2. Řízení
Řízení
Název: VYBAVENIE SIMULAČNÉHO VÝUČBOVÉHO CENTRA FAKULTY ZDRAVOTNÍCTVA A SOCIÁLNEJ PRÁCE TRNAVSKEJ UNIVERZITY V TRNAVE
Popis: Predmetom zákazky je dodávka technického a softvérového vybavenia pre Simulačné výučbové centrum (SVC) Trnavskej univerzity v Trnave. Cieľom je zabezpečiť moderné nástroje pre praktickú výučbu zdravotníckych odborov prostredníctvom simulačných technológií, virtuálnej reality a softvérových riešení. Zákazka je rozdelená do troch častí, ktorých podrobná špecifikácia je uvedená v Prílohách 3_1 – 3_3 a ďalších dokumentoch súťažných podkladov.
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 34150000 Simulátory
Další klasifikace (cpv): 48190000 Balík programů pro oblast vzdělávání, 32330000 Přístroje pro nahrávání a reprodukci zvuku a obrazu, 48151000 Počítačové řídící systémy, 48000000 Balíky programů a informační systémy, 48316000 Balík programů pro tvorbu prezentací, 48180000 Balík programů pro zdravotnictví, 48328000 Balík programů pro zpracování obrazu
5. Část
Část: LOT-0001
Název: Simulátory_SVC_TRUNI
Popis: Časť 1 zahŕňa dodávku celkovo 33 položiek zdravotníckych simulátorov, trenažérov, simulačných modelov a záchranárskeho vybavenia určených pre simulačnú výučbu v SVC Trnavskej univerzity v Trnave. Hlavnú časť predmetu zákazky tvorí skupina high-fidelity simulátorov určených na výučbu urgentnej medicíny a resuscitácie. Patrí sem urgentný simulátor dospelého človeka (full-body) umožňujúci realistický tréning KPR, manažmentu dýchacích ciest a tímovej spolupráce v krízových situáciách, simulátor pacientského monitora pre zobrazenie vitálnych funkcií, pokročilé aj základné torzo dospelého pre nácvik KPR s elektronickým vyhodnotením, KPR figurína s LED vizualizáciou prietoku krvi, tréningový defibrilátor a trauma pacientský simulátor pre výučbu taktickej medicíny a záchranných operácií. Súčasťou tejto skupiny sú aj resuscitačné figuríny pre špecifické vekové skupiny, bezdrôtový simulátor novorodenca, resuscitačná figurína dojčaťa a figuríny dospelého a dieťaťa pre nácvik Heimlichovho manévra. Ďalšiu skupinu tvoria trenažéry a anatomické modely pre nácvik ošetrovateľských a klinických zručností. Konkrétne ide o nácvikovú pažu pre vnútrožilnú injekciu, model pre nácvik intramuskulárnej injekcie, ženský cievkovací trenažér, simulátor starostlivosti o pacientov s NG, OG a PEG sondou, pokročilý mužský panvový trenažér a simulátor tracheostómie. Pre výučbu chirurgických zručností sú zahrnuté trenažér viazania uzlov a kompletná sada trenažérov pre nácvik šitia. Špecifickým modelom v tejto oblasti je realistickú figurínu seniora pre výučbu geriatrickej starostlivosti. Samostatnú skupinu tvoria pomôcky pre výučbu pôrodníctva, ktorá zahŕňa pokročilý pôrodnícky simulátor v životnej veľkosti, demonštračný model štádia pôrodu, súpravu modelov pôrodného procesu v 5 štádiách. Záchranársku časť reprezentujú: celotelová figurína, detská a dospelá figurína pre nácvik záchranných techník, figurína s otvorom na trupe pre nácvik technickej záchrany, sada zranení pre realistické maskovanie (moulage), vákuový fixačný matrac, sada fixačných dláh, resuscitačné vaky pre dospelého a dieťa a sesterský batoh. Podrobná technická špecifikácia, funkčné požiadavky a požadované množstvá sú uvedené v Prílohe 3_1 súťažných podkladov.
