See the notice on TED website
2. Řízení
Řízení
Název: Dostawa odczynników laboratoryjnych wraz z dzierżawą analizatorów dla Wojskowego Instytutu Medycznego – Państwowego Instytutu Badawczego.
Popis: Dostawa odczynników laboratoryjnych wraz z dzierżawą analizatorów dla Wojskowego Instytutu Medycznego – Państwowego Instytutu Badawczego. Przedmiot zamówienia jest podzielony na 47 części, których szczegółowy opis zawiera dokumentacja zamówienia.
Interní identifikátor: 24/Apteka/2026–47/ZP/26
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 33696500 Laboratorní činidla
Další klasifikace (cpv): 38437000 Laboratorní pipety a příslušenství, 33696300 Chemická činidla, 33141625 Diagnostické sady, 38434000 Analyzátory
5. Část
Část: LOT-0001
Název: Pakiet Nr 1
Popis: Dostawa następującego towaru: Odczynniki laboratoryjne; Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interní identifikátor: Część 1
Možnosti:
Popis možností: Realizacja prawa opcji polegać będzie na: 1) zmianie liczby poszczególnych towarów (asortymentu) przedmiotu zamówienia w ramach dostępnego w umowie katalogu towarów (asortymentu) poprzez dowolne zamawianie przez „Zamawiającego” poszczególnych pozycji asortymentu - „Zamawiający” informuje, że określona w umowie liczba zamawianych towarów ma jedynie charakter orientacyjny, a „Zamawiającemu” przysługuje możliwość zwiększania do 100% oraz jednoczesnego zmniejszania liczby każdej pozycji asortymentowej w granicach wartości umowy (wartości pakietu), jak również niewykorzystania poszczególnych pozycji asortymentowych; 2) wydłużeniu przez „Zamawiającego” terminu obowiązywania umowy, nie dłużej jednak niż o 3 miesiące w stosunku do pierwotnego terminu, w przypadku gdy towar oraz wartość umowy (wartość pakietu) nie zostały wyczerpane. Skorzystanie przez „Zamawiającego” z prawa opcji może nastąpić w przypadku wystąpienia okoliczności polegających w szczególności na: 1) zwiększeniu się liczby pacjentów szpitala; 2) zmianie rodzaju oraz ilości wykonywanych świadczeń zdrowotnych; 3) powstaniu lub zmianie zobowiązań wynikających z zawartych przez „Zamawiającego” umów (np. z Narodowym Funduszem Zdrowia); 4) pozyskaniu lub ograniczeniu dostępnych środków finansowych. Szczegółowe informacje zawiera dokumentacja zamówienia.
Část: LOT-0002
Název: Pakiet Nr 2
Interní identifikátor: Część 2
Část: LOT-0003
Název: Pakiet Nr 3
Interní identifikátor: Część 3
Část: LOT-0004
Název: Pakiet Nr 4
Popis: Dostawa następującego towaru: Odczynniki laboratoryjne wraz z dzierżawą analizatora; Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interní identifikátor: Część 4
Další klasifikace (cpv): 38434000 Analyzátory
Část: LOT-0005
Název: Pakiet Nr 5
Interní identifikátor: Część 5
Část: LOT-0006
Název: Pakiet Nr 6
Interní identifikátor: Część 6
Část: LOT-0007
Název: Pakiet Nr 7
Interní identifikátor: Część 7
Část: LOT-0008
Název: Pakiet Nr 8
Interní identifikátor: Część 8
Část: LOT-0009
Název: Pakiet Nr 9
Interní identifikátor: Część 9
Část: LOT-0010
Název: Pakiet Nr 10
Popis: Dostawa następującego towaru: Zestawy diagnostyczne; Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interní identifikátor: Część 10
Hlavní klasifikace (cpv): 33141625 Diagnostické sady
Část: LOT-0011
Název: Pakiet Nr 11
Interní identifikátor: Część 11
Část: LOT-0012
Název: Pakiet Nr 12
Popis: Dostawa następującego towaru: Pipety i akcesoria laboratoryjne; Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interní identifikátor: Część 12
Hlavní klasifikace (cpv): 38437000 Laboratorní pipety a příslušenství
Část: LOT-0013
Název: Pakiet Nr 13
Interní identifikátor: Część 13
Část: LOT-0014
Název: Pakiet Nr 14
Interní identifikátor: Część 14
Část: LOT-0015
Název: Pakiet Nr 15
Interní identifikátor: Część 15
Část: LOT-0016
Název: Pakiet Nr 16
Interní identifikátor: Część 16
Část: LOT-0017
Název: Pakiet Nr 17
Popis: Dostawa następującego towaru: Odczynniki chemiczne; Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interní identifikátor: Część 17
Hlavní klasifikace (cpv): 33696300 Chemická činidla
Část: LOT-0018
Název: Pakiet Nr 18
Interní identifikátor: Część 18
Část: LOT-0019
Název: Pakiet Nr 19
Interní identifikátor: Część 19
Část: LOT-0020
Název: Pakiet Nr 20
Interní identifikátor: Część 20
Část: LOT-0021
Název: Pakiet Nr 21
Interní identifikátor: Część 21
Část: LOT-0022
Název: Pakiet Nr 22
Interní identifikátor: Część 22
Část: LOT-0023
Název: Pakiet Nr 23
Interní identifikátor: Część 23
Část: LOT-0024
Název: Pakiet Nr 24
Interní identifikátor: Część 24
Část: LOT-0025
Název: Pakiet Nr 25
Interní identifikátor: Część 25
Část: LOT-0026
Název: Pakiet Nr 26
Interní identifikátor: Część 26
Část: LOT-0027
Název: Pakiet Nr 27
Interní identifikátor: Część 27
Část: LOT-0028
Název: Pakiet Nr 28
Interní identifikátor: Część 28
Část: LOT-0029
Název: Pakiet Nr 29
Interní identifikátor: Część 29
Část: LOT-0030
Název: Pakiet Nr 30
Interní identifikátor: Część 30
Část: LOT-0031
Název: Pakiet Nr 31
Interní identifikátor: Część 31
Část: LOT-0032
Název: Pakiet Nr 32
Interní identifikátor: Część 32
Část: LOT-0033
Název: Pakiet Nr 33
Interní identifikátor: Część 33
Část: LOT-0034
Název: Pakiet Nr 34
Interní identifikátor: Część 34
Část: LOT-0035
Název: Pakiet Nr 35
Interní identifikátor: Część 35
Část: LOT-0036
Název: Pakiet Nr 36
Interní identifikátor: Część 36
Část: LOT-0037
Název: Pakiet Nr 37
Interní identifikátor: Część 37
Část: LOT-0038
Název: Pakiet Nr 38
Interní identifikátor: Część 38
Část: LOT-0039
Název: Pakiet Nr 39
Interní identifikátor: Część 39
Část: LOT-0040
Název: Pakiet Nr 40
Interní identifikátor: Część 40
Část: LOT-0041
Název: Pakiet Nr 41
Interní identifikátor: Część 41
Část: LOT-0042
Název: Pakiet Nr 42
Interní identifikátor: Część 42
Část: LOT-0043
Název: Pakiet Nr 43
Interní identifikátor: Część 43
Část: LOT-0044
Název: Pakiet Nr 44
Interní identifikátor: Część 44
Část: LOT-0045
Název: Pakiet Nr 45
Interní identifikátor: Część 45
Část: LOT-0046
Název: Pakiet Nr 46
Interní identifikátor: Część 46
Část: LOT-0047
Název: Pakiet Nr 47
Interní identifikátor: Część 47
2. Procedure
Procedure
Intern ID: 24/Apteka/2026–47/ZP/26
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 33696500 Laboratoriereagenser
Supplerende klassifikation (cpv): 38437000 Laboratoriepipetter og tilbehør, 33696300 Kemiske reagenser, 33141625 Diagnostiske sæt, 38434000 Analysatorer
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Titel: Pakiet Nr 1
Intern ID: Część 1
Valgmuligheder:
Delkontrakt: LOT-0002
Titel: Pakiet Nr 2
Intern ID: Część 2
Delkontrakt: LOT-0003
Titel: Pakiet Nr 3
Intern ID: Część 3
Delkontrakt: LOT-0004
Titel: Pakiet Nr 4
Intern ID: Część 4
Supplerende klassifikation (cpv): 38434000 Analysatorer
Delkontrakt: LOT-0005
Titel: Pakiet Nr 5
Intern ID: Część 5
Delkontrakt: LOT-0006
Titel: Pakiet Nr 6
Intern ID: Część 6
Delkontrakt: LOT-0007
Titel: Pakiet Nr 7
Intern ID: Część 7
Delkontrakt: LOT-0008
Titel: Pakiet Nr 8
Intern ID: Część 8
Delkontrakt: LOT-0009
Titel: Pakiet Nr 9
Intern ID: Część 9
Delkontrakt: LOT-0010
Titel: Pakiet Nr 10
Intern ID: Część 10
Primær klassifikation (cpv): 33141625 Diagnostiske sæt
Delkontrakt: LOT-0011
Titel: Pakiet Nr 11
Intern ID: Część 11
Delkontrakt: LOT-0012
Titel: Pakiet Nr 12
Intern ID: Część 12
Primær klassifikation (cpv): 38437000 Laboratoriepipetter og tilbehør
Delkontrakt: LOT-0013
Titel: Pakiet Nr 13
Intern ID: Część 13
Delkontrakt: LOT-0014
Titel: Pakiet Nr 14
Intern ID: Część 14
Delkontrakt: LOT-0015
Titel: Pakiet Nr 15
Intern ID: Część 15
Delkontrakt: LOT-0016
Titel: Pakiet Nr 16
Intern ID: Część 16
Delkontrakt: LOT-0017
Titel: Pakiet Nr 17
Intern ID: Część 17
Primær klassifikation (cpv): 33696300 Kemiske reagenser
Delkontrakt: LOT-0018
Titel: Pakiet Nr 18
Intern ID: Część 18
Delkontrakt: LOT-0019
Titel: Pakiet Nr 19
Intern ID: Część 19
Delkontrakt: LOT-0020
Titel: Pakiet Nr 20
Intern ID: Część 20
Delkontrakt: LOT-0021
Titel: Pakiet Nr 21
Intern ID: Część 21
Delkontrakt: LOT-0022
Titel: Pakiet Nr 22
Intern ID: Część 22
Delkontrakt: LOT-0023
Titel: Pakiet Nr 23
Intern ID: Część 23
Delkontrakt: LOT-0024
Titel: Pakiet Nr 24
Intern ID: Część 24
Delkontrakt: LOT-0025
Titel: Pakiet Nr 25
Intern ID: Część 25
Delkontrakt: LOT-0026
Titel: Pakiet Nr 26
Intern ID: Część 26
Delkontrakt: LOT-0027
Titel: Pakiet Nr 27
Intern ID: Część 27
Delkontrakt: LOT-0028
Titel: Pakiet Nr 28
Intern ID: Część 28
Delkontrakt: LOT-0029
Titel: Pakiet Nr 29
Intern ID: Część 29
Delkontrakt: LOT-0030
Titel: Pakiet Nr 30
Intern ID: Część 30
Delkontrakt: LOT-0031
Titel: Pakiet Nr 31
