404762-2026 - Zadávání
Polsko – Vodoměry – Dostawa i wymiana urządzeń pomiarowych wraz ze zdalnym odczytem w budynkach mieszkalnych znajdujących się w obszarze działania Oddziału Terenowego Zachodniopomorskiego.
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Dodávky
2. Řízení
Řízení
NázevDostawa i wymiana urządzeń pomiarowych wraz ze zdalnym odczytem w budynkach mieszkalnych znajdujących się w obszarze działania Oddziału Terenowego Zachodniopomorskiego.
Popis1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa i wymiana urządzeń pomiarowych wraz ze zdalnym odczytem w budynkach mieszkalnych znajdujących się w obszarze działania Oddziału Terenowego Zachodniopomorskiego. 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
Interní identifikátor070.2026
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Hlavní prvky řízeníNieograniczony, pełny i bezpośredni dostęp do dokumentów zamówienia można uzyskać bezpłatnie pod adresem: https://amwkwatera.eb2b.com.pl.
Účel
Charakter smlouvyDodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 38421100 Vodoměry
Další klasifikace (cpv): 50411100 Opravy a údržba vodoměrů, 51210000 Instalace a montáž měřících přístrojů
5. Část
ČástLOT-0001
404762-2026 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung070.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38421100 Wasserzähler
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50411100 Reparatur und Wartung von Wasserzählern, 51210000 Installation von Messgeräten
5. Los
LosLOT-0001
404762-2026 - Licitación
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno070.2026
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Clasificación principal (cpv): 38421100 Contadores de agua
Clasificación adicional (cpv): 50411100 Servicios de reparación y mantenimiento de contadores de agua, 51210000 Servicios de instalación de equipo de medida
5. Lote
LoteLOT-0001
404762-2026 - Hange
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord
Asjad
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus070.2026
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusAsjad
Peamine liigitus (cpv): 38421100 Veemõõtjad
Täiendav liigitus (cpv): 50411100 Veemõõtjate remondi- ja hooldusteenused, 51210000 Mõõteseadmete paigaldusteenused
5. Osa
OsaLOT-0001
404762-2026 - Kilpailu
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä
Tavarahankinnat
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste070.2026
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiTavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 38421100 Vesimittarit
Lisäluokitus (cpv): 50411100 Vesimittareiden korjaus ja huolto, 51210000 Mittauslaitteiden asentaminen
404762-2026 - Verseny
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok
Árubeszerzés
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító070.2026
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeÁrubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 38421100 Vízmérő órák
További osztályozás (cpv): 50411100 Vízfogyasztásmérő-javítási és -karbantartási szolgáltatások, 51210000 Mérőberendezéssel kapcsolatos szerelési szolgáltatások
5. Rész
RészLOT-0001
404762-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode070.2026
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractLeveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 38421100 Watermeters
Aanvullende classificatie (cpv): 50411100 Reparatie en onderhoud van watermeters, 51210000 Installatie van meetuitrusting
5. Perceel
PerceelLOT-0001
404762-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator070.2026
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaDostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 38421100 Wodomierze
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 50411100 Usługi w zakresie napraw i konserwacji wodomierzy, 51210000 Usługi instalowania urządzeń pomiarowych
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
404762-2026 - Concurso
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal
Fornecimentos
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoFornecimentos
Classificação principal (cpv): 38421100 Contadores de água
Classificação adicional (cpv): 50411100 Serviços de reparação e manutenção de contadores de água, 51210000 Serviços de instalação de equipamento para medição
404762-2026 - Javni razpis
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Blago
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator070.2026
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaBlago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 38421100 Števci za vodo
Dodatna klasifikacija (cpv): 50411100 Storitve popravila in vzdrževanja števcev za vodo, 51210000 Storitve inštalacije merilne opreme
5. Sklop
SklopLOT-0001