Název: ΤΜΗΜΑ 23
Popis: 50 τεμ. ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΩΤΟΑΣΠΙΔΩΝ ΚΡΑΝΟΥΣ
Hlavní klasifikace (cpv): 35200000 Policejní vybavení
Část: LOT-0024
Název: ΤΜΗΜΑ 24
Popis: 100 τεμ. ΦΙΛΤΡΩΝ ΠΡΟΣΩΠΙΔΑΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ (ΜΑΣΚΩΝ ΟΛΟΚΛΗΡΟΥ ΠΡΟΣΩΠΟΥ)
Část: LOT-0025
Název: ΤΜΗΜΑ 25
Popis: 200 τεμ. ΖΕΥΓΩΝ ΦΙΛΤΡΩΝ ΜΑΣΚΩΝ ΗΜΙΣΕΩΣ ΠΡΟΣΩΠΟΥ ΓΙΑ ΑΜΙΑΝΤΟ
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Δ8381
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 18443000 Artículos y complementos de sombrerería
Clasificación adicional (cpv): 18142000 Viseras de seguridad, 35814000 Máscaras de gas, 42514320 Filtros de gas, 35113440 Chalecos reflectantes, 18110000 Indumentaria de trabajo, 35113000 Equipo de seguridad, 18443300 Artículos de sombrerería, 18130000 Ropa para trabajos especiales, 18221000 Ropa impermeable, 18934000 Macutos, 35200000 Equipo para policía
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: ΤΜΗΜΑ 1
Descripción: 200 τεμ. ΚΡΑΝΩΝ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ
Lote: LOT-0002
Título: ΤΜΗΜΑ 2
Clasificación principal (cpv): 18142000 Viseras de seguridad
Lote: LOT-0003
Título: ΤΜΗΜΑ 3
Descripción: 200 τεμ. ΜΑΣΚΩΝ ΗΜΙΣΕΩΣ ΠΡΟΣΩΠΟΥ
Clasificación principal (cpv): 35814000 Máscaras de gas
Lote: LOT-0004
Título: ΤΜΗΜΑ 4
Clasificación principal (cpv): 42514320 Filtros de gas
Lote: LOT-0005
Título: ΤΜΗΜΑ 5
Descripción: 700 τεμ. ΑΝΤΑΝΑΚΛΑΣΤΙΚΩΝ ΓΙΛΕΚΩΝ
Clasificación principal (cpv): 35113440 Chalecos reflectantes
Lote: LOT-0006
Título: ΤΜΗΜΑ 6
Clasificación principal (cpv): 18110000 Indumentaria de trabajo
Lote: LOT-0007
Título: ΤΜΗΜΑ 7
Lote: LOT-0008
Título: ΤΜΗΜΑ 8
Lote: LOT-0009
Título: ΤΜΗΜΑ 9
Descripción: 800 τεμ. ΩΤΟΑΣΠΙΔΕΣ ΚΡΑΝΟΥΣ
Clasificación principal (cpv): 35113000 Equipo de seguridad
Lote: LOT-0010
Título: ΤΜΗΜΑ 10
Lote: LOT-0011
Título: ΤΜΗΜΑ 11
Lote: LOT-0012
Título: ΤΜΗΜΑ 12
Descripción: 3500 τεμ. ΚΑΠΕΛΑ ΤΥΠΟΥ JOCKEY
Clasificación principal (cpv): 18443300 Artículos de sombrerería
Lote: LOT-0013
Título: ΤΜΗΜΑ 13
Lote: LOT-0014
Título: ΤΜΗΜΑ 14
Lote: LOT-0015
Título: ΤΜΗΜΑ 15
Clasificación principal (cpv): 18130000 Ropa para trabajos especiales
Lote: LOT-0016
Título: ΤΜΗΜΑ 16
Clasificación principal (cpv): 18221000 Ropa impermeable
Lote: LOT-0017
Título: ΤΜΗΜΑ 17
Lote: LOT-0018
Título: ΤΜΗΜΑ 18
Lote: LOT-0019
Título: ΤΜΗΜΑ 19
Lote: LOT-0020
Título: ΤΜΗΜΑ 20
Lote: LOT-0021
Título: ΤΜΗΜΑ 21
Descripción: 1000 τεμ. ΣΑΚΟΙ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ ΜΑΠ
Clasificación principal (cpv): 18934000 Macutos
Lote: LOT-0022
Título: ΤΜΗΜΑ 22
Lote: LOT-0023
Título: ΤΜΗΜΑ 23
Clasificación principal (cpv): 35200000 Equipo para policía
Lote: LOT-0024
Título: ΤΜΗΜΑ 24
Lote: LOT-0025
Título: ΤΜΗΜΑ 25
2. Menettely
Menettely
Ilmoituksen nimi: Δ8381
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 18443000 Päähineet ja hattukoristeet
Lisäluokitus (cpv): 18142000 Suojavisiirit, 35814000 Kaasunaamarit, 42514320 Kaasunsuodattimet, 35113440 Heijastavat liivit, 18110000 Työpuvut, 35113000 Turvavarusteet, 18443300 Päähineet, 18130000 Erikoistyövaatteet, 18221000 Vedenpitävät vaatteet, 18934000 Kassit, 35200000 Poliisin varusteet
5. Osa
Osa: LOT-0001
Ilmoituksen nimi: ΤΜΗΜΑ 1
Kuvaus: 200 τεμ. ΚΡΑΝΩΝ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ
Osa: LOT-0002
Ilmoituksen nimi: ΤΜΗΜΑ 2
Pääasiallinen luokitus (cpv): 18142000 Suojavisiirit
Osa: LOT-0003
Ilmoituksen nimi: ΤΜΗΜΑ 3
