413518-2026 - Zadávání
Polsko – Různé zdravotnické přístroje a výrobky – Sukcesywna dostawa sprzętu medycznego do zabiegów artroskopowych i chirurgicznych
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Dodávky
2. Řízení
Řízení
NázevSukcesywna dostawa sprzętu medycznego do zabiegów artroskopowych i chirurgicznych
Popis1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sprzętu medycznego do zabiegów artroskopowych oraz chirurgicznych w asortymencie i ilościach wyszczególnionych w Załączniku nr 2 do IDW - Formularz asortymentowo – cenowy.
Interní identifikátor08/PN/2026
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíano
Odůvodnění zrychleného řízeníZamawiający na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp wyznaczył termin składania ofert krótszy niż termin określony w art. 138 ust. 1 ustawy z uwagi na fakt iż w przedmiotowym postępowaniu zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia.
Účel
Charakter smlouvyDodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 33190000 Různé zdravotnické přístroje a výrobky
5. Část
ČástLOT-0001
NázevCzęść 1
PopisPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sprzętu medycznego do zabiegów artroskopowych oraz chirurgicznych w asortymencie i ilościach wyszczególnionych w Załączniku nr 2 do IDW - Formularz asortymentowo – cenowy.
Interní identifikátorcz.1
ČástLOT-0002
NázevCzęść 2
Interní identifikátorCz. 2
ČástLOT-0003
NázevCzęść 3
Interní identifikátorCz. 3
ČástLOT-0004
NázevCzęść 4
Interní identifikátorCz. 4
ČástLOT-0005
NázevCzęść 5
Interní identifikátorCz. 5
ČástLOT-0006
NázevCzęść 6
Interní identifikátorCz. 6
ČástLOT-0007
NázevCzęść 7
Interní identifikátorCz. 7
ČástLOT-0008
NázevCzęść 8
Interní identifikátorCz. 8
ČástLOT-0009
NázevCzęść 9
Interní identifikátorCz. 9
ČástLOT-0010
NázevCzęść 10
Interní identifikátorCz. 10
ČástLOT-0011
NázevCzęść 11
Interní identifikátorCz. 11
ČástLOT-0012
NázevCzęść 12
Interní identifikátorCz. 12
ČástLOT-0013
NázevCzęść 13
Interní identifikátorCz. 13
413518-2026 - Konkurrencevilkår
Polen – Diverse medicinske apparater og produkter – Sukcesywna dostawa sprzętu medycznego do zabiegów artroskopowych i chirurgicznych
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen
Varer
2. Procedure
Procedure
Intern ID08/PN/2026
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedureja
Formål
Kontraktens hovedformålVarer
Primær klassifikation (cpv): 33190000 Diverse medicinske apparater og produkter
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
TitelCzęść 1
Intern IDcz.1
DelkontraktLOT-0002
TitelCzęść 2
Intern IDCz. 2
DelkontraktLOT-0003
TitelCzęść 3
Intern IDCz. 3
DelkontraktLOT-0004
TitelCzęść 4
Intern IDCz. 4
DelkontraktLOT-0005
TitelCzęść 5
Intern IDCz. 5
DelkontraktLOT-0006
TitelCzęść 6
Intern IDCz. 6
DelkontraktLOT-0007
TitelCzęść 7
Intern IDCz. 7
DelkontraktLOT-0008
TitelCzęść 8
Intern IDCz. 8
DelkontraktLOT-0009
TitelCzęść 9
Intern IDCz. 9
DelkontraktLOT-0010
TitelCzęść 10
Intern IDCz. 10
DelkontraktLOT-0011
TitelCzęść 11
Intern IDCz. 11
DelkontraktLOT-0012
TitelCzęść 12
Intern IDCz. 12
DelkontraktLOT-0013
TitelCzęść 13
Intern IDCz. 13
413518-2026 - Διαγωνισμός
Πολωνία – Διάφορες ιατρικές συσκευές και προϊόντα – Sukcesywna dostawa sprzętu medycznego do zabiegów artroskopowych i chirurgicznych
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Αγαθά
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό08/PN/2026
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιναι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΑγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33190000 Διάφορες ιατρικές συσκευές και προϊόντα
