2. Řízení
Řízení
Název: NSÜ létesítmények takarítása 3 részben
Popis: Nemzeti Sportügynökség Nonprofit Zártkörűen Működő Részvénytársaság létesítményeinek takarítási szolgáltatása 3 részben. 1.rész: BOK létesítmények napi- és nagytakarítása: - Millenáris Velodrom - Kisstadion - Gyakorló Jégcsarnok - KSI uszoda, öltöző - Diagnosztika, - Süllyesztett Tornacsarnok - Tornacsarnok - Oktogon épület - Jégszínház - Körcsarnok - BOK Sportcsarnok - BOK Üzemeltetési épület - Fehér úti Sportcsarnok Fenti létesítményekhez kapcsolódó rendezvénytakarítás eseti megrendelésre 2.rész: Magyar Sport Háza irodaház napi- és nagytakarítása és rendezvénytakarítás eseti megrendelésre Fenti létesítményekhez kapcsolódó rendezvénytakarítás eseti megrendelésre 3. rész: Nemzeti Úszó és Vízilabda Olimpiai Központ (NUVOK) takarítása - Szekszárd Sipos Márton Uszoda és Strandfürdő - Dunakeszi Dömötör Z. uszoda - Hajós Alfréd Sportuszoda - Budakeszi tanuszoda - Duna Aréna - Dagály Strandfürdő - Császár-Komjádi Sportuszoda - Kőér utcai Sportuszoda - Veszprém Sportuszoda - Tüskecsarnok és Tüske uszoda - Gazdagréti Tanuszoda
Interní identifikátor: EKR000007322026
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Hlavní prvky řízení: A Kbt. 76. § (2) bekezdés c) pontja szerinti érték. Értékelési szempont: legjobb ár-érték arány, pontszám :0-100
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 90910000 Úklidové služby
5. Část
Část: LOT-0001
Název: BOK
Popis: Nemzeti Sportügynökség Nonprofit Zártkörűen Működő Részvénytársaság létesítményeinek takarítási szolgáltatása 3 részben. 1.rész: BOK létesítmények napi- és nagytakarítása: - Kisstadion - Gyakorló Jégcsarnok - Gerevich Aladár Nemzeti Sport Tornacsarnok, - KSI Uszoda, - Diagnosztika épület, - Süllyesztett Tornacsarnok, - Jégszínház, - Körcsarnok, - Oktogon épület – Millenáris Velodrom – BOK Sportcsarnok – Fehér úti Sporttelep Közbeszerzés mennyisége: 36 hónap alatt Napi takarítás/ Heti takarítás / Féléves nagytakarítás I.3.1 – Irodák I.3.2. -Szociális helyiségek (WC-k, zuhanyzók, mosdók, konyhák, öltözők) I.3.3. - Közlekedők, folyosók, lépcsőházak I.3.4.- Csarnokok, sport célra használt helyiségek (küzdőtér termek, vívóterem, tornaterem, stb) I.3.5. - Medenceterek Napi takarítás/ Heti takarítás I.3.6. - Lift I.3.7. - Épület külső homlokzatának takarítása I.3.8 - Sportpadlók, sportszőnyegek takarítása I.3.9. - Sporteszközök takarítása I.3.10. - Ügyeleti takarítás I.3.11. - Rendezvényi takarítások Létesítmények összes nettó alapterülete: 60 073 (m2) A 510/2023. (XI. 20.) Korm. rendelet szerinti közhasználatú fürdőnem minősülő létesítmény medencetere: 970 (m2) igény szerint rendezvényi takarítás: A Megrendelő által kért időintervallumban (elő- és utótakarítással együttesen) az esetleges eseti problémák megoldása, a rendezvénnyel érintett terület(ek) ellenőrzése, szükség szerinti azonnali takarítása, higiéniai eszközök folyamatos pótlása. Elsősorban sportrendezvények kerülnek megrendezésre a létesítményekben, ahol a feladat a lelátók, és a rendezvénnyel érintett területek folyamatos leszemetelése, tisztán tartása, rendezvény idején állandó takarító ügyelet biztosításával tervezett (óra/év): 700 Részletes takarítási feladatok helyiségcsoportonként a műszaki leírásban.
