2. Řízení
Řízení
Název: Dostawa i montaż pomp ciepła na potrzeby budynku Urzędu Miasta Jastrzębie-Zdrój wraz z niezbędną dokumentacją - w ramach projektu: Odnawialne źródła energii w budynkach użyteczności publicznej w Jastrzębiu-Zdroju
Popis: 1. Przedmiotem postępowania jest zaprojektowanie, dostawa, montaż i uruchomienie pomp ciepła na potrzeby budynku Urzędu Miasta Jastrzębie-Zdrój wraz z niezbędną dokumentacją. Pełny zakres przedmiotu postępowania został ujęty w Analizie techniczno-ekonomicznej montażu pomp ciepła wraz z opisem robót z lipca 2024 roku (pkt 5 i pkt 6) oraz załącznikiem nr 1 do ww. analizy stanowiącej załącznik nr 11 pn. „dokumentacja techniczna” do SWZ.
Interní identifikátor: BZP.271.1.4.2026
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Další charakteristika zakázky: Služby, Práce
Hlavní klasifikace (cpv): 42511110 Tepelná čerpadla
Další klasifikace (cpv): 45300000 Stavební montážní práce, 71320000 Technické projektování
5. Část
Část: LOT-0001
Popis: 1.Przedmiotem postępowania jest zaprojektowanie, dostawa, montaż i uruchomienie pomp ciepła na potrzeby budynku Urzędu Miasta Jastrzębie-Zdrój wraz z niezbędną dokumentacją. Pełny zakres przedmiotu postępowania został ujęty w Analizie techniczno-ekonomicznej montażu pomp ciepła wraz z opisem robót z lipca 2024 roku (pkt 5 i pkt 6) oraz załącznikiem nr 1 do ww. analizy stanowiącej załącznik nr 11 pn. „dokumentacja techniczna” do SWZ.
Další charakteristika zakázky: Služby
Další charakteristika zakázky: Práce
405193-2026 - Διαγωνισμός
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς - Γνωστοποίηση αλλαγών
Αγαθά - Υπηρεσίες - Έργα
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικόBZP.271.1.4.2026
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΑγαθά
Πρόσθετος χαρακτήρας της σύμβασηςΥπηρεσίεςΈργα
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 42511110 Αντλίες θερμότητας
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 45300000 Εργασίες κτιριακών εγκαταστάσεων, 71320000 Υπηρεσίες εκπόνησης τεχνικών μελετών
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
Πρόσθετος χαρακτήρας της σύμβασηςΥπηρεσίες
Πρόσθετος χαρακτήρας της σύμβασηςΈργα
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: BZP.271.1.4.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Additional nature of the contract: Services, Works
Main classification (cpv): 42511110 Heat pumps
Additional classification (cpv): 45300000 Building installation work, 71320000 Engineering design services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Additional nature of the contract: Services
Additional nature of the contract: Works
405193-2026 - Licitación
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal - Anuncio de cambios
Suministros - Servicios - Obras
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador internoBZP.271.1.4.2026
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Naturaleza complementaria del contratoServiciosObras
Clasificación principal (cpv): 42511110 Bombas de calor
Clasificación adicional (cpv): 45300000 Trabajos de instalación en edificios, 71320000 Servicios de diseño técnico
5. Lote
LoteLOT-0001
Naturaleza complementaria del contratoServicios
Naturaleza complementaria del contratoObras
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: BZP.271.1.4.2026
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Natura aggiuntiva dell'appalto: Servizi, Lavori
Classificazione principale (cpv): 42511110 Pompe di calore
Classificazione aggiuntiva (cpv): 45300000 Lavori di installazione di impianti in edifici, 71320000 Servizi di ideazione tecnica
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Natura aggiuntiva dell'appalto: Servizi
Natura aggiuntiva dell'appalto: Lavori
405193-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy - Ogłoszenie o zmianie
Dostawy - Usługi - Roboty budowlane
Wewnętrzny identyfikatorBZP.271.1.4.2026
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaDostawy
Dodatkowy charakter zamówieniaUsługiRoboty budowlane
Główna klasyfikacja (cpv): 42511110 Pompy grzewcze
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 45300000 Roboty instalacyjne w budynkach, 71320000 Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
Dodatkowy charakter zamówieniaUsługi
Dodatkowy charakter zamówieniaRoboty budowlane
2. Procedimento
Procedimento
Identificador interno: BZP.271.1.4.2026
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Natureza adicional do contrato: Serviços, Obras
Classificação principal (cpv): 42511110 Bombas de calor
Classificação adicional (cpv): 45300000 Instalações em edifícios, 71320000 Serviços de concepção técnica
Lote: LOT-0001
Natureza adicional do contrato: Serviços
Natureza adicional do contrato: Obras
405193-2026 - Súťaž
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim - Oznámenie o zmene
Tovary - Služby - Práce
2. Postup
Postup
Interný identifikátorBZP.271.1.4.2026
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Druh zmluvyTovary
Doplňujúci druh zmluvySlužbyPráce
Hlavná klasifikácia (cpv): 42511110 Tepelné čerpadlá
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 45300000 Stavebno-inštalačné práce, 71320000 Inžinierske projektovanie
5. Časť
ČasťLOT-0001
Doplňujúci druh zmluvySlužby
Doplňujúci druh zmluvyPráce
405193-2026 - Javni razpis
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev - Obvestilo o spremembi obvestila
Blago - Storitve - Gradnje
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikatorBZP.271.1.4.2026
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaBlago
Dodatna vrsta javnega naročilaStoritveGradnje
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 42511110 Toplotne črpalke
Dodatna klasifikacija (cpv): 45300000 Inštalacijska dela pri gradnjah, 71320000 Storitve gradbenega projektiranja
5. Sklop
SklopLOT-0001
Dodatna vrsta javnega naročilaStoritve
Dodatna vrsta javnega naročilaGradnje