404307-2026 - Zadávání
Polsko – Počítačové servery – Zakup sprzętu serwerowego do DataCenter sądów apelacji poznańskiej.
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim - Oznámení oprav
Dodávky
2. Řízení
Řízení
NázevZakup sprzętu serwerowego do DataCenter sądów apelacji poznańskiej.
Popis3.1 Przedmiotem zamówienia jest zakup sprzętu serwerowego do DataCenter sądów apelacji poznańskiej wg poniższej specyfikacji części: Część 1 Dostawa serwerów RACK. Dostawa obejmuje 6 serwerów RACK z zamówienia podstawowego oraz 6 szt. zamówienia z prawa opcji, serwery 2-procesorow, 1.5TB RAM, dyski NVMe 15.36TB każdy, 2 karty dwuportowe SFP+ 25Gbps. Serwer objęty min. 36 miesięczną gwarancją (parametr punktowany) i wsparciem zgodnie z wymaganiami zawartymi w Opisie Przedmiotu Zamówienia. Część 2 Dostawa przełączników zarządzanych L3 SFP28. Dostawa obejmuje 2 przełączniki sieciowe zarządzane L3 SFP28 z zamówienia podstawowego oraz 2 szt. z zamówienia prawa opcji, 48 portów SFP+ 1/10/25Gbps. Urządzenia objęte 36 miesięczną gwarancją i wsparciem zgodnie z wymaganiami zawartymi w Opisie Przedmiotu Zamówienia. Miejsce dostawy: Sąd Apelacyjny w Poznaniu ul. Hejmowskiego 3; 61-736 Poznań 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający specyfikację techniczną w podziale na poszczególne części określono w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ (2.1 Część 1, 2.2 Część 2). 2. Lista dostaw i płatników stanowi Załącznik nr 5 do SWZ. 3.2 Opcja zgodnie z art. 441 ust. 1 ustawy Pzp. 1) Zgodnie z art. 441 ust. 1 ustawy Pzp Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z opcji, a Wykonawca wyraża na powyższe zgodę. Podstawą uruchomienia zamówienia w zakresie opcji będą realne potrzeby Zamawiającego oraz zagwarantowane środki finansowe. 2) Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako opcja jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Realizacja opcji może, ale nie musi nastąpić, w zależności od zapotrzebowania Zamawiającego i na skutek jego dyspozycji w tym zakresie. Brak realizacji zamówienia w zakresie opcji nie będzie rodzić żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy w stosunku do Zamawiającego 3) Zamawiający może skorzystać z opcji jednokrotnie lub wielokrotnie w zakresie: Część 1: Dostawa obejmuje 6 serwerów RACK w zakresie zamówienia z opcji, Część 2: Dostawa obejmuje 2 przełączniki sieciowe zarządzane L3 SFP28 w zakresie zamówienia z opcji, 4) Dostawa przedmiotu zamówienia w ramach opcji będzie realizowana do lokalizacji Zamawiającego, Zamawiający wskaże w powiadomieniu ilość zamawianej opcji. 5) Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z opcji zgodnie z zawartą umową, jednakże powiadomienie, o którym mowa w pkt. 8 zostanie wysłane do Wykonawcy nie później niż do dnia 30 września 2026 roku. Po upływie ww. terminu opcja wygasa. 6) Zasady dotyczące realizacji przedmiotu umowy objętego opcją, jak i zmiany umowy w zakresie realizacji opcji będą takie same jak te, które obowiązują przy realizacji zamówienia podstawowego z zastrzeżeniem pkt. 7 i 8. Cena jednostkowa podczas realizacji opcji będzie taka sama jak przy realizacji zamówienia podstawowego. 7) Termin dostawy przedmiotu zamówienia w ramach prawa opcji: maksymalnie do 90 dni kalendarzowych. 8) Termin dostawy liczony będzie od powiadomienia Wykonawcy o uruchomieniu prawa opcji przez Zamawiającego, zgodnie z pkt. 8. 9) Zamawiający zobowiązuje się do powiadomienia Wykonawcy o realizacji prawa opcji – wzór powiadomienia stanowi Złącznik nr 5 do wzoru umowy drogą mailową na adres Wykonawcy. 3.33 Zamawiający wymaga, aby oferowane świadczenie, w tym wszystkie produkty ICT, usługi ICT oraz procesy ICT wykorzystywane do realizacji zamówienia, zarówno jako elementy główne, jak i komponenty, elementy środowiska świadczenia usługi lub rozwiązania towarzyszące, nie obejmowało: • produktów ICT, usług ICT lub procesów ICT wskazanych w rekomendacji, o której mowa w art. 33 ust. 4 ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, stwierdzającej ich negatywny wpływ na podstawowy interes bezpieczeństwa państwa; • produktu ICT, usługi ICT lub procesu ICT, którego typ został określony w decyzji w sprawie uznania dostawcy za dostawcę wysokiego ryzyka, o której mowa w art. 67b ust. 15 ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, ani usług ICT lub procesów ICT określonych w tej decyzji. Niespełnienie powyższego wymagania skutkuje odrzuceniem oferty odpowiednio na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 17 albo pkt 19 ustawy Prawo zamówień publicznych (dalej także jako Pzp). 