Intern ID: Część 31
Delkontrakt: LOT-0032
Titel: Pakiet Nr 32
Intern ID: Część 32
Delkontrakt: LOT-0033
Titel: Pakiet Nr 33
Intern ID: Część 33
Delkontrakt: LOT-0034
Titel: Pakiet Nr 34
Intern ID: Część 34
Delkontrakt: LOT-0035
Titel: Pakiet Nr 35
Intern ID: Część 35
Delkontrakt: LOT-0036
Titel: Pakiet Nr 36
Intern ID: Część 36
Delkontrakt: LOT-0037
Titel: Pakiet Nr 37
Intern ID: Część 37
Delkontrakt: LOT-0038
Titel: Pakiet Nr 38
Intern ID: Część 38
Delkontrakt: LOT-0039
Titel: Pakiet Nr 39
Intern ID: Część 39
Delkontrakt: LOT-0040
Titel: Pakiet Nr 40
Intern ID: Część 40
Delkontrakt: LOT-0041
Titel: Pakiet Nr 41
Intern ID: Część 41
Delkontrakt: LOT-0042
Titel: Pakiet Nr 42
Intern ID: Część 42
Delkontrakt: LOT-0043
Titel: Pakiet Nr 43
Intern ID: Część 43
Delkontrakt: LOT-0044
Titel: Pakiet Nr 44
Intern ID: Część 44
Delkontrakt: LOT-0045
Titel: Pakiet Nr 45
Intern ID: Część 45
Delkontrakt: LOT-0046
Titel: Pakiet Nr 46
Intern ID: Część 46
Delkontrakt: LOT-0047
Titel: Pakiet Nr 47
Intern ID: Część 47
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 24/Apteka/2026–47/ZP/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38437000 Laborpipetten und Zubehör, 33696300 Chemische Reagenzien, 33141625 Diagnoseausrüstung, 38434000 Analysatoren
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Część 1
Optionen:
Los: LOT-0002
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Interne Kennung: Część 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38434000 Analysatoren
Los: LOT-0005
Interne Kennung: Część 5
Los: LOT-0006
Interne Kennung: Część 6
Los: LOT-0007
Interne Kennung: Część 7
Los: LOT-0008
Interne Kennung: Część 8
Los: LOT-0009
Interne Kennung: Część 9
Los: LOT-0010
Interne Kennung: Część 10
Haupteinstufung (cpv): 33141625 Diagnoseausrüstung
Los: LOT-0011
Interne Kennung: Część 11
Los: LOT-0012
Interne Kennung: Część 12
Haupteinstufung (cpv): 38437000 Laborpipetten und Zubehör
Los: LOT-0013
Interne Kennung: Część 13
Los: LOT-0014
Interne Kennung: Część 14
Los: LOT-0015
Interne Kennung: Część 15
Los: LOT-0016
Interne Kennung: Część 16
Los: LOT-0017
Interne Kennung: Część 17
Haupteinstufung (cpv): 33696300 Chemische Reagenzien
Los: LOT-0018
Interne Kennung: Część 18
Los: LOT-0019
Interne Kennung: Część 19
Los: LOT-0020
Interne Kennung: Część 20
Los: LOT-0021
Interne Kennung: Część 21
Los: LOT-0022
Interne Kennung: Część 22
Los: LOT-0023
Interne Kennung: Część 23
Los: LOT-0024
Interne Kennung: Część 24
Los: LOT-0025
Interne Kennung: Część 25
Los: LOT-0026
Interne Kennung: Część 26
Los: LOT-0027
Interne Kennung: Część 27
Los: LOT-0028
Interne Kennung: Część 28
Los: LOT-0029
Interne Kennung: Część 29
Los: LOT-0030
Interne Kennung: Część 30
Los: LOT-0031
Interne Kennung: Część 31
Los: LOT-0032
Interne Kennung: Część 32
Los: LOT-0033
Interne Kennung: Część 33
Los: LOT-0034
Interne Kennung: Część 34
Los: LOT-0035
Interne Kennung: Część 35
Los: LOT-0036
Interne Kennung: Część 36
Los: LOT-0037
Interne Kennung: Część 37
Los: LOT-0038
Interne Kennung: Część 38
Los: LOT-0039
Interne Kennung: Część 39
Los: LOT-0040
Interne Kennung: Część 40
Los: LOT-0041
Interne Kennung: Część 41
Los: LOT-0042
Interne Kennung: Część 42
Los: LOT-0043
Interne Kennung: Część 43
Los: LOT-0044
Interne Kennung: Część 44
Los: LOT-0045
Interne Kennung: Część 45
Los: LOT-0046
Interne Kennung: Część 46
Los: LOT-0047
Interne Kennung: Część 47
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 24/Apteka/2026–47/ZP/26
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33696500 Αντιδραστήρια εργαστηρίων
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 38437000 Εργαστηριακά σιφώνια (πιπέτες) και εξαρτήματα, 33696300 Χημικά αντιδραστήρια, 33141625 Εξοπλισμοί διάγνωσης, 38434000 Αναλυτές
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Τίτλος: Pakiet Nr 1
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 1
Επιλογές:
Παρτίδα: LOT-0002
Τίτλος: Pakiet Nr 2
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 2
Παρτίδα: LOT-0003
Τίτλος: Pakiet Nr 3
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 3
Παρτίδα: LOT-0004
Τίτλος: Pakiet Nr 4
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 4
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 38434000 Αναλυτές
Παρτίδα: LOT-0005
Τίτλος: Pakiet Nr 5
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 5
Παρτίδα: LOT-0006
Τίτλος: Pakiet Nr 6
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 6
Παρτίδα: LOT-0007
Τίτλος: Pakiet Nr 7
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 7
Παρτίδα: LOT-0008
Τίτλος: Pakiet Nr 8
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 8
Παρτίδα: LOT-0009
Τίτλος: Pakiet Nr 9
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 9
Παρτίδα: LOT-0010
Τίτλος: Pakiet Nr 10
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 10
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33141625 Εξοπλισμοί διάγνωσης
Παρτίδα: LOT-0011
Τίτλος: Pakiet Nr 11
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 11
Παρτίδα: LOT-0012
Τίτλος: Pakiet Nr 12
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 12
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 38437000 Εργαστηριακά σιφώνια (πιπέτες) και εξαρτήματα
Παρτίδα: LOT-0013
Τίτλος: Pakiet Nr 13
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 13
Παρτίδα: LOT-0014
Τίτλος: Pakiet Nr 14
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 14
Παρτίδα: LOT-0015
Τίτλος: Pakiet Nr 15
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 15
Παρτίδα: LOT-0016
Τίτλος: Pakiet Nr 16
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 16
Παρτίδα: LOT-0017
Τίτλος: Pakiet Nr 17
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 17
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33696300 Χημικά αντιδραστήρια
Παρτίδα: LOT-0018
Τίτλος: Pakiet Nr 18
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 18
Παρτίδα: LOT-0019
Τίτλος: Pakiet Nr 19
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 19
Παρτίδα: LOT-0020
Τίτλος: Pakiet Nr 20
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 20
Παρτίδα: LOT-0021
Τίτλος: Pakiet Nr 21
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 21
Παρτίδα: LOT-0022
Τίτλος: Pakiet Nr 22
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 22
Παρτίδα: LOT-0023
Τίτλος: Pakiet Nr 23
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 23
Παρτίδα: LOT-0024
Τίτλος: Pakiet Nr 24
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 24
Παρτίδα: LOT-0025
Τίτλος: Pakiet Nr 25
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 25
Παρτίδα: LOT-0026
Τίτλος: Pakiet Nr 26
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 26
Παρτίδα: LOT-0027
Τίτλος: Pakiet Nr 27
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 27
Παρτίδα: LOT-0028
Τίτλος: Pakiet Nr 28
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 28
Παρτίδα: LOT-0029
Τίτλος: Pakiet Nr 29
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 29
Παρτίδα: LOT-0030
Τίτλος: Pakiet Nr 30
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 30
Παρτίδα: LOT-0031
Τίτλος: Pakiet Nr 31
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 31
Παρτίδα: LOT-0032
Τίτλος: Pakiet Nr 32
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 32
Παρτίδα: LOT-0033
Τίτλος: Pakiet Nr 33
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 33
Παρτίδα: LOT-0034
Τίτλος: Pakiet Nr 34
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 34
Παρτίδα: LOT-0035
Τίτλος: Pakiet Nr 35
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 35
Παρτίδα: LOT-0036
Τίτλος: Pakiet Nr 36
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 36
Παρτίδα: LOT-0037
Τίτλος: Pakiet Nr 37
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 37
Παρτίδα: LOT-0038
Τίτλος: Pakiet Nr 38
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 38
Παρτίδα: LOT-0039
Τίτλος: Pakiet Nr 39
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 39
Παρτίδα: LOT-0040
Τίτλος: Pakiet Nr 40
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 40
Παρτίδα: LOT-0041
Τίτλος: Pakiet Nr 41
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 41
Παρτίδα: LOT-0042
Τίτλος: Pakiet Nr 42
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 42
Παρτίδα: LOT-0043
Τίτλος: Pakiet Nr 43
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 43
Παρτίδα: LOT-0044
Τίτλος: Pakiet Nr 44
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 44
Παρτίδα: LOT-0045
Τίτλος: Pakiet Nr 45
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 45
Παρτίδα: LOT-0046
Τίτλος: Pakiet Nr 46
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 46