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
ΤίτλοςCzęść 1
Εσωτερικό αναγνωριστικόcz.1
ΠαρτίδαLOT-0002
ΤίτλοςCzęść 2
Εσωτερικό αναγνωριστικόCz. 2
ΠαρτίδαLOT-0003
ΤίτλοςCzęść 3
Εσωτερικό αναγνωριστικόCz. 3
ΠαρτίδαLOT-0004
ΤίτλοςCzęść 4
Εσωτερικό αναγνωριστικόCz. 4
ΠαρτίδαLOT-0005
ΤίτλοςCzęść 5
Εσωτερικό αναγνωριστικόCz. 5
ΠαρτίδαLOT-0006
ΤίτλοςCzęść 6
Εσωτερικό αναγνωριστικόCz. 6
ΠαρτίδαLOT-0007
ΤίτλοςCzęść 7
Εσωτερικό αναγνωριστικόCz. 7
ΠαρτίδαLOT-0008
ΤίτλοςCzęść 8
Εσωτερικό αναγνωριστικόCz. 8
ΠαρτίδαLOT-0009
ΤίτλοςCzęść 9
Εσωτερικό αναγνωριστικόCz. 9
ΠαρτίδαLOT-0010
ΤίτλοςCzęść 10
Εσωτερικό αναγνωριστικόCz. 10
ΠαρτίδαLOT-0011
ΤίτλοςCzęść 11
Εσωτερικό αναγνωριστικόCz. 11
ΠαρτίδαLOT-0012
ΤίτλοςCzęść 12
Εσωτερικό αναγνωριστικόCz. 12
ΠαρτίδαLOT-0013
ΤίτλοςCzęść 13
Εσωτερικό αναγνωριστικόCz. 13
413518-2026 - Licitación
Polonia – Instrumentos y aparatos médicos diversos – Sukcesywna dostawa sprzętu medycznego do zabiegów artroskopowych i chirurgicznych
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno08/PN/2026
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está acelerado
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Clasificación principal (cpv): 33190000 Instrumentos y aparatos médicos diversos
5. Lote
LoteLOT-0001
TítuloCzęść 1
Identificador internocz.1
LoteLOT-0002
TítuloCzęść 2
Identificador internoCz. 2
LoteLOT-0003
TítuloCzęść 3
Identificador internoCz. 3
LoteLOT-0004
TítuloCzęść 4
Identificador internoCz. 4
LoteLOT-0005
TítuloCzęść 5
Identificador internoCz. 5
LoteLOT-0006
TítuloCzęść 6
Identificador internoCz. 6
LoteLOT-0007
TítuloCzęść 7
Identificador internoCz. 7
LoteLOT-0008
TítuloCzęść 8
Identificador internoCz. 8
LoteLOT-0009
TítuloCzęść 9
Identificador internoCz. 9
LoteLOT-0010
TítuloCzęść 10
Identificador internoCz. 10
LoteLOT-0011
TítuloCzęść 11
Identificador internoCz. 11
LoteLOT-0012
TítuloCzęść 12
Identificador internoCz. 12
LoteLOT-0013
TítuloCzęść 13
Identificador internoCz. 13
413518-2026 - Hange
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord
Asjad
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus08/PN/2026
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusjah
Eesmärk
Lepingu olemusAsjad
Peamine liigitus (cpv): 33190000 Mitmesugused meditsiiniseadmed ja tooted
5. Osa
OsaLOT-0001
PealkiriCzęść 1
Sisemine tunnuscz.1
OsaLOT-0002
PealkiriCzęść 2
Sisemine tunnusCz. 2
OsaLOT-0003
PealkiriCzęść 3
Sisemine tunnusCz. 3
OsaLOT-0004
PealkiriCzęść 4
Sisemine tunnusCz. 4
OsaLOT-0005
PealkiriCzęść 5
Sisemine tunnusCz. 5
OsaLOT-0006
PealkiriCzęść 6
Sisemine tunnusCz. 6
OsaLOT-0007
PealkiriCzęść 7
Sisemine tunnusCz. 7
OsaLOT-0008
PealkiriCzęść 8
Sisemine tunnusCz. 8
OsaLOT-0009
PealkiriCzęść 9
Sisemine tunnusCz. 9
OsaLOT-0010
PealkiriCzęść 10
Sisemine tunnusCz. 10
OsaLOT-0011
PealkiriCzęść 11
Sisemine tunnusCz. 11
OsaLOT-0012
PealkiriCzęść 12
Sisemine tunnusCz. 12
OsaLOT-0013
PealkiriCzęść 13
Sisemine tunnusCz. 13
413518-2026 - Kilpailu
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä
Tavarahankinnat
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste08/PN/2026
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäkyllä
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiTavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33190000 Erilaiset lääkintälaitteet ja -tuotteet
Ilmoituksen nimiCzęść 1
Sisäinen tunnistecz.1
Ilmoituksen nimiCzęść 2
Sisäinen tunnisteCz. 2
Ilmoituksen nimiCzęść 3
Sisäinen tunnisteCz. 3
Ilmoituksen nimiCzęść 4
Sisäinen tunnisteCz. 4
Ilmoituksen nimiCzęść 5
Sisäinen tunnisteCz. 5
Ilmoituksen nimiCzęść 6
Sisäinen tunnisteCz. 6
Ilmoituksen nimiCzęść 7
Sisäinen tunnisteCz. 7
