2. Řízení
Řízení
Název: Rámcová dohoda – Stavební a technologické úpravy interiéru a exteriéru v objektech ČS a skladů
Popis: Předmětem zadávacího řízení je uzavření rámcové dohody dle ust. § 131 an. ZZVZ mezi zadavatelem a více dodavateli, kdy dílčí zakázky budou zadány postupem s obnovením soutěže mezi účastníky rámcové dohody ve smyslu ust. § 132 odst. 3 písm. a) ZZVZ, a to na dobu určitou. Předmětem rámcové dohody, resp. předmětem dílčích zakázek zadaných sjednaným postupem na základě a dle smlouvy budou stavební práce, jejichž předmětem je realizace díla spočívajícího v rekonstrukci interiérů a exteriérů objektů čerpacích stanic pohonných hmot a objektů na skladech ČEPRO, a.s. - zadavatele spočívající v: o rekonstrukci a opravě stavební a technologické části interiérů a exteriérů objektů ČS a skladů zadavatele, o dílčí opravě a úpravě stavební a technologické části interiérů a exteriérů objektů ČS a skladů zadavatele, o instalaci, výměně, opravě prvků a zařízení souvisejících s úpravou či změnou designu ČS včetně interiéru ČS.
Interní identifikátor: 108/26/OCN
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Hlavní prvky řízení: otevřené řízení v nadlimitním režimu na rámcovou dohodu s více účastníky
Účel
Charakter smlouvy: Práce
Hlavní klasifikace (cpv): 45223720 Výstavba benzinových/plynových čerpacích stanic
5. Část
Část: LOT-0001
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 108/26/OCN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45223720 Bau von Tankstellen
5. Los
Los: LOT-0001
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 108/26/OCN
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45223720 Petrol/gas stations construction work
5. Lot
Lot: LOT-0001
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 108/26/OCN
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Obras
Clasificación principal (cpv): 45223720 Trabajos de construcción de gasolineras
5. Lote
Lote: LOT-0001
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: 108/26/OCN
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Ehitustööd
Peamine liigitus (cpv): 45223720 Tanklate ehitustööd
5. Osa
Osa: LOT-0001
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: 108/26/OCN
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Rakennusurakat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 45223720 Huoltoasemien rakennustyöt
405575-2026 - Mise en concurrence
Tchéquie – Travaux de construction de stations-services – Rámcová dohoda – Stavební a technologické úpravy interiéru a exteriéru v objektech ČS a skladů
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire
Travaux
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne108/26/OCN
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédureotevřené řízení v nadlimitním režimu na rámcovou dohodu s více účastníky
Objet
Nature principale du marchéTravaux
Nomenclature principale (cpv): 45223720 Travaux de construction de stations-services
LotLOT-0001
405575-2026 - Nadmetanje
Češka – Građevinski radovi na crpnim stanicama za gorivo – Rámcová dohoda – Stavební a technologické úpravy interiéru a exteriéru v objektech ČS a skladů
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Radovi
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka108/26/OCN
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRadovi
Glavna klasifikacija (cpv): 45223720 Građevinski radovi na crpnim stanicama za gorivo
5. Grupa
GrupaLOT-0001
405575-2026 - Verseny
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok
Építési beruházás
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító108/26/OCN
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeÉpítési beruházás
Fő osztályozás (cpv): 45223720 Benzinkút/töltőállomás építése
5. Rész
RészLOT-0001
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: 108/26/OCN
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Darbai
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 45223720 Degalinių statybos darbai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 108/26/OCN
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Būvdarbi
Galvenā klasifikācija (cpv): 45223720 Degvielas uzpildes staciju celtniecības darbi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: 108/26/OCN
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Xogħlijiet
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 45223720 Xogħol ta' kostruzzjoni ta' pompi tal-petrol
5. Lott
Lott: LOT-0001
405575-2026 - Concurso
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal
Obras
2. Procedimento
Procedimento
Identificador interno108/26/OCN
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoObras
Classificação principal (cpv): 45223720 Construção de estações de serviço
LoteLOT-0001
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: 108/26/OCN
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Lucrări
Clasificarea principală (cpv): 45223720 Lucrări de construcţii de staţii de benzină
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: 108/26/OCN
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Práce
Hlavná klasifikácia (cpv): 45223720 Stavebné práce na benzínových/plynových čerpacích staniciach
5. Časť
Časť: LOT-0001
405575-2026 - Konkurrensutsättning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare108/26/OCN
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45223720 Byggnation av bensinstationer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001