Pääasiallinen luokitus (cpv): 35814000 Kaasunaamarit
Osa: LOT-0004
Ilmoituksen nimi: ΤΜΗΜΑ 4
Pääasiallinen luokitus (cpv): 42514320 Kaasunsuodattimet
Osa: LOT-0005
Ilmoituksen nimi: ΤΜΗΜΑ 5
Pääasiallinen luokitus (cpv): 35113440 Heijastavat liivit
Osa: LOT-0006
Ilmoituksen nimi: ΤΜΗΜΑ 6
Pääasiallinen luokitus (cpv): 18110000 Työpuvut
Osa: LOT-0007
Ilmoituksen nimi: ΤΜΗΜΑ 7
Osa: LOT-0008
Ilmoituksen nimi: ΤΜΗΜΑ 8
Osa: LOT-0009
Ilmoituksen nimi: ΤΜΗΜΑ 9
Kuvaus: 800 τεμ. ΩΤΟΑΣΠΙΔΕΣ ΚΡΑΝΟΥΣ
Pääasiallinen luokitus (cpv): 35113000 Turvavarusteet
Osa: LOT-0010
Ilmoituksen nimi: ΤΜΗΜΑ 10
Osa: LOT-0011
Ilmoituksen nimi: ΤΜΗΜΑ 11
Osa: LOT-0012
Ilmoituksen nimi: ΤΜΗΜΑ 12
Kuvaus: 3500 τεμ. ΚΑΠΕΛΑ ΤΥΠΟΥ JOCKEY
Pääasiallinen luokitus (cpv): 18443300 Päähineet
Osa: LOT-0013
Ilmoituksen nimi: ΤΜΗΜΑ 13
Osa: LOT-0014
Ilmoituksen nimi: ΤΜΗΜΑ 14
Osa: LOT-0015
Ilmoituksen nimi: ΤΜΗΜΑ 15
Pääasiallinen luokitus (cpv): 18130000 Erikoistyövaatteet
Osa: LOT-0016
Ilmoituksen nimi: ΤΜΗΜΑ 16
Pääasiallinen luokitus (cpv): 18221000 Vedenpitävät vaatteet
Osa: LOT-0017
Ilmoituksen nimi: ΤΜΗΜΑ 17
Osa: LOT-0018
Ilmoituksen nimi: ΤΜΗΜΑ 18
Osa: LOT-0019
Ilmoituksen nimi: ΤΜΗΜΑ 19
Osa: LOT-0020
Ilmoituksen nimi: ΤΜΗΜΑ 20
Osa: LOT-0021
Ilmoituksen nimi: ΤΜΗΜΑ 21
Kuvaus: 1000 τεμ. ΣΑΚΟΙ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ ΜΑΠ
Pääasiallinen luokitus (cpv): 18934000 Kassit
Osa: LOT-0022
Ilmoituksen nimi: ΤΜΗΜΑ 22
Osa: LOT-0023
Ilmoituksen nimi: ΤΜΗΜΑ 23
Pääasiallinen luokitus (cpv): 35200000 Poliisin varusteet
Osa: LOT-0024
Ilmoituksen nimi: ΤΜΗΜΑ 24
Osa: LOT-0025
Ilmoituksen nimi: ΤΜΗΜΑ 25
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Teideal: Δ8381
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 18443000 Headgear and headgear accessories
Aicmiú breise (cpv): 18142000 Safety visors, 35814000 Gas masks, 42514320 Gas filters, 35113440 Reflective vests, 18110000 Occupational clothing, 35113000 Safety equipment, 18443300 Headgear, 18130000 Special workwear, 18221000 Waterproof clothing, 18934000 Kitbags, 35200000 Police equipment
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Teideal: ΤΜΗΜΑ 1
Cur síos: 200 τεμ. ΚΡΑΝΩΝ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ
Luchtóg: LOT-0002
Teideal: ΤΜΗΜΑ 2
Príomhaicmiú (cpv): 18142000 Safety visors
Luchtóg: LOT-0003
Teideal: ΤΜΗΜΑ 3
Príomhaicmiú (cpv): 35814000 Gas masks
Luchtóg: LOT-0004
Teideal: ΤΜΗΜΑ 4
Príomhaicmiú (cpv): 42514320 Gas filters
Luchtóg: LOT-0005
Teideal: ΤΜΗΜΑ 5
Príomhaicmiú (cpv): 35113440 Reflective vests
Luchtóg: LOT-0006
Teideal: ΤΜΗΜΑ 6
Príomhaicmiú (cpv): 18110000 Occupational clothing
Luchtóg: LOT-0007
Teideal: ΤΜΗΜΑ 7
Luchtóg: LOT-0008
Teideal: ΤΜΗΜΑ 8
Luchtóg: LOT-0009
Teideal: ΤΜΗΜΑ 9
Cur síos: 800 τεμ. ΩΤΟΑΣΠΙΔΕΣ ΚΡΑΝΟΥΣ
Príomhaicmiú (cpv): 35113000 Safety equipment
Luchtóg: LOT-0010
Teideal: ΤΜΗΜΑ 10
Luchtóg: LOT-0011
Teideal: ΤΜΗΜΑ 11
Luchtóg: LOT-0012
Teideal: ΤΜΗΜΑ 12
Cur síos: 3500 τεμ. ΚΑΠΕΛΑ ΤΥΠΟΥ JOCKEY
Príomhaicmiú (cpv): 18443300 Headgear
Luchtóg: LOT-0013
Teideal: ΤΜΗΜΑ 13
Luchtóg: LOT-0014
Teideal: ΤΜΗΜΑ 14
Luchtóg: LOT-0015
Teideal: ΤΜΗΜΑ 15
Príomhaicmiú (cpv): 18130000 Special workwear
Luchtóg: LOT-0016
Teideal: ΤΜΗΜΑ 16
Príomhaicmiú (cpv): 18221000 Waterproof clothing
Luchtóg: LOT-0017
Teideal: ΤΜΗΜΑ 17
Luchtóg: LOT-0018
Teideal: ΤΜΗΜΑ 18
Luchtóg: LOT-0019
Teideal: ΤΜΗΜΑ 19
Luchtóg: LOT-0020
Teideal: ΤΜΗΜΑ 20
Luchtóg: LOT-0021
Teideal: ΤΜΗΜΑ 21
Cur síos: 1000 τεμ. ΣΑΚΟΙ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ ΜΑΠ
