See the notice on TED website
2. Řízení
Řízení
Název: "Dostawa różnych wyrobów medycznych dla Copernicus PL Sp. z o.o. w Gdańsku"
Popis: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa różnych wyrobów medycznych dla Copernicus PL Sp. z o.o. w Gdańsku. Przedmiot zamówienia składa się z 25 części. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określający wymagania Zamawiającego i ilości, zawarty jest w zał. 1 do SWZ – Formularzu asortymentowo-cenowym. Wykonawca wypełniając wskazane pozycje w załączniku nr 1 do SWZ, potwierdza spełnienie wymagań określonych przez Zamawiającego. 3. Zakres oraz sposób realizacji przedmiotu zamówienia określają projekty umów, mianowicie: a. dla Części nr 6, 8 - Załącznik nr 3a do SWZ – Projekt umowy (komis bez użyczenia), b. dla Części nr 17, 18 - Załącznik nr 3b do SWZ – Projekt umowy (sprzedaż z użyczeniem), c. dla Części nr 1-5, 7, 9-16, 19-25 - Załącznik nr 3c do SWZ – Projekt umowy (sprzedaż). 4. Maksymalny termin realizacji dostawy zamówienia częściowego – do 5 dni roboczych z uwzględnieniem dalszych zapisów w SWZ. Termin realizacji dostawy stanowi jedno z kryteriów oceny ofert. 5. Oferowane przedmioty zamówienia muszą być dopuszczone do obrotu i używania zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. 6. Oferowane przedmioty zamówienia muszą być kompletne, o wysokim standardzie zarówno pod względem jakości jak i funkcjonalności, a także wolne od wad materiałowych, konstrukcyjnych i prawnych. 7. Przedmiot zamówienia musi być zgodny z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz.U. 2022 poz. 974 z późn. zm.) – jeśli dotyczy. 8. We wszystkich zapisach SWZ oraz jej załącznikach, w których Zmawiający odwołuje się do norm, aprobat, specyfikacji technicznych lub systemów odniesienia bądź wskazane są znaki towarowe, parametry lub źródła pochodzenia (nazwy producentów lub urządzeń), zgodnie z art. 99 ust. 5 oraz art. 101 ust. 4 ustawy Pzp Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne. 9. Pod pojęciem „równoważności” rozwiązania, w szczególności rozumie się: wskazanie, że oferowane rozwiązanie posiada co najmniej takie same lub lepsze – opisane daną normą, typem lub znakiem – parametry techniczne i funkcjonalne cechy jakościowe, które dotyczą wartości użytkowych przedmiotu zamówienia, odpowiednich dla zastosowanego materiału, komponentu, produktu takie jak: funkcjonalność, wydajność, wytrzymałość, żywotność, odporność, łatwość obsługi, bezpieczeństwo, komfort użytkowania, standard wykończenia oraz cechy, które opisują fizyczne właściwości przedmiotu zamówienia, takie jak wielkość (długość, szerokość, wysokość), kubaturę, gęstość, kształt, kolorystykę, strukturę, rodzaj materiału i komponentu. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne, jest zobowiązany wykazać, że oferowane przez niego dostawy, usługi lub roboty budowlane spełniają wymagania określone przez Zamawiającego. 10. Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o zamówienie wyłącznie przez Wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy Pzp. 11. Zamawiający nie stawia wymagań, o których mowa w art. 96 ustawy Pzp.
Interní identifikátor: D10.251.36.S.2026
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 33141121 Chirurgické nitě
Další klasifikace (cpv): 33141127 Absorbovatelné prostředky k zastavení krvácení, 33100000 Zdravotnické přístroje, 33190000 Různé zdravotnické přístroje a výrobky
5. Část
Část: LOT-0001
Popis: CZĘŚĆ 1: 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określający wymagania Zamawiającego i ilości, zawarty jest w zał. 1 do SWZ – Formularzu asortymentowo-cenowym. Wykonawca wypełniając wskazane pozycje w załączniku nr 1 do SWZ, potwierdza spełnienie wymagań określonych przez Zamawiającego. 2. Zakres oraz sposób realizacji przedmiotu zamówienia dla Części 1 określa Załącznik nr 3c do SWZ – Projekt umowy. 3. Oferowane przedmioty zamówienia muszą być dopuszczone do obrotu i używania zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. 6. Oferowane przedmioty zamówienia muszą być kompletne, o wysokim standardzie zarówno pod względem jakości jak i funkcjonalności, a także wolne od wad materiałowych, konstrukcyjnych i prawnych. 7. Przedmiot zamówienia musi być zgodny z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz.U. 2022 poz. 974 z późn. zm.) – jeśli dotyczy. 8. We wszystkich zapisach SWZ oraz jej załącznikach, w których Zmawiający odwołuje się do norm, aprobat, specyfikacji technicznych lub systemów odniesienia bądź wskazane są znaki towarowe, parametry lub źródła pochodzenia (nazwy producentów lub urządzeń), zgodnie z art. 99 ust. 5 oraz art. 101 ust. 4 ustawy Pzp Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne. 9. Pod pojęciem „równoważności” rozwiązania, w szczególności rozumie się: wskazanie, że oferowane rozwiązanie posiada co najmniej takie same lub lepsze – opisane daną normą, typem lub znakiem – parametry techniczne i funkcjonalne cechy jakościowe, które dotyczą wartości użytkowych przedmiotu zamówienia, odpowiednich dla zastosowanego materiału, komponentu, produktu takie jak: funkcjonalność, wydajność, wytrzymałość, żywotność, odporność, łatwość obsługi, bezpieczeństwo, komfort użytkowania, standard wykończenia oraz cechy, które opisują fizyczne właściwości przedmiotu zamówienia, takie jak wielkość (długość, szerokość, wysokość), kubaturę, gęstość, kształt, kolorystykę, strukturę, rodzaj materiału i komponentu. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne, jest zobowiązany wykazać, że oferowane przez niego dostawy, usługi lub roboty budowlane spełniają wymagania określone przez Zamawiającego. 10. Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o zamówienie wyłącznie przez Wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy Pzp. 11. Zamawiający nie stawia wymagań, o których mowa w art. 96 ustawy Pzp. 12. W związku z realizacją zamówienia Zamawiający nie przewiduje obowiązku osobistego wykonania kluczowych zadań zamówienia.
Interní identifikátor: CZĘŚĆ 1
Hlavní klasifikace (cpv): 33141127 Absorbovatelné prostředky k zastavení krvácení
Další klasifikace (cpv): 33100000 Zdravotnické přístroje, 33190000 Různé zdravotnické přístroje a výrobky, 33141121 Chirurgické nitě
Část: LOT-0002
Popis: CZĘŚĆ 2: 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określający wymagania Zamawiającego i ilości, zawarty jest w zał. 1 do SWZ – Formularzu asortymentowo-cenowym. Wykonawca wypełniając wskazane pozycje w załączniku nr 1 do SWZ, potwierdza spełnienie wymagań określonych przez Zamawiającego. 2. Zakres oraz sposób realizacji przedmiotu zamówienia dla Części 2 określa Załącznik nr 3c do SWZ – Projekt umowy. 3. Oferowane przedmioty zamówienia muszą być dopuszczone do obrotu i używania zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. 6. Oferowane przedmioty zamówienia muszą być kompletne, o wysokim standardzie zarówno pod względem jakości jak i funkcjonalności, a także wolne od wad materiałowych, konstrukcyjnych i prawnych. 7. Przedmiot zamówienia musi być zgodny z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz.U. 2022 poz. 974 z późn. zm.) – jeśli dotyczy. 8. We wszystkich zapisach SWZ oraz jej załącznikach, w których Zmawiający odwołuje się do norm, aprobat, specyfikacji technicznych lub systemów odniesienia bądź wskazane są znaki towarowe, parametry lub źródła pochodzenia (nazwy producentów lub urządzeń), zgodnie z art. 99 ust. 5 oraz art. 101 ust. 4 ustawy Pzp Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne. 9. Pod pojęciem „równoważności” rozwiązania, w szczególności rozumie się: wskazanie, że oferowane rozwiązanie posiada co najmniej takie same lub lepsze – opisane daną normą, typem lub znakiem – parametry techniczne i funkcjonalne cechy jakościowe, które dotyczą wartości użytkowych przedmiotu zamówienia, odpowiednich dla zastosowanego materiału, komponentu, produktu takie jak: funkcjonalność, wydajność, wytrzymałość, żywotność, odporność, łatwość obsługi, bezpieczeństwo, komfort użytkowania, standard wykończenia oraz cechy, które opisują fizyczne właściwości przedmiotu zamówienia, takie jak wielkość (długość, szerokość, wysokość), kubaturę, gęstość, kształt, kolorystykę, strukturę, rodzaj materiału i komponentu. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne, jest zobowiązany wykazać, że oferowane przez niego dostawy, usługi lub roboty budowlane spełniają wymagania określone przez Zamawiającego. 10. Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o zamówienie wyłącznie przez Wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy Pzp. 11. Zamawiający nie stawia wymagań, o których mowa w art. 96 ustawy Pzp. 12. W związku z realizacją zamówienia Zamawiający nie przewiduje obowiązku osobistego wykonania kluczowych zadań zamówienia.
Interní identifikátor: CZĘŚĆ 2
Část: LOT-0003
Popis: CZĘŚĆ 3: 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określający wymagania Zamawiającego i ilości, zawarty jest w zał. 1 do SWZ – Formularzu asortymentowo-cenowym. Wykonawca wypełniając wskazane pozycje w załączniku nr 1 do SWZ, potwierdza spełnienie wymagań określonych przez Zamawiającego. 2. Zakres oraz sposób realizacji przedmiotu zamówienia dla Części 3 określa Załącznik nr 3c do SWZ – Projekt umowy. 3. Oferowane przedmioty zamówienia muszą być dopuszczone do obrotu i używania zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. 6. Oferowane przedmioty zamówienia muszą być kompletne, o wysokim standardzie zarówno pod względem jakości jak i funkcjonalności, a także wolne od wad materiałowych, konstrukcyjnych i prawnych. 7. Przedmiot zamówienia musi być zgodny z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz.U. 2022 poz. 974 z późn. zm.) – jeśli dotyczy. 8. We wszystkich zapisach SWZ oraz jej załącznikach, w których Zmawiający odwołuje się do norm, aprobat, specyfikacji technicznych lub systemów odniesienia bądź wskazane są znaki towarowe, parametry lub źródła pochodzenia (nazwy producentów lub urządzeń), zgodnie z art. 99 ust. 5 oraz art. 101 ust. 4 ustawy Pzp Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne. 9. Pod pojęciem „równoważności” rozwiązania, w szczególności rozumie się: wskazanie, że oferowane rozwiązanie posiada co najmniej takie same lub lepsze – opisane daną normą, typem lub znakiem – parametry techniczne i funkcjonalne cechy jakościowe, które dotyczą wartości użytkowych przedmiotu zamówienia, odpowiednich dla zastosowanego materiału, komponentu, produktu takie jak: funkcjonalność, wydajność, wytrzymałość, żywotność, odporność, łatwość obsługi, bezpieczeństwo, komfort użytkowania, standard wykończenia oraz cechy, które opisują fizyczne właściwości przedmiotu zamówienia, takie jak wielkość (długość, szerokość, wysokość), kubaturę, gęstość, kształt, kolorystykę, strukturę, rodzaj materiału i komponentu. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne, jest zobowiązany wykazać, że oferowane przez niego dostawy, usługi lub roboty budowlane spełniają wymagania określone przez Zamawiającego. 10. Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o zamówienie wyłącznie przez Wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy Pzp. 11. Zamawiający nie stawia wymagań, o których mowa w art. 96 ustawy Pzp. 12. W związku z realizacją zamówienia Zamawiający nie przewiduje obowiązku osobistego wykonania kluczowych zadań zamówienia.
