404343-2026 - Zadávání
Polsko – Balíky programů a informační systémy – Dostawa licencji subskrypcyjnych i wieczystych oprogramowania użytkowego.
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim - Oznámení oprav
Dodávky
2. Řízení
Řízení
NázevDostawa licencji subskrypcyjnych i wieczystych oprogramowania użytkowego.
Popis1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa licencji subskrypcyjnych i wieczystych oprogramowania użytkowego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
Interní identifikátor053.2026
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Hlavní prvky řízeníNieograniczony, pełny i bezpośredni dostęp do dokumentów zamówienia można uzyskać bezpłatnie pod adresem: https://amwkwatera.eb2b.com.pl.
Účel
Charakter smlouvyDodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 48000000 Balíky programů a informační systémy
Další klasifikace (cpv): 72263000 Implementace programového vybavení, 72611000 Technická výpočetní podpora
5. Část
ČástLOT-0001
NázevDostawa licencji subskrypcyjnych i wieczystych oprogramowania użytkowego
404343-2026 - Konkurrencevilkår
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen - Meddelelse om ændring
Varer
2. Procedure
Procedure
Intern ID053.2026
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålVarer
Primær klassifikation (cpv): 48000000 Programpakker og informationssystemer
Supplerende klassifikation (cpv): 72263000 Implementering af programmel, 72611000 Teknisk support i forbindelse med datamater
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
404343-2026 - Licitación
Polonia – Paquetes de software y sistemas de información – Dostawa licencji subskrypcyjnych i wieczystych oprogramowania użytkowego.
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal - Anuncio de cambios
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno053.2026
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Clasificación principal (cpv): 48000000 Paquetes de software y sistemas de información
Clasificación adicional (cpv): 72263000 Servicios de implementación de software, 72611000 Servicios de apoyo informático técnico
5. Lote
LoteLOT-0001
404343-2026 - Kilpailu
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä - Ilmoituksen muutos
Tavarahankinnat
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste053.2026
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiTavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 48000000 Ohjelmatuotteet ja tietojärjestelmät
Lisäluokitus (cpv): 72263000 Ohjelmiston toteutuspalvelut, 72611000 Tietokoneisiin liittyvät tekniset tukipalvelut
5. Osa
OsaLOT-0001
404343-2026 - Mise en concurrence
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire - Avis de changement
Fournitures
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne053.2026
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédureNieograniczony, pełny i bezpośredni dostęp do dokumentów zamówienia można uzyskać bezpłatnie pod adresem: https://amwkwatera.eb2b.com.pl.
Objet
Nature principale du marchéFournitures
Nomenclature principale (cpv): 48000000 Logiciels et systèmes d'information
Nomenclature complémentaire (cpv): 72263000 Services d'implémentation de logiciels, 72611000 Services d'assistance technique informatique
5. Lot
LotLOT-0001
404343-2026 - Nadmetanje
Poljska – Programski paketi i informacijski sustavi – Dostawa licencji subskrypcyjnych i wieczystych oprogramowania użytkowego.
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim - Obavijest o promjeni
Roba
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka053.2026
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Glavna klasifikacija (cpv): 48000000 Programski paketi i informacijski sustavi
Dodatna klasifikacija (cpv): 72263000 Usluge izvođenja programske podrške, 72611000 Usluge tehničke računalne potpore
5. Grupa
GrupaLOT-0001
404343-2026 - Verseny
Lengyelország – Szoftvercsomag és információs rendszerek – Dostawa licencji subskrypcyjnych i wieczystych oprogramowania użytkowego.
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok - Változtatásról szóló hirdetmény
Árubeszerzés
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító053.2026
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeÁrubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 48000000 Szoftvercsomag és információs rendszerek
További osztályozás (cpv): 72263000 Szoftvermegvalósítási szolgáltatások, 72611000 Műszaki számítógép-támogatási szolgáltatások
5. Rész
RészLOT-0001
404343-2026 - Konkursas
Lenkija – Programinės įrangos paketai ir informacinės sistemos – Dostawa licencji subskrypcyjnych i wieczystych oprogramowania użytkowego.
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka - Skelbimas apie pakeitimą
Prekės
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius053.2026
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPrekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 48000000 Programinės įrangos paketai ir informacinės sistemos
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 72263000 Programinės įrangos diegimo paslaugos, 72611000 Techninės kompiuterių palaikymo paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
404343-2026 - Konkurss
Polija – Programmatūras pakotne un informācijas sistēmas – Dostawa licencji subskrypcyjnych i wieczystych oprogramowania użytkowego.
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms - Izmaiņu paziņojums
Piegādes
Iekšējais identifikators053.2026
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPiegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 48000000 Programmatūras pakotne un informācijas sistēmas
Papildu klasifikācija (cpv): 72263000 Programmatūras ieviešanas pakalpojumi, 72611000 Datoru tehniskā atbalsta pakalpojumi
5. Daļa
DaļaLOT-0001
404343-2026 - Kompetizzjoni
Il-Polonja – Pakketti tas-softwer u sistemi ta' informazzjoni – Dostawa licencji subskrypcyjnych i wieczystych oprogramowania użytkowego.
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard - Avviż tal-bidla
Provvisti
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern053.2026
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattProvvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 48000000 Pakketti tas-softwer u sistemi ta' informazzjoni
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 72263000 Servizzi ta' l-implimentazzjoni tas-software, 72611000 Servizzi ta' appoġġ tekniku għall-kompjuter
5. Lott
LottLOT-0001
404343-2026 - Concurso
Polónia – Pacotes de software e sistemas de informação – Dostawa licencji subskrypcyjnych i wieczystych oprogramowania użytkowego.
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal - Anúncio de alteração
Fornecimentos
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoFornecimentos
Classificação principal (cpv): 48000000 Pacotes de software e sistemas de informação
Classificação adicional (cpv): 72263000 Serviços de implementação de software, 72611000 Serviços de assistência técnica informática
404343-2026 - Súťaž
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim - Oznámenie o zmene
Tovary
2. Postup
Postup
Interný identifikátor053.2026
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Druh zmluvyTovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 48000000 Softvérové balíky a informačné systémy
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 72263000 Implementácia softvéru, 72611000 Technické počítačové podporné služby
5. Časť
ČasťLOT-0001