404846-2026 - Zadávání
Polsko – Paměťová archivační média – KPO2 – Cyberbezpieczeństwo – Dostawa dysków do rozbudowy posiadanych macierzy
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Dodávky
2. Řízení
Řízení
NázevKPO2 – Cyberbezpieczeństwo – Dostawa dysków do rozbudowy posiadanych macierzy
Popis1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa do siedziby Zamawiającego fabrycznie nowych dysków do posiadanych dwóch macierzy Huawei Dorado 5000 V6, zwanych dalej „sprzętem”. 2. Szczegółowy opis i wymagania dotyczące minimalnych parametrów techniczno–użytkowych zawiera załącznik nr 6 do SWZ.
Interní identifikátor241.FZ-059.2026
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíano
Odůvodnění zrychleného řízeníUzasadnienie przyspieszenia procedury Przedmiotem zamówienia jest dostawa 50 sztuk dysków SSD 7,68 TB przeznaczonych do rozbudowy dwóch eksploatowanych przez Zamawiającego macierzy Huawei Dorado 5000 V6 pracujących w konfiguracji MetroCluster. Rozbudowa istniejącej infrastruktury pamięci masowej stanowi element realizacji projektu finansowanego ze środków Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO), w ramach inwestycji D1.1.2 dotyczącej rozwoju cyberbezpieczeństwa i transformacji cyfrowej ochrony zdrowia. Przyspieszenie procedury zakupowej jest niezbędne z uwagi na konieczność zachowania ciągłości realizacji projektu oraz zapewnienia odpowiedniej pojemności i niezawodności środowiska przechowywania danych wykorzystywanego przez systemy informatyczne Szpitala. Obecnie eksploatowane macierze Huawei Dorado 5000 V6 stanowią kluczowy element infrastruktury teleinformatycznej Zamawiającego, odpowiadającej za przechowywanie danych systemów medycznych i administracyjnych. Rozbudowa pojemności macierzy jest konieczna dla zapewnienia dalszego bezpiecznego przetwarzania danych oraz utrzymania wymaganych parametrów wydajnościowych i bezpieczeństwa środowiska IT. Dodatkowo dostarczane dyski muszą być w pełni kompatybilne z posiadanymi macierzami Huawei Dorado 5000 V6 oraz posiadać potwierdzenie producenta lub jego oficjalnego przedstawiciela, że ich instalacja nie spowoduje zakłóceń pracy klastra MetroCluster. Wymagania te ograniczają dostępność produktów na rynku oraz wydłużają proces ich pozyskania, co uzasadnia konieczność niezwłocznego wszczęcia i przeprowadzenia postępowania. Brak terminowej realizacji zamówienia może skutkować niewystarczającą pojemnością środowiska pamięci masowej, zwiększeniem ryzyka operacyjnego dla systemów przetwarzających dane medyczne oraz zagrożeniem dla terminowej realizacji przedsięwzięcia finansowanego ze środków KPO. Jednocześnie zgodnie z SWZ realizacja zamówienia pozostaje bezpośrednio związana z projektem, dla którego określono termin realizacji przedsięwzięcia, co wymaga sprawnego przeprowadzenia procedury zakupowej, zawarcia umowy oraz dostarczenia i wdrożenia zamówionych komponentów w odpowiednim czasie. Mając na uwadze powyższe, przyspieszenie procedury udzielenia zamówienia jest uzasadnione potrzebą zabezpieczenia ciągłości działania infrastruktury krytycznej Zamawiającego, zapewnienia właściwego poziomu cyberbezpieczeństwa oraz terminowej realizacji obowiązków wynikających z projektu współfinansowanego ze środków Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności.
Účel
Charakter smlouvyDodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 30234500 Paměťová archivační média
5. Část
ČástLOT-0001
NázevDyski do rozbudowy posiadanych dwóch macierzy Huawei Dorado 5000 V6
Interní identifikátor1. Dyski do rozbudowy posiadanych dwóch macierzy Huawei Dorado 5000 V6
404846-2026 - Konkurrencevilkår
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen
Varer
2. Procedure
Procedure
Intern ID241.FZ-059.2026
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedureja
Formål
Kontraktens hovedformålVarer
Primær klassifikation (cpv): 30234500 Hukommelsesmedier
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
404846-2026 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung241.FZ-059.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30234500 Arbeitsspeichermedien
5. Los
LosLOT-0001
404846-2026 - Διαγωνισμός
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Αγαθά
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό241.FZ-059.2026
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιναι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΑγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 30234500 Μέσα αποθήκευσης μνήμης
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
404846-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
Internal identifier241.FZ-059.2026
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedyes
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 30234500 Memory storage media
5. Lot
LotLOT-0001
404846-2026 - Licitación
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno241.FZ-059.2026
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está acelerado
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Clasificación principal (cpv): 30234500 Soportes de memoria
5. Lote
LoteLOT-0001
404846-2026 - Hange
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord
Asjad
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus241.FZ-059.2026
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusjah
Eesmärk
Lepingu olemusAsjad
Peamine liigitus (cpv): 30234500 Mälukandjad
5. Osa
OsaLOT-0001
404846-2026 - Kilpailu
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä
Tavarahankinnat
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste241.FZ-059.2026
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäkyllä
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiTavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 30234500 Muistitallennusvälineet
404846-2026 - Mise en concurrence
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire
Fournitures
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne241.FZ-059.2026
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréeoui
Objet
Nature principale du marchéFournitures
Nomenclature principale (cpv): 30234500 Supports de stockage à mémoire
404846-2026 - Iomaíocht
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras
Soláthairtí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach241.FZ-059.2026
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú
Cuspóir
Cineál an chonarthaSoláthairtí
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
404846-2026 - Nadmetanje
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Roba
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka241.FZ-059.2026
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanda
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Glavna klasifikacija (cpv): 30234500 Mediji za pohranjivanje memorije
5. Grupa
GrupaLOT-0001
404846-2026 - Konkurss
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikators241.FZ-059.2026
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPiegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 30234500 Atmiņas vide (datu nesēji)
5. Daļa
DaļaLOT-0001
404846-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
Interne identificatiecode241.FZ-059.2026
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldja
Doel
Aard van het contractLeveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30234500 Geheugenopslagmedia
5. Perceel
PerceelLOT-0001
404846-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator241.FZ-059.2026
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonatak
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaDostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 30234500 Pamięci do przechowywania danych
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
404846-2026 - Concurso
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal
Fornecimentos
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradosim
Finalidade
Natureza do contratoFornecimentos
Classificação principal (cpv): 30234500 Meios de armazenamento de memória
404846-2026 - Procedură concurențială
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard
Produse
2. Procedură
Procedură
Identificator intern241.FZ-059.2026
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratăda
Scop
Natura contractuluiProduse
Clasificarea principală (cpv): 30234500 Suporturi de stocare cu memorie
404846-2026 - Javni razpis
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Blago
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator241.FZ-059.2026
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenda
Namen
Vrsta javnega naročilaBlago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 30234500 Pomnilniški mediji
5. Sklop
SklopLOT-0001
404846-2026 - Konkurrensutsättning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare241.FZ-059.2026
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatja
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 30234500 Minnesmedier
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001