413669-2026 - Zadávání
Bulharsko – Zemědělské služby – „Агротехнически услуги на територията на ТП ДЛС „Черни Лом“ гр. Попово за 2026 година“
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Služby
2. Řízení
Řízení
Název„Агротехнически услуги на територията на ТП ДЛС „Черни Лом“ гр. Попово за 2026 година“
PopisЖътва на пшеница, царевица и овес и ТРО на прогнозно количество зърно до база за съхранение на територията на ТП ДЛС "Черни Лом" гр.Попово
Interní identifikátor591217
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíano
Odůvodnění zrychleného řízeníНеобходимостта от прилагане на чл.74, ал.4 от ЗОП е поради прекратяване на първоначално обявената процедура със сходен предмет на основание чл.110, ал.2, т.2 от ЗОП (УИН 02711-2026-0043) и невъзможността от отлагане на дейностите, предмет на поръчката и спазване на агротехническите срокове. Предвид спешността от възлагане и провеждане на процедурата на посочените основания и естеството й на дейност, възложителят счита за необходимо провеждане на процедурата във възможно най-кратък срок.
Účel
Charakter smlouvySlužby
Hlavní klasifikace (cpv): 77100000 Zemědělské služby
5. Část
ČástLOT-0001
413669-2026 - Konkurrencevilkår
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen
Tjenesteydelser
2. Procedure
Procedure
Intern ID591217
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedureja
Formål
Kontraktens hovedformålTjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 77100000 Tjenesteydelser inden for landbrug
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
413669-2026 - Διαγωνισμός
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Υπηρεσίες
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό591217
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιναι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΥπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 77100000 Γεωργικές υπηρεσίες
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
413669-2026 - Licitación
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno591217
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está acelerado
Finalidad
Naturaleza del contratoServicios
Clasificación principal (cpv): 77100000 Servicios agrícolas
5. Lote
LoteLOT-0001
413669-2026 - Kilpailu
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä
Palvelut
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste591217
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäkyllä
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiPalvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 77100000 Maatalousalan palvelut
5. Osa
OsaLOT-0001
413669-2026 - Iomaíocht
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras
Seirbhísí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach591217
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú
Cuspóir
Cineál an chonarthaSeirbhísí
Príomhaicmiú (cpv): 77100000 Agricultural services
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
413669-2026 - Nadmetanje
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Usluge
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka591217
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanda
Svrha
Priroda ugovoraUsluge
Glavna klasifikacija (cpv): 77100000 Usluge na području poljoprivrede
5. Grupa
GrupaLOT-0001
413669-2026 - Gara
Bando di gara o di concessione – regime ordinario
Servizi
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno591217
Tipo di proceduraAperta
La procedura è accelerata
Finalità
Natura dell'appaltoServizi
Classificazione principale (cpv): 77100000 Servizi agricoli
5. Lotto
LottoLOT-0001
413669-2026 - Konkursas
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka
Paslaugos
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius591217
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintataip
Tikslas
Sutarties objektasPaslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 77100000 Žemės ūkio paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
413669-2026 - Konkurss
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Pakalpojumi
Iekšējais identifikators591217
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 77100000 Lauksaimniecības pakalpojumi
5. Daļa
DaļaLOT-0001
413669-2026 - Kompetizzjoni
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Servizzi
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern591217
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċellerataiva
Għan
Natura tal-kuntrattServizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 77100000 Servizzi ta' l-agrikoltura
5. Lott
LottLOT-0001
413669-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Usługi
Wewnętrzny identyfikator591217
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonatak
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaUsługi
Główna klasyfikacja (cpv): 77100000 Usługi rolnicze
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
413669-2026 - Concurso
Bulgária – Serviços relacionados com a agricultura – „Агротехнически услуги на територията на ТП ДЛС „Черни Лом“ гр. Попово за 2026 година“
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal
Serviços
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradosim
Finalidade
Natureza do contratoServiços
Classificação principal (cpv): 77100000 Serviços relacionados com a agricultura
413669-2026 - Procedură concurențială
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard
Servicii
2. Procedură
Procedură
Identificator intern591217
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratăda
Scop
Natura contractuluiServicii
Clasificarea principală (cpv): 77100000 Servicii pentru agricultură
5. Lot
LotLOT-0001
413669-2026 - Súťaž
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim
2. Postup
Postup
Interný identifikátor591217
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýáno
Druh zmluvySlužby
Hlavná klasifikácia (cpv): 77100000 Poľnohospodárske služby
5. Časť
ČasťLOT-0001
413669-2026 - Javni razpis
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Storitve
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator591217
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenda
Namen
Vrsta javnega naročilaStoritve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 77100000 Storitve na področju kmetijstva
5. Sklop
SklopLOT-0001
413669-2026 - Konkurrensutsättning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare591217
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatja
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 77100000 Jordbrukstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001