2. Řízení
Řízení
Název: Zakup sprzętu komputerowego na potrzeby jednostek organizacyjnych prokuratury
Popis: 1. Przedmiotem zamówień realizowanych na podstawie Umów wykonawczych może być dostawa: 1) komputerów przenośnych typ I 14’’ spełniających wymagania określone w pkt I Opisu przedmiotu zamówienia, zwanego dalej również „OPZ”, 2) stacji dokujących do komputerów przenośnych typ I 14’’ spełniających wymagania określone w pkt I OPZ, 3) komputerów przenośnych typ I 16’’ spełniających wymagania określone w pkt II OPZ, 4) stacji dokujących do komputerów przenośnych typ I 16’’ spełniających wymagania określone w pkt II OPZ, 5) komputerów przenośnych typ II 14’’ spełniających wymagania określone w pkt III OPZ, 6) stacji dokujących do komputerów przenośnych typ II 14’’ spełniających wymagania określone w pkt III OPZ, 7) komputerów przenośnych typ II 16’’ spełniających wymagania określone w pkt IV OPZ, 8) stacji dokujących do komputerów przenośnych typ II 16’’ spełniających wymagania określone w pkt IV OPZ, 9) komputerów przenośnych typ III 14’’ spełniających wymagania określone w pkt V OPZ, 10) stacji dokujących do komputerów przenośnych typ III 14’’ spełniających wymagania określone w pkt V OPZ, 11) komputerów przenośnych typ IV 16’’ spełniających wymagania określone w pkt VI OPZ, 12) stacji dokujących do komputerów przenośnych typ IV 16’’ spełniających wymagania określone w pkt VI OPZ, 13) komputerów stacjonarnych typ I spełniających wymagania określone w pkt VII OPZ, 14) komputerów stacjonarnych typ II spełniających wymagania określone w pkt VIII OPZ, 15) monitorów komputerowych typ I spełniających wymagania określone w pkt IX OPZ, 16) monitorów komputerowych typ II spełniających wymagania określone w pkt X OPZ. 2. Na warunkach określonych w Umowie ramowej, Umowach wykonawczych, zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia, stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ, oraz ofertą wybranego Wykonawcy zostaną ustalone zasady i warunki dotyczące zamówień, jakie mogą zostać udzielone, oraz zawierania Umów wykonawczych, których przedmiotem będzie dostawa sprzętu komputerowego. 3. Przedmiotowe środki dowodowe: 1) w celu potwierdzenia, że oferowane dostawy spełniają określone przez Zamawiającego wymagania, Zamawiający żąda złożenia wraz z ofertą jako przedmiotowego środka dowodowego wypełnionej i podpisanej specyfikacji technicznej sprzętu stanowiącej załącznik nr 1 do SWZ (Opis przedmiotu zamówienia); 2) Wykonawca jest zobowiązany złożyć wraz z ofertą oświadczenie Producenta, że w przypadku nie wywiązania się przez oferenta z obowiązków gwarancyjnych, Producent przejmie na siebie zobowiązania związane z serwisem gwarancyjnym urządzeń; 3) pozostałe przedmiotowe środki dowodowe, których złożenia wraz z ofertą żąda Zamawiający (dot. sprzętu, o którym mowa w punktach I – VIII OPZ): a) w celu potwierdzenia spełnienia funkcjonalności BIOS co najmniej jeden z następujących dokumentów: • wydruk/zrzut lub link do oficjalnej dokumentacji producenta (karta katalogowa/manual/strona wsparcia) wskazujący wymaganą funkcjonalność, lub • oświadczenie producenta albo autoryzowanego partnera/serwisu producenta potwierdzające spełnienie wymagań; b) dla producenta zaoferowanego sprzętu certyfikaty: ISO 9001 i ISO 14001; c) dla zaoferowanego sprzętu: deklaracja zgodności CE, potwierdzenie spełnienia kryteriów środowiskowych, w tym zgodności z dyrektywą RoHS Unii Europejskiej o eliminacji substancji niebezpiecznych w postaci oświadczenia producenta sprzętu, potwierdzenie spełnienia normy TCO w postaci wydruku/zrzutu ekranu ze strony https://tcocertified.com/ , potwierdzenie spełnienia normy EPEAT Gold w postaci wydruku/zrzutu ekranu ze strony https://www.epeat.net/ ; d) dokument potwierdzający, że Wykonawca świadczący usługi serwisu gwarancyjnego posiada certyfikat ISO 9001 na świadczenie usług serwisowych oraz posiada autoryzacje producenta urządzeń; e) oświadczenie producenta komputera (lub wskazanie miejsca dokumentacji producenta dla oferowanego modelu, w której jest możliwa weryfikacja parametru), że głośność komputera mierzona zgodnie z normą ISO 7779 oraz wykazana zgodnie z normą ISO 9296 w pozycji operatora w trybie jałowym (IDLE) wynosi maksymalnie 15 dB (dot. Sprzętu, o którym mowa w punktach I, II, III, V OPZ); f) oświadczenie producenta komputera (lub wskazanie miejsca dokumentacji producenta dla oferowanego modelu, w której jest możliwa weryfikacja parametru), że głośność komputera mierzona zgodnie z normą ISO 7779 oraz wykazana zgodnie z normą ISO 9296 w pozycji operatora w trybie jałowym (IDLE) wynosi maksymalnie 21 dB (dot. Sprzętu, o którym mowa w punkcie IV OPZ); g) oświadczenie producenta komputera (lub wskazanie miejsca dokumentacji producenta dla oferowanego modelu, w której jest możliwa weryfikacja parametru), że głośność komputera mierzona zgodnie z normą ISO 