1. Wykonawca jest zobowiązany do realizacji zamówienia przy użyciu produktów ICT, usług ICT oraz procesów ICT odpowiadających treści oferty, dokumentom zamówienia oraz postanowieniom umowy. 2. Zastąpienie w toku realizacji umowy producenta, dostawcy technologii, modelu, wersji, środowiska świadczenia usługi albo procesu ICT może nastąpić wyłącznie w przypadkach prawnie dopuszczalnych oraz z zachowaniem wymagań wynikających z art. 454 i art. 455 ustawy Pzp, a także zgodnie z postanowieniami umowy określającymi dopuszczalne podstawy i warunki zmiany. Zmiana taka nie może pozostawać w sprzeczności z dokumentami zamówienia ani prowadzić do objęcia realizacji zamówienia produktem ICT, usługą ICT lub procesem ICT, wobec którego zachodziłyby okoliczności odpowiadające przesłankom określonym w art. 226 ust. 1 pkt 17 albo pkt 19 ustawy Pzp. 3. Zamawiający każdorazowo będzie weryfikować przed wyborem oferty, czy nie opublikowano decyzji obejmującej produkt, usługę lub proces ICT będącej przedmiotem oferty Wykonawcy. Badanie ofert w zakresie przesłanek wskazanych w art. 226 ust. 1 pkt 19 ustawy pzp będzie podlegało również na weryfikacji listy podmiotów wobec których wydano decyzję ministra właściwego do spraw informatyzacji na podstawie art. 67b ust. 15 ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa. Oznacza to, że zgodnie ze wskazanymi przepisami Minister właściwy do spraw informatyzacji, w drodze decyzji będzie uznawał dostawcę sprzętu lub oprogramowania oraz podmioty wchodzące w skład grupy kapitałowej, w rozumieniu art. 3 ust. 1 pkt 44 ustawy z dnia 29 września 1994 r. o rachunkowości, w ramach której funkcjonuje dostawca, za dostawcę wysokiego ryzyka, jeżeli dostawca ten stano
Interní identifikátorZP.261.12.2026
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvyDodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 48822000 Počítačové servery
Další klasifikace (cpv): 32420000 Síťová zařízení
5. Část
ČástLOT-0001
NázevDostawa serwerów RACK
PopisDostawa obejmuje 6 serwerów RACK z zamówienia podstawowego oraz 6 szt. zamówienia z prawa opcji, serwery 2-procesorow, 1.5TB RAM, dyski NVMe 15.36TB każdy, 2 karty dwuportowe SFP+ 25Gbps. Serwer objęty min. 36 miesięczną gwarancją (parametr punktowany) i wsparciem zgodnie z wymaganiami zawartymi w Opisie Przedmiotu Zamówienia.
Interní identifikátorCzęść 1
Možnosti
Popis možností3.2 Opcja zgodnie z art. 441 ust. 1 ustawy Pzp. 1) Zgodnie z art. 441 ust. 1 ustawy Pzp Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z opcji, a Wykonawca wyraża na powyższe zgodę. Podstawą uruchomienia zamówienia w zakresie opcji będą realne potrzeby Zamawiającego oraz zagwarantowane środki finansowe. 2) Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako opcja jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Realizacja opcji może, ale nie musi nastąpić, w zależności od zapotrzebowania Zamawiającego i na skutek jego dyspozycji w tym zakresie. Brak realizacji zamówienia w zakresie opcji nie będzie rodzić żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy w stosunku do Zamawiającego 3) Zamawiający może skorzystać z opcji jednokrotnie lub wielokrotnie w zakresie: Część 1: Dostawa obejmuje 6 serwerów RACK w zakresie zamówienia z opcji, Część 2: Dostawa obejmuje 2 przełączniki sieciowe zarządzane L3 SFP28 w zakresie zamówienia z opcji, 4) Dostawa przedmiotu zamówienia w ramach opcji będzie realizowana do lokalizacji Zamawiającego, Zamawiający wskaże w powiadomieniu ilość zamawianej opcji. 5) Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z opcji zgodnie z zawartą umową, jednakże powiadomienie, o którym mowa w pkt. 8 zostanie wysłane do Wykonawcy nie później niż do dnia 30 września 2026 roku. Po upływie ww. terminu opcja wygasa. 6) Zasady dotyczące realizacji przedmiotu umowy objętego opcją, jak i zmiany umowy w zakresie realizacji opcji będą takie same jak te, które obowiązują przy realizacji zamówienia podstawowego z zastrzeżeniem pkt. 7 i 8. Cena jednostkowa podczas realizacji opcji będzie taka sama jak przy realizacji zamówienia podstawowego. 7) Termin dostawy przedmiotu zamówienia w ramach prawa opcji: maksymalnie do 90 dni kalendarzowych. 8) Termin dostawy liczony będzie od powiadomienia Wykonawcy o uruchomieniu prawa opcji przez Zamawiającego, zgodnie z pkt. 8. 9) Zamawiający zobowiązuje się do powiadomienia Wykonawcy o realizacji prawa opcji – wzór powiadomienia stanowi Złącznik nr 5 do wzoru umowy drogą mailową na adres Wykonawcy.