Παρτίδα: LOT-0047
Τίτλος: Pakiet Nr 47
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 47
Internal identifier: 24/Apteka/2026–47/ZP/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33696500 Laboratory reagents
Additional classification (cpv): 38437000 Laboratory pipettes and accessories, 33696300 Chemical reagents, 33141625 Diagnostic kits, 38434000 Analysers
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Pakiet Nr 1
Internal identifier: Część 1
Options:
Lot: LOT-0002
Title: Pakiet Nr 2
Internal identifier: Część 2
Lot: LOT-0003
Title: Pakiet Nr 3
Internal identifier: Część 3
Lot: LOT-0004
Title: Pakiet Nr 4
Internal identifier: Część 4
Additional classification (cpv): 38434000 Analysers
Lot: LOT-0005
Title: Pakiet Nr 5
Internal identifier: Część 5
Lot: LOT-0006
Title: Pakiet Nr 6
Internal identifier: Część 6
Lot: LOT-0007
Title: Pakiet Nr 7
Internal identifier: Część 7
Lot: LOT-0008
Title: Pakiet Nr 8
Internal identifier: Część 8
Lot: LOT-0009
Title: Pakiet Nr 9
Internal identifier: Część 9
Lot: LOT-0010
Title: Pakiet Nr 10
Internal identifier: Część 10
Main classification (cpv): 33141625 Diagnostic kits
Lot: LOT-0011
Title: Pakiet Nr 11
Internal identifier: Część 11
Lot: LOT-0012
Title: Pakiet Nr 12
Internal identifier: Część 12
Main classification (cpv): 38437000 Laboratory pipettes and accessories
Lot: LOT-0013
Title: Pakiet Nr 13
Internal identifier: Część 13
Lot: LOT-0014
Title: Pakiet Nr 14
Internal identifier: Część 14
Lot: LOT-0015
Title: Pakiet Nr 15
Internal identifier: Część 15
Lot: LOT-0016
Title: Pakiet Nr 16
Internal identifier: Część 16
Lot: LOT-0017
Title: Pakiet Nr 17
Internal identifier: Część 17
Main classification (cpv): 33696300 Chemical reagents
Lot: LOT-0018
Title: Pakiet Nr 18
Internal identifier: Część 18
Lot: LOT-0019
Title: Pakiet Nr 19
Internal identifier: Część 19
Lot: LOT-0020
Title: Pakiet Nr 20
Internal identifier: Część 20
Lot: LOT-0021
Title: Pakiet Nr 21
Internal identifier: Część 21
Lot: LOT-0022
Title: Pakiet Nr 22
Internal identifier: Część 22
Lot: LOT-0023
Title: Pakiet Nr 23
Internal identifier: Część 23
Lot: LOT-0024
Title: Pakiet Nr 24
Internal identifier: Część 24
Lot: LOT-0025
Title: Pakiet Nr 25
Internal identifier: Część 25
Lot: LOT-0026
Title: Pakiet Nr 26
Internal identifier: Część 26
Lot: LOT-0027
Title: Pakiet Nr 27
Internal identifier: Część 27
Lot: LOT-0028
Title: Pakiet Nr 28
Internal identifier: Część 28
Lot: LOT-0029
Title: Pakiet Nr 29
Internal identifier: Część 29
Lot: LOT-0030
Title: Pakiet Nr 30
Internal identifier: Część 30
Lot: LOT-0031
Title: Pakiet Nr 31
Internal identifier: Część 31
Lot: LOT-0032
Title: Pakiet Nr 32
Internal identifier: Część 32
Lot: LOT-0033
Title: Pakiet Nr 33
Internal identifier: Część 33
Lot: LOT-0034
Title: Pakiet Nr 34
Internal identifier: Część 34
Lot: LOT-0035
Title: Pakiet Nr 35
Internal identifier: Część 35
Lot: LOT-0036
Title: Pakiet Nr 36
Internal identifier: Część 36
Lot: LOT-0037
Title: Pakiet Nr 37
Internal identifier: Część 37
Lot: LOT-0038
Title: Pakiet Nr 38
Internal identifier: Część 38
Lot: LOT-0039
Title: Pakiet Nr 39
Internal identifier: Część 39
Lot: LOT-0040
Title: Pakiet Nr 40
Internal identifier: Część 40
Lot: LOT-0041
Title: Pakiet Nr 41
Internal identifier: Część 41
Lot: LOT-0042
Title: Pakiet Nr 42
Internal identifier: Część 42
Lot: LOT-0043
Title: Pakiet Nr 43
Internal identifier: Część 43
Lot: LOT-0044
Title: Pakiet Nr 44
Internal identifier: Część 44
Lot: LOT-0045
Title: Pakiet Nr 45
Internal identifier: Część 45
Lot: LOT-0046
Title: Pakiet Nr 46
Internal identifier: Część 46
Lot: LOT-0047
Title: Pakiet Nr 47
Internal identifier: Część 47
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 24/Apteka/2026–47/ZP/26
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33696500 Reactivos de laboratorio
Clasificación adicional (cpv): 38437000 Pipetas de laboratorio y sus accesorios, 33696300 Reactivos químicos, 33141625 Kits para diagnóstico, 38434000 Analizadores
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Pakiet Nr 1
Identificador interno: Część 1
Opciones:
Lote: LOT-0002
Título: Pakiet Nr 2
Identificador interno: Część 2
Lote: LOT-0003
Título: Pakiet Nr 3
Identificador interno: Część 3
Lote: LOT-0004
Título: Pakiet Nr 4
Identificador interno: Część 4
Clasificación adicional (cpv): 38434000 Analizadores
Lote: LOT-0005
Título: Pakiet Nr 5
Identificador interno: Część 5
Lote: LOT-0006
Título: Pakiet Nr 6
Identificador interno: Część 6
Lote: LOT-0007
Título: Pakiet Nr 7
Identificador interno: Część 7
Lote: LOT-0008
Título: Pakiet Nr 8
Identificador interno: Część 8
Lote: LOT-0009
Título: Pakiet Nr 9
Identificador interno: Część 9
Lote: LOT-0010
Título: Pakiet Nr 10
Identificador interno: Część 10
Clasificación principal (cpv): 33141625 Kits para diagnóstico
Lote: LOT-0011
Título: Pakiet Nr 11
Identificador interno: Część 11
Lote: LOT-0012
Título: Pakiet Nr 12
Identificador interno: Część 12
Clasificación principal (cpv): 38437000 Pipetas de laboratorio y sus accesorios
Lote: LOT-0013
Título: Pakiet Nr 13
Identificador interno: Część 13
Lote: LOT-0014
Título: Pakiet Nr 14
Identificador interno: Część 14
Lote: LOT-0015
Título: Pakiet Nr 15
Identificador interno: Część 15
Lote: LOT-0016
Título: Pakiet Nr 16
Identificador interno: Część 16
Lote: LOT-0017
Título: Pakiet Nr 17
Identificador interno: Część 17
Clasificación principal (cpv): 33696300 Reactivos químicos
Lote: LOT-0018
Título: Pakiet Nr 18
Identificador interno: Część 18
Lote: LOT-0019
Título: Pakiet Nr 19
Identificador interno: Część 19
Lote: LOT-0020
Título: Pakiet Nr 20
Identificador interno: Część 20
Lote: LOT-0021
Título: Pakiet Nr 21
Identificador interno: Część 21
Lote: LOT-0022
Título: Pakiet Nr 22
Identificador interno: Część 22
Lote: LOT-0023
Título: Pakiet Nr 23
Identificador interno: Część 23
Lote: LOT-0024
Título: Pakiet Nr 24
Identificador interno: Część 24
Lote: LOT-0025
Título: Pakiet Nr 25
Identificador interno: Część 25
Lote: LOT-0026
Título: Pakiet Nr 26
Identificador interno: Część 26
Lote: LOT-0027
Título: Pakiet Nr 27
Identificador interno: Część 27
Lote: LOT-0028
Título: Pakiet Nr 28
Identificador interno: Część 28
Lote: LOT-0029
Título: Pakiet Nr 29
Identificador interno: Część 29
Lote: LOT-0030
Título: Pakiet Nr 30
Identificador interno: Część 30
Lote: LOT-0031
Título: Pakiet Nr 31
Identificador interno: Część 31
Lote: LOT-0032
Título: Pakiet Nr 32
Identificador interno: Część 32
Lote: LOT-0033
Título: Pakiet Nr 33
Identificador interno: Część 33
Lote: LOT-0034
Título: Pakiet Nr 34
Identificador interno: Część 34
Lote: LOT-0035
Título: Pakiet Nr 35
Identificador interno: Część 35
Lote: LOT-0036
Título: Pakiet Nr 36
Identificador interno: Część 36
Lote: LOT-0037
Título: Pakiet Nr 37
Identificador interno: Część 37
Lote: LOT-0038
Título: Pakiet Nr 38
Identificador interno: Część 38
Lote: LOT-0039
Título: Pakiet Nr 39
Identificador interno: Część 39
Lote: LOT-0040
Título: Pakiet Nr 40
Identificador interno: Część 40
Lote: LOT-0041
Título: Pakiet Nr 41
Identificador interno: Część 41
Lote: LOT-0042
Título: Pakiet Nr 42
Identificador interno: Część 42
Lote: LOT-0043
Título: Pakiet Nr 43
Identificador interno: Część 43
Lote: LOT-0044
Título: Pakiet Nr 44
Identificador interno: Część 44
Lote: LOT-0045
Título: Pakiet Nr 45
Identificador interno: Część 45
Lote: LOT-0046
Título: Pakiet Nr 46
Identificador interno: Część 46
Lote: LOT-0047
Título: Pakiet Nr 47
Identificador interno: Część 47
2. Menetlus
Menetlus
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 33696500 Laboratooriumireaktiivid
Täiendav liigitus (cpv): 38437000 Laboripipetid ja nende tarvikud, 33696300 Keemilised reaktiivid, 33141625 Diagnostikakomplektid, 38434000 Analüsaatorid
5. Osa
Osa: LOT-0001
Pealkiri: Pakiet Nr 1
Sisemine tunnus: Część 1
Täiendavad hankevõimalused:
Osa: LOT-0002
Pealkiri: Pakiet Nr 2
Sisemine tunnus: Część 2
Osa: LOT-0003
Pealkiri: Pakiet Nr 3
Sisemine tunnus: Część 3
Osa: LOT-0004
Pealkiri: Pakiet Nr 4
Sisemine tunnus: Część 4
Täiendav liigitus (cpv): 38434000 Analüsaatorid
Osa: LOT-0005
Pealkiri: Pakiet Nr 5
Sisemine tunnus: Część 5
Osa: LOT-0006
Pealkiri: Pakiet Nr 6
Sisemine tunnus: Część 6
Osa: LOT-0007
Pealkiri: Pakiet Nr 7
Sisemine tunnus: Część 7
Osa: LOT-0008
Pealkiri: Pakiet Nr 8
Sisemine tunnus: Część 8
Osa: LOT-0009
Pealkiri: Pakiet Nr 9
Sisemine tunnus: Część 9
Osa: LOT-0010
Pealkiri: Pakiet Nr 10
Sisemine tunnus: Część 10
Peamine liigitus (cpv): 33141625 Diagnostikakomplektid
Osa: LOT-0011
Pealkiri: Pakiet Nr 11
Sisemine tunnus: Część 11
Osa: LOT-0012