Interní identifikátor: EKR000007322026/1
Část: LOT-0002
Název: MSH
Popis: Nemzeti Sportügynökség Nonprofit Zártkörűen Működő Részvénytársaság létesítményeinek takarítási szolgáltatása 3 részben. 2. rész: Magyar Sport Háza irodaház napi- és nagytakarítása és rendezvénytakarítás eseti megrendelésre Fenti létesítményekhez kapcsolódó rendezvénytakarítás eseti megrendelésre Közbeszerzés mennyisége: 36 hónap alatt Napi takarítás/ Heti takarítás / Féléves nagytakarítás 4.1. – Irodák, lépcsőházak, folyosók, pihenők I.4.2. – Szociális helyiségek (WC- k, zuhanyzók, mosdók, konyhák, öltözők) Napi takarítás Heti takarítás Féléves nagytakarítás I.4.3. – Mélygarázs Heti takarítás Féléves nagytakarítás I.4.4. – Lift Napi takarítás Heti takarítás Féléves nagytakarítás I.4.5. – Utcai és belső járdák, valamint a felszíni parkoló Napi takarítás I.4.6. – Épület külső homlokzatának tisztítása Féléves nagytakarítás I.4.7. – Nappali takarítás • Az Irodaház közlekedőinek, közös helyiségeinek, szociális blokkjainak és a tárgyalóknak az ügyeleti idő alatt történő folyamatos ellenőrzése és igény szerinti kitakarítása, szemét kiürítése, a szociális blokkok higiéniás anyagokkal történő feltöltése, igény esetén, indokolt esetben, a bérlők jelzése szerint, a bérlemény takarítása, szemét kiürítése. I.4.8. – Eseti takarítás • Az Irodaház helyiségeinek eseti jelleggel történő takarítása hétvégén. Létesítmények összes nettó alapterülete: 6 770 (m2) igény szerint rendezvényi takarítás: A Megrendelő által kért időintervallumban (elő- és utótakarítással együttesen) az esetleges eseti problémák megoldása, a rendezvénnyel érintett terület(ek) ellenőrzése, szükség szerinti azonnali takarítása, higiéniai eszközök folyamatos pótlása. Elsősorban sportrendezvények kerülnek megrendezésre a létesítményekben, ahol a feladat a lelátók, és a rendezvénnyel érintett területek folyamatos leszemetelése, tisztán tartása, rendezvény idején állandó takarító ügyelet biztosításával tervezett (óra/év): 150 Részletes takarítási feladatok helyiségcsoportonként a műszaki leírásban.
Interní identifikátor: EKR000007322026/2
Část: LOT-0003
Název: NUVOK
Popis: Nemzeti Sportügynökség Nonprofit Zártkörűen Működő Részvénytársaság létesítményeinek takarítási szolgáltatása 3 részben. 3. rész: Nemzeti Úszó és Vízilabda Olimpiai Központ (NUVOK) takarítása - Szekszárd Sipos Márton Uszoda és Strandfürdő - Dunakeszi Dömötör Z. uszoda - Hajós Alfréd Sportuszoda - Budakeszi tanuszoda - Duna Aréna - Dagály Strandfürdő - Császár-Komjádi Sportuszoda - Kőér utcai Sportuszoda - Veszprém Sportuszoda - Tüskecsarnok és Tüske uszoda - Gazdagréti Tanuszoda Közbeszerzés mennyisége: 36 hónap alatt Napi takarítás/ Heti takarítás / Féléves nagytakarítás 1. Irodák, recepciók, pénztár: Napi takarítás Heti takarítás Féléves nagytakarítás 2. Zuhanyzók, zuhanyzó átjárók, mosdók, WC helyiségek, öltözők, pelenkázók, teakonyha Napi takarítás Heti takarítás Havi takarítás Féléves takarítás 3. Közlekedők, lépcsőházak, folyosók, aula, kiszolgáló helyiségek: Napi takarítás Heti takarítás Havi takarítás Féléves takarítás 4. Medenceterek (versenymedencetér, bemelegítő medencetér, jakuzzi és tanmedence): Napi takarítás Heti takarítás Féléves takarítás (napi, heti feladatokkal együtt értendő) 5. Szaunák, gőzkabin és a hozzá tartozó zuhanyzók, pihenő, kiszolgáló helységek Napi takarítás Heti takarítás Havi takarítás 6. Konditermek, műugró tornaterem és a sportolók felkészülését szolgáló helyiségek Napi takarítás Féléves takarítás (napi feladatokkal együtt értendő) 7. Lelátók, és az ahhoz tartozó vizesblokkok takarítása: Havi takarítás 8. VIP részleg (VIP helyiségek, rendezvénytér