2. Řízení
Řízení
Název: Ericssoni raadiolingid, raadiolinkide lisad ning nende tarkvara tugi ja tehniline tugi
Popis: Ericssoni raadiolingid, raadiolinkide lisad ning nende tarkvara tugi ja tehniline tugi / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interní identifikátor: 310064-0000
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Hlavní prvky řízení: Avatud hankemenetlus
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 32420000 Síťová zařízení
Další klasifikace (cpv): 32424000 Síťová infrastruktura, 72250000 Systémové a podpůrné služby
5. Část
Část: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Intern ID: 310064-0000
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Hovedpunkterne i proceduren: Avatud hankemenetlus
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 32420000 Netudstyr
Supplerende klassifikation (cpv): 32424000 Netinfrastruktur, 72250000 System- og supporttjenester
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0000
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 310064-0000
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Κύρια χαρακτηριστικά της διαδικασίας: Avatud hankemenetlus
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 32420000 Εξοπλισμός δικτύου
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 32424000 Υποδομή δικτύου, 72250000 Υπηρεσίες συστήματος και υποστήριξης
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0000
Internal identifier: 310064-0000
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Avatud hankemenetlus
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 32420000 Network equipment
Additional classification (cpv): 32424000 Network infrastructure, 72250000 System and support services
5. Lot
Lot: LOT-0000
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 310064-0000
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Principales características del procedimiento: Avatud hankemenetlus
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 32420000 Equipo de red
Clasificación adicional (cpv): 32424000 Infraestructura de red, 72250000 Servicios de sistemas y apoyo
5. Lote
Lote: LOT-0000
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: 310064-0000
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Menetluskorra kirjeldus: Avatud hankemenetlus
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 32420000 Võrguseadmed
Täiendav liigitus (cpv): 32424000 Võrgu infrastruktuur, 72250000 Süsteemi hooldus- ja tugiteenused
5. Osa
Osa: LOT-0000
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: 310064-0000
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Menettelyn tärkeimmät piirteet: Avatud hankemenetlus
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 32420000 Verkkolaitteisto
Lisäluokitus (cpv): 32424000 Verkkoinfrastruktuuri, 72250000 Järjestelmä- ja tukipalvelut
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: 310064-0000
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédure: Avatud hankemenetlus
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 32420000 Matériel de réseau
Nomenclature complémentaire (cpv): 32424000 Infrastructure de réseau, 72250000 Services de maintenance des systèmes et services d'assistance
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: 310064-0000
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Glavna obilježja postupka: Avatud hankemenetlus
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 32420000 Mrežna oprema
Dodatna klasifikacija (cpv): 32424000 Mrežna infrastruktura, 72250000 Sistemske usluge i usluge potpore
5. Grupa
Grupa: LOT-0000
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: 310064-0000
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Az eljárás legfontosabb jellemzői: Avatud hankemenetlus
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 32420000 Hálózati berendezések
További osztályozás (cpv): 32424000 Hálózati infrastruktúra, 72250000 Rendszer-karbantartási és támogatási szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0000
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: 310064-0000
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Caratteristiche principali della procedura: Avatud hankemenetlus
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 32420000 Apparecchiature di rete
Classificazione aggiuntiva (cpv): 32424000 Infrastruttura di rete, 72250000 Servizi di manutenzione di sistemi e di assistenza
5. Lotto
Lotto: LOT-0000
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: 310064-0000
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Pagrindiniai procedūros ypatumai: Avatud hankemenetlus
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 32420000 Tinklo įranga
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 32424000 Tinklo infrastruktūra, 72250000 Sistemų ir aptarnavimo paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0000
Iekšējais identifikators: 310064-0000
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Procedūras galvenās iezīmes: Avatud hankemenetlus
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 32420000 Tīkla iekārtas
Papildu klasifikācija (cpv): 32424000 Tīkla infrastruktūra, 72250000 Sistēmas un atbalsta pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: 310064-0000
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Elementi prinċipali tal-proċedura: Avatud hankemenetlus
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 32420000 Apparat tan-network
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 32424000 Infrastruttura tan-network, 72250000 Servizzi ta' sistemi u appoġġ
5. Lott
Lott: LOT-0000
Wewnętrzny identyfikator: 310064-0000
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Główne aspekty procedury: Avatud hankemenetlus
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 32420000 Urządzenia sieciowe
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 32424000 Infrastruktura sieciowa, 72250000 Usługi w zakresie konserwacji i wsparcia systemów
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0000
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: 310064-0000
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Hlavné prvky postupu: Avatud hankemenetlus
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 32420000 Sieťové zariadenia
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 32424000 Infraštruktúra siete, 72250000 Služby týkajúce sa podpory systému
5. Časť
Časť: LOT-0000
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: 310064-0000
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Glavne značilnosti postopka: Avatud hankemenetlus
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 32420000 Oprema za omrežje
Dodatna klasifikacija (cpv): 32424000 Omrežna infrastruktura, 72250000 Sistemske in podporne storitve
5. Sklop
Sklop: LOT-0000
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 310064-0000
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Förfarandets viktigaste kännetecken: Avatud hankemenetlus
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 32420000 Nätutrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 32424000 Nätinfrastruktur, 72250000 System- och stödtjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000