ČástLOT-0002
NázevDostawa przełączników zarządzanych L3 SFP28
PopisDostawa obejmuje 2 przełączniki sieciowe zarządzane L3 SFP28 z zamówienia podstawowego oraz 2 szt. z zamówienia prawa opcji, 48 portów SFP+ 1/10/25Gbps. Urządzenia objęte 36 miesięczną gwarancją i wsparciem zgodnie z wymaganiami zawartymi w Opisie Przedmiotu Zamówienia.
Interní identifikátorCzęść 2
Popis možností3.2 Opcja zgodnie z art. 441 ust. 1 ustawy Pzp. 1) Zgodnie z art. 441 ust. 1 ustawy Pzp Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z opcji, a Wykonawca wyraża na powyższe zgodę. Podstawą uruchomienia zamówienia w zakresie opcji będą realne potrzeby Zamawiającego oraz zagwarantowane środki finansowe. 2) Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako opcja jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Realizacja opcji może, ale nie musi nastąpić, w zależności od zapotrzebowania Zamawiającego i na skutek jego dyspozycji w tym zakresie. Brak realizacji zamówienia w zakresie opcji nie będzie rodzić żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy w stosunku do Zamawiającego 3) Zamawiający może skorzystać z opcji jednokrotnie lub wielokrotnie w zakresie: Część 1: Dostawa obejmuje 6 serwerów RACK w zakresie zamówienia z opcji, Część 2: Dostawa obejmuje 2 przełączniki sieciowe zarządzane L3 SFP28 w zakresie zamówienia z opcji, 4) Dostawa przedmiotu zamówienia w ramach opcji będzie realizowana do lokalizacji Zamawiającego, Zamawiający wskaże w powiadomieniu ilość zamawianej opcji. 5) Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z opcji zgodnie z zawartą umową, jednakże powiadomienie, o którym mowa w pkt. 8 zostanie wysłane do Wykonawcy nie później niż do dnia 30 września 2026 roku. Po upływie ww. terminu opcja wygasa. 6) Zasady dotyczące realizacji przedmiotu umowy objętego opcją, jak i zmiany umowy w zakresie realizacji opcji będą takie same jak te, które obowiązują przy realizacji zamówienia podstawowego z zastrzeżeniem pkt. 7 i 8. Cena jednostkowa podczas realizacji opcji będzie taka sama jak przy realizacji zamówienia podstawowego. 7) Termin dostawy przedmiotu zamówienia w ramach prawa opcji: maksymalnie do 90 dni kalendarzowych. 8) Termin dostawy liczony będzie od powiadomienia Wykonawcy o uruchomieniu prawa opcji przez Zamawiającego, zgodnie z pkt. 8. 9) Zamawiający zobowiązuje się do powiadomienia Wykonawcy o realizacji prawa opcji – wzór powiadomienia stanowi Złącznik nr 5 do wzoru umowy drogą mailową na adres Wykonawcy
404307-2026 - Διαγωνισμός
Πολωνία – Εξυπηρετητές ηλεκτρονικών υπολογιστών – Zakup sprzętu serwerowego do DataCenter sądów apelacji poznańskiej.
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς - Γνωστοποίηση αλλαγών
Αγαθά
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικόZP.261.12.2026
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΑγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 48822000 Εξυπηρετητές ηλεκτρονικών υπολογιστών
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 32420000 Εξοπλισμός δικτύου
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
ΤίτλοςDostawa serwerów RACK
Εσωτερικό αναγνωριστικόCzęść 1
Επιλογές
ΠαρτίδαLOT-0002
Εσωτερικό αναγνωριστικόCzęść 2
404307-2026 - Nadmetanje
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim - Obavijest o promjeni
Roba
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznakaZP.261.12.2026
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Glavna klasifikacija (cpv): 48822000 Računalni poslužitelji
Dodatna klasifikacija (cpv): 32420000 Mrežna oprema
5. Grupa
GrupaLOT-0001
NaslovDostawa serwerów RACK
Interna identifikacijska oznakaCzęść 1
Opcije
GrupaLOT-0002
Interna identifikacijska oznakaCzęść 2