2. Řízení
Řízení
Název: Kompleksowe sprzątanie pomieszczeń biurowych i pozostałych Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego o łącznej powierzchni 12 879,56 m2 zlokalizowanych na terenie Małopolski
Popis: 1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe sprzątanie pomieszczeń biurowych oraz pozostałych pomieszczeń znajdujących się w lokalizacjach Zamawiającego wraz z zapewnieniem usług dodatkowych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do umowy w sprawie zamówienia publicznego – wzorze umowy i stanowią załącznik nr 1C do swz (zwane są dalej wzorem umowy). 3. Zamawiający stosownie do dyspozycji wynikającej z art. 95 ustawy określa, że wymaga zatrudnienia przez wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia, polegających na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 §1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy. 4. Rodzaj czynności związanych z realizacją zamówienia, które dotyczą wymagania zatrudnienia na podstawie stosunku pracy osób wykonujących te czynności w trakcie realizacji zamówienia, sposób weryfikacji zatrudnienia tych osób oraz uprawnienia Zamawiającego w zakresie kontroli spełniania przez wykonawcę wymagań związanych z zatrudnianiem tych osób oraz sankcji z tytułu niespełnienia tych wymagań zawarte zostały we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 1C do swz. 5. Zamawiający informuje, że jeżeli wymagane jest złożenie certyfikatów wydanych przez określoną jednostkę oceniającą zgodność, to Zamawiający zaakceptuje również certyfikaty wydane przez inne równoważne jednostki oceniające zgodność (niż wydające atesty PZH) lub sprawozdania z badań przeprowadzonych przez tę jednostkę oraz dokumentację techniczną producenta, w przypadku gdy dany wykonawca nie ma ani dostępu do certyfikatów lub sprawozdań z badań, ani możliwości ich uzyskania w odpowiednim terminie, o ile ten brak dostępu nie może być przypisany danemu wykonawcy (Usługodawcy) oraz pod warunkiem że dany wykonawca (Usługodawca) udowodni, że zastosowane środki chemiczne spełniają wymagania związane z realizacją zamówienia. 6. Finansowanie usług będzie realizowane ze środków Unii Europejskiej z następujących funduszy: • Utrzymanie stanowisk pracy dla osób realizujących zadania zlecone z zakresu administracji rządowej”, • „Obsługa logistyczna Urzędu”, • „Pomoc Techniczna Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027 (EFS+)”, • „Pomoc Techniczna Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027 (FST)”, • „Sieć Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich na lata 2021-2027” 7. Oznaczenie wg CPV: 90919200-4 Usługi sprzątania biur, 90911300-9 Usługi czyszczenia okien.
Interní identifikátor: DG-VI.272.9.2026
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ano
Odůvodnění zrychleného řízení: Na podstawie art. 138 ust. 2 ustawy Pzp, Zamawiający wyznaczył termin składania ofert nie krótszy niż 15 dni, ponieważ zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia i skrócenie terminu składania ofert jest uzasadnione.
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 90919200 Úklid kanceláří
Další klasifikace (cpv): 90911300 Čištění oken
5. Část
Část: LOT-0001
Možnosti:
Popis možností: 1. Zamawiający przewiduje udzielanie zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy. 2. Zamówienia będą polegały na powtórzeniu podobnych usług, zgodnych z przedmiotem zamówienia podstawowego, zostaną udzielone w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego, a całkowita ich wartość została uwzględniona przy obliczaniu wartości zamówienia i stanowi wartość nie większą niż 241 884,44 zł.
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: DG-VI.272.9.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90919200 Büroreinigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911300 Fensterreinigung
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: DG-VI.272.9.2026
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: ναι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 90919200 Υπηρεσίες καθαρισμού γραφείων
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 90911300 Υπηρεσίες καθαρισμού υαλοπινάκων
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Επιλογές:
404556-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Internal identifierDG-VI.272.9.2026
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedyes
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 90919200 Office cleaning services
Additional classification (cpv): 90911300 Window-cleaning services
5. Lot
LotLOT-0001
Options
404556-2026 - Kilpailu
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä
Palvelut
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunnisteDG-VI.272.9.2026
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäkyllä
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiPalvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 90919200 Toimistotilojen siivous
Lisäluokitus (cpv): 90911300 Ikkunanpesupalvelut
5. Osa
OsaLOT-0001
Optiot
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: DG-VI.272.9.2026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: oui
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 90919200 Services de nettoyage de bureaux
Nomenclature complémentaire (cpv): 90911300 Services de nettoyage de vitres
Lot: LOT-0001
Options:
404556-2026 - Iomaíocht
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras
Seirbhísí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánachDG-VI.272.9.2026
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú
Cuspóir
Cineál an chonarthaSeirbhísí
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
Roghanna
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikators: DG-VI.272.9.2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: jā
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 90919200 Biroju uzkopšanas pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 90911300 Logu tīrīšanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iespējas:
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: DG-VI.272.9.2026
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: da
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 90919200 Servicii de curăţare a birourilor
Clasificare suplimentară (cpv): 90911300 Servicii de curăţare a ferestrelor
Opțiuni:
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: DG-VI.272.9.2026
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: da
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 90919200 Storitve čiščenja pisarn
Dodatna klasifikacija (cpv): 90911300 Storitve čiščenja oken
5. Sklop
Sklop: LOT-0001