2. Řízení
Řízení
Název: Cze-Bio_Pracovní stanice a monitory III
Popis: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka přístrojů - Sestava výkonné PC pracovní stanice (3ks), věžové PC pracovní stanice pro síť (1ks) a monitorů (4ks). Tato veřejná zakázka je opakovanou veřejnou zakázkou na část VZ č. 1 - Pracovní stanice a monitory původní veřejné zakázky s názvem „Cze‑Bio_Sestava datového úložiště, pracovních stanic a příslušenství pro obrazovou a datovou analýzu“ (VZ/25/559), kterou zadavatel zrušil v souladu se zákonem.
Interní identifikátor: VZ/26/524
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 30214000 Pracovní stanice
Další klasifikace (cpv): 48822000 Počítačové servery, 30231310 Ploché monitory
5. Část
Část: LOT-0001
413537-2026 - Iomaíocht
An tSeicia – Workstations – Cze-Bio_Pracovní stanice a monitory III
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras
Soláthairtí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánachVZ/26/524
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSoláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 30214000 Workstations
Aicmiú breise (cpv): 48822000 Computer servers, 30231310 Flat panel displays
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
413537-2026 - Gara
Bando di gara o di concessione – regime ordinario
Forniture
2. Procedura
Procedura
Identificativo internoVZ/26/524
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoForniture
Classificazione principale (cpv): 30214000 Stazioni di lavoro
Classificazione aggiuntiva (cpv): 48822000 Server per elaboratori, 30231310 Display a schermo piatto
5. Lotto
LottoLOT-0001
413537-2026 - Konkurrensutsättning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierareVZ/26/524
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 30214000 Arbetsstationer
Ytterligare klassificering (cpv): 48822000 Datorservrar, 30231310 Platta bildskärmar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001