Část: LOT-0002
Název: Softvéry_1_SVC_TRUNI
Popis: Časť 2 zahŕňa dodávku simulačných softvérových a hardvérovo-softvérových systémov určených pre simulačnú výučbu a prevádzku simulačného centra. Systém výučbových kazuistík v 3D zobrazení umožňuje prácu s AI-koordinovanými virtuálnymi pacientmi, ktorí v reálnom čase reagujú na rozhodnutia študentov na základe fyziologických algoritmov; súčasťou je knižnica multiodborových klinických scenárov s licenciou na 5 rokov. Systém pacientskych scenárov vo virtuálnej realite (VR) umožňuje kooperatívnu výučbu viacerých používateľov v plne imerzívnom prostredí vrátane možnosti pedagóga sledovať a riadiť priebeh cvičenia; súčasťou dodávky sú bezdrôtové VR headsety a integrovaný hlasový komunikačný systém. Systém simulačného tréningu hygieny rúk využíva virtuálnu realitu na výučbu prevencie infekcií s vizualizáciou šírenia kontaminácie a mikroorganizmov v reálnom čase, pričom umožňuje hodnotenie správnosti vykonávaných postupov. Poslednú položku v tejto časti tvorí riadiaci systém simulačného centra vrátane audio-video systému, ktorý zabezpečuje komplexné riadenie, monitorovanie, záznam, hodnotenie a analýzu simulačnej výučby naprieč simulačnými, pozorovacími aj debriefingovými miestnosťami. Podrobná technická špecifikácia, funkčné požiadavky a požadované množstvá sú uvedené v Prílohe 3_2 súťažných podkladov.
Hlavní klasifikace (cpv): 48190000 Balík programů pro oblast vzdělávání
Další klasifikace (cpv): 32330000 Přístroje pro nahrávání a reprodukci zvuku a obrazu, 48151000 Počítačové řídící systémy
Část: LOT-0003
Název: Softvéry_2_SVC_TRUNI
Popis: Časť 3 zákazky zahŕňa dodávku štyroch softvérových produktov pre potreby simulačného centra. Ide o profesionálny softvér na strih a úpravu videa s podporou multitrack a multicam editácie a exportu vo formátoch až do 4K, určený na spracovanie záznamov zo simulačných cvičení a prípravu výučbových materiálov. Druhou položkou je AAC softvér (augmentatívna a alternatívna komunikácia) pre nácvik komunikácie s osobami s narušenou komunikačnou schopnosťou, s podporou slovenského jazyka, hlasového výstupu a ovládania eye-tracking zariadením. Treťou položkou je softvér na analýzu variability srdcovej frekvencie (HRV) určený pre výučbu v oblasti verejného zdravotníctva a hodnotenia záťaže organizmu. Poslednou položkou je multimediálny nástroj na tvorbu e-learningového obsahu s podporou 360° virtuálnych prehliadok, gamifikácie, testovania a integrácie s LMS systémami. Podrobná technická špecifikácia, funkčné požiadavky a požadované množstvá sú uvedené v Prílohe 3_3 súťažných podkladov
Hlavní klasifikace (cpv): 48000000 Balíky programů a informační systémy
Další klasifikace (cpv): 48316000 Balík programů pro tvorbu prezentací, 48180000 Balík programů pro zdravotnictví, 48328000 Balík programů pro zpracování obrazu
2. Verfahren
Verfahren
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34150000 Simulatoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48190000 Unterrichtssoftwarepaket, 32330000 Geräte zur Bild- und Tonaufzeichnung und -wiedergabe, 48151000 Computersteuerungssystem, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48316000 Präsentationssoftwarepaket, 48180000 Medizinsoftwarepaket, 48328000 Bildverarbeitungssoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Simulátory_SVC_TRUNI
Los: LOT-0002
Titel: Softvéry_1_SVC_TRUNI
Haupteinstufung (cpv): 48190000 Unterrichtssoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32330000 Geräte zur Bild- und Tonaufzeichnung und -wiedergabe, 48151000 Computersteuerungssystem