Príomhaicmiú (cpv): 18934000 Kitbags
Luchtóg: LOT-0022
Teideal: ΤΜΗΜΑ 22
Luchtóg: LOT-0023
Teideal: ΤΜΗΜΑ 23
Príomhaicmiú (cpv): 35200000 Police equipment
Luchtóg: LOT-0024
Teideal: ΤΜΗΜΑ 24
Luchtóg: LOT-0025
Teideal: ΤΜΗΜΑ 25
2. Postupak
Postupak
Naslov: Δ8381
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 18443000 Pokrivala za glavu i dodaci
Dodatna klasifikacija (cpv): 18142000 Zaštitni viziri, 35814000 Plinske maske, 42514320 Plinski filtri, 35113440 Reflektirajući prsluci, 18110000 Radna odjeća, 35113000 Sigurnosna oprema, 18443300 Pokrivala za glavu, 18130000 Posebna radna odjela, 18221000 Nepromočiva odjeća, 18934000 Ranci, 35200000 Policijska oprema
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Naslov: ΤΜΗΜΑ 1
Opis: 200 τεμ. ΚΡΑΝΩΝ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ
Grupa: LOT-0002
Naslov: ΤΜΗΜΑ 2
Glavna klasifikacija (cpv): 18142000 Zaštitni viziri
Grupa: LOT-0003
Naslov: ΤΜΗΜΑ 3
Opis: 200 τεμ. ΜΑΣΚΩΝ ΗΜΙΣΕΩΣ ΠΡΟΣΩΠΟΥ
Glavna klasifikacija (cpv): 35814000 Plinske maske
Grupa: LOT-0004
Naslov: ΤΜΗΜΑ 4
Glavna klasifikacija (cpv): 42514320 Plinski filtri
Grupa: LOT-0005
Naslov: ΤΜΗΜΑ 5
Opis: 700 τεμ. ΑΝΤΑΝΑΚΛΑΣΤΙΚΩΝ ΓΙΛΕΚΩΝ
Glavna klasifikacija (cpv): 35113440 Reflektirajući prsluci
Grupa: LOT-0006
Naslov: ΤΜΗΜΑ 6
Glavna klasifikacija (cpv): 18110000 Radna odjeća
Grupa: LOT-0007
Naslov: ΤΜΗΜΑ 7
Grupa: LOT-0008
Naslov: ΤΜΗΜΑ 8
Grupa: LOT-0009
Naslov: ΤΜΗΜΑ 9
Opis: 800 τεμ. ΩΤΟΑΣΠΙΔΕΣ ΚΡΑΝΟΥΣ
Glavna klasifikacija (cpv): 35113000 Sigurnosna oprema
Grupa: LOT-0010
Naslov: ΤΜΗΜΑ 10
Grupa: LOT-0011
Naslov: ΤΜΗΜΑ 11
Grupa: LOT-0012
Naslov: ΤΜΗΜΑ 12
Opis: 3500 τεμ. ΚΑΠΕΛΑ ΤΥΠΟΥ JOCKEY
Glavna klasifikacija (cpv): 18443300 Pokrivala za glavu
Grupa: LOT-0013
Naslov: ΤΜΗΜΑ 13
Grupa: LOT-0014
Naslov: ΤΜΗΜΑ 14
Grupa: LOT-0015
Naslov: ΤΜΗΜΑ 15
Glavna klasifikacija (cpv): 18130000 Posebna radna odjela
Grupa: LOT-0016
Naslov: ΤΜΗΜΑ 16
Glavna klasifikacija (cpv): 18221000 Nepromočiva odjeća
Grupa: LOT-0017
Naslov: ΤΜΗΜΑ 17
Grupa: LOT-0018
Naslov: ΤΜΗΜΑ 18
Grupa: LOT-0019
Naslov: ΤΜΗΜΑ 19
Grupa: LOT-0020
Naslov: ΤΜΗΜΑ 20
Grupa: LOT-0021
Naslov: ΤΜΗΜΑ 21
Opis: 1000 τεμ. ΣΑΚΟΙ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ ΜΑΠ
Glavna klasifikacija (cpv): 18934000 Ranci
Grupa: LOT-0022
Naslov: ΤΜΗΜΑ 22
Grupa: LOT-0023
Naslov: ΤΜΗΜΑ 23
Glavna klasifikacija (cpv): 35200000 Policijska oprema
Grupa: LOT-0024
Naslov: ΤΜΗΜΑ 24
Grupa: LOT-0025
Naslov: ΤΜΗΜΑ 25
2. Eljárás
Eljárás
Cím: Δ8381
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 18443000 Fejfedő és fejfedő kiegészítők
További osztályozás (cpv): 18142000 Védőmaszk, 35814000 Gázmaszkok, 42514320 Gázszűrők, 35113440 Fényvisszaverő mellény, 18110000 Egyenruha, 35113000 Védelmi felszerelések, 18443300 Fejfedő, 18130000 Különleges munkaruha, 18221000 Vízálló ruházat, 18934000 Szerszámos táska, 35200000 Rendőrségi felszerelések
5. Rész
Rész: LOT-0001
Cím: ΤΜΗΜΑ 1
Leírás: 200 τεμ. ΚΡΑΝΩΝ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ
Rész: LOT-0002
Cím: ΤΜΗΜΑ 2
Fő osztályozás (cpv): 18142000 Védőmaszk
Rész: LOT-0003
Cím: ΤΜΗΜΑ 3
Fő osztályozás (cpv): 35814000 Gázmaszkok
Rész: LOT-0004
Cím: ΤΜΗΜΑ 4
Fő osztályozás (cpv): 42514320 Gázszűrők
Rész: LOT-0005
Cím: ΤΜΗΜΑ 5
Fő osztályozás (cpv): 35113440 Fényvisszaverő mellény
Rész: LOT-0006
Cím: ΤΜΗΜΑ 6
Fő osztályozás (cpv): 18110000 Egyenruha
Rész: LOT-0007
Cím: ΤΜΗΜΑ 7
Rész: LOT-0008
Cím: ΤΜΗΜΑ 8
Rész: LOT-0009
Cím: ΤΜΗΜΑ 9
Leírás: 800 τεμ. ΩΤΟΑΣΠΙΔΕΣ ΚΡΑΝΟΥΣ
