See the notice on TED website
2. Řízení
Řízení
Název: „Dostawa wyrobów medycznych (w tym: rękawiczki diagnostyczne, wyroby ortopedyczne i laryngologiczne, opatrunki oraz obłożenia) z podziałem na 14 części dla pacjentów SZPZOZ im. Dzieci Warszawy w Dziekanowie Leśnym”.
Popis: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyrobów medycznych (w tym: rękawiczki diagnostyczne, wyroby ortopedyczne i laryngologiczne, opatrunki oraz obłożenia) z podziałem na 14 części dla pacjentów SZPZOZ im. Dzieci Warszawy w Dziekanowie Leśnym”. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają niniejsza SWZ oraz: 1) załącznik nr 1 – formularz oferty; 2) załącznik nr 2 – formularz asortymentowo-cenowy stanowiący jednocześnie opis przedmiotu zamówienia; 3) załącznik nr 4 – projekt umowy ; 3. Zamawiający dopuszcza składania ofert częściowych. 4. Wykonawca może złożyć ofertę w odniesieniu do wszystkich części (pakietów/zadań) zamówienia. Zamawiający nie ogranicza liczby części zamówienia na które Wykonawca może złożyć ofertę oraz nie określa maksymalnej liczby części zamówienia, na które może zostać udzielone zamówienie jednemu Wykonawcy. 5. Zamówienie zostało podzielone na 14 części/pakietów/zadań. 6. Zamawiający zastrzega sobie prawo niepełnej realizacji umowy w zakresie danej części. Zamówienie realizowane będzie zgodnie z bieżącymi potrzebami Zamawiającego. Wartość świadczenia stron nie będzie jednak niższa niż 70% całkowitej wartości Przedmiotu Umowy brutto (każdej z części zamówienia). Zamawiający nie wymaga przeprowadzenia przez Wykonawcę wizji lokalnej przed złożeniem oferty. 7. Zamawiający nie wymaga wpłaty wadium. 8. Zamawiający nie przewiduje udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8 ustawy Pzp. Informacje dodatkowe: 1. Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.2. Zamawiający wykluczy z postępowania wykonawców, wobec których zachodzą podstawy wykluczenia, o których mowa w: 1)art. 108 ust. 1 ustawy Pzp, 2)art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp,3)art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 507). 3.Zamawiający wykluczy z postępowania wykonawców, wobec których zachodzą przesłanki określone w art. 5 k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie. 4. Wymagane podmiotowe środki dowodowe - zgodnie z Rozdziałem X SWZ. 5. Informacje dotyczące Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, podwykonawców - zgodnie z Rozdziałem XI SWZ. F. Informacje o przedmiotowych środkach dowodowych -zgodnie z rozdz. VI SWZ.
Interní identifikátor: DZ/17/2026
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Hlavní prvky řízení: Przedmiotowe postępowanie prowadzone jest przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Składanie ofert następuje za pośrednictwem platformy zakupowej dostępnej pod adresem internetowym: https://szpitaldziekanow.ezamawiajacy.pl, pod linkiem: https://szpitaldziekanow.ezamawiajacy.pl/pn/SPZOZDL/demand/289933/notice/public/details 1. Zamawiający wykluczy z postępowania wykonawców, wobec których zachodzą podstawy wykluczenia, o których mowa w: 1) art. 108 ust. 1 ustawy Pzp, 2) art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp, 3) art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 507). 2. Zamawiający wykluczy z postępowania wykonawców, wobec których zachodzą przesłanki określone w art. 5 k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 111 z 8.4.2022, str. 1 z poźn. zm.).
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 33141770 Přístroje k léčbě zlomenin, šrouby a desky
Další klasifikace (cpv): 33183000 Přístroje pro ortopedickou podporu, 33183100 Ortopedické implantáty, 33140000 Zdravotnický spotřební materiál, 33141119 Tlakové obvazy, 33141000 Zdravotnické nechemické spotřební materiály a hematologické spotřební materiály na jedno použití, 33141770 Přístroje k léčbě zlomenin, šrouby a desky, 33141110 Obvazy, 33141112 Náplasti, 33141111 Adhesivní obvazy, 33141220 Kanyly, 18424300 Rukavice na jedno použití, 33141700 Ortopedické doplňky, 33141640 Drenáže
5. Část
Část: LOT-0001
Název: Pakiet 1
Popis: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają niniejsza SWZ oraz:1)załącznik nr 1 – formularz oferty; 2)załącznik nr 2 – formularz asortymentowo-cenowy stanowiący jednocześnie opis przedmiotu zamówienia; 3)załącznik nr 4 – projekt umowy. 1. Wszystkie wymagania określone w SWZ i dokumentach wskazanych powyżej stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie ww. wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp. 2. Zamawiający żąda, by wykonawca złożył wraz z ofertą następujące, przedmiotowe środki dowodowe na potwierdzenie, iż oferowane dostawy odpowiadają wymaganiom określonym przez Zamawiającego w SWZ (w szczególności w opisie przedmiotu zamówienia): 1)aktualny dokument potwierdzający dopuszczenie do obrotu i do używania jako wyrób medyczny spełniający wymagania w rozumieniu Ustawy z dnia 7.04.2022 r. o wyrobach medycznych (t.j. Dz. U. 2024 r. poz. 1620) oraz zgodność z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/745 w sprawie Wyrobów Medycznych (MDR) / (UE) 2017/746 w sprawie wyrobów medycznych in vitro, posiadający oznaczenie wyrobu znakiem CE - tzn: deklaracja zgodności i/lub certyfikat zgodności wystawiony przez producenta lub upoważnionego/autoryzowanego przedstawiciela potwierdzająca(y), iż wyrób jest zgodny z wymaganiami zasadniczymi; 2) certyfikat jednostki notyfikowanej (identyfikujący producenta i typ wyrobu), jeżeli ocena była przeprowadzona z udziałem jednostki notyfikowanej (jeżeli wymagana była ocena jednostki notyfikowanej) – jeśli dotyczy; 3) oświadczenie Wykonawcy, potwierdzające zgłoszenie/powiadomienie/wniosek/wpis oferowanego wyrobu medycznego do rejestru wyrobów medycznych prowadzonego przez Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych (URPL) - Wykonawca składa oświadczenie na druku własnym; 4) materiały informacyjne (prospekt, katalog, karta, formularz danych, część instrukcji obsługi/opis producenta, oświadczenia i informacje lub inne materiały określające przedmiot zamówienia i jego parametry, itp.), potwierdzające wymagania zawarte w zał. nr 2 do SWZ. 3.Zamawiający przewiduje możliwość uzupełnienia przedmiotowych środków dowodowych, jeśli Wykonawca nie złoży przedmiotowych środków dowodowych lub złożone przedmiotowe środki dowodowe będą niekompletne. Wykonawca może uzupełnić przedmiotowe środki dowodowe, ale tylko na wezwanie Zamawiającego. 4.Zgodnie z treścią art. 107 ust 2 ustawy Pzp Zamawiający ma prawo wezwania Wykonawcy do złożenia lub uzupełnienia w wyznaczonym terminie przedmiotowych środków dowodowych wskazanych w ust. 2 w/w przedmiotowych środków dowodowych w przypadku jeżeli wykonawca nie złożył przedmiotowych środków dowodowych lub złożone przedmiotowe środki dowodowe są niekompletne.5.Zamawiający akceptuje równoważne przedmiotowe środki dowodowe, jeśli potwierdzają, że oferowane świadczenia spełniają określone przez zamawiającego wymagania, cechy lub kryteria. 6.Zamawiający przewiduje możliwość zwrócenia się do Wykonawcy o wyjaśnienie przedmiotowych środków dowodowych. 7.Zamawiający nie wzywa do uzupełnienia lub wyjaśnienia przedmiotowych środków dowodowych, jeśli oferta Wykonawcy podlega odrzuceniu bez względu na ich złożenie lub jeśli zachodzi przesłanka unieważnienia postępowania. (art. 107 ust. 3 ustawy Pzp).
