2. Řízení
Řízení
Název: SPRZEDAŻ PALIWA I ROZTWORU MOCZNIKA 32,5% ORAZ USŁUGI MYCIA SAMOCHODÓW OSOBOWYCH W PRZYSTACYJNYCH MYJNIACH ( AUTOMATYCZNYCH I RĘCZNYCH) NA KOMERCYJNYCH STACJACH PALIW W OBROCIE BEZGOTÓWKOWYM NA PODSTAWIE KART PALIWOWYCH NA TERENIE POLSKI, DO POJAZDÓW SŁUŻBOWYCH SZ RP
Popis: Przedmiotem zamówienia jest: SPRZEDAŻ PALIWA I ROZTWORU MOCZNIKA 32,5% ORAZ USŁUGI MYCIA SAMOCHODÓW OSOBOWYCH W PRZYSTACYJNYCH MYJNIACH ( AUTOMATYCZNYCH I RĘCZNYCH) NA KOMERCYJNYCH STACJACH PALIW W OBROCIE BEZGOTÓWKOWYM NA PODSTAWIE KART PALIWOWYCH NA TERENIE POLSKI, DO POJAZDÓW SŁUŻBOWYCH SZ RP nr. sprawy : MAT/152/AW/2026 wg zestawienia asortymentowo-ilościowego zawartego w formularzu ofertowym zgodnie z Załącznikiem nr 1 do SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i wymagania do niego znajdują się w Projektowanych postanowieniach umowy (wraz załącznikami) stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ.
Interní identifikátor: MAT/152/AW/2026
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ano
Odůvodnění zrychleného řízení: W związku z aktualną sytuacją geopolityczną i wykonaniem zadań min ochrony Wschodniej Granicy oraz innych przedsięwzięć wynikających z przemieszczania się wojsk sojuszniczych.
Hlavní prvky řízení: Postępowanie jest prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy Pzp. Zamawiający w niniejszym postępowaniu skorzysta z dyspozycji art.139 ust. 2 ustawy Pzp, zgodnie z którym Wykonawca nie jest obowiązany do złożenia wraz ofertą oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust 1. ustawy Pzp tj. dokumentu JEDZ. Zamawiający może najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. Do udzielenia zamówienia będącego przedmiotem niniejszego postępowania stosuje się przepisy cyt. Ustawy Pzp oraz akty wykonawcze wydane na jej podstawie, a w sprawach nieuregulowanych ustawą - przepisy ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 Kodeks Cywilny (dalej jako: KC).
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 30192920 Korekční tekutina
Další klasifikace (cpv): 09211400 Převodové oleje, 09211100 Motorové oleje
5. Část
Část: LOT-0001
Hlavní klasifikace (cpv): 09211100 Motorové oleje
Další klasifikace (cpv): 30192920 Korekční tekutina, 09211400 Převodové oleje
2. Procedure
Procedure
Intern ID: MAT/152/AW/2026
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: ja
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 30192920 Rettevæske
Supplerende klassifikation (cpv): 09211400 Gearolier, 09211100 Motorolier
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Primær klassifikation (cpv): 09211100 Motorolier
Supplerende klassifikation (cpv): 30192920 Rettevæske, 09211400 Gearolier
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: MAT/152/AW/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30192920 Korrekturflüssigkeit
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09211400 Getriebeöle, 09211100 Motorenöle
5. Los
Los: LOT-0001
Haupteinstufung (cpv): 09211100 Motorenöle
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30192920 Korrekturflüssigkeit, 09211400 Getriebeöle
Internal identifier: MAT/152/AW/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 30192920 Correction fluid
Additional classification (cpv): 09211400 Gear oils, 09211100 Motor oils
5. Lot
Lot: LOT-0001
Main classification (cpv): 09211100 Motor oils
Additional classification (cpv): 30192920 Correction fluid, 09211400 Gear oils
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: MAT/152/AW/2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: sí
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 30192920 Líquidos correctores
Clasificación adicional (cpv): 09211400 Aceites para engranajes, 09211100 Aceites para motores
5. Lote
Lote: LOT-0001
Clasificación principal (cpv): 09211100 Aceites para motores
Clasificación adicional (cpv): 30192920 Líquidos correctores, 09211400 Aceites para engranajes
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: MAT/152/AW/2026
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: kyllä
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 30192920 Korjauslakka
Lisäluokitus (cpv): 09211400 Vaihteistoöljyt, 09211100 Moottoriöljyt
5. Osa
Osa: LOT-0001
Pääasiallinen luokitus (cpv): 09211100 Moottoriöljyt
Lisäluokitus (cpv): 30192920 Korjauslakka, 09211400 Vaihteistoöljyt
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: MAT/152/AW/2026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: oui
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédure: Postępowanie jest prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy Pzp. Zamawiający w niniejszym postępowaniu skorzysta z dyspozycji art.139 ust. 2 ustawy Pzp, zgodnie z którym Wykonawca nie jest obowiązany do złożenia wraz ofertą oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust 1. ustawy Pzp tj. dokumentu JEDZ. Zamawiający może najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. Do udzielenia zamówienia będącego przedmiotem niniejszego postępowania stosuje się przepisy cyt. Ustawy Pzp oraz akty wykonawcze wydane na jej podstawie, a w sprawach nieuregulowanych ustawą - przepisy ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 Kodeks Cywilny (dalej jako: KC).
