404539-2026 - Zadávání
Polsko – Likvidace biologického odpadu – Usługa odbioru, transportu i unieszkodliwienia odpadów medycznych zakaźnych ze Szpitala Praskiego p.w. Przemienienia Pańskiego Sp. z o.o. w Warszawie
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim - Oznámení oprav
Služby
2. Řízení
Řízení
NázevUsługa odbioru, transportu i unieszkodliwienia odpadów medycznych zakaźnych ze Szpitala Praskiego p.w. Przemienienia Pańskiego Sp. z o.o. w Warszawie
PopisPrzedmiotem zamówienia jest usługa odbioru, transportu i unieszkodliwienia odpadów medycznych zakaźnych ze Szpitala Praskiego p.w. Przemienienia Pańskiego Sp. z o.o. w Warszawie
Interní identifikátorZP.23.KP.2026 - Wywóz odpadów zakaźnych
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvySlužby
Hlavní klasifikace (cpv): 90524300 Likvidace biologického odpadu
5. Část
ČástLOT-0001
PopisSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia, podział rodzajowo - ilościowy oraz wymagania realizacji przedmiotu zamówienia opisane są w załącznikach do SWZ: Formularz asortymentowo-cenowy – Załącznik nr 2 do SWZ, Załączniki nr 2a do SWZ (Opisy Przedmiotu Zamówienia), stanowią integralną część Załącznika nr 1 do SWZ (Formularza ofertowego)
Interní identifikátorUsługa odbioru, transportu i unieszkodliwienia odpadów medycznych zakaźnych ze Szpitala Praskiego p.w. Przemienienia Pańskiego Sp. z o.o. w Warszawie
404539-2026 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90524300 Beseitigung von biologischen Abfällen
5. Los
LosLOT-0001
404539-2026 - Kilpailu
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä - Ilmoituksen muutos
Palvelut
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiPalvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 90524300 Biojätteiden kuljettaminen
5. Osa
OsaLOT-0001
404539-2026 - Mise en concurrence
Pologne – Services d'enlèvement de déchets biologiques – Usługa odbioru, transportu i unieszkodliwienia odpadów medycznych zakaźnych ze Szpitala Praskiego p.w. Przemienienia Pańskiego Sp. z o.o. w Warszawie
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire - Avis de changement
Services
2. Procédure
Procédure
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéServices
Nomenclature principale (cpv): 90524300 Services d'enlèvement de déchets biologiques
5. Lot
LotLOT-0001
404539-2026 - Verseny
Lengyelország – Biológiaihulladék-eltávolítási szolgáltatások – Usługa odbioru, transportu i unieszkodliwienia odpadów medycznych zakaźnych ze Szpitala Praskiego p.w. Przemienienia Pańskiego Sp. z o.o. w Warszawie
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok - Változtatásról szóló hirdetmény
Szolgáltatásmegrendelés
2. Eljárás
Eljárás
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeSzolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 90524300 Biológiaihulladék-eltávolítási szolgáltatások
5. Rész
RészLOT-0001
404539-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy - Ogłoszenie o zmianie
Usługi
2. Procedura
Procedura
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaUsługi
Główna klasyfikacja (cpv): 90524300 Usługi usuwania odpadów biologicznych
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
404539-2026 - Procedură concurențială
Polonia – Servicii de înlăturare a deşeurilor biologice – Usługa odbioru, transportu i unieszkodliwienia odpadów medycznych zakaźnych ze Szpitala Praskiego p.w. Przemienienia Pańskiego Sp. z o.o. w Warszawie
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard - Anunț de schimbare
Servicii
2. Procedură
Procedură
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiServicii
Clasificarea principală (cpv): 90524300 Servicii de înlăturare a deşeurilor biologice
404539-2026 - Súťaž
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim - Oznámenie o zmene
2. Postup
Postup
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Druh zmluvySlužby
Hlavná klasifikácia (cpv): 90524300 Odstraňovanie biologického odpadu
5. Časť
ČasťLOT-0001
404539-2026 - Konkurrensutsättning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90524300 Bortforsling av biologiskt avfall
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001