405629-2026 - Zadávání
Polsko – Specializovaná vozidla – Pojazd o dopuszczalnej masie całkowitej powyżej 3,5 tony - Holownik do tramwajów
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim - Oznámení oprav
Dodávky
2. Řízení
Řízení
NázevPojazd o dopuszczalnej masie całkowitej powyżej 3,5 tony - Holownik do tramwajów
Popis1.Przedmiotem zamówienia jest pojazd specjalny, przeznaczony do holowania tramwajów oraz prowadzenia akcji ratowniczych (m.in. wkolejania wagonów tramwajowych i udrażniania torowiska), wraz z całą zabudową oraz osprzętem zamontowanym na jego podwoziu i nadwoziu. 2. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi Załącznik nr 3 do SWZ.
Interní identifikátorAL.0140.11.2026
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvyDodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 34114000 Specializovaná vozidla
5. Část
ČástLOT-0001
PopisOpis przedmiotu zamówienia i wymagania techniczne przedmiotu zamówienia określone zostały w Załączniku nr 3 do SWZ.
405629-2026 - Licitación
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal - Anuncio de cambios
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador internoAL.0140.11.2026
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Clasificación principal (cpv): 34114000 Vehículos especiales
5. Lote
LoteLOT-0001
405629-2026 - Mise en concurrence
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire - Avis de changement
Fournitures
2. Procédure
Procédure
Identifiant interneAL.0140.11.2026
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéFournitures
Nomenclature principale (cpv): 34114000 Véhicules à usage spécial
5. Lot
LotLOT-0001
405629-2026 - Iomaíocht
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras - Fógra maidir le hathrú
Soláthairtí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánachAL.0140.11.2026
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSoláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 34114000 Specialist vehicles
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
405629-2026 - Nadmetanje
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim - Obavijest o promjeni
Roba
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznakaAL.0140.11.2026
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Glavna klasifikacija (cpv): 34114000 Vozila za posebne namjene
5. Grupa
GrupaLOT-0001
405629-2026 - Gara
Bando di gara o di concessione – regime ordinario - Avviso di rettifica
Forniture
2. Procedura
Procedura
Identificativo internoAL.0140.11.2026
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoForniture
Classificazione principale (cpv): 34114000 Autovetture speciali
5. Lotto
LottoLOT-0001
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 34114000 Īpaša lietojuma transportlīdzekļi
Izpildes vieta
Valsts apakšiedalījums (NUTS): Miasto Poznań (PL415)
Valsts: Polija
Vispārīga informācija
405629-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling - Bericht van wijziging van een aankondiging
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecodeAL.0140.11.2026
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractLeveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34114000 Speciale voertuigen
5. Perceel
PerceelLOT-0001
405629-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy - Ogłoszenie o zmianie
Dostawy
Wewnętrzny identyfikatorAL.0140.11.2026
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaDostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 34114000 Pojazdy specjalne
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
405629-2026 - Concurso
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal - Anúncio de alteração
Fornecimentos
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoFornecimentos
Classificação principal (cpv): 34114000 Veículos para usos especiais
405629-2026 - Javni razpis
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev - Obvestilo o spremembi obvestila
Blago
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikatorAL.0140.11.2026
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaBlago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 34114000 Specialna vozila
5. Sklop
SklopLOT-0001