2. Řízení
Řízení
Název: Rozbudowa infrastruktury ładowania autobusów elektrycznych na zajezdni autobusowej przy ul. Chemicznej w Zielonej Górze.
Popis: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie w systemie „zaprojektuj i wybuduj" pełnego zakresu prac obejmującego opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej, realizację robót budowlanych, dostawę, montaż oraz uruchomienie infrastruktury ładowania autobusów elektrycznych, a następnie przekazanie jej do eksploatacji — na terenie istniejącej zajezdni autobusowej Miejskiego Zakładu Komunikacji sp. z o.o. przy ulicy Chemicznej 8 w Zielonej Górze, na działce ewidencyjnej nr 44/4, obręb ewidencyjny 3, jednostka ewidencyjna 086201_1. 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (OPZ), w Załączniku nr 2 do SWZ – Projektowe postanowienia umowy (PPU) oraz w Załączniku nr 3 do SWZ – Formularz oferty. Dokumenty wskazane w zdaniu poprzednim będą traktowane jako wzajemnie uzupełniające i wyjaśniające się w tym znaczeniu, iż w przypadku stwierdzenia w ich treści jakichkolwiek niejednoznaczności lub wieloznaczności, żadna ze Stron nie może powoływać się na tą okoliczność w celu ograniczenia swoich zobowiązań lub zakresu wymaganej staranności.
Předchozí oznámení: 374746-2026
Interní identifikátor: 5/UE/2026
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Práce
Hlavní klasifikace (cpv): 45310000 Elektroinstalační práce
Další klasifikace (cpv): 31681500 Dobíječky, 32441000 Telemetrické zařízení, 71000000 Architektonické, stavební, technické a inspekční služby, 71320000 Technické projektování, 71323100 Projektování energetických rozvodných sítí, 45000000 Stavební práce, 45213314 Výstavba autobusových garáží, 45231400 Stavební práce pro elektrické vedení, 45232200 Pomocné práce pro elektrické vedení, 45311000 Instalace a montáž elektrických rozvodů a zařízení, 45315300 Instalace a montáž přívodu proudu, 45317000 Jiné elektroinstalační práce
5. Část
Část: LOT-0001
Možnosti:
Popis možností: Zamawiający nie przewiduje prawa opcji.
2. Procedure
Procedure
Tidligere bekendtgørelse: 374746-2026
Intern ID: 5/UE/2026
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Bygge- og anlægsarbejder
Primær klassifikation (cpv): 45310000 Udførelse af elektriske installationer
Supplerende klassifikation (cpv): 31681500 Opladere, 32441000 Telemetriudstyr, 71000000 Arkitekt-, konstruktions-, ingeniør- og inspektionsvirksomhed, 71320000 Ingeniørmæssig projektering, 71323100 Projektering i forbindelse med elforsyningssystemer, 45000000 Bygge- og anlægsarbejder, 45213314 Opførelse af busgarager, 45231400 Arbejder i forbindelse med stærkstrømsluftledninger, 45232200 Følgearbejder i forbindelse med stærkstrømsledninger, 45311000 Installation af el-ledninger og el-armaturer, 45315300 Strømforsyningsinstallationer, 45317000 Øvrige elinstallationer
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Valgmuligheder:
2. Verfahren
Verfahren
Vorherige Bekanntmachung: 374746-2026
Interne Kennung: 5/UE/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45310000 Installation von elektrischen Leitungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31681500 Aufladegeräte, 32441000 Telemetriegeräte, 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71323100 Planung von Stromversorgungssystemen, 45000000 Bauarbeiten, 45213314 Bau von Busbetriebshöfen, 45231400 Bauarbeiten für Starkstromleitungen, 45232200 Arbeiten in Verbindung mit Starkstromleitungen, 45311000 Installation von Elektroanlagen, 45315300 Stromversorgungsanlagen, 45317000 Sonstige Elektroinstallationsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
413621-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Works
Previous notice374746-2026
Internal identifier5/UE/2026
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractWorks
Main classification (cpv): 45310000 Electrical installation work
Additional classification (cpv): 31681500 Rechargers, 32441000 Telemetry equipment, 71000000 Architectural, construction, engineering and inspection services, 71320000 Engineering design services, 71323100 Electrical power systems design services, 45000000 Construction work, 45213314 Bus garage construction work, 45231400 Construction work for electricity power lines, 45232200 Ancillary works for electricity power lines, 45311000 Electrical wiring and fitting work, 45315300 Electricity supply installations, 45317000 Other electrical installation work