Interní identifikátor: Pakiet 1
Další klasifikace (cpv): 33183000 Přístroje pro ortopedickou podporu, 33183100 Ortopedické implantáty
Část: LOT-0002
Název: Pakiet 2
Interní identifikátor: Pakiet 2
Hlavní klasifikace (cpv): 33183000 Přístroje pro ortopedickou podporu
Další klasifikace (cpv): 33140000 Zdravotnický spotřební materiál, 33141640 Drenáže, 33141000 Zdravotnické nechemické spotřební materiály a hematologické spotřební materiály na jedno použití
Část: LOT-0003
Název: Pakiet 3
Interní identifikátor: Pakiet 3
Další klasifikace (cpv): 33141770 Přístroje k léčbě zlomenin, šrouby a desky
Část: LOT-0004
Název: Pakiet 4
Interní identifikátor: Pakiet 4
Hlavní klasifikace (cpv): 33141119 Tlakové obvazy
Další klasifikace (cpv): 33141110 Obvazy
Část: LOT-0005
Název: Pakiet 5
Interní identifikátor: Pakiet 5
Hlavní klasifikace (cpv): 33141110 Obvazy
Část: LOT-0006
Název: Pakiet 6
Interní identifikátor: Pakiet 6
Část: LOT-0007
Název: Pakiet 7
Interní identifikátor: Pakiet 7
Hlavní klasifikace (cpv): 33141112 Náplasti
Další klasifikace (cpv): 33141111 Adhesivní obvazy
Část: LOT-0008
Název: Pakiet 8
Interní identifikátor: Pakiet 8
Hlavní klasifikace (cpv): 33141220 Kanyly
Další klasifikace (cpv): 33141000 Zdravotnické nechemické spotřební materiály a hematologické spotřební materiály na jedno použití, 33140000 Zdravotnický spotřební materiál
Část: LOT-0009
Název: Pakiet 9
Interní identifikátor: Pakiet 9
Část: LOT-0010
Název: Pakiet 10
Interní identifikátor: Pakiet 10
Hlavní klasifikace (cpv): 33140000 Zdravotnický spotřební materiál
Další klasifikace (cpv): 33141000 Zdravotnické nechemické spotřební materiály a hematologické spotřební materiály na jedno použití
Část: LOT-0011
Název: Pakiet 11
Interní identifikátor: Pakiet 11
Část: LOT-0012
Název: Pakiet 12
Popis: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają niniejsza SWZ oraz:1)załącznik nr 1 – formularz oferty; 2)załącznik nr 2 – formularz asortymentowo-cenowy stanowiący jednocześnie opis przedmiotu zamówienia; 3)załącznik nr 4 – projekt umowy. 1. Wszystkie wymagania określone w SWZ i dokumentach wskazanych powyżej stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie ww. wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp. 2. Zamawiający żąda, by wykonawca złożył wraz z ofertą następujące, przedmiotowe środki dowodowe na potwierdzenie, iż oferowane dostawy odpowiadają wymaganiom określonym przez Zamawiającego w SWZ (w szczególności w opisie przedmiotu zamówienia): 1)aktualny dokument potwierdzający dopuszczenie do obrotu i do używania jako wyrób medyczny spełniający wymagania w rozumieniu Ustawy z dnia 7.04.2022 r. o wyrobach medycznych (t.j. Dz. U. 2024 r. poz. 1620) oraz zgodność z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/745 w sprawie Wyrobów Medycznych (MDR) / (UE) 2017/746 w sprawie wyrobów medycznych in vitro, posiadający oznaczenie wyrobu znakiem CE - tzn: deklaracja zgodności i/lub certyfikat zgodności wystawiony przez producenta lub upoważnionego/autoryzowanego przedstawiciela potwierdzająca(y), iż wyrób jest zgodny z wymaganiami zasadniczymi; 2) certyfikat jednostki notyfikowanej (identyfikujący producenta i typ wyrobu), jeżeli ocena była przeprowadzona z udziałem jednostki notyfikowanej (jeżeli wymagana była ocena jednostki notyfikowanej) – jeśli dotyczy; 3) oświadczenie Wykonawcy, potwierdzające zgłoszenie/powiadomienie/wniosek/wpis oferowanego wyrobu medycznego do rejestru wyrobów medycznych prowadzonego przez Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych (URPL) - Wykonawca składa oświadczenie na druku własnym; 4) materiały informacyjne (prospekt, katalog, karta, formularz danych, część instrukcji obsługi/opis producenta, oświadczenia i informacje lub inne materiały określające przedmiot zamówienia i jego parametry, itp.), potwierdzające wymagania zawarte w zał. nr 2 do SWZ. Ponadto: 5)Dla części nr 12, poz. 1: wynik aktualnego badania niezależnego laboratorium akredytowanego (nie starszy niż z 2024 roku), potwierdzający siłę zrywu min. 7N przed starzeniem, zgodnie z normą EN 455-2:2024. 3.Zamawiający przewiduje możliwość uzupełnienia przedmiotowych środków dowodowych, jeśli Wykonawca nie złoży przedmiotowych środków dowodowych lub złożone przedmiotowe środki dowodowe będą niekompletne. Wykonawca może uzupełnić przedmiotowe środki dowodowe, ale tylko na wezwanie Zamawiającego. 4.Zgodnie z treścią art. 107 ust 2 ustawy Pzp Zamawiający ma prawo wezwania Wykonawcy do złożenia lub uzupełnienia w wyznaczonym terminie przedmiotowych środków dowodowych wskazanych w ust. 2 w/w przedmiotowych środków dowodowych w przypadku jeżeli wykonawca nie złożył przedmiotowych środków dowodowych lub złożone przedmiotowe środki dowodowe są niekompletne.5.Zamawiający akceptuje równoważne przedmiotowe środki dowodowe, jeśli potwierdzają, że oferowane świadczenia spełniają określone przez zamawiającego wymagania, cechy lub kryteria. 6.Zamawiający przewiduje możliwość zwrócenia się do Wykonawcy o wyjaśnienie przedmiotowych środków dowodowych. 7.Zamawiający nie wzywa do uzupełnienia lub wyjaśnienia przedmiotowych środków dowodowych, jeśli oferta Wykonawcy podlega odrzuceniu bez względu na ich złożenie lub jeśli zachodzi przesłanka unieważnienia postępowania. (art. 107 ust. 3 ustawy Pzp).