Interní identifikátor: CZĘŚĆ 3
Část: LOT-0004
Popis: CZĘŚĆ 4: 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określający wymagania Zamawiającego i ilości, zawarty jest w zał. 1 do SWZ – Formularzu asortymentowo-cenowym. Wykonawca wypełniając wskazane pozycje w załączniku nr 1 do SWZ, potwierdza spełnienie wymagań określonych przez Zamawiającego. 2. Zakres oraz sposób realizacji przedmiotu zamówienia dla Części 4 określa Załącznik nr 3c do SWZ – Projekt umowy. 3. Oferowane przedmioty zamówienia muszą być dopuszczone do obrotu i używania zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. 6. Oferowane przedmioty zamówienia muszą być kompletne, o wysokim standardzie zarówno pod względem jakości jak i funkcjonalności, a także wolne od wad materiałowych, konstrukcyjnych i prawnych. 7. Przedmiot zamówienia musi być zgodny z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz.U. 2022 poz. 974 z późn. zm.) – jeśli dotyczy. 8. We wszystkich zapisach SWZ oraz jej załącznikach, w których Zmawiający odwołuje się do norm, aprobat, specyfikacji technicznych lub systemów odniesienia bądź wskazane są znaki towarowe, parametry lub źródła pochodzenia (nazwy producentów lub urządzeń), zgodnie z art. 99 ust. 5 oraz art. 101 ust. 4 ustawy Pzp Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne. 9. Pod pojęciem „równoważności” rozwiązania, w szczególności rozumie się: wskazanie, że oferowane rozwiązanie posiada co najmniej takie same lub lepsze – opisane daną normą, typem lub znakiem – parametry techniczne i funkcjonalne cechy jakościowe, które dotyczą wartości użytkowych przedmiotu zamówienia, odpowiednich dla zastosowanego materiału, komponentu, produktu takie jak: funkcjonalność, wydajność, wytrzymałość, żywotność, odporność, łatwość obsługi, bezpieczeństwo, komfort użytkowania, standard wykończenia oraz cechy, które opisują fizyczne właściwości przedmiotu zamówienia, takie jak wielkość (długość, szerokość, wysokość), kubaturę, gęstość, kształt, kolorystykę, strukturę, rodzaj materiału i komponentu. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne, jest zobowiązany wykazać, że oferowane przez niego dostawy, usługi lub roboty budowlane spełniają wymagania określone przez Zamawiającego. 10. Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o zamówienie wyłącznie przez Wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy Pzp. 11. Zamawiający nie stawia wymagań, o których mowa w art. 96 ustawy Pzp. 12. W związku z realizacją zamówienia Zamawiający nie przewiduje obowiązku osobistego wykonania kluczowych zadań zamówienia.
Interní identifikátor: CZĘŚĆ 4
Část: LOT-0005
Popis: CZĘŚĆ 5: 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określający wymagania Zamawiającego i ilości, zawarty jest w zał. 1 do SWZ – Formularzu asortymentowo-cenowym. Wykonawca wypełniając wskazane pozycje w załączniku nr 1 do SWZ, potwierdza spełnienie wymagań określonych przez Zamawiającego. 2. Zakres oraz sposób realizacji przedmiotu zamówienia dla Części 5 określa Załącznik nr 3c do SWZ – Projekt umowy. 3. Oferowane przedmioty zamówienia muszą być dopuszczone do obrotu i używania zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. 6. Oferowane przedmioty zamówienia muszą być kompletne, o wysokim standardzie zarówno pod względem jakości jak i funkcjonalności, a także wolne od wad materiałowych, konstrukcyjnych i prawnych. 7. Przedmiot zamówienia musi być zgodny z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz.U. 2022 poz. 974 z późn. zm.) – jeśli dotyczy. 8. We wszystkich zapisach SWZ oraz jej załącznikach, w których Zmawiający odwołuje się do norm, aprobat, specyfikacji technicznych lub systemów odniesienia bądź wskazane są znaki towarowe, parametry lub źródła pochodzenia (nazwy producentów lub urządzeń), zgodnie z art. 99 ust. 5 oraz art. 101 ust. 4 ustawy Pzp Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne. 9. Pod pojęciem „równoważności” rozwiązania, w szczególności rozumie się: wskazanie, że oferowane rozwiązanie posiada co najmniej takie same lub lepsze – opisane daną normą, typem lub znakiem – parametry techniczne i funkcjonalne cechy jakościowe, które dotyczą wartości użytkowych przedmiotu zamówienia, odpowiednich dla zastosowanego materiału, komponentu, produktu takie jak: funkcjonalność, wydajność, wytrzymałość, żywotność, odporność, łatwość obsługi, bezpieczeństwo, komfort użytkowania, standard wykończenia oraz cechy, które opisują fizyczne właściwości przedmiotu zamówienia, takie jak wielkość (długość, szerokość, wysokość), kubaturę, gęstość, kształt, kolorystykę, strukturę, rodzaj materiału i komponentu. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne, jest zobowiązany wykazać, że oferowane przez niego dostawy, usługi lub roboty budowlane spełniają wymagania określone przez Zamawiającego. 10. Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o zamówienie wyłącznie przez Wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy Pzp. 11. Zamawiający nie stawia wymagań, o których mowa w art. 96 ustawy Pzp. 12. W związku z realizacją zamówienia Zamawiający nie przewiduje obowiązku osobistego wykonania kluczowych zadań zamówienia.
Interní identifikátor: CZĘŚĆ 5
Část: LOT-0006
Popis: CZĘŚĆ 6: 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określający wymagania Zamawiającego i ilości, zawarty jest w zał. 1 do SWZ – Formularzu asortymentowo-cenowym. Wykonawca wypełniając wskazane pozycje w załączniku nr 1 do SWZ, potwierdza spełnienie wymagań określonych przez Zamawiającego. 2. Zakres oraz sposób realizacji przedmiotu zamówienia dla Części 6 określa Załącznik nr 3a do SWZ – Projekt umowy. 3. Oferowane przedmioty zamówienia muszą być dopuszczone do obrotu i używania zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. 6. Oferowane przedmioty zamówienia muszą być kompletne, o wysokim standardzie zarówno pod względem jakości jak i funkcjonalności, a także wolne od wad materiałowych, konstrukcyjnych i prawnych. 7. Przedmiot zamówienia musi być zgodny z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz.U. 2022 poz. 974 z późn. zm.) – jeśli dotyczy. 8. We wszystkich zapisach SWZ oraz jej załącznikach, w których Zmawiający odwołuje się do norm, aprobat, specyfikacji technicznych lub systemów odniesienia bądź wskazane są znaki towarowe, parametry lub źródła pochodzenia (nazwy producentów lub urządzeń), zgodnie z art. 99 ust. 5 oraz art. 101 ust. 4 ustawy Pzp Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne. 9. Pod pojęciem „równoważności” rozwiązania, w szczególności rozumie się: wskazanie, że oferowane rozwiązanie posiada co najmniej takie same lub lepsze – opisane daną normą, typem lub znakiem – parametry techniczne i funkcjonalne cechy jakościowe, które dotyczą wartości użytkowych przedmiotu zamówienia, odpowiednich dla zastosowanego materiału, komponentu, produktu takie jak: funkcjonalność, wydajność, wytrzymałość, żywotność, odporność, łatwość obsługi, bezpieczeństwo, komfort użytkowania, standard wykończenia oraz cechy, które opisują fizyczne właściwości przedmiotu zamówienia, takie jak wielkość (długość, szerokość, wysokość), kubaturę, gęstość, kształt, kolorystykę, strukturę, rodzaj materiału i komponentu. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne, jest zobowiązany wykazać, że oferowane przez niego dostawy, usługi lub roboty budowlane spełniają wymagania określone przez Zamawiającego. 10. Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o zamówienie wyłącznie przez Wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy Pzp. 11. Zamawiający nie stawia wymagań, o których mowa w art. 96 ustawy Pzp. 12. W związku z realizacją zamówienia Zamawiający nie przewiduje obowiązku osobistego wykonania kluczowych zadań zamówienia.
Interní identifikátor: CZĘŚĆ 6
Část: LOT-0007
Popis: CZĘŚĆ 7: 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określający wymagania Zamawiającego i ilości, zawarty jest w zał. 1 do SWZ – Formularzu asortymentowo-cenowym. Wykonawca wypełniając wskazane pozycje w załączniku nr 1 do SWZ, potwierdza spełnienie wymagań określonych przez Zamawiającego. 2. Zakres oraz sposób realizacji przedmiotu zamówienia dla Części 7 określa Załącznik nr 3c do SWZ – Projekt umowy. 3. Oferowane przedmioty zamówienia muszą być dopuszczone do obrotu i używania zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. 6. Oferowane przedmioty zamówienia muszą być kompletne, o wysokim standardzie zarówno pod względem jakości jak i funkcjonalności, a także wolne od wad materiałowych, konstrukcyjnych i prawnych. 7. Przedmiot zamówienia musi być zgodny z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz.U. 2022 poz. 974 z późn. zm.) – jeśli dotyczy. 8. We wszystkich zapisach SWZ oraz jej załącznikach, w których Zmawiający odwołuje się do norm, aprobat, specyfikacji technicznych lub systemów odniesienia bądź wskazane są znaki towarowe, parametry lub źródła pochodzenia (nazwy producentów lub urządzeń), zgodnie z art. 99 ust. 5 oraz art. 101 ust. 4 ustawy Pzp Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne. 9. Pod pojęciem „równoważności” rozwiązania, w szczególności rozumie się: wskazanie, że oferowane rozwiązanie posiada co najmniej takie same lub lepsze – opisane daną normą, typem lub znakiem – parametry techniczne i funkcjonalne cechy jakościowe, które dotyczą wartości użytkowych przedmiotu zamówienia, odpowiednich dla zastosowanego materiału, komponentu, produktu takie jak: funkcjonalność, wydajność, wytrzymałość, żywotność, odporność, łatwość obsługi, bezpieczeństwo, komfort użytkowania, standard wykończenia oraz cechy, które opisują fizyczne właściwości przedmiotu zamówienia, takie jak wielkość (długość, szerokość, wysokość), kubaturę, gęstość, kształt, kolorystykę, strukturę, rodzaj materiału i komponentu. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne, jest zobowiązany wykazać, że oferowane przez niego dostawy, usługi lub roboty budowlane spełniają wymagania określone przez Zamawiającego. 10. Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o zamówienie wyłącznie przez Wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy Pzp. 11. Zamawiający nie stawia wymagań, o których mowa w art. 96 ustawy Pzp. 12. W związku z realizacją zamówienia Zamawiający nie przewiduje obowiązku osobistego wykonania kluczowych zadań zamówienia.
Interní identifikátor: CZĘŚĆ 7
Část: LOT-0008
Popis: CZĘŚĆ 8: 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określający wymagania Zamawiającego i ilości, zawarty jest w zał. 1 do SWZ – Formularzu asortymentowo-cenowym. Wykonawca wypełniając wskazane pozycje w załączniku nr 1 do SWZ, potwierdza spełnienie wymagań określonych przez Zamawiającego. 2. Zakres oraz sposób realizacji przedmiotu zamówienia dla Części 8 określa Załącznik nr 3a do SWZ – Projekt umowy. 3. Oferowane przedmioty zamówienia muszą być dopuszczone do obrotu i używania zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. 6. Oferowane przedmioty zamówienia muszą być kompletne, o wysokim standardzie zarówno pod względem jakości jak i funkcjonalności, a także wolne od wad materiałowych, konstrukcyjnych i prawnych. 7. Przedmiot zamówienia musi być zgodny z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz.U. 2022 poz. 974 z późn. zm.) – jeśli dotyczy. 8. We wszystkich zapisach SWZ oraz jej załącznikach, w których Zmawiający odwołuje się do norm, aprobat, specyfikacji technicznych lub systemów odniesienia bądź wskazane są znaki towarowe, parametry lub źródła pochodzenia (nazwy producentów lub urządzeń), zgodnie z art. 99 ust. 5 oraz art. 101 ust. 4 ustawy Pzp Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne. 9. Pod pojęciem „równoważności” rozwiązania, w szczególności rozumie się: wskazanie, że oferowane rozwiązanie posiada co najmniej takie same lub lepsze – opisane daną normą, typem lub znakiem – parametry techniczne i funkcjonalne cechy jakościowe, które dotyczą wartości użytkowych przedmiotu zamówienia, odpowiednich dla zastosowanego materiału, komponentu, produktu takie jak: funkcjonalność, wydajność, wytrzymałość, żywotność, odporność, łatwość obsługi, bezpieczeństwo, komfort użytkowania, standard wykończenia oraz cechy, które opisują fizyczne właściwości przedmiotu zamówienia, takie jak wielkość (długość, szerokość, wysokość), kubaturę, gęstość, kształt, kolorystykę, strukturę, rodzaj materiału i komponentu. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne, jest zobowiązany wykazać, że oferowane przez niego dostawy, usługi lub roboty budowlane spełniają wymagania określone przez Zamawiającego. 10. Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o zamówienie wyłącznie przez Wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy Pzp. 11. Zamawiający nie stawia wymagań, o których mowa w art. 96 ustawy Pzp. 12. W związku z realizacją zamówienia Zamawiający nie przewiduje obowiązku osobistego wykonania kluczowych zadań zamówienia.
