405873-2026 - Zadávání
Chorvatsko – Opravy a údržba kolejových vozidel – INVESTICIJSKO ODRŽAVANJE TRAMVAJA TMK 2200
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Služby
2. Řízení
Řízení
NázevINVESTICIJSKO ODRŽAVANJE TRAMVAJA TMK 2200
PopisINVESTICIJSKO ODRŽAVANJE TRAMVAJA TMK 2200 CPV oznaka i naziv: 50222000-7 Detalji u dokumentu Opći podaci o predmetu nabave i upute za ponuditelje-dodatno
Interní identifikátor026-28-2026-EVV
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Hlavní prvky řízeníOtvoreni postupak
Účel
Charakter smlouvySlužby
Hlavní klasifikace (cpv): 50222000 Opravy a údržba kolejových vozidel
5. Část
ČástLOT-0000
2. Procedure
Procedure
Intern ID: 026-28-2026-EVV
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Hovedpunkterne i proceduren: Otvoreni postupak
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 50222000 Reparation og vedligeholdelse af rullende materiel
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0000
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 026-28-2026-EVV
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Κύρια χαρακτηριστικά της διαδικασίας: Otvoreni postupak
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 50222000 Υπηρεσίες επισκευής και συντήρησης τροχαίου υλικού
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0000
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 026-28-2026-EVV
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Principales características del procedimiento: Otvoreni postupak
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 50222000 Servicios de reparación y mantenimiento de material móvil
5. Lote
Lote: LOT-0000
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 50222000 Veeremi remondi- ja hooldusteenused
Lepingu täitmise koht
Riik – jaotus (NUTS): Grad Zagreb (HR050)
Riik: Horvaatia
Lisateave: grad Zagreb
Maksumus
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 50222000 Liikkuvan kaluston korjaus ja huolto
Suorituspaikka
Maa: Kroatia
Lisätiedot: grad Zagreb
Arvo
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: 026-28-2026-EVV
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédure: Otvoreni postupak
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 50222000 Services de réparation et d'entretien de matériel roulant
5. Lot
Lot: LOT-0000
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: 026-28-2026-EVV
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Príomhghnéithe an nóis imeachta: Otvoreni postupak
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
Príomhaicmiú (cpv): 50222000 Repair and maintenance services of rolling stock
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0000
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: 026-28-2026-EVV
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Az eljárás legfontosabb jellemzői: Otvoreni postupak
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 50222000 Gördülőállomány javítása és karbantartása
5. Rész
Rész: LOT-0000
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: 026-28-2026-EVV
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Caratteristiche principali della procedura: Otvoreni postupak
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 50222000 Servizi di manutenzione di materiale rotabile
5. Lotto
Lotto: LOT-0000
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 50222000 Riedmenų remonto ir priežiūros paslaugos
Sutarties vykdymo vieta
Šalies administracinis vienetas (NUTS): Grad Zagreb (HR050)
Šalis: Kroatija
Papildoma informacija: grad Zagreb
Vertė
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikators: 026-28-2026-EVV
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Procedūras galvenās iezīmes: Otvoreni postupak
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 50222000 Ritošā sastāva remonta un tehniskās apkopes pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Interne identificatiecode: 026-28-2026-EVV
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Otvoreni postupak
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50222000 Reparatie en onderhoud van rollend materieel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Wewnętrzny identyfikator: 026-28-2026-EVV
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Główne aspekty procedury: Otvoreni postupak
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 50222000 Usługi w zakresie napraw i konserwacji taboru kolejowego
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0000
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Principais características do processo: Otvoreni postupak
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 50222000 Serviços de reparação e manutenção de material circulante
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 50222000 Opravy a údržba vozňov
Miesto plnenia
Nižšia územná jednotka krajiny (NUTS): Grad Zagreb (HR050)
Krajina: Chorvátsko
Doplňujúce informácie: grad Zagreb
Predpokladané trvanie
405873-2026 - Javni razpis
Hrvaška – Storitve popravila in vzdrževanja tirnih vozil – INVESTICIJSKO ODRŽAVANJE TRAMVAJA TMK 2200
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Storitve
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator026-28-2026-EVV
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Glavne značilnosti postopkaOtvoreni postupak
Namen
Vrsta javnega naročilaStoritve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 50222000 Storitve popravila in vzdrževanja tirnih vozil
5. Sklop
SklopLOT-0000
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 026-28-2026-EVV
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Förfarandets viktigaste kännetecken: Otvoreni postupak
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50222000 Reparation och underhåll av vagnpark
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000