Fő osztályozás (cpv): 35113000 Védelmi felszerelések
Rész: LOT-0010
Cím: ΤΜΗΜΑ 10
Rész: LOT-0011
Cím: ΤΜΗΜΑ 11
Rész: LOT-0012
Cím: ΤΜΗΜΑ 12
Leírás: 3500 τεμ. ΚΑΠΕΛΑ ΤΥΠΟΥ JOCKEY
Fő osztályozás (cpv): 18443300 Fejfedő
Rész: LOT-0013
Cím: ΤΜΗΜΑ 13
Rész: LOT-0014
Cím: ΤΜΗΜΑ 14
Rész: LOT-0015
Cím: ΤΜΗΜΑ 15
Fő osztályozás (cpv): 18130000 Különleges munkaruha
Rész: LOT-0016
Cím: ΤΜΗΜΑ 16
Fő osztályozás (cpv): 18221000 Vízálló ruházat
Rész: LOT-0017
Cím: ΤΜΗΜΑ 17
Rész: LOT-0018
Cím: ΤΜΗΜΑ 18
Rész: LOT-0019
Cím: ΤΜΗΜΑ 19
Rész: LOT-0020
Cím: ΤΜΗΜΑ 20
Rész: LOT-0021
Cím: ΤΜΗΜΑ 21
Leírás: 1000 τεμ. ΣΑΚΟΙ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ ΜΑΠ
Fő osztályozás (cpv): 18934000 Szerszámos táska
Rész: LOT-0022
Cím: ΤΜΗΜΑ 22
Rész: LOT-0023
Cím: ΤΜΗΜΑ 23
Fő osztályozás (cpv): 35200000 Rendőrségi felszerelések
Rész: LOT-0024
Cím: ΤΜΗΜΑ 24
Rész: LOT-0025
Cím: ΤΜΗΜΑ 25
2. Procedura
Procedura
Titolo: Δ8381
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 18443000 Copricapo e accessori per copricapo
Classificazione aggiuntiva (cpv): 18142000 Visiere di sicurezza, 35814000 Maschere antigas, 42514320 Filtri per gas, 35113440 Giacche riflettenti, 18110000 Indumenti professionali, 35113000 Attrezzature per la sicurezza, 18443300 Copricapo, 18130000 Indumenti da lavoro speciali, 18221000 Indumenti impermeabili, 18934000 Borse degli attrezzi, 35200000 Attrezzatura per polizia
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Titolo: ΤΜΗΜΑ 1
Descrizione: 200 τεμ. ΚΡΑΝΩΝ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ
Lotto: LOT-0002
Titolo: ΤΜΗΜΑ 2
Classificazione principale (cpv): 18142000 Visiere di sicurezza
Lotto: LOT-0003
Titolo: ΤΜΗΜΑ 3
Classificazione principale (cpv): 35814000 Maschere antigas
Lotto: LOT-0004
Titolo: ΤΜΗΜΑ 4
Classificazione principale (cpv): 42514320 Filtri per gas
Lotto: LOT-0005
Titolo: ΤΜΗΜΑ 5
Classificazione principale (cpv): 35113440 Giacche riflettenti
Lotto: LOT-0006
Titolo: ΤΜΗΜΑ 6
Classificazione principale (cpv): 18110000 Indumenti professionali
Lotto: LOT-0007
Titolo: ΤΜΗΜΑ 7
Lotto: LOT-0008
Titolo: ΤΜΗΜΑ 8
Lotto: LOT-0009
Titolo: ΤΜΗΜΑ 9
Classificazione principale (cpv): 35113000 Attrezzature per la sicurezza
Lotto: LOT-0010
Titolo: ΤΜΗΜΑ 10
Lotto: LOT-0011
Titolo: ΤΜΗΜΑ 11
Lotto: LOT-0012
Titolo: ΤΜΗΜΑ 12
Classificazione principale (cpv): 18443300 Copricapo
Lotto: LOT-0013
Titolo: ΤΜΗΜΑ 13
Lotto: LOT-0014
Titolo: ΤΜΗΜΑ 14
Lotto: LOT-0015
Titolo: ΤΜΗΜΑ 15
Classificazione principale (cpv): 18130000 Indumenti da lavoro speciali
Lotto: LOT-0016
Titolo: ΤΜΗΜΑ 16
Classificazione principale (cpv): 18221000 Indumenti impermeabili
Lotto: LOT-0017
Titolo: ΤΜΗΜΑ 17
Lotto: LOT-0018
Titolo: ΤΜΗΜΑ 18
Lotto: LOT-0019
Titolo: ΤΜΗΜΑ 19
Lotto: LOT-0020
Titolo: ΤΜΗΜΑ 20
Lotto: LOT-0021
Titolo: ΤΜΗΜΑ 21
Classificazione principale (cpv): 18934000 Borse degli attrezzi
Lotto: LOT-0022
Titolo: ΤΜΗΜΑ 22
Lotto: LOT-0023
Titolo: ΤΜΗΜΑ 23
Classificazione principale (cpv): 35200000 Attrezzatura per polizia
Lotto: LOT-0024
Titolo: ΤΜΗΜΑ 24
Lotto: LOT-0025
Titolo: ΤΜΗΜΑ 25
2. Procedūra
Procedūra
Pavadinimas: Δ8381
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 18443000 Galvos apdangalai ir jų priedai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 18142000 Apsauginiai antveidžiai, 35814000 Dujokaukės, 42514320 Dujų filtrai, 35113440 Liemenės su atšvaitais, 18110000 Profesiniai drabužiai, 35113000 Saugos įrenginiai, 18443300 Galvos apdangalai, 18130000 Specialieji darbo drabužiai, 18221000 Atsparūs vandeniui drabužiai, 18934000 Įrankių krepšiai, 35200000 Policijos įranga
