2. Řízení
Řízení
Název: Tartu linna haridusasutuste koristusteenuse ostmine 1.08.2026 - 31.07.2030
Popis: I osa koolide koristusteenus II osa lasteaedade koristusteenus / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interní identifikátor: 307872-0000
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Hlavní prvky řízení: Avatud hankemenetlus
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 90910000 Úklidové služby
5. Část
Část: LOT-0001
Název: Koristusteenuse ostmine koolidele 1.08.2026-31.07.2030
Popis: Tartu Karlova Kool (Salme tn 1a, 51004 Tartu) väli- ja sisekoristus Tartu Karlova Kool (Salme tn 1a/1, 51004 Tartu) sisekoristus Tartu Variku Kool (Piima tn 1//Aianduse tn 4, 50100 Tartu) väli- ja sisekoristus Tartu Tamme Kool (Tamme pst 24a, 50101 Tartu) väli- ja sisekoristus Tartu Tamme Kool (Suur-Kaar tn 43, 50101 Tartu) sisekoristus Tartu Kesklinna Kool (Kroonuaia tn 7, 51007 Tartu) väli- ja sisekoristus / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interní identifikátor: 307872-0001
Část: LOT-0002
Název: Koristusteenuse ostmine lasteaedadele 1.08.2026-31.07.2030
Popis: Tartu Lasteaed Lotte (Ida tn 8, 50605 Tartu) välikoristus. Tartu Lasteaed Tripsik Triinu ja Taavi maja (Kaunase pst 67, 50706 Tartu) väli- ja sisekoristus. Tartu Lasteaed Tripsik Sipsiku maja (Kaunase pst 22, 50706 Tartu) väli- ja sisekoristus. Tartu Lasteaed Ristikhein (Ropka tee 25, 51013 Tartu) väli- ja sisekoristus. Tartu Lasteaed Rõõmumaa Midrimaa maja (Vanemuise 28, 51003 Tartu väli- ja sisekoristus. Tartu Lasteaed Rõõmumaa Rõõmupesa maja (Akadeemia tn 2, 51003 Tartu) väli- ja sisekoristus. Tartu Lasteaed Klaabu (Kummeli tn 5, 50304 Tartu) välikoristus. Tartu Lasteaed Sirel (Lubja tn 14, 50303 Tartu) välikoristus. Tartu Karlova Lasteaed Sassi maja (Aleksandri tn 10, 51004 Tartu) väli- ja sisekoristus. Tartu Karlova Lasteaed Karoliine maja (Kesk tn 6, 50108 Tartu) väli- ja sisekoristus. Tartu Lasteaed Maarjamõisa (L. Puusepa tn 10, 50406 Tartu) väli- ja sisekoristus. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interní identifikátor: 307872-0002
2. Procedure
Procedure
Intern ID: 307872-0000
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Hovedpunkterne i proceduren: Avatud hankemenetlus
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 90910000 Rengøring
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Intern ID: 307872-0001
Delkontrakt: LOT-0002
Intern ID: 307872-0002
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 307872-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 307872-0001
Los: LOT-0002
Interne Kennung: 307872-0002
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 307872-0000
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Principales características del procedimiento: Avatud hankemenetlus
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 90910000 Servicios de limpieza
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: 307872-0001
Lote: LOT-0002
Identificador interno: 307872-0002
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: 307872-0000
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Menetluskorra kirjeldus: Avatud hankemenetlus
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 90910000 Puhastusteenused
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisemine tunnus: 307872-0001
Osa: LOT-0002
Sisemine tunnus: 307872-0002
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: 307872-0000
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédure: Avatud hankemenetlus
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 90910000 Services de nettoyage
5. Lot
Lot: LOT-0001
Identifiant interne: 307872-0001
Lot: LOT-0002
Identifiant interne: 307872-0002
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: 307872-0000
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Príomhghnéithe an nóis imeachta: Avatud hankemenetlus
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
Príomhaicmiú (cpv): 90910000 Cleaning services
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: 307872-0001
Luchtóg: LOT-0002
Aitheantóir inmheánach: 307872-0002
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: 307872-0000
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Az eljárás legfontosabb jellemzői: Avatud hankemenetlus
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 90910000 Takarítási szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0001
Belső azonosító: 307872-0001
Rész: LOT-0002
Belső azonosító: 307872-0002
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: 307872-0000
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Caratteristiche principali della procedura: Avatud hankemenetlus
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 90910000 Servizi di pulizia
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Identificativo interno: 307872-0001
Lotto: LOT-0002
Identificativo interno: 307872-0002
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikators: 307872-0000
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Procedūras galvenās iezīmes: Avatud hankemenetlus
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 90910000 Uzkopšanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 307872-0001
Daļa: LOT-0002
Iekšējais identifikators: 307872-0002
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: 307872-0000
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Elementi prinċipali tal-proċedura: Avatud hankemenetlus
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 90910000 Servizzi tat-tindif
5. Lott
Lott: LOT-0001
Identifikatur intern: 307872-0001
Lott: LOT-0002
Identifikatur intern: 307872-0002
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Principais características do processo: Avatud hankemenetlus
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 90910000 Serviços de limpeza
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: 307872-0000
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Hlavné prvky postupu: Avatud hankemenetlus
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 90910000 Upratovacie služby
5. Časť
Časť: LOT-0001
Interný identifikátor: 307872-0001
Časť: LOT-0002
Interný identifikátor: 307872-0002
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 307872-0000
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Förfarandets viktigaste kännetecken: Avatud hankemenetlus
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90910000 Städning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: 307872-0001
Del (anbudsområde): LOT-0002
Intern identifierare: 307872-0002