Pealkiri: Pakiet Nr 12
Sisemine tunnus: Część 12
Peamine liigitus (cpv): 38437000 Laboripipetid ja nende tarvikud
Osa: LOT-0013
Pealkiri: Pakiet Nr 13
Sisemine tunnus: Część 13
Osa: LOT-0014
Pealkiri: Pakiet Nr 14
Sisemine tunnus: Część 14
Osa: LOT-0015
Pealkiri: Pakiet Nr 15
Sisemine tunnus: Część 15
Osa: LOT-0016
Pealkiri: Pakiet Nr 16
Sisemine tunnus: Część 16
Osa: LOT-0017
Pealkiri: Pakiet Nr 17
Sisemine tunnus: Część 17
Peamine liigitus (cpv): 33696300 Keemilised reaktiivid
Osa: LOT-0018
Pealkiri: Pakiet Nr 18
Sisemine tunnus: Część 18
Osa: LOT-0019
Pealkiri: Pakiet Nr 19
Sisemine tunnus: Część 19
Osa: LOT-0020
Pealkiri: Pakiet Nr 20
Sisemine tunnus: Część 20
Osa: LOT-0021
Pealkiri: Pakiet Nr 21
Sisemine tunnus: Część 21
Osa: LOT-0022
Pealkiri: Pakiet Nr 22
Sisemine tunnus: Część 22
Osa: LOT-0023
Pealkiri: Pakiet Nr 23
Sisemine tunnus: Część 23
Osa: LOT-0024
Pealkiri: Pakiet Nr 24
Sisemine tunnus: Część 24
Osa: LOT-0025
Pealkiri: Pakiet Nr 25
Sisemine tunnus: Część 25
Osa: LOT-0026
Pealkiri: Pakiet Nr 26
Sisemine tunnus: Część 26
Osa: LOT-0027
Pealkiri: Pakiet Nr 27
Sisemine tunnus: Część 27
Osa: LOT-0028
Pealkiri: Pakiet Nr 28
Sisemine tunnus: Część 28
Osa: LOT-0029
Pealkiri: Pakiet Nr 29
Sisemine tunnus: Część 29
Osa: LOT-0030
Pealkiri: Pakiet Nr 30
Sisemine tunnus: Część 30
Osa: LOT-0031
Pealkiri: Pakiet Nr 31
Sisemine tunnus: Część 31
Osa: LOT-0032
Pealkiri: Pakiet Nr 32
Sisemine tunnus: Część 32
Osa: LOT-0033
Pealkiri: Pakiet Nr 33
Sisemine tunnus: Część 33
Osa: LOT-0034
Pealkiri: Pakiet Nr 34
Sisemine tunnus: Część 34
Osa: LOT-0035
Pealkiri: Pakiet Nr 35
Sisemine tunnus: Część 35
Osa: LOT-0036
Pealkiri: Pakiet Nr 36
Sisemine tunnus: Część 36
Osa: LOT-0037
Pealkiri: Pakiet Nr 37
Sisemine tunnus: Część 37
Osa: LOT-0038
Pealkiri: Pakiet Nr 38
Sisemine tunnus: Część 38
Osa: LOT-0039
Pealkiri: Pakiet Nr 39
Sisemine tunnus: Część 39
Osa: LOT-0040
Pealkiri: Pakiet Nr 40
Sisemine tunnus: Część 40
Osa: LOT-0041
Pealkiri: Pakiet Nr 41
Sisemine tunnus: Część 41
Osa: LOT-0042
Pealkiri: Pakiet Nr 42
Sisemine tunnus: Część 42
Osa: LOT-0043
Pealkiri: Pakiet Nr 43
Sisemine tunnus: Część 43
Osa: LOT-0044
Pealkiri: Pakiet Nr 44
Sisemine tunnus: Część 44
Osa: LOT-0045
Pealkiri: Pakiet Nr 45
Sisemine tunnus: Część 45
Osa: LOT-0046
Pealkiri: Pakiet Nr 46
Sisemine tunnus: Część 46
Osa: LOT-0047
Pealkiri: Pakiet Nr 47
Sisemine tunnus: Część 47
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: 24/Apteka/2026–47/ZP/26
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 33696500 Réactifs de laboratoire
Nomenclature complémentaire (cpv): 38437000 Pipettes de laboratoire et accessoires, 33696300 Réactifs chimiques, 33141625 Kits de diagnostic, 38434000 Analyseurs
Titre: Pakiet Nr 1
Identifiant interne: Część 1
Titre: Pakiet Nr 2
Identifiant interne: Część 2
Titre: Pakiet Nr 3
Identifiant interne: Część 3
Titre: Pakiet Nr 4
Identifiant interne: Część 4
Nomenclature complémentaire (cpv): 38434000 Analyseurs
Titre: Pakiet Nr 5
Identifiant interne: Część 5
Titre: Pakiet Nr 6
Identifiant interne: Część 6
Titre: Pakiet Nr 7
Identifiant interne: Część 7
Titre: Pakiet Nr 8
Identifiant interne: Część 8
Titre: Pakiet Nr 9
Identifiant interne: Część 9
Titre: Pakiet Nr 10
Identifiant interne: Część 10
Nomenclature principale (cpv): 33141625 Kits de diagnostic
Titre: Pakiet Nr 11
Identifiant interne: Część 11
Titre: Pakiet Nr 12
Identifiant interne: Część 12
Nomenclature principale (cpv): 38437000 Pipettes de laboratoire et accessoires
Titre: Pakiet Nr 13
Identifiant interne: Część 13
Titre: Pakiet Nr 14
Identifiant interne: Część 14
Titre: Pakiet Nr 15
Identifiant interne: Część 15
Titre: Pakiet Nr 16
Identifiant interne: Część 16
Titre: Pakiet Nr 17
Identifiant interne: Część 17
Nomenclature principale (cpv): 33696300 Réactifs chimiques
Titre: Pakiet Nr 18
Identifiant interne: Część 18
Titre: Pakiet Nr 19
Identifiant interne: Część 19
Titre: Pakiet Nr 20
Identifiant interne: Część 20
Titre: Pakiet Nr 21
Identifiant interne: Część 21
Titre: Pakiet Nr 22
Identifiant interne: Część 22
Titre: Pakiet Nr 23
Identifiant interne: Część 23
Titre: Pakiet Nr 24
Identifiant interne: Część 24
Titre: Pakiet Nr 25
Identifiant interne: Część 25
Titre: Pakiet Nr 26
Identifiant interne: Część 26
Titre: Pakiet Nr 27
Identifiant interne: Część 27
Titre: Pakiet Nr 28
Identifiant interne: Część 28
Titre: Pakiet Nr 29
Identifiant interne: Część 29
Titre: Pakiet Nr 30
Identifiant interne: Część 30
Titre: Pakiet Nr 31
Identifiant interne: Część 31
Titre: Pakiet Nr 32
Identifiant interne: Część 32
Titre: Pakiet Nr 33
Identifiant interne: Część 33
Titre: Pakiet Nr 34
Identifiant interne: Część 34
Titre: Pakiet Nr 35
Identifiant interne: Część 35
Titre: Pakiet Nr 36
Identifiant interne: Część 36
Titre: Pakiet Nr 37
Identifiant interne: Część 37
Titre: Pakiet Nr 38
Identifiant interne: Część 38
Titre: Pakiet Nr 39
Identifiant interne: Część 39
Titre: Pakiet Nr 40
Identifiant interne: Część 40
Titre: Pakiet Nr 41
Identifiant interne: Część 41
Titre: Pakiet Nr 42
Identifiant interne: Część 42
Titre: Pakiet Nr 43
Identifiant interne: Część 43
Titre: Pakiet Nr 44
Identifiant interne: Część 44
Titre: Pakiet Nr 45
Identifiant interne: Część 45
Titre: Pakiet Nr 46
Identifiant interne: Część 46
Titre: Pakiet Nr 47
Identifiant interne: Część 47
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: 24/Apteka/2026–47/ZP/26
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Teideal: Pakiet Nr 1
Aitheantóir inmheánach: Część 1
Roghanna:
Luchtóg: LOT-0002
Teideal: Pakiet Nr 2
Aitheantóir inmheánach: Część 2
Luchtóg: LOT-0003
Teideal: Pakiet Nr 3
Aitheantóir inmheánach: Część 3
Luchtóg: LOT-0004
Teideal: Pakiet Nr 4
Aitheantóir inmheánach: Część 4
Aicmiú breise (cpv): 38434000 Analysers
Luchtóg: LOT-0005
Teideal: Pakiet Nr 5
Aitheantóir inmheánach: Część 5
Luchtóg: LOT-0006
Teideal: Pakiet Nr 6
Aitheantóir inmheánach: Część 6
Luchtóg: LOT-0007
Teideal: Pakiet Nr 7
Aitheantóir inmheánach: Część 7
Luchtóg: LOT-0008
Teideal: Pakiet Nr 8
Aitheantóir inmheánach: Część 8
Luchtóg: LOT-0009
Teideal: Pakiet Nr 9
Aitheantóir inmheánach: Część 9
Luchtóg: LOT-0010
Teideal: Pakiet Nr 10
Aitheantóir inmheánach: Część 10
Luchtóg: LOT-0011
Teideal: Pakiet Nr 11
Aitheantóir inmheánach: Część 11
Luchtóg: LOT-0012
Teideal: Pakiet Nr 12
Aitheantóir inmheánach: Część 12
Luchtóg: LOT-0013
Teideal: Pakiet Nr 13
Aitheantóir inmheánach: Część 13
Luchtóg: LOT-0014
Teideal: Pakiet Nr 14
Aitheantóir inmheánach: Część 14
Luchtóg: LOT-0015
Teideal: Pakiet Nr 15
Aitheantóir inmheánach: Część 15
Luchtóg: LOT-0016
Teideal: Pakiet Nr 16
Aitheantóir inmheánach: Część 16
Luchtóg: LOT-0017
Teideal: Pakiet Nr 17
Aitheantóir inmheánach: Część 17
Luchtóg: LOT-0018
Teideal: Pakiet Nr 18
Aitheantóir inmheánach: Część 18
Luchtóg: LOT-0019
Teideal: Pakiet Nr 19
Aitheantóir inmheánach: Część 19
Luchtóg: LOT-0020
Teideal: Pakiet Nr 20
Aitheantóir inmheánach: Część 20
Luchtóg: LOT-0021
Teideal: Pakiet Nr 21
Aitheantóir inmheánach: Część 21
Luchtóg: LOT-0022
Teideal: Pakiet Nr 22
Aitheantóir inmheánach: Część 22
Luchtóg: LOT-0023
Teideal: Pakiet Nr 23
Aitheantóir inmheánach: Część 23
Luchtóg: LOT-0024
Teideal: Pakiet Nr 24
Aitheantóir inmheánach: Część 24
Luchtóg: LOT-0025
Teideal: Pakiet Nr 25
Aitheantóir inmheánach: Część 25
Luchtóg: LOT-0026
Teideal: Pakiet Nr 26
Aitheantóir inmheánach: Część 26
Luchtóg: LOT-0027
Teideal: Pakiet Nr 27
Aitheantóir inmheánach: Część 27
Luchtóg: LOT-0028
Teideal: Pakiet Nr 28
Aitheantóir inmheánach: Część 28
Luchtóg: LOT-0029
Teideal: Pakiet Nr 29
Aitheantóir inmheánach: Część 29
Luchtóg: LOT-0030
Teideal: Pakiet Nr 30
Aitheantóir inmheánach: Część 30
Luchtóg: LOT-0031
Teideal: Pakiet Nr 31
Aitheantóir inmheánach: Część 31
Luchtóg: LOT-0032
Teideal: Pakiet Nr 32
Aitheantóir inmheánach: Część 32
Luchtóg: LOT-0033
Teideal: Pakiet Nr 33
Aitheantóir inmheánach: Część 33
Luchtóg: LOT-0034
Teideal: Pakiet Nr 34
Aitheantóir inmheánach: Część 34
Luchtóg: LOT-0035
Teideal: Pakiet Nr 35
Aitheantóir inmheánach: Część 35
Luchtóg: LOT-0036
Teideal: Pakiet Nr 36
Aitheantóir inmheánach: Część 36
Luchtóg: LOT-0037
Teideal: Pakiet Nr 37
Aitheantóir inmheánach: Część 37
Luchtóg: LOT-0038
Teideal: Pakiet Nr 38
Aitheantóir inmheánach: Część 38
Luchtóg: LOT-0039
Teideal: Pakiet Nr 39
Aitheantóir inmheánach: Część 39
Luchtóg: LOT-0040
Teideal: Pakiet Nr 40
Aitheantóir inmheánach: Część 40
Luchtóg: LOT-0041
Teideal: Pakiet Nr 41
Aitheantóir inmheánach: Część 41
Luchtóg: LOT-0042
Teideal: Pakiet Nr 42
Aitheantóir inmheánach: Część 42