Interní identifikátor: CZĘŚĆ 8
Část: LOT-0009
Popis: CZĘŚĆ 9: 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określający wymagania Zamawiającego i ilości, zawarty jest w zał. 1 do SWZ – Formularzu asortymentowo-cenowym. Wykonawca wypełniając wskazane pozycje w załączniku nr 1 do SWZ, potwierdza spełnienie wymagań określonych przez Zamawiającego. 2. Zakres oraz sposób realizacji przedmiotu zamówienia dla Części 9 określa Załącznik nr 3c do SWZ – Projekt umowy. 3. Oferowane przedmioty zamówienia muszą być dopuszczone do obrotu i używania zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. 6. Oferowane przedmioty zamówienia muszą być kompletne, o wysokim standardzie zarówno pod względem jakości jak i funkcjonalności, a także wolne od wad materiałowych, konstrukcyjnych i prawnych. 7. Przedmiot zamówienia musi być zgodny z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz.U. 2022 poz. 974 z późn. zm.) – jeśli dotyczy. 8. We wszystkich zapisach SWZ oraz jej załącznikach, w których Zmawiający odwołuje się do norm, aprobat, specyfikacji technicznych lub systemów odniesienia bądź wskazane są znaki towarowe, parametry lub źródła pochodzenia (nazwy producentów lub urządzeń), zgodnie z art. 99 ust. 5 oraz art. 101 ust. 4 ustawy Pzp Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne. 9. Pod pojęciem „równoważności” rozwiązania, w szczególności rozumie się: wskazanie, że oferowane rozwiązanie posiada co najmniej takie same lub lepsze – opisane daną normą, typem lub znakiem – parametry techniczne i funkcjonalne cechy jakościowe, które dotyczą wartości użytkowych przedmiotu zamówienia, odpowiednich dla zastosowanego materiału, komponentu, produktu takie jak: funkcjonalność, wydajność, wytrzymałość, żywotność, odporność, łatwość obsługi, bezpieczeństwo, komfort użytkowania, standard wykończenia oraz cechy, które opisują fizyczne właściwości przedmiotu zamówienia, takie jak wielkość (długość, szerokość, wysokość), kubaturę, gęstość, kształt, kolorystykę, strukturę, rodzaj materiału i komponentu. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne, jest zobowiązany wykazać, że oferowane przez niego dostawy, usługi lub roboty budowlane spełniają wymagania określone przez Zamawiającego. 10. Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o zamówienie wyłącznie przez Wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy Pzp. 11. Zamawiający nie stawia wymagań, o których mowa w art. 96 ustawy Pzp. 12. W związku z realizacją zamówienia Zamawiający nie przewiduje obowiązku osobistego wykonania kluczowych zadań zamówienia.
Interní identifikátor: CZĘŚĆ 9
Část: LOT-0010
Popis: CZĘŚĆ 10: 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określający wymagania Zamawiającego i ilości, zawarty jest w zał. 1 do SWZ – Formularzu asortymentowo-cenowym. Wykonawca wypełniając wskazane pozycje w załączniku nr 1 do SWZ, potwierdza spełnienie wymagań określonych przez Zamawiającego. 2. Zakres oraz sposób realizacji przedmiotu zamówienia dla Części 10 określa Załącznik nr 3c do SWZ – Projekt umowy. 3. Oferowane przedmioty zamówienia muszą być dopuszczone do obrotu i używania zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. 6. Oferowane przedmioty zamówienia muszą być kompletne, o wysokim standardzie zarówno pod względem jakości jak i funkcjonalności, a także wolne od wad materiałowych, konstrukcyjnych i prawnych. 7. Przedmiot zamówienia musi być zgodny z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz.U. 2022 poz. 974 z późn. zm.) – jeśli dotyczy. 8. We wszystkich zapisach SWZ oraz jej załącznikach, w których Zmawiający odwołuje się do norm, aprobat, specyfikacji technicznych lub systemów odniesienia bądź wskazane są znaki towarowe, parametry lub źródła pochodzenia (nazwy producentów lub urządzeń), zgodnie z art. 99 ust. 5 oraz art. 101 ust. 4 ustawy Pzp Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne. 9. Pod pojęciem „równoważności” rozwiązania, w szczególności rozumie się: wskazanie, że oferowane rozwiązanie posiada co najmniej takie same lub lepsze – opisane daną normą, typem lub znakiem – parametry techniczne i funkcjonalne cechy jakościowe, które dotyczą wartości użytkowych przedmiotu zamówienia, odpowiednich dla zastosowanego materiału, komponentu, produktu takie jak: funkcjonalność, wydajność, wytrzymałość, żywotność, odporność, łatwość obsługi, bezpieczeństwo, komfort użytkowania, standard wykończenia oraz cechy, które opisują fizyczne właściwości przedmiotu zamówienia, takie jak wielkość (długość, szerokość, wysokość), kubaturę, gęstość, kształt, kolorystykę, strukturę, rodzaj materiału i komponentu. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne, jest zobowiązany wykazać, że oferowane przez niego dostawy, usługi lub roboty budowlane spełniają wymagania określone przez Zamawiającego. 10. Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o zamówienie wyłącznie przez Wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy Pzp. 11. Zamawiający nie stawia wymagań, o których mowa w art. 96 ustawy Pzp. 12. W związku z realizacją zamówienia Zamawiający nie przewiduje obowiązku osobistego wykonania kluczowych zadań zamówienia.
Interní identifikátor: CZĘŚĆ 10
Část: LOT-0011
Popis: CZĘŚĆ 11: 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określający wymagania Zamawiającego i ilości, zawarty jest w zał. 1 do SWZ – Formularzu asortymentowo-cenowym. Wykonawca wypełniając wskazane pozycje w załączniku nr 1 do SWZ, potwierdza spełnienie wymagań określonych przez Zamawiającego. 2. Zakres oraz sposób realizacji przedmiotu zamówienia dla Części 11 określa Załącznik nr 3c do SWZ – Projekt umowy. 3. Oferowane przedmioty zamówienia muszą być dopuszczone do obrotu i używania zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. 6. Oferowane przedmioty zamówienia muszą być kompletne, o wysokim standardzie zarówno pod względem jakości jak i funkcjonalności, a także wolne od wad materiałowych, konstrukcyjnych i prawnych. 7. Przedmiot zamówienia musi być zgodny z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz.U. 2022 poz. 974 z późn. zm.) – jeśli dotyczy. 8. We wszystkich zapisach SWZ oraz jej załącznikach, w których Zmawiający odwołuje się do norm, aprobat, specyfikacji technicznych lub systemów odniesienia bądź wskazane są znaki towarowe, parametry lub źródła pochodzenia (nazwy producentów lub urządzeń), zgodnie z art. 99 ust. 5 oraz art. 101 ust. 4 ustawy Pzp Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne. 9. Pod pojęciem „równoważności” rozwiązania, w szczególności rozumie się: wskazanie, że oferowane rozwiązanie posiada co najmniej takie same lub lepsze – opisane daną normą, typem lub znakiem – parametry techniczne i funkcjonalne cechy jakościowe, które dotyczą wartości użytkowych przedmiotu zamówienia, odpowiednich dla zastosowanego materiału, komponentu, produktu takie jak: funkcjonalność, wydajność, wytrzymałość, żywotność, odporność, łatwość obsługi, bezpieczeństwo, komfort użytkowania, standard wykończenia oraz cechy, które opisują fizyczne właściwości przedmiotu zamówienia, takie jak wielkość (długość, szerokość, wysokość), kubaturę, gęstość, kształt, kolorystykę, strukturę, rodzaj materiału i komponentu. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne, jest zobowiązany wykazać, że oferowane przez niego dostawy, usługi lub roboty budowlane spełniają wymagania określone przez Zamawiającego. 10. Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o zamówienie wyłącznie przez Wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy Pzp. 11. Zamawiający nie stawia wymagań, o których mowa w art. 96 ustawy Pzp. 12. W związku z realizacją zamówienia Zamawiający nie przewiduje obowiązku osobistego wykonania kluczowych zadań zamówienia.
Interní identifikátor: CZĘŚĆ 11
Část: LOT-0012
Popis: CZĘŚĆ 12: 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określający wymagania Zamawiającego i ilości, zawarty jest w zał. 1 do SWZ – Formularzu asortymentowo-cenowym. Wykonawca wypełniając wskazane pozycje w załączniku nr 1 do SWZ, potwierdza spełnienie wymagań określonych przez Zamawiającego. 2. Zakres oraz sposób realizacji przedmiotu zamówienia dla Części 12 określa Załącznik nr 3c do SWZ – Projekt umowy. 3. Oferowane przedmioty zamówienia muszą być dopuszczone do obrotu i używania zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. 6. Oferowane przedmioty zamówienia muszą być kompletne, o wysokim standardzie zarówno pod względem jakości jak i funkcjonalności, a także wolne od wad materiałowych, konstrukcyjnych i prawnych. 7. Przedmiot zamówienia musi być zgodny z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz.U. 2022 poz. 974 z późn. zm.) – jeśli dotyczy. 8. We wszystkich zapisach SWZ oraz jej załącznikach, w których Zmawiający odwołuje się do norm, aprobat, specyfikacji technicznych lub systemów odniesienia bądź wskazane są znaki towarowe, parametry lub źródła pochodzenia (nazwy producentów lub urządzeń), zgodnie z art. 99 ust. 5 oraz art. 101 ust. 4 ustawy Pzp Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne. 9. Pod pojęciem „równoważności” rozwiązania, w szczególności rozumie się: wskazanie, że oferowane rozwiązanie posiada co najmniej takie same lub lepsze – opisane daną normą, typem lub znakiem – parametry techniczne i funkcjonalne cechy jakościowe, które dotyczą wartości użytkowych przedmiotu zamówienia, odpowiednich dla zastosowanego materiału, komponentu, produktu takie jak: funkcjonalność, wydajność, wytrzymałość, żywotność, odporność, łatwość obsługi, bezpieczeństwo, komfort użytkowania, standard wykończenia oraz cechy, które opisują fizyczne właściwości przedmiotu zamówienia, takie jak wielkość (długość, szerokość, wysokość), kubaturę, gęstość, kształt, kolorystykę, strukturę, rodzaj materiału i komponentu. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne, jest zobowiązany wykazać, że oferowane przez niego dostawy, usługi lub roboty budowlane spełniają wymagania określone przez Zamawiającego. 10. Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o zamówienie wyłącznie przez Wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy Pzp. 11. Zamawiający nie stawia wymagań, o których mowa w art. 96 ustawy Pzp. 12. W związku z realizacją zamówienia Zamawiający nie przewiduje obowiązku osobistego wykonania kluczowych zadań zamówienia.
Interní identifikátor: CZĘŚĆ 12
Část: LOT-0013
Popis: CZĘŚĆ 13: 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określający wymagania Zamawiającego i ilości, zawarty jest w zał. 1 do SWZ – Formularzu asortymentowo-cenowym. Wykonawca wypełniając wskazane pozycje w załączniku nr 1 do SWZ, potwierdza spełnienie wymagań określonych przez Zamawiającego. 2. Zakres oraz sposób realizacji przedmiotu zamówienia dla Części 13 określa Załącznik nr 3c do SWZ – Projekt umowy. 3. Oferowane przedmioty zamówienia muszą być dopuszczone do obrotu i używania zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. 6. Oferowane przedmioty zamówienia muszą być kompletne, o wysokim standardzie zarówno pod względem jakości jak i funkcjonalności, a także wolne od wad materiałowych, konstrukcyjnych i prawnych. 7. Przedmiot zamówienia musi być zgodny z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz.U. 2022 poz. 974 z późn. zm.) – jeśli dotyczy. 8. We wszystkich zapisach SWZ oraz jej załącznikach, w których Zmawiający odwołuje się do norm, aprobat, specyfikacji technicznych lub systemów odniesienia bądź wskazane są znaki towarowe, parametry lub źródła pochodzenia (nazwy producentów lub urządzeń), zgodnie z art. 99 ust. 5 oraz art. 101 ust. 4 ustawy Pzp Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne. 9. Pod pojęciem „równoważności” rozwiązania, w szczególności rozumie się: wskazanie, że oferowane rozwiązanie posiada co najmniej takie same lub lepsze – opisane daną normą, typem lub znakiem – parametry techniczne i funkcjonalne cechy jakościowe, które dotyczą wartości użytkowych przedmiotu zamówienia, odpowiednich dla zastosowanego materiału, komponentu, produktu takie jak: funkcjonalność, wydajność, wytrzymałość, żywotność, odporność, łatwość obsługi, bezpieczeństwo, komfort użytkowania, standard wykończenia oraz cechy, które opisują fizyczne właściwości przedmiotu zamówienia, takie jak wielkość (długość, szerokość, wysokość), kubaturę, gęstość, kształt, kolorystykę, strukturę, rodzaj materiału i komponentu. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne, jest zobowiązany wykazać, że oferowane przez niego dostawy, usługi lub roboty budowlane spełniają wymagania określone przez Zamawiającego. 10. Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o zamówienie wyłącznie przez Wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy Pzp. 11. Zamawiający nie stawia wymagań, o których mowa w art. 96 ustawy Pzp. 12. W związku z realizacją zamówienia Zamawiający nie przewiduje obowiązku osobistego wykonania kluczowych zadań zamówienia.