5. Lot
LotLOT-0001
Options
2. Procedimiento
Procedimiento
Anuncio anterior: 374746-2026
Identificador interno: 5/UE/2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Obras
Clasificación principal (cpv): 45310000 Trabajos de instalación eléctrica
Clasificación adicional (cpv): 31681500 Dispositivos de realimentación, 32441000 Equipo de telemetría, 71000000 Servicios de arquitectura, construcción, ingeniería e inspección, 71320000 Servicios de diseño técnico, 71323100 Servicios de diseño de sistemas eléctricos, 45000000 Trabajos de construcción, 45213314 Trabajos de construcción de cocheras de autobuses, 45231400 Trabajos de construcción de líneas de conducción eléctrica, 45232200 Obras auxiliares para líneas de conducción eléctrica, 45311000 Trabajos de instalación de cableado y accesorios eléctricos, 45315300 Instalaciones de suministro de electricidad, 45317000 Otros trabajos de instalación eléctrica
5. Lote
Lote: LOT-0001
Opciones:
413621-2026 - Kilpailu
Puola – Sähköjohtojen asennus ja muut sähköasennustyöt – Rozbudowa infrastruktury ładowania autobusów elektrycznych na zajezdni autobusowej przy ul. Chemicznej w Zielonej Górze.
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä - Ilmoituksen muutos
Rakennusurakat
2. Menettely
Menettely
Edellinen ilmoitus374746-2026
Sisäinen tunniste5/UE/2026
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiRakennusurakat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 45310000 Sähköjohtojen asennus ja muut sähköasennustyöt
Lisäluokitus (cpv): 31681500 Laturit, 32441000 Kaukomittausvälineet, 71000000 Arkkitehti-, rakennus-, insinööri- ja tarkastuspalvelut, 71320000 Insinöörialan suunnittelupalvelut, 71323100 Sähkövoimajärjestelmien suunnittelupalvelut, 45000000 Rakennustyöt, 45213314 Linja-autohallien rakennustyöt, 45231400 Sähkölinjojen rakennustyöt, 45232200 Sähkölinjojen rakentamiseen liittyvät työt, 45311000 Sähköjohto- ja asennustyöt, 45315300 Sähkönjakelulaitteiden asennustyöt, 45317000 Muut sähköasennukset
5. Osa
OsaLOT-0001
Optiot
2. Procédure
Procédure
Avis précédent: 374746-2026
Identifiant interne: 5/UE/2026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Travaux
Nomenclature principale (cpv): 45310000 Travaux d'équipement électrique
Nomenclature complémentaire (cpv): 31681500 Rechargeurs, 32441000 Matériel de télémétrie, 71000000 Services d'architecture, services de construction, services d'ingénierie et services d'inspection, 71320000 Services de conception technique, 71323100 Services de conception de réseaux d'énergie électrique, 45000000 Travaux de construction, 45213314 Travaux de construction de dépôts d'autobus, 45231400 Travaux de construction de lignes électriques, 45232200 Ouvrages annexes pour lignes électriques, 45311000 Travaux de câblage et d'installations électriques, 45315300 Installations d'alimentation électrique, 45317000 Autres travaux d'installation électrique
Lot: LOT-0001
Options:
2. Nós imeachta
Nós imeachta
An fógra roimhe seo: 374746-2026
Aitheantóir inmheánach: 5/UE/2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Oibreacha
Príomhaicmiú (cpv): 45310000 Electrical installation work
Aicmiú breise (cpv): 31681500 Rechargers, 32441000 Telemetry equipment, 71000000 Architectural, construction, engineering and inspection services, 71320000 Engineering design services, 71323100 Electrical power systems design services, 45000000 Construction work, 45213314 Bus garage construction work, 45231400 Construction work for electricity power lines, 45232200 Ancillary works for electricity power lines, 45311000 Electrical wiring and fitting work, 45315300 Electricity supply installations, 45317000 Other electrical installation work
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Roghanna:
2. Postupak
Postupak
Prethodna obavijest: 374746-2026
Interna identifikacijska oznaka: 5/UE/2026
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Radovi
Glavna klasifikacija (cpv): 45310000 Elektroinstalacijski radovi
