404709-2026 - Zadávání
Polsko – Bytová výstavba – WSzSL/KW/FZ-86/26 Nadbudowa części budynku głównego i utworzenie nowego bloku operacyjnego w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Legnicy w formule zaprojektuj i wybuduj
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Práce - Služby
2. Řízení
Řízení
NázevWSzSL/KW/FZ-86/26 Nadbudowa części budynku głównego i utworzenie nowego bloku operacyjnego w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Legnicy w formule zaprojektuj i wybuduj
PopisPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie inwestycji budowlanej w formule zaprojektuj i wybuduj, polegającej na wykonaniu kompletnej dokumentacji projektowej inwestycji a następnie na jej podstawie wykonanie nadbudowy, w technologii prefabrykowanej, modułowej o konstrukcji stalowej w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Legnicy, której końcowym efektem będzie utworzenie w nadbudowanej części nowego bloku operacyjnego składającego się z 8 sal operacyjnych z niezbędnym zapleczem oraz z salą nadzoru poznieczuleniowego. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia, w tym przewidywane zmiany do umowy oraz postanowienia RODO znajdują się projekcie umowy o udzielenie zamówienia publicznego.
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvyPráce
Další charakteristika zakázkySlužby
Hlavní klasifikace (cpv): 45210000 Bytová výstavba
Další klasifikace (cpv): 71000000 Architektonické, stavební, technické a inspekční služby
5. Část
ČástLOT-0001
PopisPostępowanie prowadzone jest trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 i następnych u.p.z.p. oraz aktów wykonawczych do ustawy. Szczegółowe warunki udziału w postępowaniu zostały określone w dokumentach zamówienia.
Možnosti
Popis možnostíNie dotyczy.
404709-2026 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45210000 Bauleistungen im Hochbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenNie dotyczy.
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Έργα
Πρόσθετος χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 45210000 Εργασίες κατασκευής κτιρίων
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 71000000 Υπηρεσίες αρχιτεκτονικής, κατασκευαστικών έργων, έργων πολιτικού μηχανικού και επίβλεψης
Επιλογές:
Περιγραφή των επιλογών: Nie dotyczy.
Τόπος εκτέλεσης
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Obras
Naturaleza complementaria del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 45210000 Trabajos de construcción de inmuebles
Clasificación adicional (cpv): 71000000 Servicios de arquitectura, construcción, ingeniería e inspección
5. Lote
Lote: LOT-0001
Opciones:
Descripción de las opciones: Nie dotyczy.
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Rakennusurakat
Täydentävä hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 45210000 Talonrakentaminen
Lisäluokitus (cpv): 71000000 Arkkitehti-, rakennus-, insinööri- ja tarkastuspalvelut
Optiot:
Optioiden kuvaus: Nie dotyczy.
Suorituspaikka
2. Procédure
Procédure
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Travaux
Nature complémentaire du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 45210000 Travaux de construction de bâtiments
Nomenclature complémentaire (cpv): 71000000 Services d'architecture, services de construction, services d'ingénierie et services d'inspection
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description des options: Nie dotyczy.
404709-2026 - Iomaíocht
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras
Oibreacha - Seirbhísí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaOibreacha
Cineál breise an chonarthaSeirbhísí
Príomhaicmiú (cpv): 45210000 Building construction work
Aicmiú breise (cpv): 71000000 Architectural, construction, engineering and inspection services
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
Roghanna
Cur síos ar na roghannaNie dotyczy.
2. Eljárás
Eljárás
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Építési beruházás
A szerződés kiegészítő jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 45210000 Magasépítési munka
További osztályozás (cpv): 71000000 Építészeti, építési, mérnöki és vizsgálati szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0001
Opciók:
A lehetőségek leírása: Nie dotyczy.
404709-2026 - Konkursas
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka
Darbai - Paslaugos
2. Procedūra
Procedūra
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasDarbai
Kiti sutarties objektaiPaslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 45210000 Pastatų statybos darbai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 71000000 Architektūros, statybų, inžinerijos ir inspektavimo paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
Pasirinkimo galimybės
Galimybių aprašymasNie dotyczy.
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Būvdarbi
Līguma papildveids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 45210000 Ēku celtniecības darbi
Papildu klasifikācija (cpv): 71000000 Arhitektūras, būvniecības, inženiertehniskie un pārbaudes pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iespējas:
Opciju apraksts: Nie dotyczy.
Għan
Natura tal-kuntratt: Xogħlijiet
Natura addizzjonali tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 45210000 Xogħol tal-kostruzzjoni tal-bini
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 71000000 Servizzi ta' perizja, kostruzzjoni, inġinerija u spezzjoni
Għażliet:
Deskrizzjoni tal-għażliet: Nie dotyczy.
Post tal-prestazzjoni
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Aanvullende aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 45210000 Bouwen van gebouwen
Aanvullende classificatie (cpv): 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Opties:
Beschrijving van de opties: Nie dotyczy.
Finalidade
Natureza do contrato: Obras
Natureza adicional do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 45210000 Construção de edifícios
Classificação adicional (cpv): 71000000 Serviços de arquitectura, construção, engenharia e inspecção
Opções:
Descrição das opções: Nie dotyczy.
Local de execução
404709-2026 - Súťaž
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim
2. Postup
Postup
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Druh zmluvyPráce
Doplňujúci druh zmluvySlužby
Hlavná klasifikácia (cpv): 45210000 Stavebné práce na stavbe budov
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 71000000 Architektonické, stavebné, inžinierske a inšpekčné služby
5. Časť
ČasťLOT-0001
404709-2026 - Javni razpis
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Gradnje - Storitve
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaGradnje
Dodatna vrsta javnega naročilaStoritve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 45210000 Gradbena dela na stavbah
Dodatna klasifikacija (cpv): 71000000 Arhitekturne, gradbeniške, inženirske in inšpekcijske storitve
5. Sklop
SklopLOT-0001
Opis možnostiNie dotyczy.
2. Förfarande
Förfarande
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Ytterligare om kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 45210000 Byggnadsanläggning
Ytterligare klassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Optioner:
Beskrivning av alternativen: Nie dotyczy.