2. Řízení
Řízení
Název: Riigiteede maanteevalgustuse kontrollerpõhise seire- ja juhtimissüsteemi ostmine koos kilbikontrollerite paigaldusega
Popis: Riigiteede maanteevalgustuse kontrollerpõhise seire- ja juhtimissüsteemi ostmine koos kilbikontrollerite paigaldusega vastavalt riigihanke alusdokumentides toodud tingimustele. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interní identifikátor: 311488-0000
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Hlavní prvky řízení: Avatud hankemenetlus
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 31700000 Elektronická, elektromechanická a elektrotechnická zařízení
Další klasifikace (cpv): 51900000 Instalace a montáž naváděcích a kontrolních systémů, 50232000 Údržba zařízení veřejného osvětlení a dopravních semaforů
5. Část
Část: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Intern ID: 311488-0000
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Hovedpunkterne i proceduren: Avatud hankemenetlus
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 31700000 Elektroniske, elektromekaniske og elektrotekniske artikler
Supplerende klassifikation (cpv): 51900000 Installation af vejlednings- og kontrolsystemer, 50232000 Vedligeholdelse af vejbelysning og trafikfyr
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0000
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 311488-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31700000 Elektronischer, elektromechanischer und elektrotechnischer Bedarf
Zusätzliche Einstufung (cpv): 51900000 Installation von Lenk- und Steuersystemen, 50232000 Wartung von öffentlichen Beleuchtungseinrichtungen und Verkehrsampeln
5. Los
Los: LOT-0000
Internal identifier: 311488-0000
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Avatud hankemenetlus
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 31700000 Electronic, electromechanical and electrotechnical supplies
Additional classification (cpv): 51900000 Installation services of guidance and control systems, 50232000 Maintenance services of public-lighting installations and traffic lights
5. Lot
Lot: LOT-0000
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 311488-0000
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Principales características del procedimiento: Avatud hankemenetlus
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 31700000 Material electrónico, electromecánico y electrotécnico
Clasificación adicional (cpv): 51900000 Servicios de instalación de sistemas de guía y control, 50232000 Servicios de mantenimiento de instalaciones de alumbrado público y semáforos
5. Lote
Lote: LOT-0000
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: 311488-0000
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Menetluskorra kirjeldus: Avatud hankemenetlus
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 31700000 Elektroonilised, elektromehaanilised ja elektrotehnilised tarvikud
Täiendav liigitus (cpv): 51900000 Juhtimis- ja kontrollisüsteemide paigaldusteenused, 50232000 Avalike valgustusseadmete ja valgusfooride hooldusteenused
5. Osa
Osa: LOT-0000
405136-2026 - Mise en concurrence
Estonie – Fournitures électroniques, électromécaniques et électrotechniques – Riigiteede maanteevalgustuse kontrollerpõhise seire- ja juhtimissüsteemi ostmine koos kilbikontrollerite paigaldusega
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire
Fournitures
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne311488-0000
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédureAvatud hankemenetlus
Objet
Nature principale du marchéFournitures
Nomenclature principale (cpv): 31700000 Fournitures électroniques, électromécaniques et électrotechniques
Nomenclature complémentaire (cpv): 51900000 Services d'installation de systèmes de guidage et de commande, 50232000 Entretien d'installations d'éclairage public et de feux de signalisation
LotLOT-0000
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: 311488-0000
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Glavna obilježja postupka: Avatud hankemenetlus
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 31700000 Elektroničke, elektromehaničke i elektrotehničke potrepštine
Dodatna klasifikacija (cpv): 51900000 Usluge instaliranja sustava vođenja i upravljanja, 50232000 Usluge održavanja naprava javne rasvjete i semafora
5. Grupa
Grupa: LOT-0000
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: 311488-0000
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Caratteristiche principali della procedura: Avatud hankemenetlus
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 31700000 Materiale elettronico, elettromeccanico ed elettrotecnico
Classificazione aggiuntiva (cpv): 51900000 Servizi di installazione di sistemi di guida e controllo, 50232000 Manutenzione di impianti di illuminazione pubblica e semafori
5. Lotto
Lotto: LOT-0000
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: 311488-0000
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Elementi prinċipali tal-proċedura: Avatud hankemenetlus
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 31700000 Fornimenti elettroniċi, elettro mekkaniċi u elettro tekniċi
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 51900000 Servizzi ta' stallazzjoni ta' sistemi ta' gwida u kontroll, 50232000 Servizzi ta’ manutenzjoni ta’ stallazzjonijiet tad-dwal pubbliċi u tad-dwal tat-traffiku
5. Lott
Lott: LOT-0000
Interne identificatiecode: 311488-0000
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Avatud hankemenetlus
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 31700000 Elektronische, elektromechanische en elektrotechnische benodigdheden
Aanvullende classificatie (cpv): 51900000 Installatiediensten voor bebakenings- en besturingssystemen, 50232000 Onderhoud van installaties voor straatverlichting en verkeerslichten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Principais características do processo: Avatud hankemenetlus
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 31700000 Material electrónico, electromecânico e electrotécnico
Classificação adicional (cpv): 51900000 Serviços de instalação de sistemas de guiamento e controlo, 50232000 Serviços de manutenção de dispositivos para iluminação pública e de semáforos
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: 311488-0000
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Hlavné prvky postupu: Avatud hankemenetlus
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 31700000 Elektronické, elektromechanické a elektrotechnické potreby
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 51900000 Služby na inštalovanie navádzacích a riadiacich systémov, 50232000 Údržba verejného osvetlenia a dopravných signalizácií (semaforov)
5. Časť
Časť: LOT-0000
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: 311488-0000
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Glavne značilnosti postopka: Avatud hankemenetlus
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 31700000 Elektronske, elektromehanske in elektrotehniške potrebščine
Dodatna klasifikacija (cpv): 51900000 Storitve inštalacije sistemov vodenja in kontrole, 50232000 Storitve vzdrževanja naprav javne razsvetljave in semaforjev
5. Sklop
Sklop: LOT-0000