Interní identifikátor: Pakiet 12
Hlavní klasifikace (cpv): 18424300 Rukavice na jedno použití
Část: LOT-0013
Název: Pakiet 13
Interní identifikátor: Pakiet 13
Další klasifikace (cpv): 33141700 Ortopedické doplňky, 33141110 Obvazy
Část: LOT-0014
Název: Pakiet 14
Interní identifikátor: Pakiet 14
2. Procedure
Procedure
Intern ID: DZ/17/2026
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 33141770 Artikler til behandling af frakturer, søm og plader
Supplerende klassifikation (cpv): 33183000 Ortopædiske hjælpemidler, 33183100 Ortopædiske implantater, 33140000 Medicinske forbrugsmaterialer, 33141119 Kompresser, 33141000 Medicinske forbrugsvarer af ikke-kemisk natur til engangsbrug og hæmatologiske forbrugsvarer, 33141770 Artikler til behandling af frakturer, søm og plader, 33141110 Forbindsstoffer, 33141112 Plastre, 33141111 Selvklæbende forbindinger, 33141220 Kanyler, 18424300 Engangshandsker, 33141700 Ortopædiske artikler, 33141640 Dræn
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Titel: Pakiet 1
Intern ID: Pakiet 1
Supplerende klassifikation (cpv): 33183000 Ortopædiske hjælpemidler, 33183100 Ortopædiske implantater
Delkontrakt: LOT-0002
Titel: Pakiet 2
Intern ID: Pakiet 2
Primær klassifikation (cpv): 33183000 Ortopædiske hjælpemidler
Supplerende klassifikation (cpv): 33140000 Medicinske forbrugsmaterialer, 33141640 Dræn, 33141000 Medicinske forbrugsvarer af ikke-kemisk natur til engangsbrug og hæmatologiske forbrugsvarer
Delkontrakt: LOT-0003
Titel: Pakiet 3
Intern ID: Pakiet 3
Supplerende klassifikation (cpv): 33141770 Artikler til behandling af frakturer, søm og plader
Delkontrakt: LOT-0004
Titel: Pakiet 4
Intern ID: Pakiet 4
Primær klassifikation (cpv): 33141119 Kompresser
Supplerende klassifikation (cpv): 33141110 Forbindsstoffer
Delkontrakt: LOT-0005
Titel: Pakiet 5
Intern ID: Pakiet 5
Primær klassifikation (cpv): 33141110 Forbindsstoffer
Delkontrakt: LOT-0006
Titel: Pakiet 6
Intern ID: Pakiet 6
Delkontrakt: LOT-0007
Titel: Pakiet 7
Intern ID: Pakiet 7
Primær klassifikation (cpv): 33141112 Plastre
Supplerende klassifikation (cpv): 33141111 Selvklæbende forbindinger
Delkontrakt: LOT-0008
Titel: Pakiet 8
Intern ID: Pakiet 8
Primær klassifikation (cpv): 33141220 Kanyler
Supplerende klassifikation (cpv): 33141000 Medicinske forbrugsvarer af ikke-kemisk natur til engangsbrug og hæmatologiske forbrugsvarer, 33140000 Medicinske forbrugsmaterialer
Delkontrakt: LOT-0009
Titel: Pakiet 9
Intern ID: Pakiet 9
Delkontrakt: LOT-0010
Titel: Pakiet 10
Intern ID: Pakiet 10
Primær klassifikation (cpv): 33140000 Medicinske forbrugsmaterialer
Supplerende klassifikation (cpv): 33141000 Medicinske forbrugsvarer af ikke-kemisk natur til engangsbrug og hæmatologiske forbrugsvarer
Delkontrakt: LOT-0011
Titel: Pakiet 11
Intern ID: Pakiet 11
Delkontrakt: LOT-0012
Titel: Pakiet 12
Intern ID: Pakiet 12
Primær klassifikation (cpv): 18424300 Engangshandsker
Delkontrakt: LOT-0013
Titel: Pakiet 13
Intern ID: Pakiet 13
Supplerende klassifikation (cpv): 33141700 Ortopædiske artikler, 33141110 Forbindsstoffer
Delkontrakt: LOT-0014
Titel: Pakiet 14
Intern ID: Pakiet 14
Internal identifier: DZ/17/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33141770 Fracture appliances, pins and plates
Additional classification (cpv): 33183000 Orthopaedic support devices, 33183100 Orthopaedic implants, 33140000 Medical consumables, 33141119 Compresses, 33141000 Disposable non-chemical medical consumables and haematological consumables, 33141770 Fracture appliances, pins and plates, 33141110 Dressings, 33141112 Plasters, 33141111 Adhesive dressings, 33141220 Cannulae, 18424300 Disposable gloves, 33141700 Orthopaedic supplies, 33141640 Drain
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Pakiet 1
Internal identifier: Pakiet 1
Additional classification (cpv): 33183000 Orthopaedic support devices, 33183100 Orthopaedic implants
Lot: LOT-0002
Title: Pakiet 2
Internal identifier: Pakiet 2
Main classification (cpv): 33183000 Orthopaedic support devices
Additional classification (cpv): 33140000 Medical consumables, 33141640 Drain, 33141000 Disposable non-chemical medical consumables and haematological consumables
Lot: LOT-0003
Title: Pakiet 3
Internal identifier: Pakiet 3
Additional classification (cpv): 33141770 Fracture appliances, pins and plates
Lot: LOT-0004
Title: Pakiet 4
Internal identifier: Pakiet 4
Main classification (cpv): 33141119 Compresses
Additional classification (cpv): 33141110 Dressings
Lot: LOT-0005
Title: Pakiet 5
Internal identifier: Pakiet 5
Main classification (cpv): 33141110 Dressings
Lot: LOT-0006
Title: Pakiet 6
Internal identifier: Pakiet 6
Lot: LOT-0007
Title: Pakiet 7
Internal identifier: Pakiet 7
Main classification (cpv): 33141112 Plasters
Additional classification (cpv): 33141111 Adhesive dressings
Lot: LOT-0008
Title: Pakiet 8
Internal identifier: Pakiet 8
Main classification (cpv): 33141220 Cannulae
Additional classification (cpv): 33141000 Disposable non-chemical medical consumables and haematological consumables, 33140000 Medical consumables
Lot: LOT-0009
Title: Pakiet 9
Internal identifier: Pakiet 9
Lot: LOT-0010
Title: Pakiet 10
Internal identifier: Pakiet 10
Main classification (cpv): 33140000 Medical consumables
Additional classification (cpv): 33141000 Disposable non-chemical medical consumables and haematological consumables
Lot: LOT-0011
Title: Pakiet 11
Internal identifier: Pakiet 11
Lot: LOT-0012
Title: Pakiet 12
Internal identifier: Pakiet 12
Main classification (cpv): 18424300 Disposable gloves
Lot: LOT-0013
Title: Pakiet 13
Internal identifier: Pakiet 13
Additional classification (cpv): 33141700 Orthopaedic supplies, 33141110 Dressings
Lot: LOT-0014
Title: Pakiet 14
Internal identifier: Pakiet 14
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: DZ/17/2026
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 33141770 Abivahendid luumurdude puhul, poldid ja plaadid