Los: LOT-0003
Titel: Softvéry_2_SVC_TRUNI
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48316000 Präsentationssoftwarepaket, 48180000 Medizinsoftwarepaket, 48328000 Bildverarbeitungssoftwarepaket
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 34150000 Προσομοιωτές
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 48190000 Πακέτα εκπαιδευτικού λογισμικού, 32330000 Συσκευές για την εγγραφή και αναπαραγωγή ήχου και εικόνας, 48151000 Σύστημα ελέγχου με ηλεκτρονικό υπολογιστή, 48000000 Πακέτα λογισμικού και συστήματα πληροφορικής, 48316000 Πακέτα λογισμικού παρουσίασης, 48180000 Πακέτα ιατρικού λογισμικού, 48328000 Πακέτα λογισμικού επεξεργασίας εικόνων
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Τίτλος: Simulátory_SVC_TRUNI
Παρτίδα: LOT-0002
Τίτλος: Softvéry_1_SVC_TRUNI
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 48190000 Πακέτα εκπαιδευτικού λογισμικού
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 32330000 Συσκευές για την εγγραφή και αναπαραγωγή ήχου και εικόνας, 48151000 Σύστημα ελέγχου με ηλεκτρονικό υπολογιστή
Παρτίδα: LOT-0003
Τίτλος: Softvéry_2_SVC_TRUNI
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 48000000 Πακέτα λογισμικού και συστήματα πληροφορικής
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 48316000 Πακέτα λογισμικού παρουσίασης, 48180000 Πακέτα ιατρικού λογισμικού, 48328000 Πακέτα λογισμικού επεξεργασίας εικόνων
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34150000 Simulators
Additional classification (cpv): 48190000 Educational software package, 32330000 Apparatus for sound, video-recording and reproduction, 48151000 Computer control system, 48000000 Software package and information systems, 48316000 Presentation software package, 48180000 Medical software package, 48328000 Image-processing software package
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Simulátory_SVC_TRUNI
Lot: LOT-0002
Title: Softvéry_1_SVC_TRUNI
Main classification (cpv): 48190000 Educational software package
Additional classification (cpv): 32330000 Apparatus for sound, video-recording and reproduction, 48151000 Computer control system
Lot: LOT-0003
Title: Softvéry_2_SVC_TRUNI
Main classification (cpv): 48000000 Software package and information systems
Additional classification (cpv): 48316000 Presentation software package, 48180000 Medical software package, 48328000 Image-processing software package
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 34150000 Simuladores
Clasificación adicional (cpv): 48190000 Paquetes de software educativo, 32330000 Aparatos de grabación y reproducción de imágenes y sonido, 48151000 Sistema de control informático, 48000000 Paquetes de software y sistemas de información, 48316000 Paquetes de software de presentación, 48180000 Paquetes de software médico, 48328000 Paquetes de software de tratamiento de imágenes
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Simulátory_SVC_TRUNI
Lote: LOT-0002
Título: Softvéry_1_SVC_TRUNI
Clasificación principal (cpv): 48190000 Paquetes de software educativo
Clasificación adicional (cpv): 32330000 Aparatos de grabación y reproducción de imágenes y sonido, 48151000 Sistema de control informático
Lote: LOT-0003
Título: Softvéry_2_SVC_TRUNI
Clasificación principal (cpv): 48000000 Paquetes de software y sistemas de información
Clasificación adicional (cpv): 48316000 Paquetes de software de presentación, 48180000 Paquetes de software médico, 48328000 Paquetes de software de tratamiento de imágenes