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 30192920 Liquide correcteur
Nomenclature complémentaire (cpv): 09211400 Huiles pour engrenages, 09211100 Huiles pour moteurs
Nomenclature principale (cpv): 09211100 Huiles pour moteurs
Nomenclature complémentaire (cpv): 30192920 Liquide correcteur, 09211400 Huiles pour engrenages
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: MAT/152/AW/2026
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: da
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 30192920 Tekućina za ispravljanje
Dodatna klasifikacija (cpv): 09211400 Ulja za zupčanike, 09211100 Motorna ulja
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Glavna klasifikacija (cpv): 09211100 Motorna ulja
Dodatna klasifikacija (cpv): 30192920 Tekućina za ispravljanje, 09211400 Ulja za zupčanike
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: MAT/152/AW/2026
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: sì
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 30192920 Liquidi correttori
Classificazione aggiuntiva (cpv): 09211400 Oli per cambi, 09211100 Oli per motori
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Classificazione principale (cpv): 09211100 Oli per motori
Classificazione aggiuntiva (cpv): 30192920 Liquidi correttori, 09211400 Oli per cambi
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: MAT/152/AW/2026
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: taip
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 30192920 Korekcinis skystis
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 09211400 Pavarų alyvos, 09211100 Variklinės alyvos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 09211100 Variklinės alyvos
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 30192920 Korekcinis skystis, 09211400 Pavarų alyvos
Iekšējais identifikators: MAT/152/AW/2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: jā
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 30192920 Korekcijas šķidrums
Papildu klasifikācija (cpv): 09211400 Transmisijas eļļas, 09211100 Motoreļļas
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Galvenā klasifikācija (cpv): 09211100 Motoreļļas
Papildu klasifikācija (cpv): 30192920 Korekcijas šķidrums, 09211400 Transmisijas eļļas
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: MAT/152/AW/2026
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: iva
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 30192920 Likwidu għall-korrezzjoni
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 09211400 Żjut ta' l-ingranaġġi, 09211100 Żjut tal-magni
5. Lott
Lott: LOT-0001
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 09211100 Żjut tal-magni
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 30192920 Likwidu għall-korrezzjoni, 09211400 Żjut ta' l-ingranaġġi
Wewnętrzny identyfikator: MAT/152/AW/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: tak
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 30192920 Płyn korekcyjny
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 09211400 Oleje do kół zębatych, 09211100 Oleje silnikowe
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Główna klasyfikacja (cpv): 09211100 Oleje silnikowe
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 30192920 Płyn korekcyjny, 09211400 Oleje do kół zębatych
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: sim
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 30192920 Fluido corrector
Classificação adicional (cpv): 09211400 Óleos para engrenagens, 09211100 Óleos para motores
Classificação principal (cpv): 09211100 Óleos para motores
Classificação adicional (cpv): 30192920 Fluido corrector, 09211400 Óleos para engrenagens
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: MAT/152/AW/2026
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: da
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 30192920 Lichid corector
Clasificare suplimentară (cpv): 09211400 Uleiuri pentru angrenaje, 09211100 Uleiuri pentru motoare
Clasificarea principală (cpv): 09211100 Uleiuri pentru motoare
Clasificare suplimentară (cpv): 30192920 Lichid corector, 09211400 Uleiuri pentru angrenaje
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: MAT/152/AW/2026
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: áno
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 30192920 Korekčná tekutina
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 09211400 Prevodové oleje, 09211100 Motorové oleje
5. Časť
Časť: LOT-0001
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 30192920 Korekčná tekutina, 09211400 Prevodové oleje
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: MAT/152/AW/2026
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: da
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 30192920 Korekturna tekočina
Dodatna klasifikacija (cpv): 09211400 Olja za menjalnike, 09211100 Motorna olja
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 09211100 Motorna olja
Dodatna klasifikacija (cpv): 30192920 Korekturna tekočina, 09211400 Olja za menjalnike