2. Řízení
Řízení
Název: EEG systém Kliniky dětské neurologie
Popis: Předmětem plnění této veřejné zakázky je dodávka EEG systému pro potřeby Kliniky dětské neurologie 2. LF UK a FN Motol. Nabízený přístroj musí splňovat technické požadavky na předmět plnění stanovené zadavatelem, a to v rozsahu stanoveném v příloze č. 1 kupní smlouvy – Technická specifikace předmětu plnění. Součástí předmětu plnění je dále: (i.) Instalace přístroje a jeho uvedení do provozu včetně ověření jeho funkčnosti, provedení všech předepsaných zkoušek a testů. (ii.) Instruktáž/proškolení zdravotnického personálu, které bude provádět osoba k tomu pověřená dle § 41 zákona č. 375/2022 Sb., o zdravotnických prostředcích a diagnostických zdravotnických prostředcích in vitro (dále jen „zákon č. 375/2022 Sb.“). (iii.) Záruční servis přístroje, který bude provádět osoba k této činnosti pověřená, a to na základě certifikátu výrobce o proškolení servisního technika. (iv.) Pozáruční servis přístroje, který bude provádět osoba k této činnosti pověřená, a to na základě certifikátu výrobce o proškolení servisního technika. Plnění pozáručního servisu bude probíhat na základě uzavřené servisní smlouvy – příloha č. 5 ZD.
Interní identifikátor: 123/25/BH
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Další charakteristika zakázky: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 33121100 Elektroencefalografy
Další klasifikace (cpv): 50421000 Opravy a údržba zdravotnických přístrojů
5. Část
Část: LOT-0001
Možnosti:
Popis možností: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje změnu závazku vyplývajícího ze smlouvy o dílo uzavřené s vybraným dodavatelem. Předmětem vyhrazeného závazku je inflační doložka. Podrobnosti jsou stanoveny v závazném vzoru smlouvy o dílo, který tvoří přílohu č. 5 zadávací dokumentace. Pro vyloučení pochybností zadavatel výslovně uvádí, že vyhrazená změna závazku dle odst. 13.1 zadávací dokumentace se nevztahuje na plnění dle kupní smlouvy, která tvoří přílohu č. 4 zadávací dokumentace.
405097-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Elektroenzephalografen – EEG systém Kliniky dětské neurologie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung123/25/BH
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33121100 Elektroenzephalografen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: 123/25/BH
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Lepingu täiendav olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 33121100 Elektroentsefalograafid
Täiendav liigitus (cpv): 50421000 Meditsiiniseadmete remondi- ja hooldusteenused
5. Osa
Osa: LOT-0001
Täiendavad hankevõimalused:
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: 123/25/BH
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Täydentävä hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33121100 Elektroenkefalografit
Lisäluokitus (cpv): 50421000 Lääketieteellisten laitteiden korjaus ja huolto
Optiot:
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: 123/25/BH
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Dodatna priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 33121100 Elektroencefalografi
Dodatna klasifikacija (cpv): 50421000 Usluge popravaka i održavanja medicinske opreme
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Opcije:
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikators: 123/25/BH
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Līguma papildveids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 33121100 Elektroencefalogrāfi
Papildu klasifikācija (cpv): 50421000 Medicīnisko iekārtu remonta un tehniskās apkopes pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iespējas:
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: 123/25/BH
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Aanvullende aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 33121100 Eeg-apparaten
Aanvullende classificatie (cpv): 50421000 Reparatie en onderhoud van medische uitrusting
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Opties:
405097-2026 - Procedura konkurencyjna
Czechy – Elektroencefalografy – EEG systém Kliniky dětské neurologie
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy - Usługi
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator123/25/BH
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaDostawy
Dodatkowy charakter zamówieniaUsługi
Główna klasyfikacja (cpv): 33121100 Elektroencefalografy
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 50421000 Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu medycznego
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
Opcje
405097-2026 - Súťaž
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim
Tovary - Služby
2. Postup
Postup
Interný identifikátor123/25/BH
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Druh zmluvyTovary
Doplňujúci druh zmluvySlužby
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 50421000 Opravy a údržba lekárskych zariadení
5. Časť
ČasťLOT-0001
Možnosti