Ilmoituksen nimiCzęść 8
Sisäinen tunnisteCz. 8
Ilmoituksen nimiCzęść 9
Sisäinen tunnisteCz. 9
Ilmoituksen nimiCzęść 10
Sisäinen tunnisteCz. 10
Ilmoituksen nimiCzęść 11
Sisäinen tunnisteCz. 11
Ilmoituksen nimiCzęść 12
Sisäinen tunnisteCz. 12
Ilmoituksen nimiCzęść 13
Sisäinen tunnisteCz. 13
413518-2026 - Mise en concurrence
Pologne – Appareils et instruments médicaux divers – Sukcesywna dostawa sprzętu medycznego do zabiegów artroskopowych i chirurgicznych
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire
Fournitures
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne08/PN/2026
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréeoui
Objet
Nature principale du marchéFournitures
Nomenclature principale (cpv): 33190000 Appareils et instruments médicaux divers
5. Lot
LotLOT-0001
TitreCzęść 1
Identifiant internecz.1
LotLOT-0002
TitreCzęść 2
Identifiant interneCz. 2
LotLOT-0003
TitreCzęść 3
Identifiant interneCz. 3
LotLOT-0004
TitreCzęść 4
Identifiant interneCz. 4
LotLOT-0005
TitreCzęść 5
Identifiant interneCz. 5
LotLOT-0006
TitreCzęść 6
Identifiant interneCz. 6
LotLOT-0007
TitreCzęść 7
Identifiant interneCz. 7
LotLOT-0008
TitreCzęść 8
Identifiant interneCz. 8
LotLOT-0009
TitreCzęść 9
Identifiant interneCz. 9
LotLOT-0010
TitreCzęść 10
Identifiant interneCz. 10
LotLOT-0011
TitreCzęść 11
Identifiant interneCz. 11
LotLOT-0012
TitreCzęść 12
Identifiant interneCz. 12
LotLOT-0013
TitreCzęść 13
Identifiant interneCz. 13
413518-2026 - Nadmetanje
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Roba
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka08/PN/2026
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanda
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Glavna klasifikacija (cpv): 33190000 Razne medicinske naprave i proizvodi
5. Grupa
GrupaLOT-0001
NaslovCzęść 1
Interna identifikacijska oznakacz.1
GrupaLOT-0002
NaslovCzęść 2
Interna identifikacijska oznakaCz. 2
GrupaLOT-0003
NaslovCzęść 3
Interna identifikacijska oznakaCz. 3
GrupaLOT-0004
NaslovCzęść 4
Interna identifikacijska oznakaCz. 4
GrupaLOT-0005
NaslovCzęść 5
Interna identifikacijska oznakaCz. 5
GrupaLOT-0006
NaslovCzęść 6
Interna identifikacijska oznakaCz. 6
GrupaLOT-0007
NaslovCzęść 7
Interna identifikacijska oznakaCz. 7
GrupaLOT-0008
NaslovCzęść 8
Interna identifikacijska oznakaCz. 8
GrupaLOT-0009
NaslovCzęść 9
Interna identifikacijska oznakaCz. 9
GrupaLOT-0010
NaslovCzęść 10
Interna identifikacijska oznakaCz. 10
GrupaLOT-0011
NaslovCzęść 11
Interna identifikacijska oznakaCz. 11
GrupaLOT-0012
NaslovCzęść 12
Interna identifikacijska oznakaCz. 12
GrupaLOT-0013
NaslovCzęść 13
Interna identifikacijska oznakaCz. 13
413518-2026 - Gara
Bando di gara o di concessione – regime ordinario
Forniture
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno08/PN/2026
Tipo di proceduraAperta
La procedura è accelerata
Finalità
Natura dell'appaltoForniture
Classificazione principale (cpv): 33190000 Dispositivi e prodotti medici vari
5. Lotto
LottoLOT-0001
TitoloCzęść 1
Identificativo internocz.1
LottoLOT-0002
TitoloCzęść 2
Identificativo internoCz. 2
LottoLOT-0003
TitoloCzęść 3
Identificativo internoCz. 3
LottoLOT-0004
TitoloCzęść 4
Identificativo internoCz. 4
LottoLOT-0005
TitoloCzęść 5
Identificativo internoCz. 5
LottoLOT-0006
TitoloCzęść 6
Identificativo internoCz. 6
LottoLOT-0007
TitoloCzęść 7
Identificativo internoCz. 7
LottoLOT-0008
TitoloCzęść 8
Identificativo internoCz. 8
LottoLOT-0009
TitoloCzęść 9
Identificativo internoCz. 9
LottoLOT-0010
TitoloCzęść 10
Identificativo internoCz. 10
LottoLOT-0011
TitoloCzęść 11
Identificativo internoCz. 11
LottoLOT-0012
TitoloCzęść 12