és VIP mosdók) Féléves takarítás (rendezvény takarítás mellett) 9. Konferencia terem Heti takarítás, illetve szükség szerinti takarítás: Havi takarítás Féléves takarítás 10. Liftek: Napi takarítás Féléves takarítás (napi feladatokkal együtt értendő) 11. Üvegfelületek takarítása Napi takarítás Évi 3 alkalommal történő tisztítás 12. Gépészeti tér takarítása Takarítás 13. Kültéri területek (parkoló, lépcsők, feljárók, kondipark, pihenőpark stb.) Napi takarítás Heti takarítás 14. Hulladéktároló helyiség: Napi takarítás Havi takarítás 15. Speciális takarítási feladatok Sportpadlók takarítása Sporteszközök takarítása Rendezvényi takarítások Létesítmények összes nettó alapterülete: 140 455 (m2) Medenceterek összes alapterülete 14 675 (m2) Medencék darabszáma 15 db igény szerint rendezvényi takarítás: A Megrendelő által kért időintervallumban (elő- és utótakarítással együttesen) az esetleges eseti problémák megoldása, a rendezvénnyel érintett terület(ek) ellenőrzése, szükség szerinti azonnali takarítása, higiéniai eszközök folyamatos pótlása. Elsősorban sportrendezvények kerülnek megrendezésre a létesítményekben, ahol a feladat a lelátók, és a rendezvénnyel érintett területek folyamatos leszemetelése, tisztán tartása, rendezvény idején állandó takarító ügyelet biztosításával tervezett (óra/év): 1 100 Részletes takarítási feladatok helyiségcsoportonként a műszaki leírásban.
Interní identifikátor: EKR000007322026/3
406032-2026 - Konkurrencevilkår
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen
Tjenesteydelser
2. Procedure
Procedure
Intern IDEKR000007322026
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålTjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 90910000 Rengøring
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
TitelBOK
Intern IDEKR000007322026/1
DelkontraktLOT-0002
TitelMSH
Intern IDEKR000007322026/2
DelkontraktLOT-0003
TitelNUVOK
Intern IDEKR000007322026/3
Internal identifier: EKR000007322026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90910000 Cleaning services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: BOK
Internal identifier: EKR000007322026/1
Lot: LOT-0002
Title: MSH
Internal identifier: EKR000007322026/2
Lot: LOT-0003
Title: NUVOK
Internal identifier: EKR000007322026/3
406032-2026 - Konkurss
Ungārija – Uzkopšanas pakalpojumi – NSÜ létesítmények takarítása 3 részben
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikatorsEKR000007322026
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 90910000 Uzkopšanas pakalpojumi
5. Daļa
DaļaLOT-0001
NosaukumsBOK
Iekšējais identifikatorsEKR000007322026/1
DaļaLOT-0002
NosaukumsMSH
Iekšējais identifikatorsEKR000007322026/2
DaļaLOT-0003
NosaukumsNUVOK
Iekšējais identifikatorsEKR000007322026/3
Interne identificatiecode: EKR000007322026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90910000 Reinigingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: BOK
Interne identificatiecode: EKR000007322026/1
Perceel: LOT-0002
Titel: MSH
Interne identificatiecode: EKR000007322026/2
Perceel: LOT-0003
Titel: NUVOK
Interne identificatiecode: EKR000007322026/3
406032-2026 - Concurso
Hungria – Serviços de limpeza – NSÜ létesítmények takarítása 3 részben
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal
Serviços
2. Procedimento
Procedimento
Identificador internoEKR000007322026
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoServiços
Classificação principal (cpv): 90910000 Serviços de limpeza
5. Lote
LoteLOT-0001
TítuloBOK
Identificador internoEKR000007322026/1
LoteLOT-0002
TítuloMSH
Identificador internoEKR000007322026/2
LoteLOT-0003
TítuloNUVOK
Identificador internoEKR000007322026/3