7779 oraz wykazana zgodnie z normą ISO 9296 w pozycji operatora w trybie jałowym (IDLE) wynosi maksymalnie 25 dB (dot. Sprzętu, o którym mowa w punkcie VI OPZ); h) oświadczenie producenta komputera (lub wskazanie miejsca dokumentacji producenta dla oferowanego modelu, w której jest możliwa weryfikacja parametru), że głośność komputera mierzona zgodnie z normą ISO 7779 oraz wykazana zgodnie z normą ISO 9296 w pozycji operatora w trybie jałowym (IDLE) wynosi maksymalnie 20 dB (dot. Sprzętu, o którym mowa w punkcie VII OPZ); i) oświadczenie producenta komputera (lub wskazanie miejsca dokumentacji producenta dla oferowanego modelu, w której jest możliwa weryfikacja parametru), że głośność komputera mierzona zgodnie z normą ISO 7779 oraz wykazana zgodnie z normą ISO 9296 w pozycji operatora w trybie jałowym (IDLE) wynosi maksymalnie 33 dB (dot. Sprzętu, o którym mowa w punkcie VIII OPZ); 4) pozostałe przedmiotowe środki dowodowe, których złożenia wraz z ofertą żąda Zamawiający (dot. sprzętu, o którym mowa w punktach IX – X OPZ): a) dla producenta zaoferowanego sprzętu certyfikaty: ISO 9001 i ISO 14001; b) dla zaoferowanego sprzętu: deklaracja zgodności CE, potwierdzenie spełnienia normy TCO w postaci wydruku/zrzutu ekranu ze strony https://tcocertified.com/ .
Interní identifikátor: 1001-10.261.8.2026
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 30213000 Osobní počítače
Další klasifikace (cpv): 30214000 Pracovní stanice, 30231300 Zobrazovací jednotky
5. Část
Část: LOT-0001
404943-2026 - Konkurrencevilkår
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen - Meddelelse om ændring
Varer
2. Procedure
Procedure
Intern ID1001-10.261.8.2026
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålVarer
Primær klassifikation (cpv): 30213000 Pc'er
Supplerende klassifikation (cpv): 30214000 Arbejdsstationer, 30231300 Dataskærme
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 1001-10.261.8.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30214000 Arbeitsplätze, 30231300 Bildschirme
5. Los
Los: LOT-0001
404943-2026 - Διαγωνισμός
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς - Γνωστοποίηση αλλαγών
Αγαθά
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό1001-10.261.8.2026
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΑγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 30213000 Προσωπικοί ηλεκτρονικοί υπολογιστές
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 30214000 Σταθμοί εργασίας, 30231300 Οθόνες απεικόνισης
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
Internal identifier: 1001-10.261.8.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 30213000 Personal computers
Additional classification (cpv): 30214000 Workstations, 30231300 Display screens
5. Lot
Lot: LOT-0001
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: 1001-10.261.8.2026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 30213000 Ordinateurs personnels
Nomenclature complémentaire (cpv): 30214000 Postes de travail, 30231300 Écrans de visualisation
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: 1001-10.261.8.2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: 1001-10.261.8.2026
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 30213000 Osobna računala
Dodatna klasifikacija (cpv): 30214000 Radne stanice, 30231300 Zasloni za prikaz
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
404943-2026 - Gara
Bando di gara o di concessione – regime ordinario - Avviso di rettifica
Forniture
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno1001-10.261.8.2026
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoForniture
Classificazione principale (cpv): 30213000 Computer personali
Classificazione aggiuntiva (cpv): 30214000 Stazioni di lavoro, 30231300 Schermi di visualizzazione
5. Lotto
LottoLOT-0001
404943-2026 - Konkurss
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms - Izmaiņu paziņojums
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikators1001-10.261.8.2026
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPiegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 30213000 Personālie datori
Papildu klasifikācija (cpv): 30214000 Darbstacijas, 30231300 Displeja ekrāni
5. Daļa
DaļaLOT-0001
Interne identificatiecode: 1001-10.261.8.2026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30213000 Personal computers
Aanvullende classificatie (cpv): 30214000 Werkstations, 30231300 Beeldschermen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: 1001-10.261.8.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 30213000 Komputery osobiste
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 30214000 Stacje robocze, 30231300 Monitory ekranowe
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 30213000 Osebni računalniki
Dodatna klasifikacija (cpv): 30214000 Delovne postaje, 30231300 Zasloni (za prikaz)
5. Sklop
Sklop: LOT-0001