2. Řízení
Řízení
Název: ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΚΤΙΡΙΟΥ ΣΤΡΑΤΟΝΙΣΜΟΥ Α2 ΜΗΤΡΟΠΟΛΙΤΙΚΟΥ ΠΑΡΚΟΥ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
Popis: Αντικείμενο της σύμβασης είναι ο εξοπλισμός που απαιτείται για την άρτια λειτουργία του κτηρίου στρατωνισμού (Α2) του πρώην στρατοπέδου Παύλου Μελά, το οποίο θα λειτουργήσει σαν Δημαρχείο του Δήμου Παύλου Μελά με εκθεσιακό χώρο όπου θα προβάλλονται εκθέματα από την περίοδο της εθνικής Αντίστασης.
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 44112300 Příčky
5. Část
Část: LOT-0001
Název: Προμήθεια και τοποθέτηση διαχωριστικών στοιχείων
Popis: Προμήθεια και τοποθέτηση διαχωριστικών στοιχείων
Část: LOT-0002
Název: Κατασκευή και τοποθέτηση ειδικών επίπλων
Popis: Κατασκευή και τοποθέτηση ειδικών επίπλων
Hlavní klasifikace (cpv): 39150000 Různý nábytek a vybavení
See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 44112300 Indvendige vægge
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Delkontrakt: LOT-0002
Primær klassifikation (cpv): 39150000 Diverse møbler og udstyr
2. Verfahren
Verfahren
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44112300 Trennwerk
5. Los
Los: LOT-0001
Los: LOT-0002
Haupteinstufung (cpv): 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 44112300 Διαχωριστικά στοιχεία
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Παρτίδα: LOT-0002
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 39150000 Διάφορα έπιπλα και εξοπλισμός
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 44112300 Partitions
5. Lot
Lot: LOT-0001
Lot: LOT-0002
Main classification (cpv): 39150000 Miscellaneous furniture and equipment
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 44112300 Tabiques
5. Lote
Lote: LOT-0001
Lote: LOT-0002
Clasificación principal (cpv): 39150000 Mobiliario y equipo diverso
2. Menetlus
Menetlus
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 44112300 Lükandvaheseinad
5. Osa
Osa: LOT-0001
Osa: LOT-0002
Peamine liigitus (cpv): 39150000 Mitmesugune mööbel ja sisseseade
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 44112300 Siirrettävät väliseinät
Pääasiallinen luokitus (cpv): 39150000 Erilaiset kalusteet ja laitteet
2. Procédure
Procédure
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 44112300 Cloisons
Nomenclature principale (cpv): 39150000 Mobilier et équipements divers
2. Procedura
Procedura
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 44112300 Tramezzi
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Lotto: LOT-0002
Classificazione principale (cpv): 39150000 Arredi ed attrezzature varie
2. Procedūra
Procedūra
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 44112300 Pertvaros
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pirkimo dalis: LOT-0002
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 39150000 Įvairūs baldai bei įranga
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 44112300 Atdalošie elementi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Daļa: LOT-0002
Galvenā klasifikācija (cpv): 39150000 Dažādas mēbeles un iekārtas
2. Proċedura
Proċedura
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 44112300 Diviżorji
5. Lott
Lott: LOT-0001
Lott: LOT-0002
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 39150000 Għamara u apparat diversi
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 44112300 Scheidingsvoorzieningen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Perceel: LOT-0002
Belangrijkste classificatie (cpv): 39150000 Divers meubilair en uitrusting
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 44112300 Przegrody
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Część zamówienia: LOT-0002
Główna klasyfikacja (cpv): 39150000 Różne meble i wyposażenie
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 44112300 Divisórias
Classificação principal (cpv): 39150000 Mobiliário e equipamento diverso
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 44112300 Compartimentări
Clasificarea principală (cpv): 39150000 Diverse tipuri de mobilier şi de echipament
2. Postup
Postup
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 44112300 Priečky
5. Časť
Časť: LOT-0001
Časť: LOT-0002
Hlavná klasifikácia (cpv): 39150000 Rôzny nábytok a vybavenie
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 44112300 Pregrade
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Sklop: LOT-0002
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 39150000 Razno pohištvo in oprema
2. Förfarande
Förfarande
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44112300 Mellanväggar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Del (anbudsområde): LOT-0002
Huvudklassificering (cpv): 39150000 Diverse möbler och utrustning