2. Řízení
Řízení
Název: Procedura aperta telematica per la fornitura in somministrazione triennale di Radio Farmaci, suddivisa in n. 3 lotti, occorrenti all'U.O.S. di Medicina Nucleare e Centro PET/CT del P.O. "S.A. Abate" dell'ASP di Trapani
Popis: Procedura aperta telematica per la fornitura in somministrazione triennale di Radio Farmaci, suddivisa in n. 3 lotti, occorrenti all'U.O.S. di Medicina Nucleare e Centro PET/CT del P.O. "S.A. Abate" dell'ASP di Trapani
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 33690000 Různé léčivé přípravky
5. Část
Část: LOT-0001
Název: 18F-Fluoro-desossiglucosio (FDG)
Popis: 18F-Fluoro-desossiglucosio (FDG)
Možnosti:
Popis možností: Art. 120, commi 9 e 10, D.Lgs. 36/2023 e s.m.i.
Část: LOT-0002
Název: 18F-Fluoro-Colina (FCH)
Popis: 18F-Fluoro-Colina (FCH)
Část: LOT-0003
Název: 18F-Fluoro-PSMA (F-PSMA)
Popis: 18F-Fluoro-PSMA (F-PSMA)
2. Procedure
Procedure
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 33690000 Diverse lægemidler
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Titel: 18F-Fluoro-desossiglucosio (FDG)
Beskrivelse: 18F-Fluoro-desossiglucosio (FDG)
Valgmuligheder:
Delkontrakt: LOT-0002
Titel: 18F-Fluoro-Colina (FCH)
Beskrivelse: 18F-Fluoro-Colina (FCH)
Delkontrakt: LOT-0003
Titel: 18F-Fluoro-PSMA (F-PSMA)
Beskrivelse: 18F-Fluoro-PSMA (F-PSMA)
2. Verfahren
Verfahren
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33690000 Varia
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Los: LOT-0002
Beschreibung: 18F-Fluoro-Colina (FCH)
Los: LOT-0003
Beschreibung: 18F-Fluoro-PSMA (F-PSMA)
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33690000 Διάφορα φάρμακα
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Επιλογές:
Παρτίδα: LOT-0002
Τίτλος: 18F-Fluoro-Colina (FCH)
Περιγραφή: 18F-Fluoro-Colina (FCH)
Παρτίδα: LOT-0003
Τίτλος: 18F-Fluoro-PSMA (F-PSMA)
Περιγραφή: 18F-Fluoro-PSMA (F-PSMA)
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33690000 Various medicinal products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: 18F-Fluoro-desossiglucosio (FDG)
Options:
Lot: LOT-0002
Title: 18F-Fluoro-Colina (FCH)
Description: 18F-Fluoro-Colina (FCH)
Lot: LOT-0003
Title: 18F-Fluoro-PSMA (F-PSMA)
Description: 18F-Fluoro-PSMA (F-PSMA)
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33690000 Medicamentos diversos
5. Lote
Lote: LOT-0001
Opciones:
Lote: LOT-0002
Título: 18F-Fluoro-Colina (FCH)
Descripción: 18F-Fluoro-Colina (FCH)
Lote: LOT-0003
Título: 18F-Fluoro-PSMA (F-PSMA)
Descripción: 18F-Fluoro-PSMA (F-PSMA)
2. Menetlus
Menetlus
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 33690000 Mitmesugused ravimid
5. Osa
Osa: LOT-0001
Täiendavad hankevõimalused:
Täiendavate hankevõimaluste kirjeldus: Art. 120, commi 9 e 10, D.Lgs. 36/2023 e s.m.i.
