405413-2026 - Zadávání
Rumunsko – Síťová zařízení – Infrastructură hardware de procesare video și stocare pentru investigații și analiză CSAM
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Dodávky
2. Řízení
Řízení
NázevInfrastructură hardware de procesare video și stocare pentru investigații și analiză CSAM
PopisSe intenționează achiziționarea unei infrastructuri hardware de procesare video și stocare pentru investigații și analiză CSAM, în cadrul proiectului proiectului Combaterea criminalitățiiorganizate și a traficului de persoane RO-CH09-PAI-C2 Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 18 zile (inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor) Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/ informatiilor suplimentare: 11 zile inainte de termenul limita de depunere a ofertelor Orice solicitare de clarificări trebuie transmisă în SEAP (https://e-licitatie.ro/pub ).
Interní identifikátor4453144/2026/3915762
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvyDodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 32420000 Síťová zařízení
5. Část
ČástLOT-0000
NázevDefault lot
PopisSe intenționează achiziționarea unei infrastructuri hardware de procesare video și stocare pentru investigații și analiză CSAM, în cadrul proiectului proiectului Combaterea criminalitățiiorganizate și a traficului de persoane RO-CH09-PAI-C., în conformitate cu prevederile caietului de sarcini și a specificației tehnice anexată.
Interní identifikátor1
405413-2026 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung4453144/2026/3915762
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
5. Los
LosLOT-0000
TitelDefault lot
Interne Kennung1
405413-2026 - Licitación
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno4453144/2026/3915762
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Clasificación principal (cpv): 32420000 Equipo de red
5. Lote
LoteLOT-0000
TítuloDefault lot
Identificador interno1
405413-2026 - Hange
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord
Asjad
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus4453144/2026/3915762
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusAsjad
Peamine liigitus (cpv): 32420000 Võrguseadmed
5. Osa
OsaLOT-0000
PealkiriDefault lot
Sisemine tunnus1
405413-2026 - Mise en concurrence
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire
Fournitures
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne4453144/2026/3915762
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéFournitures
Nomenclature principale (cpv): 32420000 Matériel de réseau
5. Lot
LotLOT-0000
TitreDefault lot
Identifiant interne1
405413-2026 - Iomaíocht
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras
Soláthairtí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach4453144/2026/3915762
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSoláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 32420000 Network equipment
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0000
TeidealDefault lot
Aitheantóir inmheánach1
405413-2026 - Gara
Bando di gara o di concessione – regime ordinario
Forniture
2. Procedura
Procedura
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoForniture
Classificazione principale (cpv): 32420000 Apparecchiature di rete
5. Lotto
LottoLOT-0000
TitoloDefault lot
Identificativo interno1
405413-2026 - Konkursas
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka
Prekės
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius4453144/2026/3915762
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPrekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 32420000 Tinklo įranga
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0000
PavadinimasDefault lot
Vidaus identifikatorius1
405413-2026 - Konkurss
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Piegādes
Iekšējais identifikators4453144/2026/3915762
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPiegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 32420000 Tīkla iekārtas
5. Daļa
DaļaLOT-0000
NosaukumsDefault lot
Iekšējais identifikators1
405413-2026 - Concurso
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal
Fornecimentos
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoFornecimentos
Classificação principal (cpv): 32420000 Equipamento de rede
405413-2026 - Procedură concurențială
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard
Produse
2. Procedură
Procedură
Identificator intern4453144/2026/3915762
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiProduse
Clasificarea principală (cpv): 32420000 Echipament de reţea
TitluDefault lot
Identificator intern1