Luchtóg: LOT-0043
Teideal: Pakiet Nr 43
Aitheantóir inmheánach: Część 43
Luchtóg: LOT-0044
Teideal: Pakiet Nr 44
Aitheantóir inmheánach: Część 44
Luchtóg: LOT-0045
Teideal: Pakiet Nr 45
Aitheantóir inmheánach: Część 45
Luchtóg: LOT-0046
Teideal: Pakiet Nr 46
Aitheantóir inmheánach: Część 46
Luchtóg: LOT-0047
Teideal: Pakiet Nr 47
Aitheantóir inmheánach: Część 47
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: 24/Apteka/2026–47/ZP/26
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 33696500 Laboratorijski reagensi
Dodatna klasifikacija (cpv): 38437000 Laboratorijske pipete i pribor, 33696300 Kemijski reagensi, 33141625 Dijagnostička oprema, 38434000 Analizatori
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Naslov: Pakiet Nr 1
Interna identifikacijska oznaka: Część 1
Opcije:
Grupa: LOT-0002
Naslov: Pakiet Nr 2
Interna identifikacijska oznaka: Część 2
Grupa: LOT-0003
Naslov: Pakiet Nr 3
Interna identifikacijska oznaka: Część 3
Grupa: LOT-0004
Naslov: Pakiet Nr 4
Interna identifikacijska oznaka: Część 4
Dodatna klasifikacija (cpv): 38434000 Analizatori
Grupa: LOT-0005
Naslov: Pakiet Nr 5
Interna identifikacijska oznaka: Część 5
Grupa: LOT-0006
Naslov: Pakiet Nr 6
Interna identifikacijska oznaka: Część 6
Grupa: LOT-0007
Naslov: Pakiet Nr 7
Interna identifikacijska oznaka: Część 7
Grupa: LOT-0008
Naslov: Pakiet Nr 8
Interna identifikacijska oznaka: Część 8
Grupa: LOT-0009
Naslov: Pakiet Nr 9
Interna identifikacijska oznaka: Część 9
Grupa: LOT-0010
Naslov: Pakiet Nr 10
Interna identifikacijska oznaka: Część 10
Glavna klasifikacija (cpv): 33141625 Dijagnostička oprema
Grupa: LOT-0011
Naslov: Pakiet Nr 11
Interna identifikacijska oznaka: Część 11
Grupa: LOT-0012
Naslov: Pakiet Nr 12
Interna identifikacijska oznaka: Część 12
Glavna klasifikacija (cpv): 38437000 Laboratorijske pipete i pribor
Grupa: LOT-0013
Naslov: Pakiet Nr 13
Interna identifikacijska oznaka: Część 13
Grupa: LOT-0014
Naslov: Pakiet Nr 14
Interna identifikacijska oznaka: Część 14
Grupa: LOT-0015
Naslov: Pakiet Nr 15
Interna identifikacijska oznaka: Część 15
Grupa: LOT-0016
Naslov: Pakiet Nr 16
Interna identifikacijska oznaka: Część 16
Grupa: LOT-0017
Naslov: Pakiet Nr 17
Interna identifikacijska oznaka: Część 17
Glavna klasifikacija (cpv): 33696300 Kemijski reagensi
Grupa: LOT-0018
Naslov: Pakiet Nr 18
Interna identifikacijska oznaka: Część 18
Grupa: LOT-0019
Naslov: Pakiet Nr 19
Interna identifikacijska oznaka: Część 19
Grupa: LOT-0020
Naslov: Pakiet Nr 20
Interna identifikacijska oznaka: Część 20
Grupa: LOT-0021
Naslov: Pakiet Nr 21
Interna identifikacijska oznaka: Część 21
Grupa: LOT-0022
Naslov: Pakiet Nr 22
Interna identifikacijska oznaka: Część 22
Grupa: LOT-0023
Naslov: Pakiet Nr 23
Interna identifikacijska oznaka: Część 23
Grupa: LOT-0024
Naslov: Pakiet Nr 24
Interna identifikacijska oznaka: Część 24
Grupa: LOT-0025
Naslov: Pakiet Nr 25
Interna identifikacijska oznaka: Część 25
Grupa: LOT-0026
Naslov: Pakiet Nr 26
Interna identifikacijska oznaka: Część 26
Grupa: LOT-0027
Naslov: Pakiet Nr 27
Interna identifikacijska oznaka: Część 27
Grupa: LOT-0028
Naslov: Pakiet Nr 28
Interna identifikacijska oznaka: Część 28
Grupa: LOT-0029
Naslov: Pakiet Nr 29
Interna identifikacijska oznaka: Część 29
Grupa: LOT-0030
Naslov: Pakiet Nr 30
Interna identifikacijska oznaka: Część 30
Grupa: LOT-0031
Naslov: Pakiet Nr 31
Interna identifikacijska oznaka: Część 31
Grupa: LOT-0032
Naslov: Pakiet Nr 32
Interna identifikacijska oznaka: Część 32
Grupa: LOT-0033
Naslov: Pakiet Nr 33
Interna identifikacijska oznaka: Część 33
Grupa: LOT-0034
Naslov: Pakiet Nr 34
Interna identifikacijska oznaka: Część 34
Grupa: LOT-0035
Naslov: Pakiet Nr 35
Interna identifikacijska oznaka: Część 35
Grupa: LOT-0036
Naslov: Pakiet Nr 36
Interna identifikacijska oznaka: Część 36
Grupa: LOT-0037
Naslov: Pakiet Nr 37
Interna identifikacijska oznaka: Część 37
Grupa: LOT-0038
Naslov: Pakiet Nr 38
Interna identifikacijska oznaka: Część 38
Grupa: LOT-0039
Naslov: Pakiet Nr 39
Interna identifikacijska oznaka: Część 39
Grupa: LOT-0040
Naslov: Pakiet Nr 40
Interna identifikacijska oznaka: Część 40
Grupa: LOT-0041
Naslov: Pakiet Nr 41
Interna identifikacijska oznaka: Część 41
Grupa: LOT-0042
Naslov: Pakiet Nr 42
Interna identifikacijska oznaka: Część 42
Grupa: LOT-0043
Naslov: Pakiet Nr 43
Interna identifikacijska oznaka: Część 43
Grupa: LOT-0044
Naslov: Pakiet Nr 44
Interna identifikacijska oznaka: Część 44
Grupa: LOT-0045
Naslov: Pakiet Nr 45
Interna identifikacijska oznaka: Część 45
Grupa: LOT-0046
Naslov: Pakiet Nr 46
Interna identifikacijska oznaka: Część 46
Grupa: LOT-0047
Naslov: Pakiet Nr 47
Interna identifikacijska oznaka: Część 47
2. Eljárás
Eljárás
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33696500 Laboratóriumi reagensek
További osztályozás (cpv): 38437000 Laboratóriumi pipetták és tartozékok, 33696300 Kémiai reagensek, 33141625 Diagnosztikai készletek, 38434000 Analizátorok
5. Rész
Rész: LOT-0001
Cím: Pakiet Nr 1
Belső azonosító: Część 1
Opciók:
Rész: LOT-0002
Cím: Pakiet Nr 2
Belső azonosító: Część 2
Rész: LOT-0003
Cím: Pakiet Nr 3
Belső azonosító: Część 3
Rész: LOT-0004
Cím: Pakiet Nr 4
Belső azonosító: Część 4
További osztályozás (cpv): 38434000 Analizátorok
Rész: LOT-0005
Cím: Pakiet Nr 5
Belső azonosító: Część 5
Rész: LOT-0006
Cím: Pakiet Nr 6
Belső azonosító: Część 6
Rész: LOT-0007
Cím: Pakiet Nr 7
Belső azonosító: Część 7
Rész: LOT-0008
Cím: Pakiet Nr 8
Belső azonosító: Część 8
Rész: LOT-0009
Cím: Pakiet Nr 9
Belső azonosító: Część 9
Rész: LOT-0010
Cím: Pakiet Nr 10
Belső azonosító: Część 10
Fő osztályozás (cpv): 33141625 Diagnosztikai készletek
Rész: LOT-0011
Cím: Pakiet Nr 11
Belső azonosító: Część 11
Rész: LOT-0012
Cím: Pakiet Nr 12
Belső azonosító: Część 12
Fő osztályozás (cpv): 38437000 Laboratóriumi pipetták és tartozékok
Rész: LOT-0013
Cím: Pakiet Nr 13
Belső azonosító: Część 13
Rész: LOT-0014
Cím: Pakiet Nr 14
Belső azonosító: Część 14
Rész: LOT-0015
Cím: Pakiet Nr 15
Belső azonosító: Część 15
Rész: LOT-0016
Cím: Pakiet Nr 16
Belső azonosító: Część 16
Rész: LOT-0017
Cím: Pakiet Nr 17
Belső azonosító: Część 17
Fő osztályozás (cpv): 33696300 Kémiai reagensek
Rész: LOT-0018
Cím: Pakiet Nr 18
Belső azonosító: Część 18
Rész: LOT-0019
Cím: Pakiet Nr 19
Belső azonosító: Część 19
Rész: LOT-0020
Cím: Pakiet Nr 20
Belső azonosító: Część 20
Rész: LOT-0021
Cím: Pakiet Nr 21
Belső azonosító: Część 21
Rész: LOT-0022
Cím: Pakiet Nr 22
Belső azonosító: Część 22
Rész: LOT-0023
Cím: Pakiet Nr 23
Belső azonosító: Część 23
Rész: LOT-0024
Cím: Pakiet Nr 24
Belső azonosító: Część 24
Rész: LOT-0025
Cím: Pakiet Nr 25
Belső azonosító: Część 25
Rész: LOT-0026
Cím: Pakiet Nr 26
Belső azonosító: Część 26
Rész: LOT-0027
Cím: Pakiet Nr 27
Belső azonosító: Część 27
Rész: LOT-0028
Cím: Pakiet Nr 28
Belső azonosító: Część 28
Rész: LOT-0029
Cím: Pakiet Nr 29
Belső azonosító: Część 29
Rész: LOT-0030
Cím: Pakiet Nr 30
Belső azonosító: Część 30
Rész: LOT-0031
Cím: Pakiet Nr 31
Belső azonosító: Część 31
Rész: LOT-0032
Cím: Pakiet Nr 32
Belső azonosító: Część 32
Rész: LOT-0033
Cím: Pakiet Nr 33
Belső azonosító: Część 33
Rész: LOT-0034
Cím: Pakiet Nr 34
Belső azonosító: Część 34
Rész: LOT-0035
Cím: Pakiet Nr 35
Belső azonosító: Część 35
Rész: LOT-0036
Cím: Pakiet Nr 36
Belső azonosító: Część 36
Rész: LOT-0037
Cím: Pakiet Nr 37
Belső azonosító: Część 37
Rész: LOT-0038
Cím: Pakiet Nr 38
Belső azonosító: Część 38
Rész: LOT-0039
Cím: Pakiet Nr 39
Belső azonosító: Część 39
Rész: LOT-0040
Cím: Pakiet Nr 40
Belső azonosító: Część 40
Rész: LOT-0041
Cím: Pakiet Nr 41
Belső azonosító: Część 41
Rész: LOT-0042
Cím: Pakiet Nr 42
Belső azonosító: Część 42
Rész: LOT-0043
Cím: Pakiet Nr 43
Belső azonosító: Część 43
Rész: LOT-0044
Cím: Pakiet Nr 44
Belső azonosító: Część 44
Rész: LOT-0045
Cím: Pakiet Nr 45
Belső azonosító: Część 45
Rész: LOT-0046
Cím: Pakiet Nr 46
Belső azonosító: Część 46
Rész: LOT-0047
Cím: Pakiet Nr 47
Belső azonosító: Część 47
2. Procedura
Procedura
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 33696500 Reattivi per laboratorio
Classificazione aggiuntiva (cpv): 38437000 Pipette da laboratorio e accessori, 33696300 Reattivi chimici, 33141625 Materiale diagnostico, 38434000 Analizzatori
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Titolo: Pakiet Nr 1
Identificativo interno: Część 1
Opzioni:
Lotto: LOT-0002
Titolo: Pakiet Nr 2
Identificativo interno: Część 2
Lotto: LOT-0003
Titolo: Pakiet Nr 3
Identificativo interno: Część 3
Lotto: LOT-0004
Titolo: Pakiet Nr 4
Identificativo interno: Część 4
