2. Řízení
Řízení
Název: PROCEDURA APERTA PER L’AFFIDAMENTO, MEDIANTE ACCORDO QUADRO, DELLA FORNITURA E POSA IN OPERA DI COUNT-DOWN SEMAFORICI SU ALCUNI INCROCI STRADALI SITI NEL COMUNE DI BERGAMO
Popis: FORNITURA E POSA IN OPERA DI COUNT-DOWN SEMAFORICI SU ALCUNI INCROCI STRADALI SITI NEL COMUNE DI BERGAMO
Interní identifikátor: ID 2843
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 34996100 Semafory
Další klasifikace (cpv): 45316000 Instalace a montáž osvětlovacích a signalizačních systémů
5. Část
Část: LOT-0001
Popis: FORNITURA E POSA IN OPERA DI COUNT-DOWN SEMAFORICI SU ALCUNI INCROCI STRADALI SITI NEL COMUNE DI BERGAMO I
2. Procedure
Procedure
Intern ID: ID 2843
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 34996100 Trafiksignaler
Supplerende klassifikation (cpv): 45316000 Installation af belysning og elektriske signalanlæg
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: ID 2843
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34996100 Ampeln
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45316000 Installation von Beleuchtungs- und Signalanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: ID 2843
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 34996100 Φωτεινοί σηματοδότες
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 45316000 Εργασίες εγκατάστασης συστημάτων φωτισμού και σηματοδότησης
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Internal identifier: ID 2843
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34996100 Traffic lights
Additional classification (cpv): 45316000 Installation work of illumination and signalling systems
5. Lot
Lot: LOT-0001
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: ID 2843
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 34996100 Valgusfoorid
Täiendav liigitus (cpv): 45316000 Valgustus- ja signalisatsioonisüsteemide paigaldamine
5. Osa
Osa: LOT-0001
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: ID 2843
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 34996100 Liikennevalot
Lisäluokitus (cpv): 45316000 Valaistus- ja merkinantojärjestelmien asennustyöt
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: ID 2843
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 34996100 Feux de circulation
Nomenclature complémentaire (cpv): 45316000 Travaux d'installation de systèmes d'illumination et de signalisation
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: ID 2843
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: ID 2843
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 34996100 Semafori
Dodatna klasifikacija (cpv): 45316000 Radovi na instalaciji rasvjetnih i signalnih sustava
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: ID 2843
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 34996100 Semafori
Classificazione aggiuntiva (cpv): 45316000 Lavori di installazione di sistemi di illuminazione e di segnalazione
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: ID 2843
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 34996100 Šviesoforai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 45316000 Apšvietimo ir signalizacijos sistemų montavimo darbai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Iekšējais identifikators: ID 2843
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 34996100 Luksofori
Papildu klasifikācija (cpv): 45316000 Apgaismes un signalizācijas ierīču ierīkošanas darbi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: ID 2843
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 34996100 Dwal tat-traffiku
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 45316000 Xogħol ta’ l-istallazzjoni tas-sistemi ta’ l-illuminazzjoni u tas-senjalar
5. Lott
Lott: LOT-0001
2. Procedimento
Procedimento
Identificador interno: ID 2843
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 34996100 Semáforos
Classificação adicional (cpv): 45316000 Instalação de sistemas de iluminação e de sinalização
5. Lote
Lote: LOT-0001
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: ID 2843
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 34996100 Semafoare
Clasificare suplimentară (cpv): 45316000 Lucrări de instalare de sisteme de iluminare şi de semnalizare
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: ID 2843
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 34996100 Semafory
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 45316000 Inštalovanie osvetľovacích a signalizačných systémov
5. Časť
Časť: LOT-0001