Dodatna klasifikacija (cpv): 31681500 Punjači, 32441000 Oprema za telemetriju, 71000000 Arhitektonske, građevne, tehničke i inspekcije usluge, 71320000 Usluge tehničkog projektiranja, 71323100 Usluge projektiranja elektroenergetskih sustava, 45000000 Građevinski radovi, 45213314 Građevinski radovi na autobusnim garažama, 45231400 Građevinski radovi na elektroenergetskim vodovima, 45232200 Pomoćni radovi za elektroenergetske vodove, 45311000 Radovi električnog ožičenja i elektromontažni radovi, 45315300 Instalacije za opskrbu električnom energijom, 45317000 Ostali elektroinstalaterski radovi
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Opcije:
2. Procedura
Procedura
Avviso o bando precedente: 374746-2026
Identificativo interno: 5/UE/2026
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Lavori
Classificazione principale (cpv): 45310000 Lavori di installazione di cablaggi
Classificazione aggiuntiva (cpv): 31681500 Ricaricatori, 32441000 Apparecchiature per telemetria, 71000000 Servizi architettonici, di costruzione, ingegneria e ispezione, 71320000 Servizi di ideazione tecnica, 71323100 Servizi di progettazione di sistemi elettrici, 45000000 Lavori di costruzione, 45213314 Lavori di costruzione di garage per autobus, 45231400 Lavori generali di costruzione di linee elettriche, 45232200 Lavori ausiliari per linee elettriche, 45311000 Lavori di cablaggio e di connessione elettrici, 45315300 Impianti di alimentazione di corrente, 45317000 Altri lavori di installazione elettrica
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Opzioni:
413621-2026 - Kompetizzjoni
Il-Polonja – Xogħol ta’ l-istallazzjoni ta’ l-elettriku – Rozbudowa infrastruktury ładowania autobusów elektrycznych na zajezdni autobusowej przy ul. Chemicznej w Zielonej Górze.
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard - Avviż tal-bidla
Xogħlijiet
2. Proċedura
Proċedura
Avviż preċedenti374746-2026
Identifikatur intern5/UE/2026
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattXogħlijiet
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 45310000 Xogħol ta’ l-istallazzjoni ta’ l-elettriku
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 31681500 Rechargers, 32441000 Apparat tat-telemetrija, 71000000 Servizzi ta' perizja, kostruzzjoni, inġinerija u spezzjoni, 71320000 Servizzi ta' l-inġinerija tad-disinn, 71323100 Servizzi tad-disinn tas-sistemi ta' l-enerġija elettrika, 45000000 Xogħol tal-kostruzzjoni, 45213314 Xogħol ta' kostruzzjoni ta' garaxx għax-xarabanks, 45231400 Xogħol tal-kostruzzjoni tal-linji ta’ l-enerġija elettrika, 45232200 Xogħlijiet anċillarji għal-linji ta’ l-enerġija elettrika, 45311000 Xogħol ta' mogħdija ta' wajers u elettriku, 45315300 Stallazzjonijiet tal-forniment ta’ l-elettriku, 45317000 Xogħol ieħor ta’ l-istallazzjoni ta’ l-elettriku
5. Lott
LottLOT-0001
Għażliet
Eerdere aankondiging: 374746-2026
Interne identificatiecode: 5/UE/2026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45310000 Aanleg van elektriciteit
Aanvullende classificatie (cpv): 31681500 Oplaadtoestellen, 32441000 Telemetrie-uitrusting, 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie, 71320000 Technische ontwerpdiensten, 71323100 Ontwerpen van elektriciteitssystemen, 45000000 Bouwwerkzaamheden, 45213314 Bouwen van busremise, 45231400 Bouwwerkzaamheden voor hoogspanningsleidingen, 45232200 Aanvullende werken voor hoogspanningsleidingen, 45311000 Aanbrengen van elektrische bedrading en fittings, 45315300 Elektriciteitsvoorzieningsinstallaties, 45317000 Overige elektrische installatiewerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Opties:
Poprzednie ogłoszenie: 374746-2026
Wewnętrzny identyfikator: 5/UE/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Roboty budowlane
Główna klasyfikacja (cpv): 45310000 Roboty instalacyjne elektryczne