Classificazione aggiuntiva (cpv): 38434000 Analizzatori
Lotto: LOT-0005
Titolo: Pakiet Nr 5
Identificativo interno: Część 5
Lotto: LOT-0006
Titolo: Pakiet Nr 6
Identificativo interno: Część 6
Lotto: LOT-0007
Titolo: Pakiet Nr 7
Identificativo interno: Część 7
Lotto: LOT-0008
Titolo: Pakiet Nr 8
Identificativo interno: Część 8
Lotto: LOT-0009
Titolo: Pakiet Nr 9
Identificativo interno: Część 9
Lotto: LOT-0010
Titolo: Pakiet Nr 10
Identificativo interno: Część 10
Classificazione principale (cpv): 33141625 Materiale diagnostico
Lotto: LOT-0011
Titolo: Pakiet Nr 11
Identificativo interno: Część 11
Lotto: LOT-0012
Titolo: Pakiet Nr 12
Identificativo interno: Część 12
Classificazione principale (cpv): 38437000 Pipette da laboratorio e accessori
Lotto: LOT-0013
Titolo: Pakiet Nr 13
Identificativo interno: Część 13
Lotto: LOT-0014
Titolo: Pakiet Nr 14
Identificativo interno: Część 14
Lotto: LOT-0015
Titolo: Pakiet Nr 15
Identificativo interno: Część 15
Lotto: LOT-0016
Titolo: Pakiet Nr 16
Identificativo interno: Część 16
Lotto: LOT-0017
Titolo: Pakiet Nr 17
Identificativo interno: Część 17
Classificazione principale (cpv): 33696300 Reattivi chimici
Lotto: LOT-0018
Titolo: Pakiet Nr 18
Identificativo interno: Część 18
Lotto: LOT-0019
Titolo: Pakiet Nr 19
Identificativo interno: Część 19
Lotto: LOT-0020
Titolo: Pakiet Nr 20
Identificativo interno: Część 20
Lotto: LOT-0021
Titolo: Pakiet Nr 21
Identificativo interno: Część 21
Lotto: LOT-0022
Titolo: Pakiet Nr 22
Identificativo interno: Część 22
Lotto: LOT-0023
Titolo: Pakiet Nr 23
Identificativo interno: Część 23
Lotto: LOT-0024
Titolo: Pakiet Nr 24
Identificativo interno: Część 24
Lotto: LOT-0025
Titolo: Pakiet Nr 25
Identificativo interno: Część 25
Lotto: LOT-0026
Titolo: Pakiet Nr 26
Identificativo interno: Część 26
Lotto: LOT-0027
Titolo: Pakiet Nr 27
Identificativo interno: Część 27
Lotto: LOT-0028
Titolo: Pakiet Nr 28
Identificativo interno: Część 28
Lotto: LOT-0029
Titolo: Pakiet Nr 29
Identificativo interno: Część 29
Lotto: LOT-0030
Titolo: Pakiet Nr 30
Identificativo interno: Część 30
Lotto: LOT-0031
Titolo: Pakiet Nr 31
Identificativo interno: Część 31
Lotto: LOT-0032
Titolo: Pakiet Nr 32
Identificativo interno: Część 32
Lotto: LOT-0033
Titolo: Pakiet Nr 33
Identificativo interno: Część 33
Lotto: LOT-0034
Titolo: Pakiet Nr 34
Identificativo interno: Część 34
Lotto: LOT-0035
Titolo: Pakiet Nr 35
Identificativo interno: Część 35
Lotto: LOT-0036
Titolo: Pakiet Nr 36
Identificativo interno: Część 36
Lotto: LOT-0037
Titolo: Pakiet Nr 37
Identificativo interno: Część 37
Lotto: LOT-0038
Titolo: Pakiet Nr 38
Identificativo interno: Część 38
Lotto: LOT-0039
Titolo: Pakiet Nr 39
Identificativo interno: Część 39
Lotto: LOT-0040
Titolo: Pakiet Nr 40
Identificativo interno: Część 40
Lotto: LOT-0041
Titolo: Pakiet Nr 41
Identificativo interno: Część 41
Lotto: LOT-0042
Titolo: Pakiet Nr 42
Identificativo interno: Część 42
Lotto: LOT-0043
Titolo: Pakiet Nr 43
Identificativo interno: Część 43
Lotto: LOT-0044
Titolo: Pakiet Nr 44
Identificativo interno: Część 44
Lotto: LOT-0045
Titolo: Pakiet Nr 45
Identificativo interno: Część 45
Lotto: LOT-0046
Titolo: Pakiet Nr 46
Identificativo interno: Część 46
Lotto: LOT-0047
Titolo: Pakiet Nr 47
Identificativo interno: Część 47
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: 24/Apteka/2026–47/ZP/26
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33696500 Laboratoriniai reagentai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 38437000 Laboratorinės pipetės ir priedai, 33696300 Cheminiai reagentai, 33141625 Diagnostikos rinkiniai, 38434000 Analizatoriai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pavadinimas: Pakiet Nr 1
Vidaus identifikatorius: Część 1
Pasirinkimo galimybės:
Pirkimo dalis: LOT-0002
Pavadinimas: Pakiet Nr 2
Vidaus identifikatorius: Część 2
Pirkimo dalis: LOT-0003
Pavadinimas: Pakiet Nr 3
Vidaus identifikatorius: Część 3
Pirkimo dalis: LOT-0004
Pavadinimas: Pakiet Nr 4
Vidaus identifikatorius: Część 4
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 38434000 Analizatoriai
Pirkimo dalis: LOT-0005
Pavadinimas: Pakiet Nr 5
Vidaus identifikatorius: Część 5
Pirkimo dalis: LOT-0006
Pavadinimas: Pakiet Nr 6
Vidaus identifikatorius: Część 6
Pirkimo dalis: LOT-0007
Pavadinimas: Pakiet Nr 7
Vidaus identifikatorius: Część 7
Pirkimo dalis: LOT-0008
Pavadinimas: Pakiet Nr 8
Vidaus identifikatorius: Część 8
Pirkimo dalis: LOT-0009
Pavadinimas: Pakiet Nr 9
Vidaus identifikatorius: Część 9
Pirkimo dalis: LOT-0010
Pavadinimas: Pakiet Nr 10
Vidaus identifikatorius: Część 10
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33141625 Diagnostikos rinkiniai
Pirkimo dalis: LOT-0011
Pavadinimas: Pakiet Nr 11
Vidaus identifikatorius: Część 11
Pirkimo dalis: LOT-0012
Pavadinimas: Pakiet Nr 12
Vidaus identifikatorius: Część 12
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 38437000 Laboratorinės pipetės ir priedai
Pirkimo dalis: LOT-0013
Pavadinimas: Pakiet Nr 13
Vidaus identifikatorius: Część 13
Pirkimo dalis: LOT-0014
Pavadinimas: Pakiet Nr 14
Vidaus identifikatorius: Część 14
Pirkimo dalis: LOT-0015
Pavadinimas: Pakiet Nr 15
Vidaus identifikatorius: Część 15
Pirkimo dalis: LOT-0016
Pavadinimas: Pakiet Nr 16
Vidaus identifikatorius: Część 16
Pirkimo dalis: LOT-0017
Pavadinimas: Pakiet Nr 17
Vidaus identifikatorius: Część 17
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33696300 Cheminiai reagentai
Pirkimo dalis: LOT-0018
Pavadinimas: Pakiet Nr 18
Vidaus identifikatorius: Część 18
Pirkimo dalis: LOT-0019
Pavadinimas: Pakiet Nr 19
Vidaus identifikatorius: Część 19
Pirkimo dalis: LOT-0020
Pavadinimas: Pakiet Nr 20
Vidaus identifikatorius: Część 20
Pirkimo dalis: LOT-0021
Pavadinimas: Pakiet Nr 21
Vidaus identifikatorius: Część 21
Pirkimo dalis: LOT-0022
Pavadinimas: Pakiet Nr 22
Vidaus identifikatorius: Część 22
Pirkimo dalis: LOT-0023
Pavadinimas: Pakiet Nr 23
Vidaus identifikatorius: Część 23
Pirkimo dalis: LOT-0024
Pavadinimas: Pakiet Nr 24
Vidaus identifikatorius: Część 24
Pirkimo dalis: LOT-0025
Pavadinimas: Pakiet Nr 25
Vidaus identifikatorius: Część 25
Pirkimo dalis: LOT-0026
Pavadinimas: Pakiet Nr 26
Vidaus identifikatorius: Część 26
Pirkimo dalis: LOT-0027
Pavadinimas: Pakiet Nr 27
Vidaus identifikatorius: Część 27
Pirkimo dalis: LOT-0028
Pavadinimas: Pakiet Nr 28
Vidaus identifikatorius: Część 28
Pirkimo dalis: LOT-0029
Pavadinimas: Pakiet Nr 29
Vidaus identifikatorius: Część 29
Pirkimo dalis: LOT-0030
Pavadinimas: Pakiet Nr 30
Vidaus identifikatorius: Część 30
Pirkimo dalis: LOT-0031
Pavadinimas: Pakiet Nr 31
Vidaus identifikatorius: Część 31
Pirkimo dalis: LOT-0032
Pavadinimas: Pakiet Nr 32
Vidaus identifikatorius: Część 32
Pirkimo dalis: LOT-0033
Pavadinimas: Pakiet Nr 33
Vidaus identifikatorius: Część 33
Pirkimo dalis: LOT-0034
Pavadinimas: Pakiet Nr 34
Vidaus identifikatorius: Część 34
Pirkimo dalis: LOT-0035
Pavadinimas: Pakiet Nr 35
Vidaus identifikatorius: Część 35
Pirkimo dalis: LOT-0036
Pavadinimas: Pakiet Nr 36
Vidaus identifikatorius: Część 36
Pirkimo dalis: LOT-0037
Pavadinimas: Pakiet Nr 37
Vidaus identifikatorius: Część 37
Pirkimo dalis: LOT-0038
Pavadinimas: Pakiet Nr 38
Vidaus identifikatorius: Część 38
Pirkimo dalis: LOT-0039
Pavadinimas: Pakiet Nr 39
Vidaus identifikatorius: Część 39
Pirkimo dalis: LOT-0040
Pavadinimas: Pakiet Nr 40
Vidaus identifikatorius: Część 40
Pirkimo dalis: LOT-0041
Pavadinimas: Pakiet Nr 41
Vidaus identifikatorius: Część 41
Pirkimo dalis: LOT-0042
Pavadinimas: Pakiet Nr 42
Vidaus identifikatorius: Część 42
Pirkimo dalis: LOT-0043
Pavadinimas: Pakiet Nr 43
Vidaus identifikatorius: Część 43
Pirkimo dalis: LOT-0044
Pavadinimas: Pakiet Nr 44
Vidaus identifikatorius: Część 44
Pirkimo dalis: LOT-0045
Pavadinimas: Pakiet Nr 45
Vidaus identifikatorius: Część 45
Pirkimo dalis: LOT-0046
Pavadinimas: Pakiet Nr 46
Vidaus identifikatorius: Część 46
Pirkimo dalis: LOT-0047
Pavadinimas: Pakiet Nr 47
Vidaus identifikatorius: Część 47
Iekšējais identifikators: 24/Apteka/2026–47/ZP/26
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33696500 Laboratorijas reaģenti
Papildu klasifikācija (cpv): 38437000 Laboratorijas pipetes un piederumi, 33696300 Ķīmiskie reaģenti, 33141625 Diagnostikas komplekti, 38434000 Analizatori
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Pakiet Nr 1
Iekšējais identifikators: Część 1
Iespējas:
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: Pakiet Nr 2
Iekšējais identifikators: Część 2
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: Pakiet Nr 3
Iekšējais identifikators: Część 3
Daļa: LOT-0004