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pavadinimas: ΤΜΗΜΑ 1
Aprašymas: 200 τεμ. ΚΡΑΝΩΝ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ
Pirkimo dalis: LOT-0002
Pavadinimas: ΤΜΗΜΑ 2
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 18142000 Apsauginiai antveidžiai
Pirkimo dalis: LOT-0003
Pavadinimas: ΤΜΗΜΑ 3
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 35814000 Dujokaukės
Pirkimo dalis: LOT-0004
Pavadinimas: ΤΜΗΜΑ 4
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 42514320 Dujų filtrai
Pirkimo dalis: LOT-0005
Pavadinimas: ΤΜΗΜΑ 5
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 35113440 Liemenės su atšvaitais
Pirkimo dalis: LOT-0006
Pavadinimas: ΤΜΗΜΑ 6
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 18110000 Profesiniai drabužiai
Pirkimo dalis: LOT-0007
Pavadinimas: ΤΜΗΜΑ 7
Pirkimo dalis: LOT-0008
Pavadinimas: ΤΜΗΜΑ 8
Pirkimo dalis: LOT-0009
Pavadinimas: ΤΜΗΜΑ 9
Aprašymas: 800 τεμ. ΩΤΟΑΣΠΙΔΕΣ ΚΡΑΝΟΥΣ
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 35113000 Saugos įrenginiai
Pirkimo dalis: LOT-0010
Pavadinimas: ΤΜΗΜΑ 10
Pirkimo dalis: LOT-0011
Pavadinimas: ΤΜΗΜΑ 11
Pirkimo dalis: LOT-0012
Pavadinimas: ΤΜΗΜΑ 12
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 18443300 Galvos apdangalai
Pirkimo dalis: LOT-0013
Pavadinimas: ΤΜΗΜΑ 13
Pirkimo dalis: LOT-0014
Pavadinimas: ΤΜΗΜΑ 14
Pirkimo dalis: LOT-0015
Pavadinimas: ΤΜΗΜΑ 15
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 18130000 Specialieji darbo drabužiai
Pirkimo dalis: LOT-0016
Pavadinimas: ΤΜΗΜΑ 16
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 18221000 Atsparūs vandeniui drabužiai
Pirkimo dalis: LOT-0017
Pavadinimas: ΤΜΗΜΑ 17
Pirkimo dalis: LOT-0018
Pavadinimas: ΤΜΗΜΑ 18
Pirkimo dalis: LOT-0019
Pavadinimas: ΤΜΗΜΑ 19
Pirkimo dalis: LOT-0020
Pavadinimas: ΤΜΗΜΑ 20
Pirkimo dalis: LOT-0021
Pavadinimas: ΤΜΗΜΑ 21
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 18934000 Įrankių krepšiai
Pirkimo dalis: LOT-0022
Pavadinimas: ΤΜΗΜΑ 22
Pirkimo dalis: LOT-0023
Pavadinimas: ΤΜΗΜΑ 23
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 35200000 Policijos įranga
Pirkimo dalis: LOT-0024
Pavadinimas: ΤΜΗΜΑ 24
Pirkimo dalis: LOT-0025
Pavadinimas: ΤΜΗΜΑ 25
Nosaukums: Δ8381
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 18443000 Galvassegas un galvassegu aksesuāri
Papildu klasifikācija (cpv): 18142000 Sejas aizsargi, 35814000 Gāzmaskas, 42514320 Gāzes filtri, 35113440 Vestes no atstarojoša materiāla, 18110000 Profesionālie apģērbi, 35113000 Drošības aprīkojums, 18443300 Galvassegas, 18130000 Speciālie darba apģērbi, 18221000 Ūdensnecaurlaidīgi apģērbi, 18934000 Mantu maisi, 35200000 Policijas aprīkojums
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: ΤΜΗΜΑ 1
Apraksts: 200 τεμ. ΚΡΑΝΩΝ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: ΤΜΗΜΑ 2
Galvenā klasifikācija (cpv): 18142000 Sejas aizsargi
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: ΤΜΗΜΑ 3
Galvenā klasifikācija (cpv): 35814000 Gāzmaskas
Daļa: LOT-0004
Nosaukums: ΤΜΗΜΑ 4
Galvenā klasifikācija (cpv): 42514320 Gāzes filtri
Daļa: LOT-0005
Nosaukums: ΤΜΗΜΑ 5
Galvenā klasifikācija (cpv): 35113440 Vestes no atstarojoša materiāla
Daļa: LOT-0006
Nosaukums: ΤΜΗΜΑ 6
Galvenā klasifikācija (cpv): 18110000 Profesionālie apģērbi
Daļa: LOT-0007
Nosaukums: ΤΜΗΜΑ 7
Daļa: LOT-0008
Nosaukums: ΤΜΗΜΑ 8
Daļa: LOT-0009
Nosaukums: ΤΜΗΜΑ 9