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 31681500 Ogniwa doładowawcze, 32441000 Sprzęt telemetryczny, 71000000 Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne, 71320000 Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania, 71323100 Usługi projektowania systemów zasilania energią elektryczną, 45000000 Roboty budowlane, 45213314 Roboty budowlane w zakresie zajezdni autobusowych, 45231400 Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych, 45232200 Roboty pomocnicze w zakresie linii energetycznych, 45311000 Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych, 45315300 Instalacje zasilania elektrycznego, 45317000 Inne instalacje elektryczne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Opcje:
413621-2026 - Procedură concurențială
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard - Anunț de schimbare
Lucrări
2. Procedură
Procedură
Anunț anterior374746-2026
Identificator intern5/UE/2026
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiLucrări
Clasificarea principală (cpv): 45310000 Lucrări de instalaţii electrice
Clasificare suplimentară (cpv): 31681500 Aparate de reîncărcare, 32441000 Echipament de telemetrie, 71000000 Servicii de arhitectură, de construcţii, de inginerie şi de inspecţie, 71320000 Servicii de concepţie tehnică, 71323100 Servicii de proiectare a sistemelor de energie electrică, 45000000 Lucrări de construcţii, 45213314 Lucrări de construcţii de parcuri de autobuze, 45231400 Lucrări de construcţii de linii electrice, 45232200 Lucrări auxiliare pentru linii electrice, 45311000 Lucrări de cablare şi conexiuni electrice, 45315300 Instalaţii de distribuţie de energie electrică, 45317000 Alte lucrări de instalare electrică
Opțiuni
2. Postup
Postup
Predchádzajúce oznámenie: 374746-2026
Interný identifikátor: 5/UE/2026
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Práce
Hlavná klasifikácia (cpv): 45310000 Elektroinštalačné práce
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 31681500 Nabíjačky, 32441000 Telemetrické zariadenia, 71000000 Architektonické, stavebné, inžinierske a inšpekčné služby, 71320000 Inžinierske projektovanie, 71323100 Projektovanie silnoprúdových sústav, 45000000 Stavebné práce, 45213314 Stavebné práce na autobusových garážach, 45231400 Stavebné práce na stavbe elektrických vedení, 45232200 Pomocné práce na stavbe elektrických vedení, 45311000 Inštalácie a montáž elektrických rozvodov a zariadení, 45315300 Inštalovanie zásobovania elektrickou energiou, 45317000 Iné elektroinštalačné práce
5. Časť
Časť: LOT-0001
2. Postopek
Postopek
Predhodno obvestilo: 374746-2026
Notranji identifikator: 5/UE/2026
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Gradnje
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 45310000 Elektroinštalacijska dela
Dodatna klasifikacija (cpv): 31681500 Polnilniki (za ponovno polnjenje), 32441000 Naprave za telemetrijo, 71000000 Arhitekturne, gradbeniške, inženirske in inšpekcijske storitve, 71320000 Storitve gradbenega projektiranja, 71323100 Storitve projektiranja elektroenergetskih sistemov, 45000000 Gradbena dela, 45213314 Gradbena dela na avtobusni garaži, 45231400 Gradbena dela na elektroenergetskih vodih, 45232200 Druga dela na elektroenergetskih vodih, 45311000 Inštalacija električnih napeljav in pribora (fitingov), 45315300 Naprave za oskrbo z elektriko, 45317000 Druga elektroinštalacijska dela
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
413621-2026 - Konkurrensutsättning
Polen – Installation av elektriska ledningar och armatur – Rozbudowa infrastruktury ładowania autobusów elektrycznych na zajezdni autobusowej przy ul. Chemicznej w Zielonej Górze.
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
Föregående meddelande374746-2026
Intern identifierare5/UE/2026
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45310000 Installation av elektriska ledningar och armatur
Ytterligare klassificering (cpv): 31681500 Uppladdare, 32441000 Fjärrmätutrustning, 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster, 71320000 Byggtekniska konstruktionstjänster, 71323100 Konstruktion av elnät, 45000000 Anläggningsarbete, 45213314 Byggnation av bussgarage, 45231400 Anläggningsarbeten för kraftledningar, 45232200 Arbeten för kraftledningar, 45311000 Installation av elektriska ledningar och kopplingsarbeten, 45315300 Anläggningar för elförsörjning, 45317000 Övriga elinstallationsarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Optioner
Beskrivning av alternativenZamawiający nie przewiduje prawa opcji.