Täiendav liigitus (cpv): 33183000 Ortopeedilised tugiseadmed, 33183100 Ortopeedilised implantaadid, 33140000 Meditsiinilised tarbekaubad, 33141119 Rõhksidemed, 33141000 Ühekordse kasutusega meditsiinilised ja hematoloogilised tarbekaubad, v.a keemilised tarbekaubad, 33141770 Abivahendid luumurdude puhul, poldid ja plaadid, 33141110 Sidumismaterjalid, 33141112 Plaastrid, 33141111 Kleepsidemed, 33141220 Kanüülid, 18424300 Ühekordsed kindad, 33141700 Ortopeedilised tarvikud, 33141640 Dreenid
5. Osa
Osa: LOT-0001
Pealkiri: Pakiet 1
Sisemine tunnus: Pakiet 1
Täiendav liigitus (cpv): 33183000 Ortopeedilised tugiseadmed, 33183100 Ortopeedilised implantaadid
Osa: LOT-0002
Pealkiri: Pakiet 2
Sisemine tunnus: Pakiet 2
Peamine liigitus (cpv): 33183000 Ortopeedilised tugiseadmed
Täiendav liigitus (cpv): 33140000 Meditsiinilised tarbekaubad, 33141640 Dreenid, 33141000 Ühekordse kasutusega meditsiinilised ja hematoloogilised tarbekaubad, v.a keemilised tarbekaubad
Osa: LOT-0003
Pealkiri: Pakiet 3
Sisemine tunnus: Pakiet 3
Täiendav liigitus (cpv): 33141770 Abivahendid luumurdude puhul, poldid ja plaadid
Osa: LOT-0004
Pealkiri: Pakiet 4
Sisemine tunnus: Pakiet 4
Peamine liigitus (cpv): 33141119 Rõhksidemed
Täiendav liigitus (cpv): 33141110 Sidumismaterjalid
Osa: LOT-0005
Pealkiri: Pakiet 5
Sisemine tunnus: Pakiet 5
Peamine liigitus (cpv): 33141110 Sidumismaterjalid
Osa: LOT-0006
Pealkiri: Pakiet 6
Sisemine tunnus: Pakiet 6
Osa: LOT-0007
Pealkiri: Pakiet 7
Sisemine tunnus: Pakiet 7
Peamine liigitus (cpv): 33141112 Plaastrid
Täiendav liigitus (cpv): 33141111 Kleepsidemed
Osa: LOT-0008
Pealkiri: Pakiet 8
Sisemine tunnus: Pakiet 8
Peamine liigitus (cpv): 33141220 Kanüülid
Täiendav liigitus (cpv): 33141000 Ühekordse kasutusega meditsiinilised ja hematoloogilised tarbekaubad, v.a keemilised tarbekaubad, 33140000 Meditsiinilised tarbekaubad
Osa: LOT-0009
Pealkiri: Pakiet 9
Sisemine tunnus: Pakiet 9
Osa: LOT-0010
Pealkiri: Pakiet 10
Sisemine tunnus: Pakiet 10
Peamine liigitus (cpv): 33140000 Meditsiinilised tarbekaubad
Täiendav liigitus (cpv): 33141000 Ühekordse kasutusega meditsiinilised ja hematoloogilised tarbekaubad, v.a keemilised tarbekaubad
Osa: LOT-0011
Pealkiri: Pakiet 11
Sisemine tunnus: Pakiet 11
Osa: LOT-0012
Pealkiri: Pakiet 12
Sisemine tunnus: Pakiet 12
Peamine liigitus (cpv): 18424300 Ühekordsed kindad
Osa: LOT-0013
Pealkiri: Pakiet 13
Sisemine tunnus: Pakiet 13
Täiendav liigitus (cpv): 33141700 Ortopeedilised tarvikud, 33141110 Sidumismaterjalid
Osa: LOT-0014
Pealkiri: Pakiet 14
Sisemine tunnus: Pakiet 14
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: DZ/17/2026
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33141770 Murtuman korjausvälineet, puikot ja levyt
Lisäluokitus (cpv): 33183000 Ortopediset tuet, 33183100 Ortopediset implantit, 33140000 Lääketieteelliset kertakäyttötarvikkeet, 33141119 Haavasiteet, 33141000 Muut kuin kemialliset lääketieteelliset kertakäyttötarvikkeet ja hematologiset tarvikkeet, 33141770 Murtuman korjausvälineet, puikot ja levyt, 33141110 Siteet, 33141112 Laastarit, 33141111 Kiinnittyvät siteet, 33141220 Kanyylit, 18424300 Kertakäyttökäsineet, 33141700 Ortopediatarvikkeet, 33141640 Dreenit
Ilmoituksen nimi: Pakiet 1
Sisäinen tunniste: Pakiet 1
Lisäluokitus (cpv): 33183000 Ortopediset tuet, 33183100 Ortopediset implantit
Ilmoituksen nimi: Pakiet 2
Sisäinen tunniste: Pakiet 2
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33183000 Ortopediset tuet
Lisäluokitus (cpv): 33140000 Lääketieteelliset kertakäyttötarvikkeet, 33141640 Dreenit, 33141000 Muut kuin kemialliset lääketieteelliset kertakäyttötarvikkeet ja hematologiset tarvikkeet
Ilmoituksen nimi: Pakiet 3
Sisäinen tunniste: Pakiet 3
Lisäluokitus (cpv): 33141770 Murtuman korjausvälineet, puikot ja levyt
Ilmoituksen nimi: Pakiet 4
Sisäinen tunniste: Pakiet 4
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33141119 Haavasiteet
Lisäluokitus (cpv): 33141110 Siteet
Ilmoituksen nimi: Pakiet 5
Sisäinen tunniste: Pakiet 5
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33141110 Siteet
Ilmoituksen nimi: Pakiet 6
Sisäinen tunniste: Pakiet 6
Ilmoituksen nimi: Pakiet 7
Sisäinen tunniste: Pakiet 7
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33141112 Laastarit
Lisäluokitus (cpv): 33141111 Kiinnittyvät siteet
Ilmoituksen nimi: Pakiet 8
Sisäinen tunniste: Pakiet 8
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33141220 Kanyylit
Lisäluokitus (cpv): 33141000 Muut kuin kemialliset lääketieteelliset kertakäyttötarvikkeet ja hematologiset tarvikkeet, 33140000 Lääketieteelliset kertakäyttötarvikkeet
Ilmoituksen nimi: Pakiet 9
Sisäinen tunniste: Pakiet 9
Ilmoituksen nimi: Pakiet 10
Sisäinen tunniste: Pakiet 10
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33140000 Lääketieteelliset kertakäyttötarvikkeet
Lisäluokitus (cpv): 33141000 Muut kuin kemialliset lääketieteelliset kertakäyttötarvikkeet ja hematologiset tarvikkeet
Ilmoituksen nimi: Pakiet 11
Sisäinen tunniste: Pakiet 11
Ilmoituksen nimi: Pakiet 12
Sisäinen tunniste: Pakiet 12
Pääasiallinen luokitus (cpv): 18424300 Kertakäyttökäsineet
Ilmoituksen nimi: Pakiet 13
Sisäinen tunniste: Pakiet 13
Lisäluokitus (cpv): 33141700 Ortopediatarvikkeet, 33141110 Siteet
Ilmoituksen nimi: Pakiet 14
Sisäinen tunniste: Pakiet 14
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: DZ/17/2026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédure: Przedmiotowe postępowanie prowadzone jest przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Składanie ofert następuje za pośrednictwem platformy zakupowej dostępnej pod adresem internetowym: https://szpitaldziekanow.ezamawiajacy.pl, pod linkiem: https://szpitaldziekanow.ezamawiajacy.pl/pn/SPZOZDL/demand/289933/notice/public/details 1. Zamawiający wykluczy z postępowania wykonawców, wobec których zachodzą podstawy wykluczenia, o których mowa w: 1) art. 108 ust. 1 ustawy Pzp, 2) art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp, 3) art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 507). 2. Zamawiający wykluczy z postępowania wykonawców, wobec których zachodzą przesłanki określone w art. 5 k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 111 z 8.4.2022, str. 1 z poźn. zm.).