Apraksts: 800 τεμ. ΩΤΟΑΣΠΙΔΕΣ ΚΡΑΝΟΥΣ
Galvenā klasifikācija (cpv): 35113000 Drošības aprīkojums
Daļa: LOT-0010
Nosaukums: ΤΜΗΜΑ 10
Daļa: LOT-0011
Nosaukums: ΤΜΗΜΑ 11
Daļa: LOT-0012
Nosaukums: ΤΜΗΜΑ 12
Apraksts: 3500 τεμ. ΚΑΠΕΛΑ ΤΥΠΟΥ JOCKEY
Galvenā klasifikācija (cpv): 18443300 Galvassegas
Daļa: LOT-0013
Nosaukums: ΤΜΗΜΑ 13
Daļa: LOT-0014
Nosaukums: ΤΜΗΜΑ 14
Daļa: LOT-0015
Nosaukums: ΤΜΗΜΑ 15
Galvenā klasifikācija (cpv): 18130000 Speciālie darba apģērbi
Daļa: LOT-0016
Nosaukums: ΤΜΗΜΑ 16
Galvenā klasifikācija (cpv): 18221000 Ūdensnecaurlaidīgi apģērbi
Daļa: LOT-0017
Nosaukums: ΤΜΗΜΑ 17
Daļa: LOT-0018
Nosaukums: ΤΜΗΜΑ 18
Daļa: LOT-0019
Nosaukums: ΤΜΗΜΑ 19
Daļa: LOT-0020
Nosaukums: ΤΜΗΜΑ 20
Daļa: LOT-0021
Nosaukums: ΤΜΗΜΑ 21
Apraksts: 1000 τεμ. ΣΑΚΟΙ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ ΜΑΠ
Galvenā klasifikācija (cpv): 18934000 Mantu maisi
Daļa: LOT-0022
Nosaukums: ΤΜΗΜΑ 22
Daļa: LOT-0023
Nosaukums: ΤΜΗΜΑ 23
Galvenā klasifikācija (cpv): 35200000 Policijas aprīkojums
Daļa: LOT-0024
Nosaukums: ΤΜΗΜΑ 24
Daļa: LOT-0025
Nosaukums: ΤΜΗΜΑ 25
2. Procedure
Procedure
Titel: Δ8381
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 18443000 Hoofddeksels en accessoires voor hoofddeksels
Aanvullende classificatie (cpv): 18142000 Veiligheidsmaskers, 35814000 Gasmaskers, 42514320 Gasfilters, 35113440 Reflecterende vesten, 18110000 Beroepskleding, 35113000 Veiligheidsuitrusting, 18443300 Hoofddeksels, 18130000 Speciale werkkleding, 18221000 Waterdichte kleding, 18934000 Plunjezakken, 35200000 Uitrusting voor de politie
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: ΤΜΗΜΑ 1
Beschrijving: 200 τεμ. ΚΡΑΝΩΝ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ
Perceel: LOT-0002
Titel: ΤΜΗΜΑ 2
Belangrijkste classificatie (cpv): 18142000 Veiligheidsmaskers
Perceel: LOT-0003
Titel: ΤΜΗΜΑ 3
Belangrijkste classificatie (cpv): 35814000 Gasmaskers
Perceel: LOT-0004
Titel: ΤΜΗΜΑ 4
Belangrijkste classificatie (cpv): 42514320 Gasfilters
Perceel: LOT-0005
Titel: ΤΜΗΜΑ 5
Belangrijkste classificatie (cpv): 35113440 Reflecterende vesten
Perceel: LOT-0006
Titel: ΤΜΗΜΑ 6
Belangrijkste classificatie (cpv): 18110000 Beroepskleding
Perceel: LOT-0007
Titel: ΤΜΗΜΑ 7
Perceel: LOT-0008
Titel: ΤΜΗΜΑ 8
Perceel: LOT-0009
Titel: ΤΜΗΜΑ 9
Belangrijkste classificatie (cpv): 35113000 Veiligheidsuitrusting
Perceel: LOT-0010
Titel: ΤΜΗΜΑ 10
Perceel: LOT-0011
Titel: ΤΜΗΜΑ 11
Perceel: LOT-0012
Titel: ΤΜΗΜΑ 12
Belangrijkste classificatie (cpv): 18443300 Hoofddeksels
Perceel: LOT-0013
Titel: ΤΜΗΜΑ 13
Perceel: LOT-0014
Titel: ΤΜΗΜΑ 14
Perceel: LOT-0015
Titel: ΤΜΗΜΑ 15
Belangrijkste classificatie (cpv): 18130000 Speciale werkkleding
Perceel: LOT-0016
Titel: ΤΜΗΜΑ 16
Belangrijkste classificatie (cpv): 18221000 Waterdichte kleding
Perceel: LOT-0017
Titel: ΤΜΗΜΑ 17
Perceel: LOT-0018
Titel: ΤΜΗΜΑ 18
Perceel: LOT-0019
Titel: ΤΜΗΜΑ 19
Perceel: LOT-0020
Titel: ΤΜΗΜΑ 20
Perceel: LOT-0021
Titel: ΤΜΗΜΑ 21
Belangrijkste classificatie (cpv): 18934000 Plunjezakken
Perceel: LOT-0022
Titel: ΤΜΗΜΑ 22
Perceel: LOT-0023
Titel: ΤΜΗΜΑ 23
Belangrijkste classificatie (cpv): 35200000 Uitrusting voor de politie
Perceel: LOT-0024
Titel: ΤΜΗΜΑ 24
Perceel: LOT-0025
Titel: ΤΜΗΜΑ 25
Tytuł: Δ8381
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 18443000 Nakrycia głowy i dodatki
