2. Řízení
Řízení
Název: Wyposażenie pracowni szkolnych z podziałem na zadania: zad. 1) Wyposażenie pracowni OZE zad. 2) Wyposażenie pracowni chłodnictwa i klimatyzacji
Popis: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia pracowni szkolnych z podziałem na zadania: zad. 1) Wyposażenie pracowni OZE zad. 2) Wyposażenie pracowni chłodnictwa i klimatyzacji. Ogóle wymagania 1. Zamawiający wymaga, aby przedmiot zamówienia był fabrycznie nowy, pełnowartościowy, wolny od wszelkich wad i uszkodzeń, bez wcześniejszej eksploatacji. 2. Zamawiający wymaga, aby przedmiot zamówienia był zgodny z zaleceniami, normami i obowiązującymi wymaganiami techniczno-eksploatacyjnymi obowiązującymi na terenie Rzeczypospolitej Polskiej i Unii Europejskiej (deklaracje CE). Przedmiot zamówienia musi spełniać wymogi techniczne i użytkowe w zakresie warunków BHP. 3. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca wraz z dostawą przedmiotu zamówienia załączył instrukcje obsługi stanowisk dydaktycznych w języku polskim w wersji papierowej i elektronicznej. 4. Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć na własny koszt wszystkie elementy, które wchodzą w skład przedmiotu zamówienia wraz z dokumentacją techniczną załączoną przez producenta, kartami gwarancyjnymi i dokumentami określającymi zasady świadczenia usług w okresie gwarancyjnym oraz dokona ich montażu oraz sprawdzenia możliwości jego uruchomienia i działania, w miejscach użytkowania, w uzgodnionym uprzednio terminem z Dyrektorem Zespołu Szkół Technicznych w Rybniku. 6. Stanowiska muszą być dostępne w regularnej produkcji, nie mogą być prototypami. 7. Opis wymagań został zawarty w załączniku nr 6 A i 6 B do SWZ. 8. Minimalny okres gwarancji na oferowany przedmiot zamówienia nie może być krótszy niż 24 miesiące (w przypadku zaoferowania krótszego terminu, oferta zostanie odrzucona zgodnie z art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp ponieważ jej treść będzie niezgodna z warunkami zamówienia).Termin usunięcia wad do 14 dni. 9. W przypadku, gdy w opisie przedmiotu zamówienia znajdą się odniesienia do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 ustawy, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym. 10. W przypadku wystąpienia w udostępnionej dokumentacji nazw producentów, produktów lub rozwiązań, wskazania znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła podchodzenia lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę, Zamawiający dopuszcza zaoferowanie materiałów, urządzeń, rozwiązań równoważnych pod względem parametrów technicznych, jakościowych, użytkowych oraz eksploatacyjnych, pod warunkiem, że zapewniają one uzyskanie parametrów nie gorszych od założonych w załącznikach do SWZ. Zamawiający informuje, iż zastosowane w SWZ określenie przedmiotu zamówienia przez wskazanie nazw własnych itp. ma na celu jedynie doprecyzowanie przedmiotu zamówienia. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca przedstawił w ofercie dowody równoważności. Zamawiający wskazuje, że obowiązek zgłoszenia w ofercie rozwiązań równoważnych w stosunku do opisanych w SWZ i wykazania równoważności leży po stronie Wykonawcy.
Interní identifikátor: ZST.251.15.2026.FET
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 39162100 Vybavení pro výuku
Další klasifikace (cpv): 34150000 Simulátory, 44510000 Nástroje a nářadí
5. Část
Část: LOT-0001
Název: Wyposażenie pracowni szkolnych z podziałem na zadania: zad. 1) Wyposażenie pracowni OZE
Popis: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia pracowni OZE. Ogóle wymagania 1. Zamawiający wymaga, aby przedmiot zamówienia był fabrycznie nowy, pełnowartościowy, wolny od wszelkich wad i uszkodzeń, bez wcześniejszej eksploatacji. 2. Zamawiający wymaga, aby przedmiot zamówienia był zgodny z zaleceniami, normami i obowiązującymi wymaganiami techniczno-eksploatacyjnymi obowiązującymi na terenie Rzeczypospolitej Polskiej i Unii Europejskiej (deklaracje CE). Przedmiot zamówienia musi spełniać wymogi techniczne i użytkowe w zakresie warunków BHP. 3. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca wraz z dostawą przedmiotu zamówienia załączył instrukcje obsługi stanowisk dydaktycznych w języku polskim w wersji papierowej i elektronicznej. 4. Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć na własny koszt wszystkie elementy, które wchodzą w skład przedmiotu zamówienia wraz z dokumentacją techniczną załączoną przez producenta, kartami gwarancyjnymi i dokumentami określającymi zasady świadczenia usług w okresie gwarancyjnym oraz dokona ich montażu oraz sprawdzenia możliwości jego uruchomienia i działania, w miejscach użytkowania, w uzgodnionym uprzednio terminem z Dyrektorem Zespołu Szkół Technicznych w Rybniku. 6. Stanowiska muszą być dostępne w regularnej produkcji, nie mogą być prototypami. 7. Opis wymagań został zawarty w załączniku nr 6 A do SWZ. 8. Minimalny okres gwarancji na oferowany przedmiot zamówienia nie może być krótszy niż 24 miesiące (w przypadku zaoferowania krótszego terminu, oferta zostanie odrzucona zgodnie z art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp ponieważ jej treść będzie niezgodna z warunkami zamówienia).Termin usunięcia wad do 14 dni. 9. W przypadku, gdy w opisie przedmiotu zamówienia znajdą się odniesienia do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 ustawy, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym. 10. W przypadku wystąpienia w udostępnionej dokumentacji nazw producentów, produktów lub rozwiązań, wskazania znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła podchodzenia lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę, Zamawiający dopuszcza zaoferowanie materiałów, urządzeń, rozwiązań równoważnych pod względem parametrów technicznych, jakościowych, użytkowych oraz eksploatacyjnych, pod warunkiem, że zapewniają one uzyskanie parametrów nie gorszych od założonych w załącznikach do SWZ. Zamawiający informuje, iż zastosowane w SWZ określenie przedmiotu zamówienia przez wskazanie nazw własnych itp. ma na celu jedynie doprecyzowanie przedmiotu zamówienia. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca przedstawił w ofercie dowody równoważności. Zamawiający wskazuje, że obowiązek zgłoszenia w ofercie rozwiązań równoważnych w stosunku do opisanych w SWZ i wykazania równoważności leży po stronie Wykonawcy.
Interní identifikátor: ZST.251.15.2026.FET_zadanie 1
Část: LOT-0002
Název: Wyposażenie pracowni szkolnych z podziałem na zadania: zad. 2) pracowni chłodnictwa i klimatyzacji
Popis: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia pracowni chłodnictwa i klimatyzacji. Ogóle wymagania 1. Zamawiający wymaga, aby przedmiot zamówienia był fabrycznie nowy, pełnowartościowy, wolny od wszelkich wad i uszkodzeń, bez wcześniejszej eksploatacji. 2. Zamawiający wymaga, aby przedmiot zamówienia był zgodny z zaleceniami, normami i obowiązującymi wymaganiami techniczno-eksploatacyjnymi obowiązującymi na terenie Rzeczypospolitej Polskiej i Unii Europejskiej (deklaracje CE). Przedmiot zamówienia musi spełniać wymogi techniczne i użytkowe w zakresie warunków BHP. 3. Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć na własny koszt wszystkie elementy, które wchodzą w skład przedmiotu zamówienia wraz z dokumentacją techniczną załączoną przez producenta, kartami gwarancyjnymi i dokumentami określającymi zasady świadczenia usług w okresie gwarancyjnym. 4. Opis wymagań został zawarty w załączniku nr 6 B do SWZ. 5. Minimalny okres gwarancji na oferowany przedmiot zamówienia nie może być krótszy niż 24 miesiące (w przypadku zaoferowania krótszego terminu, oferta zostanie odrzucona zgodnie z art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp ponieważ jej treść będzie niezgodna z warunkami zamówienia).Termin usunięcia wad do 14 dni. 6. W przypadku, gdy w opisie przedmiotu zamówienia znajdą się odniesienia do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 ustawy, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym. 7. W przypadku wystąpienia w udostępnionej dokumentacji nazw producentów, produktów lub rozwiązań, wskazania znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła podchodzenia lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę, Zamawiający dopuszcza zaoferowanie materiałów, urządzeń, rozwiązań równoważnych pod względem parametrów technicznych, jakościowych, użytkowych oraz eksploatacyjnych, pod warunkiem, że zapewniają one uzyskanie parametrów nie gorszych od założonych w załącznikach do SWZ. Zamawiający informuje, iż zastosowane w SWZ określenie przedmiotu zamówienia przez wskazanie nazw własnych itp. ma na celu jedynie doprecyzowanie przedmiotu zamówienia. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca przedstawił w ofercie dowody równoważności. Zamawiający wskazuje, że obowiązek zgłoszenia w ofercie rozwiązań równoważnych w stosunku do opisanych w SWZ i wykazania równoważności leży po stronie Wykonawcy.
