2. Řízení
Řízení
Název: Rozbudowa Akademickiego Ośrodka Jeździeckiego ZUT w Szczecinie (Roboty budowlane w formule "Zaprojektuj i wybuduj")
Popis: 1. Przedmiotem zamówienia w niniejszym postępowaniu jest zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych polegających na rozbudowie Akademickiego Ośrodka Jeździeckiego Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym lokalizację i zakres przewidzianych do wykonania prac projektowych i robót budowlanych, o których mowa w ust. 1 powyżej, stanowiących przedmiot zamówienia z niniejszego postępowania określa Program Funkcjonalno-Użytkowy (PFU) wraz z opisami i rysunkami – Załącznik nr 2 SWZ.
Interní identifikátor: ZP/AOJ/542/2026
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Práce
Hlavní klasifikace (cpv): 45000000 Stavební práce
Další klasifikace (cpv): 71320000 Technické projektování
5. Část
Část: LOT-0001
Název: Rozbudowa Akademickiego Ośrodka Jeździeckiego Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie (Roboty budowlane w formule "Zaprojektuj i wybuduj")
2. Procedure
Procedure
Intern ID: ZP/AOJ/542/2026
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Bygge- og anlægsarbejder
Primær klassifikation (cpv): 45000000 Bygge- og anlægsarbejder
Supplerende klassifikation (cpv): 71320000 Ingeniørmæssig projektering
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Internal identifier: ZP/AOJ/542/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45000000 Construction work
Additional classification (cpv): 71320000 Engineering design services
5. Lot
Lot: LOT-0001
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: ZP/AOJ/542/2026
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Ehitustööd
Peamine liigitus (cpv): 45000000 Ehitustööd
Täiendav liigitus (cpv): 71320000 Tehnilise projekteerimise teenused
5. Osa
Osa: LOT-0001
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: ZP/AOJ/542/2026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Travaux
Nomenclature principale (cpv): 45000000 Travaux de construction
Nomenclature complémentaire (cpv): 71320000 Services de conception technique
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: ZP/AOJ/542/2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Oibreacha
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: ZP/AOJ/542/2026
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Radovi
Glavna klasifikacija (cpv): 45000000 Građevinski radovi
Dodatna klasifikacija (cpv): 71320000 Usluge tehničkog projektiranja
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: ZP/AOJ/542/2026
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Építési beruházás
Fő osztályozás (cpv): 45000000 Építési munkák
További osztályozás (cpv): 71320000 Mérnöki tervezési szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0001
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: ZP/AOJ/542/2026
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Lavori
Classificazione principale (cpv): 45000000 Lavori di costruzione
Classificazione aggiuntiva (cpv): 71320000 Servizi di ideazione tecnica
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: ZP/AOJ/542/2026
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Darbai
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 45000000 Statybos darbai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 71320000 Inžinerinio projektavimo paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: ZP/AOJ/542/2026
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Xogħlijiet
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 45000000 Xogħol tal-kostruzzjoni
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 71320000 Servizzi ta' l-inġinerija tad-disinn
5. Lott
Lott: LOT-0001
Interne identificatiecode: ZP/AOJ/542/2026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
Aanvullende classificatie (cpv): 71320000 Technische ontwerpdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: ZP/AOJ/542/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Roboty budowlane
Główna klasyfikacja (cpv): 45000000 Roboty budowlane
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 71320000 Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: ZP/AOJ/542/2026
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Lucrări
Clasificarea principală (cpv): 45000000 Lucrări de construcţii
Clasificare suplimentară (cpv): 71320000 Servicii de concepţie tehnică
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: ZP/AOJ/542/2026
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Práce
Hlavná klasifikácia (cpv): 45000000 Stavebné práce
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 71320000 Inžinierske projektovanie
5. Časť
Časť: LOT-0001