Osa: LOT-0002
Pealkiri: 18F-Fluoro-Colina (FCH)
Kirjeldus: 18F-Fluoro-Colina (FCH)
Osa: LOT-0003
Pealkiri: 18F-Fluoro-PSMA (F-PSMA)
Kirjeldus: 18F-Fluoro-PSMA (F-PSMA)
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33690000 Muut lääkkeet
Optiot:
Ilmoituksen nimi: 18F-Fluoro-Colina (FCH)
Kuvaus: 18F-Fluoro-Colina (FCH)
Ilmoituksen nimi: 18F-Fluoro-PSMA (F-PSMA)
Kuvaus: 18F-Fluoro-PSMA (F-PSMA)
2. Procédure
Procédure
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 33690000 Médicaments divers
Titre: 18F-Fluoro-desossiglucosio (FDG)
Titre: 18F-Fluoro-Colina (FCH)
Titre: 18F-Fluoro-PSMA (F-PSMA)
2. Nós imeachta
Nós imeachta
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Roghanna:
Luchtóg: LOT-0002
Teideal: 18F-Fluoro-Colina (FCH)
Cur síos: 18F-Fluoro-Colina (FCH)
Luchtóg: LOT-0003
Teideal: 18F-Fluoro-PSMA (F-PSMA)
Cur síos: 18F-Fluoro-PSMA (F-PSMA)
2. Eljárás
Eljárás
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33690000 Különböző gyógyszerek
5. Rész
Rész: LOT-0001
Cím: 18F-Fluoro-desossiglucosio (FDG)
Opciók:
Rész: LOT-0002
Cím: 18F-Fluoro-Colina (FCH)
Leírás: 18F-Fluoro-Colina (FCH)
Rész: LOT-0003
Cím: 18F-Fluoro-PSMA (F-PSMA)
Leírás: 18F-Fluoro-PSMA (F-PSMA)
2. Procedura
Procedura
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 33690000 Medicinali vari
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Opzioni:
Lotto: LOT-0002
Titolo: 18F-Fluoro-Colina (FCH)
Descrizione: 18F-Fluoro-Colina (FCH)
Lotto: LOT-0003
Titolo: 18F-Fluoro-PSMA (F-PSMA)
Descrizione: 18F-Fluoro-PSMA (F-PSMA)
2. Procedūra
Procedūra
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33690000 Dažādas zāles
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iespējas:
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: 18F-Fluoro-Colina (FCH)
Apraksts: 18F-Fluoro-Colina (FCH)
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: 18F-Fluoro-PSMA (F-PSMA)
Apraksts: 18F-Fluoro-PSMA (F-PSMA)
2. Proċedura
Proċedura
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33690000 Prodotti mediċinali varji
5. Lott
Lott: LOT-0001
Titlu: 18F-Fluoro-desossiglucosio (FDG)
Għażliet:
Lott: LOT-0002
Titlu: 18F-Fluoro-Colina (FCH)
Deskrizzjoni: 18F-Fluoro-Colina (FCH)
Lott: LOT-0003
Titlu: 18F-Fluoro-PSMA (F-PSMA)
Deskrizzjoni: 18F-Fluoro-PSMA (F-PSMA)
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33690000 Diverse geneesmiddelen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Opties:
Perceel: LOT-0002
Beschrijving: 18F-Fluoro-Colina (FCH)
Perceel: LOT-0003
Beschrijving: 18F-Fluoro-PSMA (F-PSMA)
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 33690000 Medicamentos vários
Opções:
Descrição: 18F-Fluoro-Colina (FCH)
Descrição: 18F-Fluoro-PSMA (F-PSMA)
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 33690000 Diverse medicamente
Opțiuni:
Descriere: 18F-Fluoro-Colina (FCH)
Descriere: 18F-Fluoro-PSMA (F-PSMA)
2. Postup
Postup
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 33690000 Rôzne liečivá
5. Časť
Časť: LOT-0001
Názov: 18F-Fluoro-desossiglucosio (FDG)
Opis: 18F-Fluoro-desossiglucosio (FDG)
Časť: LOT-0002
Názov: 18F-Fluoro-Colina (FCH)
Opis: 18F-Fluoro-Colina (FCH)
Časť: LOT-0003
Názov: 18F-Fluoro-PSMA (F-PSMA)
Opis: 18F-Fluoro-PSMA (F-PSMA)
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33690000 Različna zdravila
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Sklop: LOT-0002
Naslov: 18F-Fluoro-Colina (FCH)
Sklop: LOT-0003
Naslov: 18F-Fluoro-PSMA (F-PSMA)