Interní identifikátor: ZST.251.15.2026.FET_zadanie 2
Další klasifikace (cpv): 44510000 Nástroje a nářadí
2. Procedure
Procedure
Intern ID: ZST.251.15.2026.FET
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 39162100 Undervisningsudstyr
Supplerende klassifikation (cpv): 34150000 Simulatorer, 44510000 Værktøj
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Intern ID: ZST.251.15.2026.FET_zadanie 1
Delkontrakt: LOT-0002
Intern ID: ZST.251.15.2026.FET_zadanie 2
Supplerende klassifikation (cpv): 44510000 Værktøj
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: ZST.251.15.2026.FET
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 39162100 Εξοπλισμός διδασκαλίας
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 34150000 Προσομοιωτές, 44510000 Εργαλεία
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό: ZST.251.15.2026.FET_zadanie 1
Παρτίδα: LOT-0002
Εσωτερικό αναγνωριστικό: ZST.251.15.2026.FET_zadanie 2
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 44510000 Εργαλεία
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: ZST.251.15.2026.FET
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 39162100 Õppetarvikud
Täiendav liigitus (cpv): 34150000 Simulaatorid, 44510000 Tööriistad
5. Osa
Osa: LOT-0001
Osa: LOT-0002
Täiendav liigitus (cpv): 44510000 Tööriistad
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: ZST.251.15.2026.FET
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 39162100 Opetuslaitteet
Lisäluokitus (cpv): 34150000 Simulaattorit, 44510000 Työkalut
Lisäluokitus (cpv): 44510000 Työkalut
404942-2026 - Nadmetanje
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Roba
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznakaZST.251.15.2026.FET
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Glavna klasifikacija (cpv): 39162100 Učila
Dodatna klasifikacija (cpv): 34150000 Simulatori, 44510000 Alat
5. Grupa
GrupaLOT-0001
Interna identifikacijska oznakaZST.251.15.2026.FET_zadanie 1
GrupaLOT-0002
Interna identifikacijska oznakaZST.251.15.2026.FET_zadanie 2
Dodatna klasifikacija (cpv): 44510000 Alat
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: ZST.251.15.2026.FET
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 39162100 Tanítási berendezések
További osztályozás (cpv): 34150000 Szimulátorok, 44510000 Szerszámok
5. Rész
Rész: LOT-0001
Rész: LOT-0002
További osztályozás (cpv): 44510000 Szerszámok
404942-2026 - Gara
Bando di gara o di concessione – regime ordinario
Forniture
2. Procedura
Procedura
Identificativo internoZST.251.15.2026.FET
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoForniture
Classificazione principale (cpv): 39162100 Attrezzatura per l'insegnamento
Classificazione aggiuntiva (cpv): 34150000 Simulatori, 44510000 Utensili
5. Lotto
LottoLOT-0001
Identificativo internoZST.251.15.2026.FET_zadanie 1
LottoLOT-0002
Identificativo internoZST.251.15.2026.FET_zadanie 2
Classificazione aggiuntiva (cpv): 44510000 Utensili
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikators: ZST.251.15.2026.FET
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 39162100 Mācību aprīkojums
Papildu klasifikācija (cpv): 34150000 Simulatori, 44510000 Instrumenti
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: ZST.251.15.2026.FET_zadanie 1
Daļa: LOT-0002
Iekšējais identifikators: ZST.251.15.2026.FET_zadanie 2
Papildu klasifikācija (cpv): 44510000 Instrumenti
404942-2026 - Kompetizzjoni
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Provvisti
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur internZST.251.15.2026.FET
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattProvvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 39162100 Apparat tat-tagħlim
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 34150000 Simulaturi, 44510000 Għodda
5. Lott
LottLOT-0001
Identifikatur internZST.251.15.2026.FET_zadanie 1
LottLOT-0002
Identifikatur internZST.251.15.2026.FET_zadanie 2
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 44510000 Għodda
Interne identificatiecode: ZST.251.15.2026.FET
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39162100 Leermiddelen
Aanvullende classificatie (cpv): 34150000 Simulatoren, 44510000 Gereedschap
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: ZST.251.15.2026.FET_zadanie 1
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: ZST.251.15.2026.FET_zadanie 2
Aanvullende classificatie (cpv): 44510000 Gereedschap
Wewnętrzny identyfikator: ZST.251.15.2026.FET
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 39162100 Pomoce dydaktyczne
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 34150000 Symulatory, 44510000 Narzędzia
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Część zamówienia: LOT-0002
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 44510000 Narzędzia
2. Procedimento
Procedimento
Identificador interno: ZST.251.15.2026.FET
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 39162100 Equipamento de ensino
Classificação adicional (cpv): 34150000 Simuladores, 44510000 Ferramentas
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: ZST.251.15.2026.FET_zadanie 1
Lote: LOT-0002
Identificador interno: ZST.251.15.2026.FET_zadanie 2
Classificação adicional (cpv): 44510000 Ferramentas
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 39162100 Oprema za poučevanje
Dodatna klasifikacija (cpv): 34150000 Simulatorji, 44510000 Orodje
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Sklop: LOT-0002
Dodatna klasifikacija (cpv): 44510000 Orodje
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: ZST.251.15.2026.FET
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39162100 Undervisningsutrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 34150000 Simulatorer, 44510000 Verktyg
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Del (anbudsområde): LOT-0002
Ytterligare klassificering (cpv): 44510000 Verktyg