Interní identifikátor: CZĘŚĆ 13
Část: LOT-0014
Popis: CZĘŚĆ 14: 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określający wymagania Zamawiającego i ilości, zawarty jest w zał. 1 do SWZ – Formularzu asortymentowo-cenowym. Wykonawca wypełniając wskazane pozycje w załączniku nr 1 do SWZ, potwierdza spełnienie wymagań określonych przez Zamawiającego. 2. Zakres oraz sposób realizacji przedmiotu zamówienia dla Części 14 określa Załącznik nr 3c do SWZ – Projekt umowy. 3. Oferowane przedmioty zamówienia muszą być dopuszczone do obrotu i używania zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. 6. Oferowane przedmioty zamówienia muszą być kompletne, o wysokim standardzie zarówno pod względem jakości jak i funkcjonalności, a także wolne od wad materiałowych, konstrukcyjnych i prawnych. 7. Przedmiot zamówienia musi być zgodny z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz.U. 2022 poz. 974 z późn. zm.) – jeśli dotyczy. 8. We wszystkich zapisach SWZ oraz jej załącznikach, w których Zmawiający odwołuje się do norm, aprobat, specyfikacji technicznych lub systemów odniesienia bądź wskazane są znaki towarowe, parametry lub źródła pochodzenia (nazwy producentów lub urządzeń), zgodnie z art. 99 ust. 5 oraz art. 101 ust. 4 ustawy Pzp Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne. 9. Pod pojęciem „równoważności” rozwiązania, w szczególności rozumie się: wskazanie, że oferowane rozwiązanie posiada co najmniej takie same lub lepsze – opisane daną normą, typem lub znakiem – parametry techniczne i funkcjonalne cechy jakościowe, które dotyczą wartości użytkowych przedmiotu zamówienia, odpowiednich dla zastosowanego materiału, komponentu, produktu takie jak: funkcjonalność, wydajność, wytrzymałość, żywotność, odporność, łatwość obsługi, bezpieczeństwo, komfort użytkowania, standard wykończenia oraz cechy, które opisują fizyczne właściwości przedmiotu zamówienia, takie jak wielkość (długość, szerokość, wysokość), kubaturę, gęstość, kształt, kolorystykę, strukturę, rodzaj materiału i komponentu. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne, jest zobowiązany wykazać, że oferowane przez niego dostawy, usługi lub roboty budowlane spełniają wymagania określone przez Zamawiającego. 10. Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o zamówienie wyłącznie przez Wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy Pzp. 11. Zamawiający nie stawia wymagań, o których mowa w art. 96 ustawy Pzp. 12. W związku z realizacją zamówienia Zamawiający nie przewiduje obowiązku osobistego wykonania kluczowych zadań zamówienia.
Interní identifikátor: CZĘŚĆ 14
Část: LOT-0015
Popis: CZĘŚĆ 15: 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określający wymagania Zamawiającego i ilości, zawarty jest w zał. 1 do SWZ – Formularzu asortymentowo-cenowym. Wykonawca wypełniając wskazane pozycje w załączniku nr 1 do SWZ, potwierdza spełnienie wymagań określonych przez Zamawiającego. 2. Zakres oraz sposób realizacji przedmiotu zamówienia dla Części 15 określa Załącznik nr 3c do SWZ – Projekt umowy. 3. Oferowane przedmioty zamówienia muszą być dopuszczone do obrotu i używania zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. 6. Oferowane przedmioty zamówienia muszą być kompletne, o wysokim standardzie zarówno pod względem jakości jak i funkcjonalności, a także wolne od wad materiałowych, konstrukcyjnych i prawnych. 7. Przedmiot zamówienia musi być zgodny z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz.U. 2022 poz. 974 z późn. zm.) – jeśli dotyczy. 8. We wszystkich zapisach SWZ oraz jej załącznikach, w których Zmawiający odwołuje się do norm, aprobat, specyfikacji technicznych lub systemów odniesienia bądź wskazane są znaki towarowe, parametry lub źródła pochodzenia (nazwy producentów lub urządzeń), zgodnie z art. 99 ust. 5 oraz art. 101 ust. 4 ustawy Pzp Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne. 9. Pod pojęciem „równoważności” rozwiązania, w szczególności rozumie się: wskazanie, że oferowane rozwiązanie posiada co najmniej takie same lub lepsze – opisane daną normą, typem lub znakiem – parametry techniczne i funkcjonalne cechy jakościowe, które dotyczą wartości użytkowych przedmiotu zamówienia, odpowiednich dla zastosowanego materiału, komponentu, produktu takie jak: funkcjonalność, wydajność, wytrzymałość, żywotność, odporność, łatwość obsługi, bezpieczeństwo, komfort użytkowania, standard wykończenia oraz cechy, które opisują fizyczne właściwości przedmiotu zamówienia, takie jak wielkość (długość, szerokość, wysokość), kubaturę, gęstość, kształt, kolorystykę, strukturę, rodzaj materiału i komponentu. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne, jest zobowiązany wykazać, że oferowane przez niego dostawy, usługi lub roboty budowlane spełniają wymagania określone przez Zamawiającego. 10. Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o zamówienie wyłącznie przez Wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy Pzp. 11. Zamawiający nie stawia wymagań, o których mowa w art. 96 ustawy Pzp. 12. W związku z realizacją zamówienia Zamawiający nie przewiduje obowiązku osobistego wykonania kluczowych zadań zamówienia.
Interní identifikátor: CZĘŚĆ 15
Část: LOT-0016
Popis: CZĘŚĆ 16: 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określający wymagania Zamawiającego i ilości, zawarty jest w zał. 1 do SWZ – Formularzu asortymentowo-cenowym. Wykonawca wypełniając wskazane pozycje w załączniku nr 1 do SWZ, potwierdza spełnienie wymagań określonych przez Zamawiającego. 2. Zakres oraz sposób realizacji przedmiotu zamówienia dla Części 16 określa Załącznik nr 3c do SWZ – Projekt umowy. 3. Oferowane przedmioty zamówienia muszą być dopuszczone do obrotu i używania zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. 6. Oferowane przedmioty zamówienia muszą być kompletne, o wysokim standardzie zarówno pod względem jakości jak i funkcjonalności, a także wolne od wad materiałowych, konstrukcyjnych i prawnych. 7. Przedmiot zamówienia musi być zgodny z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz.U. 2022 poz. 974 z późn. zm.) – jeśli dotyczy. 8. We wszystkich zapisach SWZ oraz jej załącznikach, w których Zmawiający odwołuje się do norm, aprobat, specyfikacji technicznych lub systemów odniesienia bądź wskazane są znaki towarowe, parametry lub źródła pochodzenia (nazwy producentów lub urządzeń), zgodnie z art. 99 ust. 5 oraz art. 101 ust. 4 ustawy Pzp Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne. 9. Pod pojęciem „równoważności” rozwiązania, w szczególności rozumie się: wskazanie, że oferowane rozwiązanie posiada co najmniej takie same lub lepsze – opisane daną normą, typem lub znakiem – parametry techniczne i funkcjonalne cechy jakościowe, które dotyczą wartości użytkowych przedmiotu zamówienia, odpowiednich dla zastosowanego materiału, komponentu, produktu takie jak: funkcjonalność, wydajność, wytrzymałość, żywotność, odporność, łatwość obsługi, bezpieczeństwo, komfort użytkowania, standard wykończenia oraz cechy, które opisują fizyczne właściwości przedmiotu zamówienia, takie jak wielkość (długość, szerokość, wysokość), kubaturę, gęstość, kształt, kolorystykę, strukturę, rodzaj materiału i komponentu. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne, jest zobowiązany wykazać, że oferowane przez niego dostawy, usługi lub roboty budowlane spełniają wymagania określone przez Zamawiającego. 10. Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o zamówienie wyłącznie przez Wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy Pzp. 11. Zamawiający nie stawia wymagań, o których mowa w art. 96 ustawy Pzp. 12. W związku z realizacją zamówienia Zamawiający nie przewiduje obowiązku osobistego wykonania kluczowych zadań zamówienia.
Interní identifikátor: CZĘŚĆ 16
Část: LOT-0017
Popis: CZĘŚĆ 17: 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określający wymagania Zamawiającego i ilości, zawarty jest w zał. 1 do SWZ – Formularzu asortymentowo-cenowym. Wykonawca wypełniając wskazane pozycje w załączniku nr 1 do SWZ, potwierdza spełnienie wymagań określonych przez Zamawiającego. 2. Zakres oraz sposób realizacji przedmiotu zamówienia dla Części 17 określa Załącznik nr 3b do SWZ – Projekt umowy. 3. Oferowane przedmioty zamówienia muszą być dopuszczone do obrotu i używania zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. 6. Oferowane przedmioty zamówienia muszą być kompletne, o wysokim standardzie zarówno pod względem jakości jak i funkcjonalności, a także wolne od wad materiałowych, konstrukcyjnych i prawnych. 7. Przedmiot zamówienia musi być zgodny z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz.U. 2022 poz. 974 z późn. zm.) – jeśli dotyczy. 8. We wszystkich zapisach SWZ oraz jej załącznikach, w których Zmawiający odwołuje się do norm, aprobat, specyfikacji technicznych lub systemów odniesienia bądź wskazane są znaki towarowe, parametry lub źródła pochodzenia (nazwy producentów lub urządzeń), zgodnie z art. 99 ust. 5 oraz art. 101 ust. 4 ustawy Pzp Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne. 9. Pod pojęciem „równoważności” rozwiązania, w szczególności rozumie się: wskazanie, że oferowane rozwiązanie posiada co najmniej takie same lub lepsze – opisane daną normą, typem lub znakiem – parametry techniczne i funkcjonalne cechy jakościowe, które dotyczą wartości użytkowych przedmiotu zamówienia, odpowiednich dla zastosowanego materiału, komponentu, produktu takie jak: funkcjonalność, wydajność, wytrzymałość, żywotność, odporność, łatwość obsługi, bezpieczeństwo, komfort użytkowania, standard wykończenia oraz cechy, które opisują fizyczne właściwości przedmiotu zamówienia, takie jak wielkość (długość, szerokość, wysokość), kubaturę, gęstość, kształt, kolorystykę, strukturę, rodzaj materiału i komponentu. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne, jest zobowiązany wykazać, że oferowane przez niego dostawy, usługi lub roboty budowlane spełniają wymagania określone przez Zamawiającego. 10. Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o zamówienie wyłącznie przez Wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy Pzp. 11. Zamawiający nie stawia wymagań, o których mowa w art. 96 ustawy Pzp. 12. W związku z realizacją zamówienia Zamawiający nie przewiduje obowiązku osobistego wykonania kluczowych zadań zamówienia.