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 33141770 Appareils pour fractures, broches et plaques
Nomenclature complémentaire (cpv): 33183000 Suppléance orthopédique, 33183100 Implants orthopédiques, 33140000 Consommables médicaux, 33141119 Compresses, 33141000 Consommables médicaux autres que chimiques à usage unique et consommables hématologiques, 33141770 Appareils pour fractures, broches et plaques, 33141110 Pansements, 33141112 Sparadraps, 33141111 Pansements adhésifs, 33141220 Canules, 18424300 Gants jetables, 33141700 Fournitures orthopédiques, 33141640 Drain
Titre: Pakiet 1
Identifiant interne: Pakiet 1
Nomenclature complémentaire (cpv): 33183000 Suppléance orthopédique, 33183100 Implants orthopédiques
Titre: Pakiet 2
Identifiant interne: Pakiet 2
Nomenclature principale (cpv): 33183000 Suppléance orthopédique
Nomenclature complémentaire (cpv): 33140000 Consommables médicaux, 33141640 Drain, 33141000 Consommables médicaux autres que chimiques à usage unique et consommables hématologiques
Titre: Pakiet 3
Identifiant interne: Pakiet 3
Nomenclature complémentaire (cpv): 33141770 Appareils pour fractures, broches et plaques
Titre: Pakiet 4
Identifiant interne: Pakiet 4
Nomenclature principale (cpv): 33141119 Compresses
Nomenclature complémentaire (cpv): 33141110 Pansements
Titre: Pakiet 5
Identifiant interne: Pakiet 5
Nomenclature principale (cpv): 33141110 Pansements
Titre: Pakiet 6
Identifiant interne: Pakiet 6
Titre: Pakiet 7
Identifiant interne: Pakiet 7
Nomenclature principale (cpv): 33141112 Sparadraps
Nomenclature complémentaire (cpv): 33141111 Pansements adhésifs
Titre: Pakiet 8
Identifiant interne: Pakiet 8
Nomenclature principale (cpv): 33141220 Canules
Nomenclature complémentaire (cpv): 33141000 Consommables médicaux autres que chimiques à usage unique et consommables hématologiques, 33140000 Consommables médicaux
Titre: Pakiet 9
Identifiant interne: Pakiet 9
Titre: Pakiet 10
Identifiant interne: Pakiet 10
Nomenclature principale (cpv): 33140000 Consommables médicaux
Nomenclature complémentaire (cpv): 33141000 Consommables médicaux autres que chimiques à usage unique et consommables hématologiques
Titre: Pakiet 11
Identifiant interne: Pakiet 11
Titre: Pakiet 12
Identifiant interne: Pakiet 12
Nomenclature principale (cpv): 18424300 Gants jetables
Titre: Pakiet 13
Identifiant interne: Pakiet 13
Nomenclature complémentaire (cpv): 33141700 Fournitures orthopédiques, 33141110 Pansements
Titre: Pakiet 14
Identifiant interne: Pakiet 14
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: DZ/17/2026
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 33141770 Sprave za prijelome, vijci i pločice
Dodatna klasifikacija (cpv): 33183000 Ortopedska pomagala, 33183100 Ortopedski implantati, 33140000 Medicinski potrošni materijal, 33141119 Komprese, 33141000 Jednokratni nekemijski medicinski potrošni materijal i hematološki potrošni materijal, 33141770 Sprave za prijelome, vijci i pločice, 33141110 Zavojni materijal, 33141112 Flasteri, 33141111 Ljepljivi zavojni materijal, 33141220 Kanile, 18424300 Rukavice za jednokratnu upotrebu, 33141700 Ortopedske potrepštine, 33141640 Drenaža
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Naslov: Pakiet 1
Interna identifikacijska oznaka: Pakiet 1
Dodatna klasifikacija (cpv): 33183000 Ortopedska pomagala, 33183100 Ortopedski implantati
Grupa: LOT-0002
Naslov: Pakiet 2
Interna identifikacijska oznaka: Pakiet 2
Glavna klasifikacija (cpv): 33183000 Ortopedska pomagala
Dodatna klasifikacija (cpv): 33140000 Medicinski potrošni materijal, 33141640 Drenaža, 33141000 Jednokratni nekemijski medicinski potrošni materijal i hematološki potrošni materijal
Grupa: LOT-0003
Naslov: Pakiet 3
Interna identifikacijska oznaka: Pakiet 3
Dodatna klasifikacija (cpv): 33141770 Sprave za prijelome, vijci i pločice
Grupa: LOT-0004
Naslov: Pakiet 4
Interna identifikacijska oznaka: Pakiet 4
Glavna klasifikacija (cpv): 33141119 Komprese
Dodatna klasifikacija (cpv): 33141110 Zavojni materijal
Grupa: LOT-0005
Naslov: Pakiet 5
Interna identifikacijska oznaka: Pakiet 5
Glavna klasifikacija (cpv): 33141110 Zavojni materijal
Grupa: LOT-0006
Naslov: Pakiet 6
Interna identifikacijska oznaka: Pakiet 6
Grupa: LOT-0007
Naslov: Pakiet 7
Interna identifikacijska oznaka: Pakiet 7
Glavna klasifikacija (cpv): 33141112 Flasteri
Dodatna klasifikacija (cpv): 33141111 Ljepljivi zavojni materijal
Grupa: LOT-0008
Naslov: Pakiet 8
Interna identifikacijska oznaka: Pakiet 8
Glavna klasifikacija (cpv): 33141220 Kanile
Dodatna klasifikacija (cpv): 33141000 Jednokratni nekemijski medicinski potrošni materijal i hematološki potrošni materijal, 33140000 Medicinski potrošni materijal
Grupa: LOT-0009
Naslov: Pakiet 9
Interna identifikacijska oznaka: Pakiet 9
Grupa: LOT-0010
Naslov: Pakiet 10
Interna identifikacijska oznaka: Pakiet 10
Glavna klasifikacija (cpv): 33140000 Medicinski potrošni materijal
Dodatna klasifikacija (cpv): 33141000 Jednokratni nekemijski medicinski potrošni materijal i hematološki potrošni materijal
Grupa: LOT-0011
Naslov: Pakiet 11
Interna identifikacijska oznaka: Pakiet 11
Grupa: LOT-0012
Naslov: Pakiet 12
Interna identifikacijska oznaka: Pakiet 12
Glavna klasifikacija (cpv): 18424300 Rukavice za jednokratnu upotrebu
Grupa: LOT-0013
Naslov: Pakiet 13
Interna identifikacijska oznaka: Pakiet 13
Dodatna klasifikacija (cpv): 33141700 Ortopedske potrepštine, 33141110 Zavojni materijal
Grupa: LOT-0014
Naslov: Pakiet 14
Interna identifikacijska oznaka: Pakiet 14
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: DZ/17/2026
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33141770 Kellékek töréshez, tűk és lapok
További osztályozás (cpv): 33183000 Ortopédiai segédeszközök, 33183100 Ortopédiai implantátumok, 33140000 Orvosi fogyóeszközök, 33141119 Borogatások és nyomókötések, 33141000 Nem vegyi egyszer használatos fogyóeszközök és hematológiai fogyóeszközök, 33141770 Kellékek töréshez, tűk és lapok, 33141110 Kötszerek, 33141112 Sebészeti gipszek, 33141111 Tapadós felületű kötszerek, 33141220 Kanülök, 18424300 Eldobható gumikesztyűk, 33141700 Ortopédiai kellékek, 33141640 Váladékelvezető cső
