See the notice on TED website
2. Řízení
Řízení
Název: Regenerace sídliště Pod Chlumem, Jeseník – I. etapa
Popis: Předmětem veřejné zakázky jsou stavební práce spočívající v komplexní regeneraci veřejného prostranství sídliště Pod Chlumem vyjma bytových domů a ostatních objektů podle projektové dokumentace. Provedení stavebních prací spočívá ve výstavbě nových komunikací, chodníků a parkovacích stání, řešení odvedení dešťových vod, nových kontejnerová stání na komunální a separovaný odpad, celkové rekonstrukci veřejného osvětlení, nové výsadbě zeleně, mobiliář a vyvolaných přeložkách inženýrských sítí. Předmět veřejné zakázky je specifikován touto textovou částí zadávací dokumentace včetně všech příloh, zejména projektovou dokumentací a soupisem prací, které tvoří přílohu textové části zadávací dokumentace („zadávací dokumentace“). Předmět veřejné zakázky bude plněn na základě uzavřené smlouvy o dílo, která tvoří přílohu zadávací dokumentace, přičemž dílem se rozumí stavební i technologická část stavby provedená podle projektové dokumentace – úplné a bezvadné provedení všech stavebních a montážních prací včetně dodávek potřebných materiálů, strojů a zařízení nezbytných pro řádné dokončení díla, dále provedení všech činností souvisejících s dodávkou stavebních a montážních prací, jejichž provedení je pro řádné dokončení díla nezbytné (např. zařízení staveniště, bezpečností opatření apod.), a to v celém rozsahu zadání, který je vymezen projektovou dokumentací, určenými standardy a obecně technickými požadavky na výstavbu.
Interní identifikátor: Regenerace sídliště Pod Chlumem, Jeseník – I. etapa
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Práce
Hlavní klasifikace (cpv): 45213316 Stavební úpravy chodníků
Další klasifikace (cpv): 45233100 Stavební úpravy pro komunikace, 45233000 Výstavba, zakládání a povrchové práce pro komunikace, 45223300 Výstavba parkovišť, 45233120 Výstavba silnic, 45233123 Výstavba vedlejších komunikací, 45233140 Práce na stavbě silnic, 45233160 Chodníky a jiné zpevněné povrchy, 45233200 Různé povrchové práce, 45233270 Nátěry povrchu parkovišť, 45233293 Instalace a montáž pouličního vybavení, 45316100 Instalace a montáž zařízení pro venkovní osvětlení, 45000000 Stavební práce
5. Část
Část: LOT-0001
Další klasifikace (cpv): 45233120 Výstavba silnic, 45233140 Práce na stavbě silnic, 45223300 Výstavba parkovišť, 45233000 Výstavba, zakládání a povrchové práce pro komunikace, 45233100 Stavební úpravy pro komunikace, 45000000 Stavební práce, 45233123 Výstavba vedlejších komunikací, 45316100 Instalace a montáž zařízení pro venkovní osvětlení, 45233160 Chodníky a jiné zpevněné povrchy, 45233200 Různé povrchové práce, 45233270 Nátěry povrchu parkovišť, 45233293 Instalace a montáž pouličního vybavení