Interní identifikátor: CZĘŚĆ 17
Část: LOT-0018
Popis: CZĘŚĆ 18: 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określający wymagania Zamawiającego i ilości, zawarty jest w zał. 1 do SWZ – Formularzu asortymentowo-cenowym. Wykonawca wypełniając wskazane pozycje w załączniku nr 1 do SWZ, potwierdza spełnienie wymagań określonych przez Zamawiającego. 2. Zakres oraz sposób realizacji przedmiotu zamówienia dla Części 18 określa Załącznik nr 3b do SWZ – Projekt umowy. 3. Oferowane przedmioty zamówienia muszą być dopuszczone do obrotu i używania zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. 6. Oferowane przedmioty zamówienia muszą być kompletne, o wysokim standardzie zarówno pod względem jakości jak i funkcjonalności, a także wolne od wad materiałowych, konstrukcyjnych i prawnych. 7. Przedmiot zamówienia musi być zgodny z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz.U. 2022 poz. 974 z późn. zm.) – jeśli dotyczy. 8. We wszystkich zapisach SWZ oraz jej załącznikach, w których Zmawiający odwołuje się do norm, aprobat, specyfikacji technicznych lub systemów odniesienia bądź wskazane są znaki towarowe, parametry lub źródła pochodzenia (nazwy producentów lub urządzeń), zgodnie z art. 99 ust. 5 oraz art. 101 ust. 4 ustawy Pzp Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne. 9. Pod pojęciem „równoważności” rozwiązania, w szczególności rozumie się: wskazanie, że oferowane rozwiązanie posiada co najmniej takie same lub lepsze – opisane daną normą, typem lub znakiem – parametry techniczne i funkcjonalne cechy jakościowe, które dotyczą wartości użytkowych przedmiotu zamówienia, odpowiednich dla zastosowanego materiału, komponentu, produktu takie jak: funkcjonalność, wydajność, wytrzymałość, żywotność, odporność, łatwość obsługi, bezpieczeństwo, komfort użytkowania, standard wykończenia oraz cechy, które opisują fizyczne właściwości przedmiotu zamówienia, takie jak wielkość (długość, szerokość, wysokość), kubaturę, gęstość, kształt, kolorystykę, strukturę, rodzaj materiału i komponentu. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne, jest zobowiązany wykazać, że oferowane przez niego dostawy, usługi lub roboty budowlane spełniają wymagania określone przez Zamawiającego. 10. Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o zamówienie wyłącznie przez Wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy Pzp. 11. Zamawiający nie stawia wymagań, o których mowa w art. 96 ustawy Pzp. 12. W związku z realizacją zamówienia Zamawiający nie przewiduje obowiązku osobistego wykonania kluczowych zadań zamówienia. 13. Zamawiający dla tej części zamówienia wymaga złożenia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych: kart technicznych lub katalogowych producenta zaoferowanego asortymentu. Każdą ze stron kart należy opisać, której pozycji dotyczy. Zamawiający wymaga również próbek zaoferowanego asortymentu (opisane w sposób umożliwiający identyfikację): - Pozycja nr 2 - 1 szt. - Pozycja nr 6 - 1 szt. - Pozycja nr 9 - dla rozm. 28mm – 1 szt. do tkanki extra grubej - Pozycja nr 10 - 1 szt. - Pozycja nr 11 - 1 szt. - Pozycja nr 15 - 1 szt. - Pozycja nr 16 - 1 szt. - Pozycja nr 20 - po 1 szt. z każdego rodzaju wysokości zszywek - Pozycja nr 22 - po 1 szt. z każdego rodzaju wysokości zszywek
Interní identifikátor: CZĘŚĆ 18
Část: LOT-0019
Popis: CZĘŚĆ 19: 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określający wymagania Zamawiającego i ilości, zawarty jest w zał. 1 do SWZ – Formularzu asortymentowo-cenowym. Wykonawca wypełniając wskazane pozycje w załączniku nr 1 do SWZ, potwierdza spełnienie wymagań określonych przez Zamawiającego. 2. Zakres oraz sposób realizacji przedmiotu zamówienia dla Części 19 określa Załącznik nr 3c do SWZ – Projekt umowy. 3. Oferowane przedmioty zamówienia muszą być dopuszczone do obrotu i używania zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. 6. Oferowane przedmioty zamówienia muszą być kompletne, o wysokim standardzie zarówno pod względem jakości jak i funkcjonalności, a także wolne od wad materiałowych, konstrukcyjnych i prawnych. 7. Przedmiot zamówienia musi być zgodny z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz.U. 2022 poz. 974 z późn. zm.) – jeśli dotyczy. 8. We wszystkich zapisach SWZ oraz jej załącznikach, w których Zmawiający odwołuje się do norm, aprobat, specyfikacji technicznych lub systemów odniesienia bądź wskazane są znaki towarowe, parametry lub źródła pochodzenia (nazwy producentów lub urządzeń), zgodnie z art. 99 ust. 5 oraz art. 101 ust. 4 ustawy Pzp Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne. 9. Pod pojęciem „równoważności” rozwiązania, w szczególności rozumie się: wskazanie, że oferowane rozwiązanie posiada co najmniej takie same lub lepsze – opisane daną normą, typem lub znakiem – parametry techniczne i funkcjonalne cechy jakościowe, które dotyczą wartości użytkowych przedmiotu zamówienia, odpowiednich dla zastosowanego materiału, komponentu, produktu takie jak: funkcjonalność, wydajność, wytrzymałość, żywotność, odporność, łatwość obsługi, bezpieczeństwo, komfort użytkowania, standard wykończenia oraz cechy, które opisują fizyczne właściwości przedmiotu zamówienia, takie jak wielkość (długość, szerokość, wysokość), kubaturę, gęstość, kształt, kolorystykę, strukturę, rodzaj materiału i komponentu. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne, jest zobowiązany wykazać, że oferowane przez niego dostawy, usługi lub roboty budowlane spełniają wymagania określone przez Zamawiającego. 10. Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o zamówienie wyłącznie przez Wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy Pzp. 11. Zamawiający nie stawia wymagań, o których mowa w art. 96 ustawy Pzp. 12. W związku z realizacją zamówienia Zamawiający nie przewiduje obowiązku osobistego wykonania kluczowych zadań zamówienia.
Interní identifikátor: CZĘŚĆ 19
Část: LOT-0020
Popis: CZĘŚĆ 20: 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określający wymagania Zamawiającego i ilości, zawarty jest w zał. 1 do SWZ – Formularzu asortymentowo-cenowym. Wykonawca wypełniając wskazane pozycje w załączniku nr 1 do SWZ, potwierdza spełnienie wymagań określonych przez Zamawiającego. 2. Zakres oraz sposób realizacji przedmiotu zamówienia dla Części 20 określa Załącznik nr 3c do SWZ – Projekt umowy. 3. Oferowane przedmioty zamówienia muszą być dopuszczone do obrotu i używania zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. 6. Oferowane przedmioty zamówienia muszą być kompletne, o wysokim standardzie zarówno pod względem jakości jak i funkcjonalności, a także wolne od wad materiałowych, konstrukcyjnych i prawnych. 7. Przedmiot zamówienia musi być zgodny z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz.U. 2022 poz. 974 z późn. zm.) – jeśli dotyczy. 8. We wszystkich zapisach SWZ oraz jej załącznikach, w których Zmawiający odwołuje się do norm, aprobat, specyfikacji technicznych lub systemów odniesienia bądź wskazane są znaki towarowe, parametry lub źródła pochodzenia (nazwy producentów lub urządzeń), zgodnie z art. 99 ust. 5 oraz art. 101 ust. 4 ustawy Pzp Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne. 9. Pod pojęciem „równoważności” rozwiązania, w szczególności rozumie się: wskazanie, że oferowane rozwiązanie posiada co najmniej takie same lub lepsze – opisane daną normą, typem lub znakiem – parametry techniczne i funkcjonalne cechy jakościowe, które dotyczą wartości użytkowych przedmiotu zamówienia, odpowiednich dla zastosowanego materiału, komponentu, produktu takie jak: funkcjonalność, wydajność, wytrzymałość, żywotność, odporność, łatwość obsługi, bezpieczeństwo, komfort użytkowania, standard wykończenia oraz cechy, które opisują fizyczne właściwości przedmiotu zamówienia, takie jak wielkość (długość, szerokość, wysokość), kubaturę, gęstość, kształt, kolorystykę, strukturę, rodzaj materiału i komponentu. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne, jest zobowiązany wykazać, że oferowane przez niego dostawy, usługi lub roboty budowlane spełniają wymagania określone przez Zamawiającego. 10. Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o zamówienie wyłącznie przez Wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy Pzp. 11. Zamawiający nie stawia wymagań, o których mowa w art. 96 ustawy Pzp. 12. W związku z realizacją zamówienia Zamawiający nie przewiduje obowiązku osobistego wykonania kluczowych zadań zamówienia.
Interní identifikátor: CZĘŚĆ 20
Část: LOT-0021
Popis: CZĘŚĆ 21: 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określający wymagania Zamawiającego i ilości, zawarty jest w zał. 1 do SWZ – Formularzu asortymentowo-cenowym. Wykonawca wypełniając wskazane pozycje w załączniku nr 1 do SWZ, potwierdza spełnienie wymagań określonych przez Zamawiającego. 2. Zakres oraz sposób realizacji przedmiotu zamówienia dla Części 21 określa Załącznik nr 3c do SWZ – Projekt umowy. 3. Oferowane przedmioty zamówienia muszą być dopuszczone do obrotu i używania zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. 6. Oferowane przedmioty zamówienia muszą być kompletne, o wysokim standardzie zarówno pod względem jakości jak i funkcjonalności, a także wolne od wad materiałowych, konstrukcyjnych i prawnych. 7. Przedmiot zamówienia musi być zgodny z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz.U. 2022 poz. 974 z późn. zm.) – jeśli dotyczy. 8. We wszystkich zapisach SWZ oraz jej załącznikach, w których Zmawiający odwołuje się do norm, aprobat, specyfikacji technicznych lub systemów odniesienia bądź wskazane są znaki towarowe, parametry lub źródła pochodzenia (nazwy producentów lub urządzeń), zgodnie z art. 99 ust. 5 oraz art. 101 ust. 4 ustawy Pzp Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne. 9. Pod pojęciem „równoważności” rozwiązania, w szczególności rozumie się: wskazanie, że oferowane rozwiązanie posiada co najmniej takie same lub lepsze – opisane daną normą, typem lub znakiem – parametry techniczne i funkcjonalne cechy jakościowe, które dotyczą wartości użytkowych przedmiotu zamówienia, odpowiednich dla zastosowanego materiału, komponentu, produktu takie jak: funkcjonalność, wydajność, wytrzymałość, żywotność, odporność, łatwość obsługi, bezpieczeństwo, komfort użytkowania, standard wykończenia oraz cechy, które opisują fizyczne właściwości przedmiotu zamówienia, takie jak wielkość (długość, szerokość, wysokość), kubaturę, gęstość, kształt, kolorystykę, strukturę, rodzaj materiału i komponentu. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne, jest zobowiązany wykazać, że oferowane przez niego dostawy, usługi lub roboty budowlane spełniają wymagania określone przez Zamawiającego. 10. Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o zamówienie wyłącznie przez Wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy Pzp. 11. Zamawiający nie stawia wymagań, o których mowa w art. 96 ustawy Pzp. 12. W związku z realizacją zamówienia Zamawiający nie przewiduje obowiązku osobistego wykonania kluczowych zadań zamówienia. 13. Zamawiający dla tej części zamówienia wymaga złożenia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych: kart technicznych lub katalogowych producenta zaoferowanego asortymentu. Każdą ze stron kart należy opisać której pozycji dotyczy.
Interní identifikátor: CZĘŚĆ 21
Část: LOT-0022
Popis: CZĘŚĆ 22: 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określający wymagania Zamawiającego i ilości, zawarty jest w zał. 1 do SWZ – Formularzu asortymentowo-cenowym. Wykonawca wypełniając wskazane pozycje w załączniku nr 1 do SWZ, potwierdza spełnienie wymagań określonych przez Zamawiającego. 2. Zakres oraz sposób realizacji przedmiotu zamówienia dla Części 22 określa Załącznik nr 3c do SWZ – Projekt umowy. 3. Oferowane przedmioty zamówienia muszą być dopuszczone do obrotu i używania zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. 6. Oferowane przedmioty zamówienia muszą być kompletne, o wysokim standardzie zarówno pod względem jakości jak i funkcjonalności, a także wolne od wad materiałowych, konstrukcyjnych i prawnych. 7. Przedmiot zamówienia musi być zgodny z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz.U. 2022 poz. 974 z późn. zm.) – jeśli dotyczy. 8. We wszystkich zapisach SWZ oraz jej załącznikach, w których Zmawiający odwołuje się do norm, aprobat, specyfikacji technicznych lub systemów odniesienia bądź wskazane są znaki towarowe, parametry lub źródła pochodzenia (nazwy producentów lub urządzeń), zgodnie z art. 99 ust. 5 oraz art. 101 ust. 4 ustawy Pzp Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne. 9. Pod pojęciem „równoważności” rozwiązania, w szczególności rozumie się: wskazanie, że oferowane rozwiązanie posiada co najmniej takie same lub lepsze – opisane daną normą, typem lub znakiem – parametry techniczne i funkcjonalne cechy jakościowe, które dotyczą wartości użytkowych przedmiotu zamówienia, odpowiednich dla zastosowanego materiału, komponentu, produktu takie jak: funkcjonalność, wydajność, wytrzymałość, żywotność, odporność, łatwość obsługi, bezpieczeństwo, komfort użytkowania, standard wykończenia oraz cechy, które opisują fizyczne właściwości przedmiotu zamówienia, takie jak wielkość (długość, szerokość, wysokość), kubaturę, gęstość, kształt, kolorystykę, strukturę, rodzaj materiału i komponentu. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne, jest zobowiązany wykazać, że oferowane przez niego dostawy, usługi lub roboty budowlane spełniają wymagania określone przez Zamawiającego. 10. Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o zamówienie wyłącznie przez Wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy Pzp. 11. Zamawiający nie stawia wymagań, o których mowa w art. 96 ustawy Pzp. 12. W związku z realizacją zamówienia Zamawiający nie przewiduje obowiązku osobistego wykonania kluczowych zadań zamówienia. 13. Zamawiający dla tej części zamówienia wymaga złożenia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych: kart technicznych lub katalogowych producenta zaoferowanego asortymentu. Każdą ze stron kart należy opisać której pozycji dotyczy.