5. Rész
Rész: LOT-0001
Cím: Pakiet 1
Belső azonosító: Pakiet 1
További osztályozás (cpv): 33183000 Ortopédiai segédeszközök, 33183100 Ortopédiai implantátumok
Rész: LOT-0002
Cím: Pakiet 2
Belső azonosító: Pakiet 2
Fő osztályozás (cpv): 33183000 Ortopédiai segédeszközök
További osztályozás (cpv): 33140000 Orvosi fogyóeszközök, 33141640 Váladékelvezető cső, 33141000 Nem vegyi egyszer használatos fogyóeszközök és hematológiai fogyóeszközök
Rész: LOT-0003
Cím: Pakiet 3
Belső azonosító: Pakiet 3
További osztályozás (cpv): 33141770 Kellékek töréshez, tűk és lapok
Rész: LOT-0004
Cím: Pakiet 4
Belső azonosító: Pakiet 4
Fő osztályozás (cpv): 33141119 Borogatások és nyomókötések
További osztályozás (cpv): 33141110 Kötszerek
Rész: LOT-0005
Cím: Pakiet 5
Belső azonosító: Pakiet 5
Fő osztályozás (cpv): 33141110 Kötszerek
Rész: LOT-0006
Cím: Pakiet 6
Belső azonosító: Pakiet 6
Rész: LOT-0007
Cím: Pakiet 7
Belső azonosító: Pakiet 7
Fő osztályozás (cpv): 33141112 Sebészeti gipszek
További osztályozás (cpv): 33141111 Tapadós felületű kötszerek
Rész: LOT-0008
Cím: Pakiet 8
Belső azonosító: Pakiet 8
Fő osztályozás (cpv): 33141220 Kanülök
További osztályozás (cpv): 33141000 Nem vegyi egyszer használatos fogyóeszközök és hematológiai fogyóeszközök, 33140000 Orvosi fogyóeszközök
Rész: LOT-0009
Cím: Pakiet 9
Belső azonosító: Pakiet 9
Rész: LOT-0010
Cím: Pakiet 10
Belső azonosító: Pakiet 10
Fő osztályozás (cpv): 33140000 Orvosi fogyóeszközök
További osztályozás (cpv): 33141000 Nem vegyi egyszer használatos fogyóeszközök és hematológiai fogyóeszközök
Rész: LOT-0011
Cím: Pakiet 11
Belső azonosító: Pakiet 11
Rész: LOT-0012
Cím: Pakiet 12
Belső azonosító: Pakiet 12
Fő osztályozás (cpv): 18424300 Eldobható gumikesztyűk
Rész: LOT-0013
Cím: Pakiet 13
Belső azonosító: Pakiet 13
További osztályozás (cpv): 33141700 Ortopédiai kellékek, 33141110 Kötszerek
Rész: LOT-0014
Cím: Pakiet 14
Belső azonosító: Pakiet 14
404365-2026 - Konkursas
Lenkija – Įtaisai lūžiams gydyti, osteosintezės vinys ir plokštelės – „Dostawa wyrobów medycznych (w tym: rękawiczki diagnostyczne, wyroby ortopedyczne i laryngologiczne, opatrunki oraz obłożenia) z podziałem na 14 części dla pacjentów SZPZOZ im. Dzieci Warszawy w Dziekanowie Leśnym”.
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka - Skelbimas apie pakeitimą
Prekės
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatoriusDZ/17/2026
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPrekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33141770 Įtaisai lūžiams gydyti, osteosintezės vinys ir plokštelės
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 33183000 Ortopediniai prietaisai, 33183100 Ortopediniai implantai, 33140000 Medicinos reikmenys, 33141119 Skarelės, 33141000 Vienkartinės medicininės necheminės medžiagos ir hematologinės medžiagos, 33141770 Įtaisai lūžiams gydyti, osteosintezės vinys ir plokštelės, 33141110 Tvarsliava, 33141112 Pleistrai, 33141111 Lipnūs tvarsčiai, 33141220 Kaniulės, 18424300 Vienkartinės pirštinės, 33141700 Ortopedinės medžiagos, 33141640 Drenai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
PavadinimasPakiet 1
Vidaus identifikatoriusPakiet 1
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 33183000 Ortopediniai prietaisai, 33183100 Ortopediniai implantai
Pirkimo dalisLOT-0002
PavadinimasPakiet 2
Vidaus identifikatoriusPakiet 2
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33183000 Ortopediniai prietaisai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 33140000 Medicinos reikmenys, 33141640 Drenai, 33141000 Vienkartinės medicininės necheminės medžiagos ir hematologinės medžiagos
Pirkimo dalisLOT-0003
PavadinimasPakiet 3
Vidaus identifikatoriusPakiet 3
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 33141770 Įtaisai lūžiams gydyti, osteosintezės vinys ir plokštelės
Pirkimo dalisLOT-0004
PavadinimasPakiet 4
Vidaus identifikatoriusPakiet 4
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33141119 Skarelės
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 33141110 Tvarsliava
Pirkimo dalisLOT-0005
PavadinimasPakiet 5
Vidaus identifikatoriusPakiet 5
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33141110 Tvarsliava
Pirkimo dalisLOT-0006
PavadinimasPakiet 6
Vidaus identifikatoriusPakiet 6
Pirkimo dalisLOT-0007
PavadinimasPakiet 7
Vidaus identifikatoriusPakiet 7
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33141112 Pleistrai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 33141111 Lipnūs tvarsčiai
Pirkimo dalisLOT-0008
PavadinimasPakiet 8
Vidaus identifikatoriusPakiet 8
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33141220 Kaniulės
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 33141000 Vienkartinės medicininės necheminės medžiagos ir hematologinės medžiagos, 33140000 Medicinos reikmenys
Pirkimo dalisLOT-0009
PavadinimasPakiet 9
Vidaus identifikatoriusPakiet 9
Pirkimo dalisLOT-0010
PavadinimasPakiet 10
Vidaus identifikatoriusPakiet 10
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33140000 Medicinos reikmenys
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 33141000 Vienkartinės medicininės necheminės medžiagos ir hematologinės medžiagos
Pirkimo dalisLOT-0011
PavadinimasPakiet 11
Vidaus identifikatoriusPakiet 11
Pirkimo dalisLOT-0012
PavadinimasPakiet 12
Vidaus identifikatoriusPakiet 12
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 18424300 Vienkartinės pirštinės
Pirkimo dalisLOT-0013
PavadinimasPakiet 13
Vidaus identifikatoriusPakiet 13
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 33141700 Ortopedinės medžiagos, 33141110 Tvarsliava
Pirkimo dalisLOT-0014
PavadinimasPakiet 14
Vidaus identifikatoriusPakiet 14
404365-2026 - Kompetizzjoni
Il-Polonja – Apparati għall-ksur, pinnijiet u pjanċi – „Dostawa wyrobów medycznych (w tym: rękawiczki diagnostyczne, wyroby ortopedyczne i laryngologiczne, opatrunki oraz obłożenia) z podziałem na 14 części dla pacjentów SZPZOZ im. Dzieci Warszawy w Dziekanowie Leśnym”.