Identificativo internoCz. 12
LottoLOT-0013
TitoloCzęść 13
Identificativo internoCz. 13
413518-2026 - Mededinging
Polen – Diverse medische instrumenten en producten – Sukcesywna dostawa sprzętu medycznego do zabiegów artroskopowych i chirurgicznych
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
Interne identificatiecode08/PN/2026
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldja
Doel
Aard van het contractLeveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33190000 Diverse medische instrumenten en producten
5. Perceel
PerceelLOT-0001
Interne identificatiecodecz.1
PerceelLOT-0002
Interne identificatiecodeCz. 2
PerceelLOT-0003
Interne identificatiecodeCz. 3
PerceelLOT-0004
Interne identificatiecodeCz. 4
PerceelLOT-0005
Interne identificatiecodeCz. 5
PerceelLOT-0006
Interne identificatiecodeCz. 6
PerceelLOT-0007
Interne identificatiecodeCz. 7
PerceelLOT-0008
Interne identificatiecodeCz. 8
PerceelLOT-0009
Interne identificatiecodeCz. 9
PerceelLOT-0010
Interne identificatiecodeCz. 10
PerceelLOT-0011
Interne identificatiecodeCz. 11
PerceelLOT-0012
Interne identificatiecodeCz. 12
PerceelLOT-0013
Interne identificatiecodeCz. 13
413518-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
Wewnętrzny identyfikator08/PN/2026
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonatak
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaDostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33190000 Różne urządzenia i produkty medyczne
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
TytułCzęść 1
Wewnętrzny identyfikatorcz.1
Część zamówieniaLOT-0002
TytułCzęść 2
Wewnętrzny identyfikatorCz. 2
Część zamówieniaLOT-0003
TytułCzęść 3
Wewnętrzny identyfikatorCz. 3
Część zamówieniaLOT-0004
TytułCzęść 4
Wewnętrzny identyfikatorCz. 4
Część zamówieniaLOT-0005
TytułCzęść 5
Wewnętrzny identyfikatorCz. 5
Część zamówieniaLOT-0006
TytułCzęść 6
Wewnętrzny identyfikatorCz. 6
Część zamówieniaLOT-0007
TytułCzęść 7
Wewnętrzny identyfikatorCz. 7
Część zamówieniaLOT-0008
TytułCzęść 8
Wewnętrzny identyfikatorCz. 8
Część zamówieniaLOT-0009
TytułCzęść 9
Wewnętrzny identyfikatorCz. 9
Część zamówieniaLOT-0010
TytułCzęść 10
Wewnętrzny identyfikatorCz. 10
Część zamówieniaLOT-0011
TytułCzęść 11
Wewnętrzny identyfikatorCz. 11
Część zamówieniaLOT-0012
TytułCzęść 12
Wewnętrzny identyfikatorCz. 12
Część zamówieniaLOT-0013
TytułCzęść 13
Wewnętrzny identyfikatorCz. 13
413518-2026 - Concurso
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal
Fornecimentos
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradosim
Finalidade
Natureza do contratoFornecimentos
Classificação principal (cpv): 33190000 Dispositivos e produtos médicos variados
413518-2026 - Konkurrensutsättning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare08/PN/2026
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatja
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33190000 Diverse medicinktekniska produkter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierarecz.1
Del (anbudsområde)LOT-0002
Intern identifierareCz. 2
Del (anbudsområde)LOT-0003
Intern identifierareCz. 3
Del (anbudsområde)LOT-0004
Intern identifierareCz. 4
Del (anbudsområde)LOT-0005
Intern identifierareCz. 5
Del (anbudsområde)LOT-0006
Intern identifierareCz. 6
Del (anbudsområde)LOT-0007
Intern identifierareCz. 7
Del (anbudsområde)LOT-0008
Intern identifierareCz. 8
Del (anbudsområde)LOT-0009
Intern identifierareCz. 9
Del (anbudsområde)LOT-0010
Intern identifierareCz. 10
Del (anbudsområde)LOT-0011
Intern identifierareCz. 11
Del (anbudsområde)LOT-0012
Intern identifierareCz. 12
Del (anbudsområde)LOT-0013
Intern identifierareCz. 13