2. Řízení
Řízení
Název: Dostawa spektrometru MRJ w dziedzinie czasu z wbudowanym modułem do pomiarów dyfuzji do jednostki organizacyjnej Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie
Popis: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa spektrometru MRJ w dziedzinie czasu z wbudowanym modułem do pomiarów dyfuzji do jednostki organizacyjnej Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. 2. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawarte jest w dokumencie ,,Formularz opis przedmiotu zamówienia” - Załącznik nr 1 do SWZ, będący jednocześnie formularzem cenowym
Interní identifikátor: Zam. 238/2026/PN/DZP
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 38500000 Kontrolní a zkušební přístroje
5. Část
Část: LOT-0001
Popis: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa spektrometru MRJ w dziedzinie czasu z wbudowanym modułem do pomiarów dyfuzji do jednostki organizacyjnej Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. 2. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawarte jest w dokumencie ,,Formularz opis przedmiotu zamówienia” - Załącznik nr 1 do SWZ, będący jednocześnie formularzem cenowym. 3. Zakup aparatury został częściowo sfinansowany z projektu EU HORIZON-MSCA-2022-SE-01-01 – MSCA Staff Exchanges 2022 program- NMRImprov, Numer Umowy Grantowej 101131564 kod finansowy projektu 17.670.011.
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: Zam. 238/2026/PN/DZP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen
5. Los
Los: LOT-0001
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Zam. 238/2026/PN/DZP
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 38500000 Συσκευές ελέγχου και δοκιμών
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: Zam. 238/2026/PN/DZP
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 38500000 Checking and testing apparatus
5. Lot
Lot: LOT-0001
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: Zam. 238/2026/PN/DZP
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 38500000 Kontrolli- ja katseaparatuur
5. Osa
Osa: LOT-0001
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: Zam. 238/2026/PN/DZP
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 38500000 Testaus- ja koelaitteet
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: Zam. 238/2026/PN/DZP
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 38500000 Ellenőrző és tesztelőkészülékek
5. Rész
Rész: LOT-0001
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: Zam. 238/2026/PN/DZP
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 38500000 Apparecchi di prova e controllo
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: Zam. 238/2026/PN/DZP
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 38500000 Tikrinimo ir bandymo aparatai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Iekšējais identifikators: Zam. 238/2026/PN/DZP
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 38500000 Pārbaudes un analīžu aparāti
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: Zam. 238/2026/PN/DZP
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 38500000 Apparat tal-verifika u t-testijiet
5. Lott
Lott: LOT-0001
Interne identificatiecode: Zam. 238/2026/PN/DZP
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 38500000 Controle- en testapparatuur
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: Zam. 238/2026/PN/DZP
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 38500000 Aparatura kontrolna i badawcza
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 38500000 Aparelhos de controlo e ensaio
5. Lote
Lote: LOT-0001
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 38500000 Aparate de control şi de testare
2. Postup
Postup
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 38500000 Kontrolné a testovacie prístroje
5. Časť
Časť: LOT-0001
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: Zam. 238/2026/PN/DZP
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38500000 Apparater för kontroll och provning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001