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard - Avviż tal-bidla
Provvisti
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur internDZ/17/2026
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattProvvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33141770 Apparati għall-ksur, pinnijiet u pjanċi
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 33183000 Apparat tas-sostenn ortopediku, 33183100 Impjanti ortopediċi, 33140000 Oġġetti ta' konsum mediċi, 33141119 Kompressi, 33141000 Konsumabbli medikali mhux kimiċi li jintużaw darba biss u konsumabbli ħematoloġikali, 33141770 Apparati għall-ksur, pinnijiet u pjanċi, 33141110 Garżi, 33141112 Sticks, 33141111 Garżi adessivi, 33141220 Cannulae, 18424300 Ingwanti li jintużaw darba biss, 33141700 Fornimenti ortopaediċi, 33141640 Tisfija
5. Lott
LottLOT-0001
TitluPakiet 1
Identifikatur internPakiet 1
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 33183000 Apparat tas-sostenn ortopediku, 33183100 Impjanti ortopediċi
LottLOT-0002
TitluPakiet 2
Identifikatur internPakiet 2
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33183000 Apparat tas-sostenn ortopediku
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 33140000 Oġġetti ta' konsum mediċi, 33141640 Tisfija, 33141000 Konsumabbli medikali mhux kimiċi li jintużaw darba biss u konsumabbli ħematoloġikali
LottLOT-0003
TitluPakiet 3
Identifikatur internPakiet 3
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 33141770 Apparati għall-ksur, pinnijiet u pjanċi
LottLOT-0004
TitluPakiet 4
Identifikatur internPakiet 4
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33141119 Kompressi
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 33141110 Garżi
LottLOT-0005
TitluPakiet 5
Identifikatur internPakiet 5
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33141110 Garżi
LottLOT-0006
TitluPakiet 6
Identifikatur internPakiet 6
LottLOT-0007
TitluPakiet 7
Identifikatur internPakiet 7
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33141112 Sticks
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 33141111 Garżi adessivi
LottLOT-0008
TitluPakiet 8
Identifikatur internPakiet 8
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33141220 Cannulae
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 33141000 Konsumabbli medikali mhux kimiċi li jintużaw darba biss u konsumabbli ħematoloġikali, 33140000 Oġġetti ta' konsum mediċi
LottLOT-0009
TitluPakiet 9
Identifikatur internPakiet 9
LottLOT-0010
TitluPakiet 10
Identifikatur internPakiet 10
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33140000 Oġġetti ta' konsum mediċi
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 33141000 Konsumabbli medikali mhux kimiċi li jintużaw darba biss u konsumabbli ħematoloġikali
LottLOT-0011
TitluPakiet 11
Identifikatur internPakiet 11
LottLOT-0012
TitluPakiet 12
Identifikatur internPakiet 12
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 18424300 Ingwanti li jintużaw darba biss
LottLOT-0013
TitluPakiet 13
Identifikatur internPakiet 13
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 33141700 Fornimenti ortopaediċi, 33141110 Garżi
LottLOT-0014
TitluPakiet 14
Identifikatur internPakiet 14
2. Procedimento
Procedimento
Identificador interno: DZ/17/2026
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 33141770 Alfinetes, placas e material para fracturas
Classificação adicional (cpv): 33183000 Material de assistência ortopédica, 33183100 Implantes ortopédicos, 33140000 Material médico de consumo, 33141119 Compressas, 33141000 Material médico não químico descartável e produtos hematológicos, 33141770 Alfinetes, placas e material para fracturas, 33141110 Pensos, 33141112 Bandas adesivas, 33141111 Pensos adesivos, 33141220 Cânulas, 18424300 Luvas descartáveis, 33141700 Material ortopédico, 33141640 Drenos
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Pakiet 1
Identificador interno: Pakiet 1
Classificação adicional (cpv): 33183000 Material de assistência ortopédica, 33183100 Implantes ortopédicos
Lote: LOT-0002
Título: Pakiet 2
Identificador interno: Pakiet 2
Classificação principal (cpv): 33183000 Material de assistência ortopédica
Classificação adicional (cpv): 33140000 Material médico de consumo, 33141640 Drenos, 33141000 Material médico não químico descartável e produtos hematológicos
Lote: LOT-0003
Título: Pakiet 3
Identificador interno: Pakiet 3
Classificação adicional (cpv): 33141770 Alfinetes, placas e material para fracturas
Lote: LOT-0004
Título: Pakiet 4
Identificador interno: Pakiet 4
Classificação principal (cpv): 33141119 Compressas
Classificação adicional (cpv): 33141110 Pensos
Lote: LOT-0005
Título: Pakiet 5
Identificador interno: Pakiet 5
Classificação principal (cpv): 33141110 Pensos
Lote: LOT-0006
Título: Pakiet 6
Identificador interno: Pakiet 6
Lote: LOT-0007
Título: Pakiet 7
Identificador interno: Pakiet 7
Classificação principal (cpv): 33141112 Bandas adesivas
Classificação adicional (cpv): 33141111 Pensos adesivos
Lote: LOT-0008
Título: Pakiet 8
Identificador interno: Pakiet 8
Classificação principal (cpv): 33141220 Cânulas
Classificação adicional (cpv): 33141000 Material médico não químico descartável e produtos hematológicos, 33140000 Material médico de consumo
Lote: LOT-0009
Título: Pakiet 9
Identificador interno: Pakiet 9
Lote: LOT-0010
Título: Pakiet 10
Identificador interno: Pakiet 10
Classificação principal (cpv): 33140000 Material médico de consumo
Classificação adicional (cpv): 33141000 Material médico não químico descartável e produtos hematológicos
Lote: LOT-0011
Título: Pakiet 11
Identificador interno: Pakiet 11
Lote: LOT-0012
Título: Pakiet 12
