See the notice on TED website
2. Řízení
Řízení
Název: Świadczenie usług operatora sieci rozległej SD-WAN-PP dla Poczty Polskiej S.A.
Popis: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostarczenie rozwiązania teleinformatycznego w modelu usługowym i świadczenie usług operatora sieci rozległej SD-WAN-PP dla Poczty Polskiej S.A. 2. Przedmiot Umowy obejmuje Prace Wdrożeniowe, dostarczenie niezbędnych urządzeń i oprogramowania wskazanych w OPZ, świadczenie Usług oraz wykonanie Dokumentacji i przeniesienie majątkowych prawa autorskich do Dokumentacji. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w Załączniku nr 3 i 3a do SWZ oraz w projekcie umowy stanowiącym Załącznik nr 11 do SWZ. 4. Zamawiający na podstawie art. 441 PZP przewiduje zastosowanie prawa opcji w następującym zakresie: 1) Opcja Nowych Lokalizacji, w ramach której Zamawiający ma prawo do zamówienia świadczenia Usług w dowolnej liczbie nowych Lokalizacji i związanych z tym instalacji łączy, w kategorii od T0 do T7, lub, 2) Opcji Przeniesienia Łączy dla Lokalizacji, w których wdrożono łącza kategorii T1-T7, lub, 3) Opcji Zmiany Kategorii, w ramach której Zamawiający ma prawo przez cały okres świadczenia Usług do zażądania od Wykonawcy zmiany kategorii łączy T0-T7 - w istniejących Lokalizacjach, w których świadczone są Usługi - na wyższą lub niższą, jednorazowo o jedną kategorię w górę albo w dół, jednak w ilości nie większej niż 20% Lokalizacji wskazanych w Wykazie Lokalizacji 5. Możliwość skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji będzie odbywała się z uwzględnieniem zasad opisanych w §8 Projektu umowy, stanowiącego załącznik nr 11 do SWZ. 6. Szczegółowe zasady i zakres wykonania zamówienia określono w projekcie umowy stanowiącym Załącznik nr 11 do SWZ.
Interní identifikátor: BZ.26.108.2026
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Hlavní prvky řízení: 1. Niniejsze postępowanie, o wartości przekraczającej równowartość kwoty określonej na podstawie art. 3 ust. 1 pkt 2) w związku z art. 2 ust. 1 pkt 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych- zwanej dalej „PZP”, prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 376 ust. 1 pkt 1) PZP w związku z art. 5 ust. 4 pkt 6) PZP. 2. Postępowanie prowadzone jest w procedurze, o której mowa w art. 139 ust. 1 PZP. Zamawiający może najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta zostanie najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 3. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim przy użyciu środka komunikacji elektronicznej - Platformy MarketPlanet (zwanej dalej „Platformą”) pod adresem: https://poczta-polska.ezamawiajacy.pl. 4. W zakresie nieuregulowanym SWZ, zastosowanie mają przepisy PZP.
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 72720000 Dálkové počítačové sítě
5. Část
Část: LOT-0001
Možnosti:
Popis možností: 1. Zamawiający na podstawie art. 441 PZP przewiduje zastosowanie prawa opcji w następującym zakresie: 1) Opcja Nowych Lokalizacji, w ramach której Zamawiający ma prawo do zamówienia świadczenia Usług w dowolnej liczbie nowych Lokalizacji i związanych z tym instalacji łączy, w kategorii od T0 do T7, lub, 2) Opcji Przeniesienia Łączy dla Lokalizacji, w których wdrożono łącza kategorii T1-T7, lub, 3) Opcji Zmiany Kategorii, w ramach której Zamawiający ma prawo przez cały okres świadczenia Usług do zażądania od Wykonawcy zmiany kategorii łączy T0-T7 - w istniejących Lokalizacjach, w których świadczone są Usługi - na wyższą lub niższą, jednorazowo o jedną kategorię w górę albo w dół, jednak w ilości nie większej niż 20% Lokalizacji wskazanych w Wykazie Lokalizacji 2. Możliwość skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji będzie odbywała się z uwzględnieniem zasad opisanych w §8 Projektu umowy, stanowiącego załącznik nr 11 do SWZ.
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: BZ.26.108.2026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédure: 1. Niniejsze postępowanie, o wartości przekraczającej równowartość kwoty określonej na podstawie art. 3 ust. 1 pkt 2) w związku z art. 2 ust. 1 pkt 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych- zwanej dalej „PZP”, prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 376 ust. 1 pkt 1) PZP w związku z art. 5 ust. 4 pkt 6) PZP. 2. Postępowanie prowadzone jest w procedurze, o której mowa w art. 139 ust. 1 PZP. Zamawiający może najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta zostanie najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 3. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim przy użyciu środka komunikacji elektronicznej - Platformy MarketPlanet (zwanej dalej „Platformą”) pod adresem: https://poczta-polska.ezamawiajacy.pl. 4. W zakresie nieuregulowanym SWZ, zastosowanie mają przepisy PZP.
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 72720000 Services de réseau à grande distance
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
405559-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Usługi w zakresie rozległej sieci komputerowej – Świadczenie usług operatora sieci rozległej SD-WAN-PP dla Poczty Polskiej S.A.
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy - Ogłoszenie o zmianie
Usługi
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikatorBZ.26.108.2026
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaUsługi
Główna klasyfikacja (cpv): 72720000 Usługi w zakresie rozległej sieci komputerowej
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
Opcje
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: BZ.26.108.2026
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 72720000 Servicii de reţele la mare distanţă
Opțiuni:
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: BZ.26.108.2026
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 72720000 Storitve prostranih omrežij
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: BZ.26.108.2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72720000 Tjänster för globalt nät
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Optioner: