411671-2017 - ZadáváníČeská republika-Praha: Opravy a údržba
Oznámení o zahájení zadávacího řízení
Služby
Právní základ:
směrnice 2014/24/EU
II.1.
Rozsah veřejné zakázky
II.1.1.
Název
Zajišťování provozu, poskytování servisu a provádění revizí v centru Biocev.
II.1.2.
Hlavní kód CPV
50000000 Opravy a údržba
II.1.4.
Stručný popis
Předmětem plnění veřejné zakázky je úplatné poskytování služeb spočívajících v kontinuálním zajišťování provozu a poskytování servisu a pravidelném provádění revizí v Biotechnologickém a biomedicínském centru AV ČR a UK ve Vestci (dále také „centrum Biocev“).
V souladu s ustanovením § 35 zákona je veřejná zakázka rozdělena na 14 níže uvedených částí. Dodavatelé mohou předložit nabídku na 1, více či všechny části veřejné zakázky, přičemž platí, že požadavky zadavatele jsou pro všechny části veřejné zakázky stanoveny shodně, pokud není v zadávací dokumentaci výslovně uvedeno jinak.
II.1.5.
Předpokládaná celková hodnota
Hodnota bez DPH: 54 596 000,00 CZK
II.1.6.
Informace o částech
Zakázka je rozdělena na části: ano
nabídky mohou být předkládány pro všechny části
II.2.
Popis
II.2.1.
Část č.: 1
II.2.2.
Dodatečný(-é) kód(-y) CPV
II.2.4.
Popis zakázky
Předmětem této části veřejné zakázky je úplatné kontinuální zajišťování provozu a poskytování servisu v centru Biocev.
Část č.: 2
Předmětem této části veřejné zakázky je úplatné provádění nestranného zjištění stavu, tj. pravidelných revizí vyhrazených plynových zařízení.
Část č.: 3
Předmětem této části veřejné zakázky je úplatné provádění nestranného zjištění stavu, tj. pravidelných revizí vyhrazených elektrických zařízení a elektrických spotřebičů.
Část č.: 4
Předmětem této části veřejné zakázky je úplatné provádění nestranného zjištění stavu, tj. pravidelných revizí elektrické požární signalizace, slaboproudých rozvodů, UPS a centrálního bateriového systému (nouzového osvětlení).
Část č.: 5
Předmětem této části veřejné zakázky je úplatné provádění nestranného zjištění stavu, tj. pravidelných revizí vyhrazených tlakových zařízení.
Část č.: 6
Předmětem této části veřejné zakázky je úplatné provádění nestranného zjištění stavu, tj. pravidelných revizí vyhrazených zdvihacích zařízení (výtahů).
Část č.: 7
Předmětem této části veřejné zakázky je úplatné provádění nestranného zjištění stavu, tj. pravidelných revizí hydrantů, rozvodů požární vody, hadic, ručních hasicích přístrojů, požárních dveří a stěn s požární odolností.
Část č.: 8
Předmětem této části veřejné zakázky je úplatné provádění nestranného zjištění stavu, tj. pravidelných revizí zařízení s obsahem fluorovaných skleníkových plynů.
Část č.: 9
Předmětem této části veřejné zakázky je úplatné provádění nestranného zjištění stavu, tj. pravidelných revizí požárních klapek a požárního větrání.
Část č.: 10
Předmětem této části veřejné zakázky je úplatné provádění nestranného zjištění stavu, tj. pravidelných revizí požárních ucpávek.
Část č.: 11
Předmětem této části veřejné zakázky je úplatné provádění nestranného zjištění stavu, tj. pravidelných revizí záchytného systému na střeše.
Část č.: 12
Předmětem této části veřejné zakázky je úplatné provádění nestranného zjištění stavu, tj. pravidelných revizí kotlů.
Část č.: 13
Předmětem této části veřejné zakázky je úplatné provádění nestranného zjištění stavu, tj. pravidelných revizí spalinových cest.
Část č.: 14
Předmětem této části veřejné zakázky je úplatné provádění nestranného zjištění stavu, tj. pravidelného autorizovaného měření emisí.