Interní identifikátor: CZĘŚĆ 22
Část: LOT-0023
Popis: CZĘŚĆ 23: 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określający wymagania Zamawiającego i ilości, zawarty jest w zał. 1 do SWZ – Formularzu asortymentowo-cenowym. Wykonawca wypełniając wskazane pozycje w załączniku nr 1 do SWZ, potwierdza spełnienie wymagań określonych przez Zamawiającego. 2. Zakres oraz sposób realizacji przedmiotu zamówienia dla Części 23 określa Załącznik nr 3c do SWZ – Projekt umowy. 3. Oferowane przedmioty zamówienia muszą być dopuszczone do obrotu i używania zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. 6. Oferowane przedmioty zamówienia muszą być kompletne, o wysokim standardzie zarówno pod względem jakości jak i funkcjonalności, a także wolne od wad materiałowych, konstrukcyjnych i prawnych. 7. Przedmiot zamówienia musi być zgodny z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz.U. 2022 poz. 974 z późn. zm.) – jeśli dotyczy. 8. We wszystkich zapisach SWZ oraz jej załącznikach, w których Zmawiający odwołuje się do norm, aprobat, specyfikacji technicznych lub systemów odniesienia bądź wskazane są znaki towarowe, parametry lub źródła pochodzenia (nazwy producentów lub urządzeń), zgodnie z art. 99 ust. 5 oraz art. 101 ust. 4 ustawy Pzp Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne. 9. Pod pojęciem „równoważności” rozwiązania, w szczególności rozumie się: wskazanie, że oferowane rozwiązanie posiada co najmniej takie same lub lepsze – opisane daną normą, typem lub znakiem – parametry techniczne i funkcjonalne cechy jakościowe, które dotyczą wartości użytkowych przedmiotu zamówienia, odpowiednich dla zastosowanego materiału, komponentu, produktu takie jak: funkcjonalność, wydajność, wytrzymałość, żywotność, odporność, łatwość obsługi, bezpieczeństwo, komfort użytkowania, standard wykończenia oraz cechy, które opisują fizyczne właściwości przedmiotu zamówienia, takie jak wielkość (długość, szerokość, wysokość), kubaturę, gęstość, kształt, kolorystykę, strukturę, rodzaj materiału i komponentu. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne, jest zobowiązany wykazać, że oferowane przez niego dostawy, usługi lub roboty budowlane spełniają wymagania określone przez Zamawiającego. 10. Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o zamówienie wyłącznie przez Wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy Pzp. 11. Zamawiający nie stawia wymagań, o których mowa w art. 96 ustawy Pzp. 12. W związku z realizacją zamówienia Zamawiający nie przewiduje obowiązku osobistego wykonania kluczowych zadań zamówienia. 13. Zamawiający dla tej części zamówienia wymaga złożenia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych: kart technicznych lub katalogowych producenta zaoferowanego asortymentu. Każdą ze stron kart należy opisać której pozycji dotyczy.
Interní identifikátor: CZĘŚĆ 23
Část: LOT-0024
Popis: CZĘŚĆ 24: 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określający wymagania Zamawiającego i ilości, zawarty jest w zał. 1 do SWZ – Formularzu asortymentowo-cenowym. Wykonawca wypełniając wskazane pozycje w załączniku nr 1 do SWZ, potwierdza spełnienie wymagań określonych przez Zamawiającego. 2. Zakres oraz sposób realizacji przedmiotu zamówienia dla Części 24 określa Załącznik nr 3c do SWZ – Projekt umowy. 3. Oferowane przedmioty zamówienia muszą być dopuszczone do obrotu i używania zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. 6. Oferowane przedmioty zamówienia muszą być kompletne, o wysokim standardzie zarówno pod względem jakości jak i funkcjonalności, a także wolne od wad materiałowych, konstrukcyjnych i prawnych. 7. Przedmiot zamówienia musi być zgodny z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz.U. 2022 poz. 974 z późn. zm.) – jeśli dotyczy. 8. We wszystkich zapisach SWZ oraz jej załącznikach, w których Zmawiający odwołuje się do norm, aprobat, specyfikacji technicznych lub systemów odniesienia bądź wskazane są znaki towarowe, parametry lub źródła pochodzenia (nazwy producentów lub urządzeń), zgodnie z art. 99 ust. 5 oraz art. 101 ust. 4 ustawy Pzp Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne. 9. Pod pojęciem „równoważności” rozwiązania, w szczególności rozumie się: wskazanie, że oferowane rozwiązanie posiada co najmniej takie same lub lepsze – opisane daną normą, typem lub znakiem – parametry techniczne i funkcjonalne cechy jakościowe, które dotyczą wartości użytkowych przedmiotu zamówienia, odpowiednich dla zastosowanego materiału, komponentu, produktu takie jak: funkcjonalność, wydajność, wytrzymałość, żywotność, odporność, łatwość obsługi, bezpieczeństwo, komfort użytkowania, standard wykończenia oraz cechy, które opisują fizyczne właściwości przedmiotu zamówienia, takie jak wielkość (długość, szerokość, wysokość), kubaturę, gęstość, kształt, kolorystykę, strukturę, rodzaj materiału i komponentu. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne, jest zobowiązany wykazać, że oferowane przez niego dostawy, usługi lub roboty budowlane spełniają wymagania określone przez Zamawiającego. 10. Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o zamówienie wyłącznie przez Wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy Pzp. 11. Zamawiający nie stawia wymagań, o których mowa w art. 96 ustawy Pzp. 12. W związku z realizacją zamówienia Zamawiający nie przewiduje obowiązku osobistego wykonania kluczowych zadań zamówienia. 13. Zamawiający dla tej części zamówienia wymaga złożenia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych: kart technicznych lub katalogowych producenta zaoferowanego asortymentu. Każdą ze stron kart należy opisać której pozycji dotyczy.
Interní identifikátor: CZĘŚĆ 24
Část: LOT-0025
Popis: CZĘŚĆ 25: 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określający wymagania Zamawiającego i ilości, zawarty jest w zał. 1 do SWZ – Formularzu asortymentowo-cenowym. Wykonawca wypełniając wskazane pozycje w załączniku nr 1 do SWZ, potwierdza spełnienie wymagań określonych przez Zamawiającego. 2. Zakres oraz sposób realizacji przedmiotu zamówienia dla Części 25 określa Załącznik nr 3c do SWZ – Projekt umowy. 3. Oferowane przedmioty zamówienia muszą być dopuszczone do obrotu i używania zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. 6. Oferowane przedmioty zamówienia muszą być kompletne, o wysokim standardzie zarówno pod względem jakości jak i funkcjonalności, a także wolne od wad materiałowych, konstrukcyjnych i prawnych. 7. Przedmiot zamówienia musi być zgodny z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz.U. 2022 poz. 974 z późn. zm.) – jeśli dotyczy. 8. We wszystkich zapisach SWZ oraz jej załącznikach, w których Zmawiający odwołuje się do norm, aprobat, specyfikacji technicznych lub systemów odniesienia bądź wskazane są znaki towarowe, parametry lub źródła pochodzenia (nazwy producentów lub urządzeń), zgodnie z art. 99 ust. 5 oraz art. 101 ust. 4 ustawy Pzp Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne. 9. Pod pojęciem „równoważności” rozwiązania, w szczególności rozumie się: wskazanie, że oferowane rozwiązanie posiada co najmniej takie same lub lepsze – opisane daną normą, typem lub znakiem – parametry techniczne i funkcjonalne cechy jakościowe, które dotyczą wartości użytkowych przedmiotu zamówienia, odpowiednich dla zastosowanego materiału, komponentu, produktu takie jak: funkcjonalność, wydajność, wytrzymałość, żywotność, odporność, łatwość obsługi, bezpieczeństwo, komfort użytkowania, standard wykończenia oraz cechy, które opisują fizyczne właściwości przedmiotu zamówienia, takie jak wielkość (długość, szerokość, wysokość), kubaturę, gęstość, kształt, kolorystykę, strukturę, rodzaj materiału i komponentu. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne, jest zobowiązany wykazać, że oferowane przez niego dostawy, usługi lub roboty budowlane spełniają wymagania określone przez Zamawiającego. 10. Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o zamówienie wyłącznie przez Wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy Pzp. 11. Zamawiający nie stawia wymagań, o których mowa w art. 96 ustawy Pzp. 12. W związku z realizacją zamówienia Zamawiający nie przewiduje obowiązku osobistego wykonania kluczowych zadań zamówienia. 13. Zamawiający dla tej części zamówienia wymaga złożenia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych: kart technicznych lub katalogowych producenta zaoferowanego asortymentu. Każdą ze stron kart należy opisać której pozycji dotyczy.
Interní identifikátor: CZĘŚĆ 25
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: D10.251.36.S.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141121 Chirurgische Suturen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141127 Resorbierbare blutstillende Einlagen, 33100000 Medizinische Geräte, 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: CZĘŚĆ 1
Haupteinstufung (cpv): 33141127 Resorbierbare blutstillende Einlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte, 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 33141121 Chirurgische Suturen
Los: LOT-0002
Interne Kennung: CZĘŚĆ 2
Los: LOT-0003
Interne Kennung: CZĘŚĆ 3
Los: LOT-0004
Interne Kennung: CZĘŚĆ 4
Los: LOT-0005
Interne Kennung: CZĘŚĆ 5
Los: LOT-0006
Interne Kennung: CZĘŚĆ 6
Los: LOT-0007
Interne Kennung: CZĘŚĆ 7
Los: LOT-0008
Interne Kennung: CZĘŚĆ 8
Los: LOT-0009
Interne Kennung: CZĘŚĆ 9
Los: LOT-0010
Interne Kennung: CZĘŚĆ 10
Los: LOT-0011
Interne Kennung: CZĘŚĆ 11
Los: LOT-0012
Interne Kennung: CZĘŚĆ 12
Los: LOT-0013
Interne Kennung: CZĘŚĆ 13
Los: LOT-0014
Interne Kennung: CZĘŚĆ 14
Los: LOT-0015
Interne Kennung: CZĘŚĆ 15
Los: LOT-0016
Interne Kennung: CZĘŚĆ 16
Los: LOT-0017
Interne Kennung: CZĘŚĆ 17
Los: LOT-0018
Interne Kennung: CZĘŚĆ 18
Los: LOT-0019
Interne Kennung: CZĘŚĆ 19
Los: LOT-0020
Interne Kennung: CZĘŚĆ 20
Los: LOT-0021