Identificador interno: Pakiet 12
Classificação principal (cpv): 18424300 Luvas descartáveis
Lote: LOT-0013
Título: Pakiet 13
Identificador interno: Pakiet 13
Classificação adicional (cpv): 33141700 Material ortopédico, 33141110 Pensos
Lote: LOT-0014
Título: Pakiet 14
Identificador interno: Pakiet 14
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: DZ/17/2026
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 33141770 Proteze pentru fracturi, ştifturi şi plăci
Clasificare suplimentară (cpv): 33183000 Aparate ortopedice de înlocuire, 33183100 Implanturi ortopedice, 33140000 Consumabile medicale, 33141119 Comprese, 33141000 Consumabile medicale nechimice de unică folosinţă şi consumabile hematologice, 33141770 Proteze pentru fracturi, ştifturi şi plăci, 33141110 Pansamente, 33141112 Plasturi, 33141111 Bandaje adezive, 33141220 Canule, 18424300 Mănuşi de unică folosinţă, 33141700 Accesorii ortopedice, 33141640 Drenaj
Titlu: Pakiet 1
Identificator intern: Pakiet 1
Clasificare suplimentară (cpv): 33183000 Aparate ortopedice de înlocuire, 33183100 Implanturi ortopedice
Titlu: Pakiet 2
Identificator intern: Pakiet 2
Clasificarea principală (cpv): 33183000 Aparate ortopedice de înlocuire
Clasificare suplimentară (cpv): 33140000 Consumabile medicale, 33141640 Drenaj, 33141000 Consumabile medicale nechimice de unică folosinţă şi consumabile hematologice
Titlu: Pakiet 3
Identificator intern: Pakiet 3
Clasificare suplimentară (cpv): 33141770 Proteze pentru fracturi, ştifturi şi plăci
Titlu: Pakiet 4
Identificator intern: Pakiet 4
Clasificarea principală (cpv): 33141119 Comprese
Clasificare suplimentară (cpv): 33141110 Pansamente
Titlu: Pakiet 5
Identificator intern: Pakiet 5
Clasificarea principală (cpv): 33141110 Pansamente
Titlu: Pakiet 6
Identificator intern: Pakiet 6
Titlu: Pakiet 7
Identificator intern: Pakiet 7
Clasificarea principală (cpv): 33141112 Plasturi
Clasificare suplimentară (cpv): 33141111 Bandaje adezive
Titlu: Pakiet 8
Identificator intern: Pakiet 8
Clasificarea principală (cpv): 33141220 Canule
Clasificare suplimentară (cpv): 33141000 Consumabile medicale nechimice de unică folosinţă şi consumabile hematologice, 33140000 Consumabile medicale
Titlu: Pakiet 9
Identificator intern: Pakiet 9
Titlu: Pakiet 10
Identificator intern: Pakiet 10
Clasificarea principală (cpv): 33140000 Consumabile medicale
Clasificare suplimentară (cpv): 33141000 Consumabile medicale nechimice de unică folosinţă şi consumabile hematologice
Titlu: Pakiet 11
Identificator intern: Pakiet 11
Titlu: Pakiet 12
Identificator intern: Pakiet 12
Clasificarea principală (cpv): 18424300 Mănuşi de unică folosinţă
Titlu: Pakiet 13
Identificator intern: Pakiet 13
Clasificare suplimentară (cpv): 33141700 Accesorii ortopedice, 33141110 Pansamente
Titlu: Pakiet 14
Identificator intern: Pakiet 14
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: DZ/17/2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33141770 Artiklar för behandling av frakturer, spikar och plattor
Ytterligare klassificering (cpv): 33183000 Ortopediska hjälpmedel, 33183100 Ortopediska implantat, 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar, 33141119 Kompresser, 33141000 Engångsartiklar för icke-kemiskt medicinskt bruk och hematologiska förbrukningsartiklar, 33141770 Artiklar för behandling av frakturer, spikar och plattor, 33141110 Förbandsartiklar, 33141112 Plåster, 33141111 Klisterbandage, 33141220 Kanyler, 18424300 Engångshandskar, 33141700 Ortopediska artiklar, 33141640 Drän
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Pakiet 1
Ytterligare klassificering (cpv): 33183000 Ortopediska hjälpmedel, 33183100 Ortopediska implantat
Del (anbudsområde): LOT-0002
Intern identifierare: Pakiet 2
Huvudklassificering (cpv): 33183000 Ortopediska hjälpmedel
Ytterligare klassificering (cpv): 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar, 33141640 Drän, 33141000 Engångsartiklar för icke-kemiskt medicinskt bruk och hematologiska förbrukningsartiklar
Del (anbudsområde): LOT-0003
Intern identifierare: Pakiet 3
Ytterligare klassificering (cpv): 33141770 Artiklar för behandling av frakturer, spikar och plattor
Del (anbudsområde): LOT-0004
Intern identifierare: Pakiet 4
Huvudklassificering (cpv): 33141119 Kompresser
Ytterligare klassificering (cpv): 33141110 Förbandsartiklar
Del (anbudsområde): LOT-0005
Intern identifierare: Pakiet 5
Huvudklassificering (cpv): 33141110 Förbandsartiklar
Del (anbudsområde): LOT-0006
Intern identifierare: Pakiet 6
Del (anbudsområde): LOT-0007
Intern identifierare: Pakiet 7
Huvudklassificering (cpv): 33141112 Plåster
Ytterligare klassificering (cpv): 33141111 Klisterbandage
Del (anbudsområde): LOT-0008
Intern identifierare: Pakiet 8
Huvudklassificering (cpv): 33141220 Kanyler
Ytterligare klassificering (cpv): 33141000 Engångsartiklar för icke-kemiskt medicinskt bruk och hematologiska förbrukningsartiklar, 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar
Del (anbudsområde): LOT-0009
Intern identifierare: Pakiet 9
Del (anbudsområde): LOT-0010
Intern identifierare: Pakiet 10
Huvudklassificering (cpv): 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar
Ytterligare klassificering (cpv): 33141000 Engångsartiklar för icke-kemiskt medicinskt bruk och hematologiska förbrukningsartiklar
Del (anbudsområde): LOT-0011
Intern identifierare: Pakiet 11
Del (anbudsområde): LOT-0012
Intern identifierare: Pakiet 12
Huvudklassificering (cpv): 18424300 Engångshandskar
Del (anbudsområde): LOT-0013
Intern identifierare: Pakiet 13
Ytterligare klassificering (cpv): 33141700 Ortopediska artiklar, 33141110 Förbandsartiklar
Del (anbudsområde): LOT-0014
Intern identifierare: Pakiet 14