2. Menetlus
Menetlus
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 34150000 Simulaatorid
Täiendav liigitus (cpv): 48190000 Õppetarkvara pakett, 32330000 Heli ja pildi salvestuse ja taasesituse aparatuur, 48151000 Arvutijuhtimissüsteemid, 48000000 Tarkvarapaketid ja infosüsteemid, 48316000 Esitlustarkvarapakett, 48180000 Meditsiinitarkvara pakett, 48328000 Pilditöötlustarkvarapakett
5. Osa
Osa: LOT-0001
Pealkiri: Simulátory_SVC_TRUNI
Osa: LOT-0002
Pealkiri: Softvéry_1_SVC_TRUNI
Peamine liigitus (cpv): 48190000 Õppetarkvara pakett
Täiendav liigitus (cpv): 32330000 Heli ja pildi salvestuse ja taasesituse aparatuur, 48151000 Arvutijuhtimissüsteemid
Osa: LOT-0003
Pealkiri: Softvéry_2_SVC_TRUNI
Peamine liigitus (cpv): 48000000 Tarkvarapaketid ja infosüsteemid
Täiendav liigitus (cpv): 48316000 Esitlustarkvarapakett, 48180000 Meditsiinitarkvara pakett, 48328000 Pilditöötlustarkvarapakett
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 34150000 Simulaattorit
Lisäluokitus (cpv): 48190000 Opetusohjelmatuotteet, 32330000 Äänen ja kuvan tallennus- ja toistolaitteet, 48151000 Tietokoneohjausjärjestelmä, 48000000 Ohjelmatuotteet ja tietojärjestelmät, 48316000 Esitysohjelmatuotteet, 48180000 Lääketieteelliset ohjelmatuotteet, 48328000 Kuvankäsittelyohjelmatuotteet
Ilmoituksen nimi: Simulátory_SVC_TRUNI
Ilmoituksen nimi: Softvéry_1_SVC_TRUNI
Pääasiallinen luokitus (cpv): 48190000 Opetusohjelmatuotteet
Lisäluokitus (cpv): 32330000 Äänen ja kuvan tallennus- ja toistolaitteet, 48151000 Tietokoneohjausjärjestelmä
Ilmoituksen nimi: Softvéry_2_SVC_TRUNI
Pääasiallinen luokitus (cpv): 48000000 Ohjelmatuotteet ja tietojärjestelmät
Lisäluokitus (cpv): 48316000 Esitysohjelmatuotteet, 48180000 Lääketieteelliset ohjelmatuotteet, 48328000 Kuvankäsittelyohjelmatuotteet
2. Nós imeachta
Nós imeachta
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 34150000 Simulators
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Teideal: Simulátory_SVC_TRUNI
Luchtóg: LOT-0002
Teideal: Softvéry_1_SVC_TRUNI
Luchtóg: LOT-0003
Teideal: Softvéry_2_SVC_TRUNI
2. Postupak
Postupak
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 34150000 Simulatori
Dodatna klasifikacija (cpv): 48190000 Programski paket za obrazovanje, 32330000 Aparati za zvuk, videosnimanje i reprodukciju, 48151000 Računalni upravljački sustav, 48000000 Programski paketi i informacijski sustavi, 48316000 Programski paket za prezentacije, 48180000 Medicinski programski paket, 48328000 Programski paket za obradu slike
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Naslov: Simulátory_SVC_TRUNI
Grupa: LOT-0002
Naslov: Softvéry_1_SVC_TRUNI
Glavna klasifikacija (cpv): 48190000 Programski paket za obrazovanje
Dodatna klasifikacija (cpv): 32330000 Aparati za zvuk, videosnimanje i reprodukciju, 48151000 Računalni upravljački sustav
Grupa: LOT-0003
Naslov: Softvéry_2_SVC_TRUNI
Glavna klasifikacija (cpv): 48000000 Programski paketi i informacijski sustavi
Dodatna klasifikacija (cpv): 48316000 Programski paket za prezentacije, 48180000 Medicinski programski paket, 48328000 Programski paket za obradu slike
2. Procedūra
Procedūra
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 34150000 Treniruokliai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 48190000 Mokomosios programinės įrangos paketai, 32330000 Garso ir vaizdo įrašymo ir atgaminimo aparatai, 48151000 Kompiuterio valdymo sistema, 48000000 Programinės įrangos paketai ir informacinės sistemos, 48316000 Pateikties programinės įrangos paketai, 48180000 Medicinos programinės įrangos paketai, 48328000 Vaizdo apdorojimo programinės įrangos paketai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pavadinimas: Simulátory_SVC_TRUNI