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 18142000 Okulary ochronne, 35814000 Maski przeciwgazowe, 42514320 Filtry gazu, 35113440 Kamizelki odblaskowe, 18110000 Odzież branżowa, 35113000 Sprzęt bezpieczeństwa, 18443300 Nakrycia głowy, 18130000 Specjalna odzież robocza, 18221000 Odzież nieprzemakalna, 18934000 Zestawy toreb, 35200000 Sprzęt policyjny
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: ΤΜΗΜΑ 1
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: ΤΜΗΜΑ 2
Główna klasyfikacja (cpv): 18142000 Okulary ochronne
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: ΤΜΗΜΑ 3
Główna klasyfikacja (cpv): 35814000 Maski przeciwgazowe
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: ΤΜΗΜΑ 4
Główna klasyfikacja (cpv): 42514320 Filtry gazu
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: ΤΜΗΜΑ 5
Główna klasyfikacja (cpv): 35113440 Kamizelki odblaskowe
Część zamówienia: LOT-0006
Tytuł: ΤΜΗΜΑ 6
Główna klasyfikacja (cpv): 18110000 Odzież branżowa
Część zamówienia: LOT-0007
Tytuł: ΤΜΗΜΑ 7
Część zamówienia: LOT-0008
Tytuł: ΤΜΗΜΑ 8
Część zamówienia: LOT-0009
Tytuł: ΤΜΗΜΑ 9
Główna klasyfikacja (cpv): 35113000 Sprzęt bezpieczeństwa
Część zamówienia: LOT-0010
Tytuł: ΤΜΗΜΑ 10
Część zamówienia: LOT-0011
Tytuł: ΤΜΗΜΑ 11
Część zamówienia: LOT-0012
Tytuł: ΤΜΗΜΑ 12
Główna klasyfikacja (cpv): 18443300 Nakrycia głowy
Część zamówienia: LOT-0013
Tytuł: ΤΜΗΜΑ 13
Część zamówienia: LOT-0014
Tytuł: ΤΜΗΜΑ 14
Część zamówienia: LOT-0015
Tytuł: ΤΜΗΜΑ 15
Główna klasyfikacja (cpv): 18130000 Specjalna odzież robocza
Część zamówienia: LOT-0016
Tytuł: ΤΜΗΜΑ 16
Główna klasyfikacja (cpv): 18221000 Odzież nieprzemakalna
Część zamówienia: LOT-0017
Tytuł: ΤΜΗΜΑ 17
Część zamówienia: LOT-0018
Tytuł: ΤΜΗΜΑ 18
Część zamówienia: LOT-0019
Tytuł: ΤΜΗΜΑ 19
Część zamówienia: LOT-0020
Tytuł: ΤΜΗΜΑ 20
Część zamówienia: LOT-0021
Tytuł: ΤΜΗΜΑ 21
Główna klasyfikacja (cpv): 18934000 Zestawy toreb
Część zamówienia: LOT-0022
Tytuł: ΤΜΗΜΑ 22
Część zamówienia: LOT-0023
Tytuł: ΤΜΗΜΑ 23
Główna klasyfikacja (cpv): 35200000 Sprzęt policyjny
Część zamówienia: LOT-0024
Tytuł: ΤΜΗΜΑ 24
Część zamówienia: LOT-0025
Tytuł: ΤΜΗΜΑ 25
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 18443000 Artigos para cobrir a cabeça e seus acessórios
Classificação adicional (cpv): 18142000 Viseiras de protecção, 35814000 Máscaras antigás, 42514320 Filtros de gás, 35113440 Coletes reflectores, 18110000 Vestuário profissional, 35113000 Equipamento de segurança, 18443300 Artigos de chapelaria, 18130000 Vestuário de trabalho especial, 18221000 Vestuário impermeável, 18934000 Sacos de lona, 35200000 Equipamento para a polícia
Descrição: 200 τεμ. ΚΡΑΝΩΝ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ
Classificação principal (cpv): 18142000 Viseiras de protecção
Classificação principal (cpv): 35814000 Máscaras antigás
Classificação principal (cpv): 42514320 Filtros de gás
Classificação principal (cpv): 35113440 Coletes reflectores
Classificação principal (cpv): 18110000 Vestuário profissional
Descrição: 800 τεμ. ΩΤΟΑΣΠΙΔΕΣ ΚΡΑΝΟΥΣ
Classificação principal (cpv): 35113000 Equipamento de segurança
Classificação principal (cpv): 18443300 Artigos de chapelaria
Classificação principal (cpv): 18130000 Vestuário de trabalho especial
Classificação principal (cpv): 18221000 Vestuário impermeável
Classificação principal (cpv): 18934000 Sacos de lona
Classificação principal (cpv): 35200000 Equipamento para a polícia
2. Postup
Postup
Názov: Δ8381
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 18443000 Pokrývky hlavy a ich doplnky
