2. Řízení
Řízení
Název: P-2026/14830 Baldų pirkimas (NUTRAUKTAS)
Popis: Pirkimo objektas skaidomas į 3 dalis: I pirkimo dalis – Korpusiniai baldai; II pirkimo dalis – Sėdimieji baldai; III pirkimo dalis – Pagal pirkėjo poreikius gaminami baldai.
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 39100000 Nábytek
5. Část
Část: LOT-0001
Název: Korpusiniai baldai
Interní identifikátor: 1
Část: LOT-0002
Název: Sėdimieji baldai
Interní identifikátor: 2
Část: LOT-0003
Název: Pagal pirkėjo poreikius gaminami baldai
Interní identifikátor: 3
See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 39100000 Møbler
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Titel: Korpusiniai baldai
Intern ID: 1
Delkontrakt: LOT-0002
Titel: Sėdimieji baldai
Intern ID: 2
Delkontrakt: LOT-0003
Intern ID: 3
2. Verfahren
Verfahren
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Interne Kennung: 3
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 39100000 Έπιπλα
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Τίτλος: Korpusiniai baldai
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 1
Παρτίδα: LOT-0002
Τίτλος: Sėdimieji baldai
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 2
Παρτίδα: LOT-0003
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 3
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 39100000 Mobiliario
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Korpusiniai baldai
Identificador interno: 1
Lote: LOT-0002
Título: Sėdimieji baldai
Identificador interno: 2
Lote: LOT-0003
Identificador interno: 3
2. Menetlus
Menetlus
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 39100000 Mööbel
5. Osa
Osa: LOT-0001
Pealkiri: Korpusiniai baldai
Sisemine tunnus: 1
Osa: LOT-0002
Pealkiri: Sėdimieji baldai
Sisemine tunnus: 2
Osa: LOT-0003
Sisemine tunnus: 3
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 39100000 Huonekalut
Ilmoituksen nimi: Korpusiniai baldai
Sisäinen tunniste: 1
Ilmoituksen nimi: Sėdimieji baldai
Sisäinen tunniste: 2
Sisäinen tunniste: 3
2. Procédure
Procédure
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 39100000 Mobilier
5. Lot
Lot: LOT-0001
Titre: Korpusiniai baldai
Identifiant interne: 1
Lot: LOT-0002
Titre: Sėdimieji baldai
Identifiant interne: 2
Lot: LOT-0003
Identifiant interne: 3
2. Nós imeachta
Nós imeachta
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 39100000 Furniture
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Teideal: Korpusiniai baldai
Aitheantóir inmheánach: 1
Luchtóg: LOT-0002
Teideal: Sėdimieji baldai
Aitheantóir inmheánach: 2
Luchtóg: LOT-0003
Aitheantóir inmheánach: 3
2. Postupak
Postupak
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 39100000 Namještaj
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Naslov: Korpusiniai baldai
Interna identifikacijska oznaka: 1
Grupa: LOT-0002
Naslov: Sėdimieji baldai
Interna identifikacijska oznaka: 2
Grupa: LOT-0003
Interna identifikacijska oznaka: 3
2. Procedūra
Procedūra
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 39100000 Mēbeles
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Korpusiniai baldai
Iekšējais identifikators: 1
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: Sėdimieji baldai
Iekšējais identifikators: 2
Daļa: LOT-0003
Iekšējais identifikators: 3
2. Proċedura
Proċedura
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 39100000 Għamara
5. Lott
Lott: LOT-0001
Titlu: Korpusiniai baldai
Identifikatur intern: 1
Lott: LOT-0002
Titlu: Sėdimieji baldai
Identifikatur intern: 2
Lott: LOT-0003
Identifikatur intern: 3
405057-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling - Bericht van wijziging van een aankondiging
Leveringen
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractLeveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39100000 Meubilair
5. Perceel
PerceelLOT-0001
TitelKorpusiniai baldai
Interne identificatiecode1
PerceelLOT-0002
TitelSėdimieji baldai
Interne identificatiecode2
PerceelLOT-0003
Interne identificatiecode3
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 39100000 Mobiliário
405057-2026 - Procedură concurențială
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard - Anunț de schimbare
Produse
2. Procedură
Procedură
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiProduse
Clasificarea principală (cpv): 39100000 Mobilier
LotLOT-0001
TitluKorpusiniai baldai
Identificator intern1
LotLOT-0002
TitluSėdimieji baldai
Identificator intern2
LotLOT-0003
Identificator intern3
2. Postup
Postup
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 39100000 Nábytok
5. Časť
Časť: LOT-0001
Názov: Korpusiniai baldai
Interný identifikátor: 1
Časť: LOT-0002
Názov: Sėdimieji baldai
Interný identifikátor: 2
Časť: LOT-0003
Interný identifikátor: 3
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 39100000 Pohištvo
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: 1
Sklop: LOT-0002
Notranji identifikator: 2
Sklop: LOT-0003
Notranji identifikator: 3
2. Förfarande
Förfarande
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39100000 Möbler
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: 1
Del (anbudsområde): LOT-0002
Intern identifierare: 2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Intern identifierare: 3