Nosaukums: Pakiet Nr 4
Iekšējais identifikators: Część 4
Daļa: LOT-0005
Nosaukums: Pakiet Nr 5
Iekšējais identifikators: Część 5
Daļa: LOT-0006
Nosaukums: Pakiet Nr 6
Iekšējais identifikators: Część 6
Daļa: LOT-0007
Nosaukums: Pakiet Nr 7
Iekšējais identifikators: Część 7
Daļa: LOT-0008
Nosaukums: Pakiet Nr 8
Iekšējais identifikators: Część 8
Daļa: LOT-0009
Nosaukums: Pakiet Nr 9
Iekšējais identifikators: Część 9
Daļa: LOT-0010
Nosaukums: Pakiet Nr 10
Iekšējais identifikators: Część 10
Galvenā klasifikācija (cpv): 33141625 Diagnostikas komplekti
Daļa: LOT-0011
Nosaukums: Pakiet Nr 11
Iekšējais identifikators: Część 11
Daļa: LOT-0012
Nosaukums: Pakiet Nr 12
Iekšējais identifikators: Część 12
Galvenā klasifikācija (cpv): 38437000 Laboratorijas pipetes un piederumi
Daļa: LOT-0013
Nosaukums: Pakiet Nr 13
Iekšējais identifikators: Część 13
Daļa: LOT-0014
Nosaukums: Pakiet Nr 14
Iekšējais identifikators: Część 14
Daļa: LOT-0015
Nosaukums: Pakiet Nr 15
Iekšējais identifikators: Część 15
Daļa: LOT-0016
Nosaukums: Pakiet Nr 16
Iekšējais identifikators: Część 16
Daļa: LOT-0017
Nosaukums: Pakiet Nr 17
Iekšējais identifikators: Część 17
Galvenā klasifikācija (cpv): 33696300 Ķīmiskie reaģenti
Daļa: LOT-0018
Nosaukums: Pakiet Nr 18
Iekšējais identifikators: Część 18
Daļa: LOT-0019
Nosaukums: Pakiet Nr 19
Iekšējais identifikators: Część 19
Daļa: LOT-0020
Nosaukums: Pakiet Nr 20
Iekšējais identifikators: Część 20
Daļa: LOT-0021
Nosaukums: Pakiet Nr 21
Iekšējais identifikators: Część 21
Daļa: LOT-0022
Nosaukums: Pakiet Nr 22
Iekšējais identifikators: Część 22
Daļa: LOT-0023
Nosaukums: Pakiet Nr 23
Iekšējais identifikators: Część 23
Daļa: LOT-0024
Nosaukums: Pakiet Nr 24
Iekšējais identifikators: Część 24
Daļa: LOT-0025
Nosaukums: Pakiet Nr 25
Iekšējais identifikators: Część 25
Daļa: LOT-0026
Nosaukums: Pakiet Nr 26
Iekšējais identifikators: Część 26
Daļa: LOT-0027
Nosaukums: Pakiet Nr 27
Iekšējais identifikators: Część 27
Daļa: LOT-0028
Nosaukums: Pakiet Nr 28
Iekšējais identifikators: Część 28
Daļa: LOT-0029
Nosaukums: Pakiet Nr 29
Iekšējais identifikators: Część 29
Daļa: LOT-0030
Nosaukums: Pakiet Nr 30
Iekšējais identifikators: Część 30
Daļa: LOT-0031
Nosaukums: Pakiet Nr 31
Iekšējais identifikators: Część 31
Daļa: LOT-0032
Nosaukums: Pakiet Nr 32
Iekšējais identifikators: Część 32
Daļa: LOT-0033
Nosaukums: Pakiet Nr 33
Iekšējais identifikators: Część 33
Daļa: LOT-0034
Nosaukums: Pakiet Nr 34
Iekšējais identifikators: Część 34
Daļa: LOT-0035
Nosaukums: Pakiet Nr 35
Iekšējais identifikators: Część 35
Daļa: LOT-0036
Nosaukums: Pakiet Nr 36
Iekšējais identifikators: Część 36
Daļa: LOT-0037
Nosaukums: Pakiet Nr 37
Iekšējais identifikators: Część 37
Daļa: LOT-0038
Nosaukums: Pakiet Nr 38
Iekšējais identifikators: Część 38
Daļa: LOT-0039
Nosaukums: Pakiet Nr 39
Iekšējais identifikators: Część 39
Daļa: LOT-0040
Nosaukums: Pakiet Nr 40
Iekšējais identifikators: Część 40
Daļa: LOT-0041
Nosaukums: Pakiet Nr 41
Iekšējais identifikators: Część 41
Daļa: LOT-0042
Nosaukums: Pakiet Nr 42
Iekšējais identifikators: Część 42
Daļa: LOT-0043
Nosaukums: Pakiet Nr 43
Iekšējais identifikators: Część 43
Daļa: LOT-0044
Nosaukums: Pakiet Nr 44
Iekšējais identifikators: Część 44
Daļa: LOT-0045
Nosaukums: Pakiet Nr 45
Iekšējais identifikators: Część 45
Daļa: LOT-0046
Nosaukums: Pakiet Nr 46
Iekšējais identifikators: Część 46
Daļa: LOT-0047
Nosaukums: Pakiet Nr 47
Iekšējais identifikators: Część 47
Interne identificatiecode: 24/Apteka/2026–47/ZP/26
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33696500 Laboratoriumreagentia
Aanvullende classificatie (cpv): 38437000 Laboratoriumpipetten en toebehoren, 33696300 Chemische reagentia, 33141625 Diagnosesets, 38434000 Analysatoren
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: Część 1
Opties:
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: Część 2
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: Część 3
Perceel: LOT-0004
Interne identificatiecode: Część 4
Aanvullende classificatie (cpv): 38434000 Analysatoren
Perceel: LOT-0005
Interne identificatiecode: Część 5
Perceel: LOT-0006
Interne identificatiecode: Część 6
Perceel: LOT-0007
Interne identificatiecode: Część 7
Perceel: LOT-0008
Interne identificatiecode: Część 8
Perceel: LOT-0009
Interne identificatiecode: Część 9
Perceel: LOT-0010
Interne identificatiecode: Część 10
Belangrijkste classificatie (cpv): 33141625 Diagnosesets
Perceel: LOT-0011
Interne identificatiecode: Część 11
Perceel: LOT-0012
Interne identificatiecode: Część 12
Belangrijkste classificatie (cpv): 38437000 Laboratoriumpipetten en toebehoren
Perceel: LOT-0013
Interne identificatiecode: Część 13
Perceel: LOT-0014
Interne identificatiecode: Część 14
Perceel: LOT-0015
Interne identificatiecode: Część 15
Perceel: LOT-0016
Interne identificatiecode: Część 16
Perceel: LOT-0017
Interne identificatiecode: Część 17
Belangrijkste classificatie (cpv): 33696300 Chemische reagentia
Perceel: LOT-0018
Interne identificatiecode: Część 18
Perceel: LOT-0019
Interne identificatiecode: Część 19
Perceel: LOT-0020
Interne identificatiecode: Część 20
Perceel: LOT-0021
Interne identificatiecode: Część 21
Perceel: LOT-0022
Interne identificatiecode: Część 22
Perceel: LOT-0023
Interne identificatiecode: Część 23
Perceel: LOT-0024
Interne identificatiecode: Część 24
Perceel: LOT-0025
Interne identificatiecode: Część 25
Perceel: LOT-0026
Interne identificatiecode: Część 26
Perceel: LOT-0027
Interne identificatiecode: Część 27
Perceel: LOT-0028
Interne identificatiecode: Część 28
Perceel: LOT-0029
Interne identificatiecode: Część 29
Perceel: LOT-0030
Interne identificatiecode: Część 30
Perceel: LOT-0031
Interne identificatiecode: Część 31
Perceel: LOT-0032
Interne identificatiecode: Część 32
Perceel: LOT-0033
Interne identificatiecode: Część 33
Perceel: LOT-0034
Interne identificatiecode: Część 34
Perceel: LOT-0035
Interne identificatiecode: Część 35
Perceel: LOT-0036
Interne identificatiecode: Część 36
Perceel: LOT-0037
Interne identificatiecode: Część 37
Perceel: LOT-0038
Interne identificatiecode: Część 38
Perceel: LOT-0039
Interne identificatiecode: Część 39
Perceel: LOT-0040
Interne identificatiecode: Część 40
Perceel: LOT-0041
Interne identificatiecode: Część 41
Perceel: LOT-0042
Interne identificatiecode: Część 42
Perceel: LOT-0043
Interne identificatiecode: Część 43
Perceel: LOT-0044
Interne identificatiecode: Część 44
Perceel: LOT-0045
Interne identificatiecode: Część 45
Perceel: LOT-0046
Interne identificatiecode: Część 46
Perceel: LOT-0047
Interne identificatiecode: Część 47
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 33696500 Reagentes de laboratório
Classificação adicional (cpv): 38437000 Pipetas de laboratório e acessórios, 33696300 Reagentes químicos, 33141625 Kits de diagnóstico, 38434000 Analisadores
Opções:
Classificação adicional (cpv): 38434000 Analisadores
Classificação principal (cpv): 33141625 Kits de diagnóstico
Classificação principal (cpv): 38437000 Pipetas de laboratório e acessórios
Classificação principal (cpv): 33696300 Reagentes químicos
2. Postup
Postup
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 33696500 Laboratórne činidlá
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 38437000 Laboratórne pipety a príslušenstvo, 33696300 Chemické činidlá, 33141625 Diagnostické súpravy, 38434000 Analyzátory
5. Časť
Časť: LOT-0001
Názov: Pakiet Nr 1
Interný identifikátor: Część 1
Časť: LOT-0002
Názov: Pakiet Nr 2
Interný identifikátor: Część 2
Časť: LOT-0003
Názov: Pakiet Nr 3
Interný identifikátor: Część 3
Časť: LOT-0004
Názov: Pakiet Nr 4
Interný identifikátor: Część 4
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 38434000 Analyzátory
Časť: LOT-0005
Názov: Pakiet Nr 5
Interný identifikátor: Część 5
Časť: LOT-0006
Názov: Pakiet Nr 6
Interný identifikátor: Część 6
Časť: LOT-0007
Názov: Pakiet Nr 7
Interný identifikátor: Część 7
Časť: LOT-0008
Názov: Pakiet Nr 8
Interný identifikátor: Część 8
Časť: LOT-0009
Názov: Pakiet Nr 9
Interný identifikátor: Część 9
Časť: LOT-0010
Názov: Pakiet Nr 10
Interný identifikátor: Część 10
Hlavná klasifikácia (cpv): 33141625 Diagnostické súpravy
Časť: LOT-0011
Názov: Pakiet Nr 11
Interný identifikátor: Część 11
Časť: LOT-0012
Názov: Pakiet Nr 12
Interný identifikátor: Część 12
Hlavná klasifikácia (cpv): 38437000 Laboratórne pipety a príslušenstvo
Časť: LOT-0013
Názov: Pakiet Nr 13
Interný identifikátor: Część 13
Časť: LOT-0014
Názov: Pakiet Nr 14
Interný identifikátor: Część 14
Časť: LOT-0015
Názov: Pakiet Nr 15
Interný identifikátor: Część 15