Pirkimo dalis: LOT-0002
Pavadinimas: Softvéry_1_SVC_TRUNI
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 48190000 Mokomosios programinės įrangos paketai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 32330000 Garso ir vaizdo įrašymo ir atgaminimo aparatai, 48151000 Kompiuterio valdymo sistema
Pirkimo dalis: LOT-0003
Pavadinimas: Softvéry_2_SVC_TRUNI
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 48000000 Programinės įrangos paketai ir informacinės sistemos
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 48316000 Pateikties programinės įrangos paketai, 48180000 Medicinos programinės įrangos paketai, 48328000 Vaizdo apdorojimo programinės įrangos paketai
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Papildu klasifikācija (cpv): 48190000 Izglītības programmatūras pakotne, 32330000 Skaņas, videoattēla ierakstīšanas un reproducēšanas aparatūra, 48151000 Datoru kontroles sistēmas, 48000000 Programmatūras pakotne un informācijas sistēmas, 48316000 Prezentāciju izveides programmatūras pakotne, 48180000 Medicīnas programmatūras pakotne, 48328000 Attēlapstrādes programmatūras pakotne
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Simulátory_SVC_TRUNI
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: Softvéry_1_SVC_TRUNI
Galvenā klasifikācija (cpv): 48190000 Izglītības programmatūras pakotne
Papildu klasifikācija (cpv): 32330000 Skaņas, videoattēla ierakstīšanas un reproducēšanas aparatūra, 48151000 Datoru kontroles sistēmas
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: Softvéry_2_SVC_TRUNI
Galvenā klasifikācija (cpv): 48000000 Programmatūras pakotne un informācijas sistēmas
Papildu klasifikācija (cpv): 48316000 Prezentāciju izveides programmatūras pakotne, 48180000 Medicīnas programmatūras pakotne, 48328000 Attēlapstrādes programmatūras pakotne
2. Proċedura
Proċedura
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 34150000 Simulaturi
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 48190000 Pakkett ta' softwer edukattiv, 32330000 Apparat għall-ħoss, reġistrar tal-video u riproduzzjoni, 48151000 Sistemi tal-kontroll tal-kompjuter, 48000000 Pakketti tas-softwer u sistemi ta' informazzjoni, 48316000 Pakkett ta' softwer għall-preżentazzjonijiet, 48180000 Pakkett ta' softwer mediku, 48328000 Pakkett ta' softwer għall-ipproċessar tax-xbihat
5. Lott
Lott: LOT-0001
Titlu: Simulátory_SVC_TRUNI
Lott: LOT-0002
Titlu: Softvéry_1_SVC_TRUNI
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 48190000 Pakkett ta' softwer edukattiv
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 32330000 Apparat għall-ħoss, reġistrar tal-video u riproduzzjoni, 48151000 Sistemi tal-kontroll tal-kompjuter
Lott: LOT-0003
Titlu: Softvéry_2_SVC_TRUNI
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 48000000 Pakketti tas-softwer u sistemi ta' informazzjoni
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 48316000 Pakkett ta' softwer għall-preżentazzjonijiet, 48180000 Pakkett ta' softwer mediku, 48328000 Pakkett ta' softwer għall-ipproċessar tax-xbihat
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34150000 Simulatoren
Aanvullende classificatie (cpv): 48190000 Software voor onderwijsdoeleinden, 32330000 Opname- en weergaveapparatuur voor audio en video, 48151000 Computerbesturingssysteem, 48000000 Software en informatiesystemen, 48316000 Software voor presentatie, 48180000 Medische software, 48328000 Beeldverwerkingssoftware