Interne Kennung: CZĘŚĆ 21
Los: LOT-0022
Interne Kennung: CZĘŚĆ 22
Los: LOT-0023
Interne Kennung: CZĘŚĆ 23
Los: LOT-0024
Interne Kennung: CZĘŚĆ 24
Los: LOT-0025
Interne Kennung: CZĘŚĆ 25
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: D10.251.36.S.2026
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33141121 Χειρουργικά ράμματα τραύματος
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 33141127 Απορροφούμενα αιμοστατικά, 33100000 Ιατρικές συσκευές, 33190000 Διάφορες ιατρικές συσκευές και προϊόντα
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό: CZĘŚĆ 1
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33141127 Απορροφούμενα αιμοστατικά
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 33100000 Ιατρικές συσκευές, 33190000 Διάφορες ιατρικές συσκευές και προϊόντα, 33141121 Χειρουργικά ράμματα τραύματος
Παρτίδα: LOT-0002
Εσωτερικό αναγνωριστικό: CZĘŚĆ 2
Παρτίδα: LOT-0003
Εσωτερικό αναγνωριστικό: CZĘŚĆ 3
Παρτίδα: LOT-0004
Εσωτερικό αναγνωριστικό: CZĘŚĆ 4
Παρτίδα: LOT-0005
Εσωτερικό αναγνωριστικό: CZĘŚĆ 5
Παρτίδα: LOT-0006
Εσωτερικό αναγνωριστικό: CZĘŚĆ 6
Παρτίδα: LOT-0007
Εσωτερικό αναγνωριστικό: CZĘŚĆ 7
Παρτίδα: LOT-0008
Εσωτερικό αναγνωριστικό: CZĘŚĆ 8
Παρτίδα: LOT-0009
Εσωτερικό αναγνωριστικό: CZĘŚĆ 9
Παρτίδα: LOT-0010
Εσωτερικό αναγνωριστικό: CZĘŚĆ 10
Παρτίδα: LOT-0011
Εσωτερικό αναγνωριστικό: CZĘŚĆ 11
Παρτίδα: LOT-0012
Εσωτερικό αναγνωριστικό: CZĘŚĆ 12
Παρτίδα: LOT-0013
Εσωτερικό αναγνωριστικό: CZĘŚĆ 13
Παρτίδα: LOT-0014
Εσωτερικό αναγνωριστικό: CZĘŚĆ 14
Παρτίδα: LOT-0015
Εσωτερικό αναγνωριστικό: CZĘŚĆ 15
Παρτίδα: LOT-0016
Εσωτερικό αναγνωριστικό: CZĘŚĆ 16
Παρτίδα: LOT-0017
Εσωτερικό αναγνωριστικό: CZĘŚĆ 17
Παρτίδα: LOT-0018
Εσωτερικό αναγνωριστικό: CZĘŚĆ 18
Παρτίδα: LOT-0019
Εσωτερικό αναγνωριστικό: CZĘŚĆ 19
Παρτίδα: LOT-0020
Εσωτερικό αναγνωριστικό: CZĘŚĆ 20
Παρτίδα: LOT-0021
Εσωτερικό αναγνωριστικό: CZĘŚĆ 21
Παρτίδα: LOT-0022
Εσωτερικό αναγνωριστικό: CZĘŚĆ 22
Παρτίδα: LOT-0023
Εσωτερικό αναγνωριστικό: CZĘŚĆ 23
Παρτίδα: LOT-0024
Εσωτερικό αναγνωριστικό: CZĘŚĆ 24
Παρτίδα: LOT-0025
Εσωτερικό αναγνωριστικό: CZĘŚĆ 25
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: D10.251.36.S.2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33141121 Suturas quirúrgicas
Clasificación adicional (cpv): 33141127 Hemostáticos absorbibles, 33100000 Equipamiento médico, 33190000 Instrumentos y aparatos médicos diversos
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: CZĘŚĆ 1
Clasificación principal (cpv): 33141127 Hemostáticos absorbibles
Clasificación adicional (cpv): 33100000 Equipamiento médico, 33190000 Instrumentos y aparatos médicos diversos, 33141121 Suturas quirúrgicas
Lote: LOT-0002
Identificador interno: CZĘŚĆ 2
Lote: LOT-0003
Identificador interno: CZĘŚĆ 3
Lote: LOT-0004
Identificador interno: CZĘŚĆ 4
Lote: LOT-0005
Identificador interno: CZĘŚĆ 5
Lote: LOT-0006
Identificador interno: CZĘŚĆ 6
Lote: LOT-0007
Identificador interno: CZĘŚĆ 7
Lote: LOT-0008
Identificador interno: CZĘŚĆ 8
Lote: LOT-0009
Identificador interno: CZĘŚĆ 9
Lote: LOT-0010
Identificador interno: CZĘŚĆ 10
Lote: LOT-0011
Identificador interno: CZĘŚĆ 11
Lote: LOT-0012
Identificador interno: CZĘŚĆ 12
Lote: LOT-0013
Identificador interno: CZĘŚĆ 13
Lote: LOT-0014
Identificador interno: CZĘŚĆ 14
Lote: LOT-0015
Identificador interno: CZĘŚĆ 15
Lote: LOT-0016
Identificador interno: CZĘŚĆ 16
Lote: LOT-0017
Identificador interno: CZĘŚĆ 17
Lote: LOT-0018
Identificador interno: CZĘŚĆ 18
Lote: LOT-0019
Identificador interno: CZĘŚĆ 19
Lote: LOT-0020
Identificador interno: CZĘŚĆ 20
Lote: LOT-0021
Identificador interno: CZĘŚĆ 21
Lote: LOT-0022
Identificador interno: CZĘŚĆ 22
Lote: LOT-0023
Identificador interno: CZĘŚĆ 23
Lote: LOT-0024
Identificador interno: CZĘŚĆ 24
Lote: LOT-0025
Identificador interno: CZĘŚĆ 25
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: D10.251.36.S.2026
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 33141121 Kirurgilised õmblusvahendid
Täiendav liigitus (cpv): 33141127 Absorbeeruvad hemostaatikud, 33100000 Meditsiiniseadmed, 33190000 Mitmesugused meditsiiniseadmed ja tooted
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisemine tunnus: CZĘŚĆ 1
Peamine liigitus (cpv): 33141127 Absorbeeruvad hemostaatikud
Täiendav liigitus (cpv): 33100000 Meditsiiniseadmed, 33190000 Mitmesugused meditsiiniseadmed ja tooted, 33141121 Kirurgilised õmblusvahendid
Osa: LOT-0002
Sisemine tunnus: CZĘŚĆ 2
Osa: LOT-0003
Sisemine tunnus: CZĘŚĆ 3
Osa: LOT-0004
Sisemine tunnus: CZĘŚĆ 4
Osa: LOT-0005
Sisemine tunnus: CZĘŚĆ 5
Osa: LOT-0006
Sisemine tunnus: CZĘŚĆ 6
Osa: LOT-0007
Sisemine tunnus: CZĘŚĆ 7
Osa: LOT-0008
Sisemine tunnus: CZĘŚĆ 8
Osa: LOT-0009
Sisemine tunnus: CZĘŚĆ 9
Osa: LOT-0010
Sisemine tunnus: CZĘŚĆ 10
Osa: LOT-0011
Sisemine tunnus: CZĘŚĆ 11
Osa: LOT-0012
Sisemine tunnus: CZĘŚĆ 12
Osa: LOT-0013
Sisemine tunnus: CZĘŚĆ 13
Osa: LOT-0014
Sisemine tunnus: CZĘŚĆ 14
Osa: LOT-0015
Sisemine tunnus: CZĘŚĆ 15
Osa: LOT-0016
Sisemine tunnus: CZĘŚĆ 16
Osa: LOT-0017
Sisemine tunnus: CZĘŚĆ 17
Osa: LOT-0018
Sisemine tunnus: CZĘŚĆ 18
Osa: LOT-0019
Sisemine tunnus: CZĘŚĆ 19
Osa: LOT-0020
Sisemine tunnus: CZĘŚĆ 20
Osa: LOT-0021
Sisemine tunnus: CZĘŚĆ 21
Osa: LOT-0022
Sisemine tunnus: CZĘŚĆ 22
Osa: LOT-0023
Sisemine tunnus: CZĘŚĆ 23
Osa: LOT-0024
Sisemine tunnus: CZĘŚĆ 24
Osa: LOT-0025
Sisemine tunnus: CZĘŚĆ 25
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: D10.251.36.S.2026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 33141121 Sutures chirurgicales
Nomenclature complémentaire (cpv): 33141127 Hémostatiques résorbables, 33100000 Équipements médicaux, 33190000 Appareils et instruments médicaux divers
5. Lot
Lot: LOT-0001
Identifiant interne: CZĘŚĆ 1
Nomenclature principale (cpv): 33141127 Hémostatiques résorbables
Nomenclature complémentaire (cpv): 33100000 Équipements médicaux, 33190000 Appareils et instruments médicaux divers, 33141121 Sutures chirurgicales
Lot: LOT-0002
Identifiant interne: CZĘŚĆ 2
Lot: LOT-0003
Identifiant interne: CZĘŚĆ 3
Lot: LOT-0004
Identifiant interne: CZĘŚĆ 4
Lot: LOT-0005
Identifiant interne: CZĘŚĆ 5
Lot: LOT-0006
Identifiant interne: CZĘŚĆ 6
Lot: LOT-0007
Identifiant interne: CZĘŚĆ 7
Lot: LOT-0008
Identifiant interne: CZĘŚĆ 8
Lot: LOT-0009
Identifiant interne: CZĘŚĆ 9
Lot: LOT-0010
Identifiant interne: CZĘŚĆ 10
Lot: LOT-0011
Identifiant interne: CZĘŚĆ 11
Lot: LOT-0012
Identifiant interne: CZĘŚĆ 12
Lot: LOT-0013
Identifiant interne: CZĘŚĆ 13
Lot: LOT-0014
Identifiant interne: CZĘŚĆ 14
Lot: LOT-0015
Identifiant interne: CZĘŚĆ 15
Lot: LOT-0016
Identifiant interne: CZĘŚĆ 16
Lot: LOT-0017
Identifiant interne: CZĘŚĆ 17
Lot: LOT-0018
Identifiant interne: CZĘŚĆ 18
Lot: LOT-0019
Identifiant interne: CZĘŚĆ 19
Lot: LOT-0020
Identifiant interne: CZĘŚĆ 20
Lot: LOT-0021
Identifiant interne: CZĘŚĆ 21
Lot: LOT-0022
Identifiant interne: CZĘŚĆ 22
Lot: LOT-0023
Identifiant interne: CZĘŚĆ 23
Lot: LOT-0024
Identifiant interne: CZĘŚĆ 24
Lot: LOT-0025
Identifiant interne: CZĘŚĆ 25
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: D10.251.36.S.2026
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33141121 Sebészi varratok
További osztályozás (cpv): 33141127 Felszívódó vérzéscsillapítók, 33100000 Orvosi felszerelések, 33190000 Különféle orvosi eszközök és készítmények
5. Rész
Rész: LOT-0001
Belső azonosító: CZĘŚĆ 1
Fő osztályozás (cpv): 33141127 Felszívódó vérzéscsillapítók
További osztályozás (cpv): 33100000 Orvosi felszerelések, 33190000 Különféle orvosi eszközök és készítmények, 33141121 Sebészi varratok
Rész: LOT-0002
Belső azonosító: CZĘŚĆ 2
Rész: LOT-0003
Belső azonosító: CZĘŚĆ 3
Rész: LOT-0004
Belső azonosító: CZĘŚĆ 4
Rész: LOT-0005
Belső azonosító: CZĘŚĆ 5
Rész: LOT-0006
Belső azonosító: CZĘŚĆ 6
Rész: LOT-0007
Belső azonosító: CZĘŚĆ 7
Rész: LOT-0008
Belső azonosító: CZĘŚĆ 8
Rész: LOT-0009
Belső azonosító: CZĘŚĆ 9
Rész: LOT-0010
Belső azonosító: CZĘŚĆ 10
Rész: LOT-0011
Belső azonosító: CZĘŚĆ 11
Rész: LOT-0012
Belső azonosító: CZĘŚĆ 12
Rész: LOT-0013
Belső azonosító: CZĘŚĆ 13
Rész: LOT-0014
Belső azonosító: CZĘŚĆ 14
Rész: LOT-0015
Belső azonosító: CZĘŚĆ 15
Rész: LOT-0016
Belső azonosító: CZĘŚĆ 16
Rész: LOT-0017
Belső azonosító: CZĘŚĆ 17
Rész: LOT-0018
Belső azonosító: CZĘŚĆ 18
Rész: LOT-0019
Belső azonosító: CZĘŚĆ 19
Rész: LOT-0020
Belső azonosító: CZĘŚĆ 20
Rész: LOT-0021
Belső azonosító: CZĘŚĆ 21
Rész: LOT-0022
Belső azonosító: CZĘŚĆ 22
Rész: LOT-0023
Belső azonosító: CZĘŚĆ 23
Rész: LOT-0024
Belső azonosító: CZĘŚĆ 24
Rész: LOT-0025
Belső azonosító: CZĘŚĆ 25
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikators: D10.251.36.S.2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33141121 Ķirurģiskās šūšanas materiāli
Papildu klasifikācija (cpv): 33141127 Absorbējošie hemostatiskie līdzekļi, 33100000 Medicīniskās ierīces, 33190000 Dažādas medicīniskās ierīces
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: CZĘŚĆ 1
Galvenā klasifikācija (cpv): 33141127 Absorbējošie hemostatiskie līdzekļi
Papildu klasifikācija (cpv): 33100000 Medicīniskās ierīces, 33190000 Dažādas medicīniskās ierīces, 33141121 Ķirurģiskās šūšanas materiāli
Daļa: LOT-0002
Iekšējais identifikators: CZĘŚĆ 2
Daļa: LOT-0003
Iekšējais identifikators: CZĘŚĆ 3
Daļa: LOT-0004
Iekšējais identifikators: CZĘŚĆ 4
Daļa: LOT-0005
Iekšējais identifikators: CZĘŚĆ 5
Daļa: LOT-0006
Iekšējais identifikators: CZĘŚĆ 6
Daļa: LOT-0007
Iekšējais identifikators: CZĘŚĆ 7
Daļa: LOT-0008
Iekšējais identifikators: CZĘŚĆ 8
Daļa: LOT-0009
Iekšējais identifikators: CZĘŚĆ 9
Daļa: LOT-0010
Iekšējais identifikators: CZĘŚĆ 10
Daļa: LOT-0011
Iekšējais identifikators: CZĘŚĆ 11
Daļa: LOT-0012
Iekšējais identifikators: CZĘŚĆ 12
Daļa: LOT-0013
Iekšējais identifikators: CZĘŚĆ 13
Daļa: LOT-0014
Iekšējais identifikators: CZĘŚĆ 14
Daļa: LOT-0015
Iekšējais identifikators: CZĘŚĆ 15
Daļa: LOT-0016
Iekšējais identifikators: CZĘŚĆ 16
Daļa: LOT-0017