Časť: LOT-0016
Názov: Pakiet Nr 16
Interný identifikátor: Część 16
Časť: LOT-0017
Názov: Pakiet Nr 17
Interný identifikátor: Część 17
Hlavná klasifikácia (cpv): 33696300 Chemické činidlá
Časť: LOT-0018
Názov: Pakiet Nr 18
Interný identifikátor: Część 18
Časť: LOT-0019
Názov: Pakiet Nr 19
Interný identifikátor: Część 19
Časť: LOT-0020
Názov: Pakiet Nr 20
Interný identifikátor: Część 20
Časť: LOT-0021
Názov: Pakiet Nr 21
Interný identifikátor: Część 21
Časť: LOT-0022
Názov: Pakiet Nr 22
Interný identifikátor: Część 22
Časť: LOT-0023
Názov: Pakiet Nr 23
Interný identifikátor: Część 23
Časť: LOT-0024
Názov: Pakiet Nr 24
Interný identifikátor: Część 24
Časť: LOT-0025
Názov: Pakiet Nr 25
Interný identifikátor: Część 25
Časť: LOT-0026
Názov: Pakiet Nr 26
Interný identifikátor: Część 26
Časť: LOT-0027
Názov: Pakiet Nr 27
Interný identifikátor: Część 27
Časť: LOT-0028
Názov: Pakiet Nr 28
Interný identifikátor: Część 28
Časť: LOT-0029
Názov: Pakiet Nr 29
Interný identifikátor: Część 29
Časť: LOT-0030
Názov: Pakiet Nr 30
Interný identifikátor: Część 30
Časť: LOT-0031
Názov: Pakiet Nr 31
Interný identifikátor: Część 31
Časť: LOT-0032
Názov: Pakiet Nr 32
Interný identifikátor: Część 32
Časť: LOT-0033
Názov: Pakiet Nr 33
Interný identifikátor: Część 33
Časť: LOT-0034
Názov: Pakiet Nr 34
Interný identifikátor: Część 34
Časť: LOT-0035
Názov: Pakiet Nr 35
Interný identifikátor: Część 35
Časť: LOT-0036
Názov: Pakiet Nr 36
Interný identifikátor: Część 36
Časť: LOT-0037
Názov: Pakiet Nr 37
Interný identifikátor: Część 37
Časť: LOT-0038
Názov: Pakiet Nr 38
Interný identifikátor: Część 38
Časť: LOT-0039
Názov: Pakiet Nr 39
Interný identifikátor: Część 39
Časť: LOT-0040
Názov: Pakiet Nr 40
Interný identifikátor: Część 40
Časť: LOT-0041
Názov: Pakiet Nr 41
Interný identifikátor: Część 41
Časť: LOT-0042
Názov: Pakiet Nr 42
Interný identifikátor: Część 42
Časť: LOT-0043
Názov: Pakiet Nr 43
Interný identifikátor: Część 43
Časť: LOT-0044
Názov: Pakiet Nr 44
Interný identifikátor: Część 44
Časť: LOT-0045
Názov: Pakiet Nr 45
Interný identifikátor: Część 45
Časť: LOT-0046
Názov: Pakiet Nr 46
Interný identifikátor: Część 46
Časť: LOT-0047
Názov: Pakiet Nr 47
Interný identifikátor: Część 47
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: 24/Apteka/2026–47/ZP/26
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33696500 Laboratorijski reagenti
Dodatna klasifikacija (cpv): 38437000 Laboratorijske pipete in dodatki, 33696300 Kemični reagenti, 33141625 Kompleti za diagnosticiranje, 38434000 Analizatorji
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: Część 1
Sklop: LOT-0002
Notranji identifikator: Część 2
Sklop: LOT-0003
Notranji identifikator: Część 3
Sklop: LOT-0004
Notranji identifikator: Część 4
Dodatna klasifikacija (cpv): 38434000 Analizatorji
Sklop: LOT-0005
Notranji identifikator: Część 5
Sklop: LOT-0006
Notranji identifikator: Część 6
Sklop: LOT-0007
Notranji identifikator: Część 7
Sklop: LOT-0008
Notranji identifikator: Część 8
Sklop: LOT-0009
Notranji identifikator: Część 9
Sklop: LOT-0010
Notranji identifikator: Część 10
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33141625 Kompleti za diagnosticiranje
Sklop: LOT-0011
Notranji identifikator: Część 11
Sklop: LOT-0012
Notranji identifikator: Część 12
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 38437000 Laboratorijske pipete in dodatki
Sklop: LOT-0013
Notranji identifikator: Część 13
Sklop: LOT-0014
Notranji identifikator: Część 14
Sklop: LOT-0015
Notranji identifikator: Część 15
Sklop: LOT-0016
Notranji identifikator: Część 16
Sklop: LOT-0017
Notranji identifikator: Część 17
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33696300 Kemični reagenti
Sklop: LOT-0018
Notranji identifikator: Część 18
Sklop: LOT-0019
Notranji identifikator: Część 19
Sklop: LOT-0020
Notranji identifikator: Część 20
Sklop: LOT-0021
Notranji identifikator: Część 21
Sklop: LOT-0022
Notranji identifikator: Część 22
Sklop: LOT-0023
Notranji identifikator: Część 23
Sklop: LOT-0024
Notranji identifikator: Część 24
Sklop: LOT-0025
Notranji identifikator: Część 25
Sklop: LOT-0026
Notranji identifikator: Część 26
Sklop: LOT-0027
Notranji identifikator: Część 27
Sklop: LOT-0028
Notranji identifikator: Część 28
Sklop: LOT-0029
Notranji identifikator: Część 29
Sklop: LOT-0030
Notranji identifikator: Część 30
Sklop: LOT-0031
Notranji identifikator: Część 31
Sklop: LOT-0032
Notranji identifikator: Część 32
Sklop: LOT-0033
Notranji identifikator: Część 33
Sklop: LOT-0034
Notranji identifikator: Część 34
Sklop: LOT-0035
Notranji identifikator: Część 35
Sklop: LOT-0036
Notranji identifikator: Część 36
Sklop: LOT-0037
Notranji identifikator: Część 37
Sklop: LOT-0038
Notranji identifikator: Część 38
Sklop: LOT-0039
Notranji identifikator: Część 39
Sklop: LOT-0040
Notranji identifikator: Część 40
Sklop: LOT-0041
Notranji identifikator: Część 41
Sklop: LOT-0042
Notranji identifikator: Część 42
Sklop: LOT-0043
Notranji identifikator: Część 43
Sklop: LOT-0044
Notranji identifikator: Część 44
Sklop: LOT-0045
Notranji identifikator: Część 45
Sklop: LOT-0046
Notranji identifikator: Część 46
Sklop: LOT-0047
Notranji identifikator: Część 47
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 24/Apteka/2026–47/ZP/26
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Ytterligare klassificering (cpv): 38437000 Pipetter för laboratorier och tillbehör, 33696300 Kemiska reagenser, 33141625 Diagnoskits, 38434000 Analysatorer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Część 1
Optioner:
Del (anbudsområde): LOT-0002
Intern identifierare: Część 2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Intern identifierare: Część 3
Del (anbudsområde): LOT-0004
Intern identifierare: Część 4
Ytterligare klassificering (cpv): 38434000 Analysatorer
Del (anbudsområde): LOT-0005
Intern identifierare: Część 5
Del (anbudsområde): LOT-0006
Intern identifierare: Część 6
Del (anbudsområde): LOT-0007
Intern identifierare: Część 7
Del (anbudsområde): LOT-0008
Intern identifierare: Część 8
Del (anbudsområde): LOT-0009
Intern identifierare: Część 9
Del (anbudsområde): LOT-0010
Intern identifierare: Część 10
Huvudklassificering (cpv): 33141625 Diagnoskits
Del (anbudsområde): LOT-0011
Intern identifierare: Część 11
Del (anbudsområde): LOT-0012
Intern identifierare: Część 12
Huvudklassificering (cpv): 38437000 Pipetter för laboratorier och tillbehör
Del (anbudsområde): LOT-0013
Intern identifierare: Część 13
Del (anbudsområde): LOT-0014
Intern identifierare: Część 14
Del (anbudsområde): LOT-0015
Intern identifierare: Część 15
Del (anbudsområde): LOT-0016
Intern identifierare: Część 16
Del (anbudsområde): LOT-0017
Intern identifierare: Część 17
Huvudklassificering (cpv): 33696300 Kemiska reagenser
Del (anbudsområde): LOT-0018
Intern identifierare: Część 18
Del (anbudsområde): LOT-0019
Intern identifierare: Część 19
Del (anbudsområde): LOT-0020
Intern identifierare: Część 20
Del (anbudsområde): LOT-0021
Intern identifierare: Część 21
Del (anbudsområde): LOT-0022
Intern identifierare: Część 22
Del (anbudsområde): LOT-0023
Intern identifierare: Część 23
Del (anbudsområde): LOT-0024
Intern identifierare: Część 24
Del (anbudsområde): LOT-0025
Intern identifierare: Część 25
Del (anbudsområde): LOT-0026
Intern identifierare: Część 26
Del (anbudsområde): LOT-0027
Intern identifierare: Część 27
Del (anbudsområde): LOT-0028
Intern identifierare: Część 28
Del (anbudsområde): LOT-0029
Intern identifierare: Część 29
Del (anbudsområde): LOT-0030
Intern identifierare: Część 30
Del (anbudsområde): LOT-0031
Intern identifierare: Część 31
Del (anbudsområde): LOT-0032
Intern identifierare: Część 32
Del (anbudsområde): LOT-0033
Intern identifierare: Część 33
Del (anbudsområde): LOT-0034
Intern identifierare: Część 34
Del (anbudsområde): LOT-0035
Intern identifierare: Część 35
Del (anbudsområde): LOT-0036
Intern identifierare: Część 36
Del (anbudsområde): LOT-0037
Intern identifierare: Część 37
Del (anbudsområde): LOT-0038
Intern identifierare: Część 38
Del (anbudsområde): LOT-0039
Intern identifierare: Część 39
Del (anbudsområde): LOT-0040
Intern identifierare: Część 40
Del (anbudsområde): LOT-0041
Intern identifierare: Część 41
Del (anbudsområde): LOT-0042
Intern identifierare: Część 42
Del (anbudsområde): LOT-0043
Intern identifierare: Część 43
Del (anbudsområde): LOT-0044
Intern identifierare: Część 44
Del (anbudsområde): LOT-0045
Intern identifierare: Część 45
Del (anbudsområde): LOT-0046
Intern identifierare: Część 46
Del (anbudsområde): LOT-0047
Intern identifierare: Część 47