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Perceel: LOT-0002
Belangrijkste classificatie (cpv): 48190000 Software voor onderwijsdoeleinden
Aanvullende classificatie (cpv): 32330000 Opname- en weergaveapparatuur voor audio en video, 48151000 Computerbesturingssysteem
Perceel: LOT-0003
Belangrijkste classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen
Aanvullende classificatie (cpv): 48316000 Software voor presentatie, 48180000 Medische software, 48328000 Beeldverwerkingssoftware
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação adicional (cpv): 48190000 Pacote de software para ensino, 32330000 Aparelhos para gravação e reprodução de som e imagem, 48151000 Sistema de controlo informático, 48000000 Pacotes de software e sistemas de informação, 48316000 Pacote de software de apresentação, 48180000 Pacote de software para medicina, 48328000 Pacote de software para processamento de imagens
Classificação principal (cpv): 48190000 Pacote de software para ensino
Classificação adicional (cpv): 32330000 Aparelhos para gravação e reprodução de som e imagem, 48151000 Sistema de controlo informático
Classificação principal (cpv): 48000000 Pacotes de software e sistemas de informação
Classificação adicional (cpv): 48316000 Pacote de software de apresentação, 48180000 Pacote de software para medicina, 48328000 Pacote de software para processamento de imagens
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 34150000 Simulatoare
Clasificare suplimentară (cpv): 48190000 Pachete software educaţionale, 32330000 Aparate audio şi video de înregistrare şi redare, 48151000 Sisteme de control informatic, 48000000 Pachete software şi sisteme informatice, 48316000 Pachete software de prezentare, 48180000 Pachete software pentru uz medical, 48328000 Pachete software de prelucrare a imaginilor
Clasificarea principală (cpv): 48190000 Pachete software educaţionale
Clasificare suplimentară (cpv): 32330000 Aparate audio şi video de înregistrare şi redare, 48151000 Sisteme de control informatic
Clasificarea principală (cpv): 48000000 Pachete software şi sisteme informatice
Clasificare suplimentară (cpv): 48316000 Pachete software de prezentare, 48180000 Pachete software pentru uz medical, 48328000 Pachete software de prelucrare a imaginilor
2. Postup
Postup
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 34150000 Simulátory
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 48190000 Softvérový balík pre oblasť vzdelávania, 32330000 Prístroje na záznam a reprodukciu zvuku a obrazu, 48151000 Systémy riadené počítačom, 48000000 Softvérové balíky a informačné systémy, 48316000 Softvérový balík na vytváranie prezentácií, 48180000 Softvérový balík pre zdravotníctvo, 48328000 Softvérový balík na spracovanie obrazu
5. Časť
Časť: LOT-0001
Názov: Simulátory_SVC_TRUNI
Časť: LOT-0002
Názov: Softvéry_1_SVC_TRUNI
Hlavná klasifikácia (cpv): 48190000 Softvérový balík pre oblasť vzdelávania
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 32330000 Prístroje na záznam a reprodukciu zvuku a obrazu, 48151000 Systémy riadené počítačom
Časť: LOT-0003
Názov: Softvéry_2_SVC_TRUNI
Hlavná klasifikácia (cpv): 48000000 Softvérové balíky a informačné systémy
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 48316000 Softvérový balík na vytváranie prezentácií, 48180000 Softvérový balík pre zdravotníctvo, 48328000 Softvérový balík na spracovanie obrazu