Iekšējais identifikators: CZĘŚĆ 17
Daļa: LOT-0018
Iekšējais identifikators: CZĘŚĆ 18
Daļa: LOT-0019
Iekšējais identifikators: CZĘŚĆ 19
Daļa: LOT-0020
Iekšējais identifikators: CZĘŚĆ 20
Daļa: LOT-0021
Iekšējais identifikators: CZĘŚĆ 21
Daļa: LOT-0022
Iekšējais identifikators: CZĘŚĆ 22
Daļa: LOT-0023
Iekšējais identifikators: CZĘŚĆ 23
Daļa: LOT-0024
Iekšējais identifikators: CZĘŚĆ 24
Daļa: LOT-0025
Iekšējais identifikators: CZĘŚĆ 25
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: D10.251.36.S.2026
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33141121 Suturi kirurġiċi
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 33141127 Ħemostatiċi assorbibbli, 33100000 Tagħmir mediku, 33190000 Apparat u prodotti mediċi varji
5. Lott
Lott: LOT-0001
Identifikatur intern: CZĘŚĆ 1
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33141127 Ħemostatiċi assorbibbli
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 33100000 Tagħmir mediku, 33190000 Apparat u prodotti mediċi varji, 33141121 Suturi kirurġiċi
Lott: LOT-0002
Identifikatur intern: CZĘŚĆ 2
Lott: LOT-0003
Identifikatur intern: CZĘŚĆ 3
Lott: LOT-0004
Identifikatur intern: CZĘŚĆ 4
Lott: LOT-0005
Identifikatur intern: CZĘŚĆ 5
Lott: LOT-0006
Identifikatur intern: CZĘŚĆ 6
Lott: LOT-0007
Identifikatur intern: CZĘŚĆ 7
Lott: LOT-0008
Identifikatur intern: CZĘŚĆ 8
Lott: LOT-0009
Identifikatur intern: CZĘŚĆ 9
Lott: LOT-0010
Identifikatur intern: CZĘŚĆ 10
Lott: LOT-0011
Identifikatur intern: CZĘŚĆ 11
Lott: LOT-0012
Identifikatur intern: CZĘŚĆ 12
Lott: LOT-0013
Identifikatur intern: CZĘŚĆ 13
Lott: LOT-0014
Identifikatur intern: CZĘŚĆ 14
Lott: LOT-0015
Identifikatur intern: CZĘŚĆ 15
Lott: LOT-0016
Identifikatur intern: CZĘŚĆ 16
Lott: LOT-0017
Identifikatur intern: CZĘŚĆ 17
Lott: LOT-0018
Identifikatur intern: CZĘŚĆ 18
Lott: LOT-0019
Identifikatur intern: CZĘŚĆ 19
Lott: LOT-0020
Identifikatur intern: CZĘŚĆ 20
Lott: LOT-0021
Identifikatur intern: CZĘŚĆ 21
Lott: LOT-0022
Identifikatur intern: CZĘŚĆ 22
Lott: LOT-0023
Identifikatur intern: CZĘŚĆ 23
Lott: LOT-0024
Identifikatur intern: CZĘŚĆ 24
Lott: LOT-0025
Identifikatur intern: CZĘŚĆ 25
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: D10.251.36.S.2026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33141121 Hechtdraad
Aanvullende classificatie (cpv): 33141127 Resorbeerbare hemostatica, 33100000 Medische apparatuur, 33190000 Diverse medische instrumenten en producten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: CZĘŚĆ 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 33141127 Resorbeerbare hemostatica
Aanvullende classificatie (cpv): 33100000 Medische apparatuur, 33190000 Diverse medische instrumenten en producten, 33141121 Hechtdraad
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: CZĘŚĆ 2
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: CZĘŚĆ 3
Perceel: LOT-0004
Interne identificatiecode: CZĘŚĆ 4
Perceel: LOT-0005
Interne identificatiecode: CZĘŚĆ 5
Perceel: LOT-0006
Interne identificatiecode: CZĘŚĆ 6
Perceel: LOT-0007
Interne identificatiecode: CZĘŚĆ 7
Perceel: LOT-0008
Interne identificatiecode: CZĘŚĆ 8
Perceel: LOT-0009
Interne identificatiecode: CZĘŚĆ 9
Perceel: LOT-0010
Interne identificatiecode: CZĘŚĆ 10
Perceel: LOT-0011
Interne identificatiecode: CZĘŚĆ 11
Perceel: LOT-0012
Interne identificatiecode: CZĘŚĆ 12
Perceel: LOT-0013
Interne identificatiecode: CZĘŚĆ 13
Perceel: LOT-0014
Interne identificatiecode: CZĘŚĆ 14
Perceel: LOT-0015
Interne identificatiecode: CZĘŚĆ 15
Perceel: LOT-0016
Interne identificatiecode: CZĘŚĆ 16
Perceel: LOT-0017
Interne identificatiecode: CZĘŚĆ 17
Perceel: LOT-0018
Interne identificatiecode: CZĘŚĆ 18
Perceel: LOT-0019
Interne identificatiecode: CZĘŚĆ 19
Perceel: LOT-0020
Interne identificatiecode: CZĘŚĆ 20
Perceel: LOT-0021
Interne identificatiecode: CZĘŚĆ 21
Perceel: LOT-0022
Interne identificatiecode: CZĘŚĆ 22
Perceel: LOT-0023
Interne identificatiecode: CZĘŚĆ 23
Perceel: LOT-0024
Interne identificatiecode: CZĘŚĆ 24
Perceel: LOT-0025
Interne identificatiecode: CZĘŚĆ 25
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: D10.251.36.S.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33141121 Szwy chirurgiczne
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33141127 Hemostatyki wchłanialne, 33100000 Urządzenia medyczne, 33190000 Różne urządzenia i produkty medyczne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: CZĘŚĆ 1
Główna klasyfikacja (cpv): 33141127 Hemostatyki wchłanialne
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33100000 Urządzenia medyczne, 33190000 Różne urządzenia i produkty medyczne, 33141121 Szwy chirurgiczne
Część zamówienia: LOT-0002
Wewnętrzny identyfikator: CZĘŚĆ 2
Część zamówienia: LOT-0003
Wewnętrzny identyfikator: CZĘŚĆ 3
Część zamówienia: LOT-0004
Wewnętrzny identyfikator: CZĘŚĆ 4
Część zamówienia: LOT-0005
Wewnętrzny identyfikator: CZĘŚĆ 5
Część zamówienia: LOT-0006
Wewnętrzny identyfikator: CZĘŚĆ 6
Część zamówienia: LOT-0007
Wewnętrzny identyfikator: CZĘŚĆ 7
Część zamówienia: LOT-0008
Wewnętrzny identyfikator: CZĘŚĆ 8
Część zamówienia: LOT-0009
Wewnętrzny identyfikator: CZĘŚĆ 9
Część zamówienia: LOT-0010
Wewnętrzny identyfikator: CZĘŚĆ 10
Część zamówienia: LOT-0011
Wewnętrzny identyfikator: CZĘŚĆ 11
Część zamówienia: LOT-0012
Wewnętrzny identyfikator: CZĘŚĆ 12
Część zamówienia: LOT-0013
Wewnętrzny identyfikator: CZĘŚĆ 13
Część zamówienia: LOT-0014
Wewnętrzny identyfikator: CZĘŚĆ 14
Część zamówienia: LOT-0015
Wewnętrzny identyfikator: CZĘŚĆ 15
Część zamówienia: LOT-0016
Wewnętrzny identyfikator: CZĘŚĆ 16
Część zamówienia: LOT-0017
Wewnętrzny identyfikator: CZĘŚĆ 17
Część zamówienia: LOT-0018
Wewnętrzny identyfikator: CZĘŚĆ 18
Część zamówienia: LOT-0019
Wewnętrzny identyfikator: CZĘŚĆ 19
Część zamówienia: LOT-0020
Wewnętrzny identyfikator: CZĘŚĆ 20
Część zamówienia: LOT-0021
Wewnętrzny identyfikator: CZĘŚĆ 21
Część zamówienia: LOT-0022
Wewnętrzny identyfikator: CZĘŚĆ 22
Część zamówienia: LOT-0023
Wewnętrzny identyfikator: CZĘŚĆ 23
Część zamówienia: LOT-0024
Wewnętrzny identyfikator: CZĘŚĆ 24
Część zamówienia: LOT-0025
Wewnętrzny identyfikator: CZĘŚĆ 25
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 33141121 Suturas cirúrgicas
Classificação adicional (cpv): 33141127 Hemostáticos reabsorvíveis, 33100000 Equipamento médico, 33190000 Dispositivos e produtos médicos variados
Classificação principal (cpv): 33141127 Hemostáticos reabsorvíveis
Classificação adicional (cpv): 33100000 Equipamento médico, 33190000 Dispositivos e produtos médicos variados, 33141121 Suturas cirúrgicas
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: D10.251.36.S.2026
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 33141121 Suturi chirurgicale
Clasificare suplimentară (cpv): 33141127 Hemostatice absorbabile, 33100000 Echipamente medicale, 33190000 Diverse aparate şi produse medicale
Identificator intern: CZĘŚĆ 1
Clasificarea principală (cpv): 33141127 Hemostatice absorbabile
Clasificare suplimentară (cpv): 33100000 Echipamente medicale, 33190000 Diverse aparate şi produse medicale, 33141121 Suturi chirurgicale
Identificator intern: CZĘŚĆ 2
Identificator intern: CZĘŚĆ 3
Identificator intern: CZĘŚĆ 4
Identificator intern: CZĘŚĆ 5
Identificator intern: CZĘŚĆ 6
Identificator intern: CZĘŚĆ 7
Identificator intern: CZĘŚĆ 8
Identificator intern: CZĘŚĆ 9
Identificator intern: CZĘŚĆ 10
Identificator intern: CZĘŚĆ 11
Identificator intern: CZĘŚĆ 12
Identificator intern: CZĘŚĆ 13
Identificator intern: CZĘŚĆ 14
Identificator intern: CZĘŚĆ 15
Identificator intern: CZĘŚĆ 16
Identificator intern: CZĘŚĆ 17
Identificator intern: CZĘŚĆ 18
Identificator intern: CZĘŚĆ 19
Identificator intern: CZĘŚĆ 20
Identificator intern: CZĘŚĆ 21
Identificator intern: CZĘŚĆ 22
Identificator intern: CZĘŚĆ 23
Identificator intern: CZĘŚĆ 24
Identificator intern: CZĘŚĆ 25
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: D10.251.36.S.2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33141121 Kirurgiska suturer
Ytterligare klassificering (cpv): 33141127 Resorberbara hemostatika, 33100000 Medicinsk utrustning, 33190000 Diverse medicinktekniska produkter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: CZĘŚĆ 1
Huvudklassificering (cpv): 33141127 Resorberbara hemostatika
Ytterligare klassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning, 33190000 Diverse medicinktekniska produkter, 33141121 Kirurgiska suturer
Del (anbudsområde): LOT-0002
Intern identifierare: CZĘŚĆ 2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Intern identifierare: CZĘŚĆ 3
Del (anbudsområde): LOT-0004
Intern identifierare: CZĘŚĆ 4
Del (anbudsområde): LOT-0005
Intern identifierare: CZĘŚĆ 5
Del (anbudsområde): LOT-0006
Intern identifierare: CZĘŚĆ 6
Del (anbudsområde): LOT-0007
Intern identifierare: CZĘŚĆ 7
Del (anbudsområde): LOT-0008
Intern identifierare: CZĘŚĆ 8
Del (anbudsområde): LOT-0009
Intern identifierare: CZĘŚĆ 9
Del (anbudsområde): LOT-0010
Intern identifierare: CZĘŚĆ 10
Del (anbudsområde): LOT-0011
Intern identifierare: CZĘŚĆ 11
Del (anbudsområde): LOT-0012
Intern identifierare: CZĘŚĆ 12
Del (anbudsområde): LOT-0013
Intern identifierare: CZĘŚĆ 13
Del (anbudsområde): LOT-0014
Intern identifierare: CZĘŚĆ 14
Del (anbudsområde): LOT-0015
Intern identifierare: CZĘŚĆ 15
Del (anbudsområde): LOT-0016
Intern identifierare: CZĘŚĆ 16
Del (anbudsområde): LOT-0017
Intern identifierare: CZĘŚĆ 17
Del (anbudsområde): LOT-0018
Intern identifierare: CZĘŚĆ 18
Del (anbudsområde): LOT-0019
Intern identifierare: CZĘŚĆ 19
Del (anbudsområde): LOT-0020
Intern identifierare: CZĘŚĆ 20
Del (anbudsområde): LOT-0021
Intern identifierare: CZĘŚĆ 21
Del (anbudsområde): LOT-0022
Intern identifierare: CZĘŚĆ 22
Del (anbudsområde): LOT-0023
Intern identifierare: CZĘŚĆ 23
Del (anbudsområde): LOT-0024
Intern identifierare: CZĘŚĆ 24
Del (anbudsområde): LOT-0025
Intern identifierare: CZĘŚĆ 25