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 18142000 Štítky (tienidlá) na ochranu zraku, 35814000 Plynové masky, 42514320 Plynové filtre, 35113440 Reflexné vesty, 18110000 Pracovné odevy, 35113000 Bezpečnostné inštalácie, 18443300 Pokrývka hlavy, 18130000 Špeciálne pracovné odevy, 18221000 Nepremokavé odevy, 18934000 Vaky na výstroj pre vojakov, 35200000 Policajný výstroj
5. Časť
Časť: LOT-0001
Názov: ΤΜΗΜΑ 1
Časť: LOT-0002
Názov: ΤΜΗΜΑ 2
Hlavná klasifikácia (cpv): 18142000 Štítky (tienidlá) na ochranu zraku
Časť: LOT-0003
Názov: ΤΜΗΜΑ 3
Časť: LOT-0004
Názov: ΤΜΗΜΑ 4
Hlavná klasifikácia (cpv): 42514320 Plynové filtre
Časť: LOT-0005
Názov: ΤΜΗΜΑ 5
Hlavná klasifikácia (cpv): 35113440 Reflexné vesty
Časť: LOT-0006
Názov: ΤΜΗΜΑ 6
Hlavná klasifikácia (cpv): 18110000 Pracovné odevy
Časť: LOT-0007
Názov: ΤΜΗΜΑ 7
Časť: LOT-0008
Názov: ΤΜΗΜΑ 8
Časť: LOT-0009
Názov: ΤΜΗΜΑ 9
Hlavná klasifikácia (cpv): 35113000 Bezpečnostné inštalácie
Časť: LOT-0010
Názov: ΤΜΗΜΑ 10
Časť: LOT-0011
Názov: ΤΜΗΜΑ 11
Časť: LOT-0012
Názov: ΤΜΗΜΑ 12
Hlavná klasifikácia (cpv): 18443300 Pokrývka hlavy
Časť: LOT-0013
Názov: ΤΜΗΜΑ 13
Časť: LOT-0014
Názov: ΤΜΗΜΑ 14
Časť: LOT-0015
Názov: ΤΜΗΜΑ 15
Hlavná klasifikácia (cpv): 18130000 Špeciálne pracovné odevy
Časť: LOT-0016
Názov: ΤΜΗΜΑ 16
Hlavná klasifikácia (cpv): 18221000 Nepremokavé odevy
Časť: LOT-0017
Názov: ΤΜΗΜΑ 17
Časť: LOT-0018
Názov: ΤΜΗΜΑ 18
Časť: LOT-0019
Názov: ΤΜΗΜΑ 19
Časť: LOT-0020
Názov: ΤΜΗΜΑ 20
Časť: LOT-0021
Názov: ΤΜΗΜΑ 21
Hlavná klasifikácia (cpv): 18934000 Vaky na výstroj pre vojakov
Časť: LOT-0022
Názov: ΤΜΗΜΑ 22
Časť: LOT-0023
Názov: ΤΜΗΜΑ 23
Hlavná klasifikácia (cpv): 35200000 Policajný výstroj
Časť: LOT-0024
Názov: ΤΜΗΜΑ 24
Časť: LOT-0025
Názov: ΤΜΗΜΑ 25
2. Förfarande
Förfarande
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 18443000 Huvudbonader och tillbehör
Ytterligare klassificering (cpv): 18142000 Säkerhetsvisir, 35814000 Gasmasker, 42514320 Gasfilter, 35113440 Reflekterande västar, 18110000 Arbetskläder för män, 35113000 Säkerhetsutrustning, 18443300 Huvudbonader, 18130000 Specialarbetskläder, 18221000 Regnkläder, 18934000 Väskor/ränslar, 35200000 Polisutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: 200 τεμ. ΚΡΑΝΩΝ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ
Del (anbudsområde): LOT-0002
Huvudklassificering (cpv): 18142000 Säkerhetsvisir
Del (anbudsområde): LOT-0003
Huvudklassificering (cpv): 35814000 Gasmasker
Del (anbudsområde): LOT-0004
Huvudklassificering (cpv): 42514320 Gasfilter
Del (anbudsområde): LOT-0005
Huvudklassificering (cpv): 35113440 Reflekterande västar
Del (anbudsområde): LOT-0006
Huvudklassificering (cpv): 18110000 Arbetskläder för män
Del (anbudsområde): LOT-0007
Del (anbudsområde): LOT-0008
Del (anbudsområde): LOT-0009
Huvudklassificering (cpv): 35113000 Säkerhetsutrustning
Del (anbudsområde): LOT-0010
Del (anbudsområde): LOT-0011
Del (anbudsområde): LOT-0012
Huvudklassificering (cpv): 18443300 Huvudbonader
Del (anbudsområde): LOT-0013
Del (anbudsområde): LOT-0014
Del (anbudsområde): LOT-0015
Huvudklassificering (cpv): 18130000 Specialarbetskläder
Del (anbudsområde): LOT-0016
Huvudklassificering (cpv): 18221000 Regnkläder
Del (anbudsområde): LOT-0017
Del (anbudsområde): LOT-0018
Del (anbudsområde): LOT-0019
Del (anbudsområde): LOT-0020
Del (anbudsområde): LOT-0021
Huvudklassificering (cpv): 18934000 Väskor/ränslar
Del (anbudsområde): LOT-0022
Del (anbudsområde): LOT-0023
Huvudklassificering (cpv): 35200000 Polisutrustning
Del (anbudsområde): LOT-0024
Del (anbudsområde): LOT-0025