413815-2026 - Zadávání
Slovensko – Informační technologie: poradenství, vývoj programového vybavení, internet a podpora – Stabilizácia a servisná podpora prevádzky IS CSI
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Služby
2. Řízení
Řízení
NázevStabilizácia a servisná podpora prevádzky IS CSI
PopisStručný opis predmetu zákazky – predmetom zákazky je: a) Stabilizácia a optimalizácia informačného systému Centrálna správa identít (ďalej „IS CSI“): - Realizácia opatrení zameraných na odstránenie existujúcich identifikovaných nedostatkov a neštandardných riešení. - Zavedenie osvedčených procesov a postupov podľa platných štandardov, ako aj príprava IS CSI na ďalší rozvoj, rozširovanie funkcionalít a integráciu s ďalšími systémami. b) Poskytovanie servisných služieb IS CSI: - podpora - údržba - implementácia - doplnkové služby Podrobné vymedzenie predmetu zákazky vrátane požiadaviek na predmet zákazky, množstva a špecifikácií je uvedené v: • prílohe č. 1 - Špecifikácia predmetu plnenia zmluvy, ktorá je v prílohe č. 10 súťažných podkladov, • prílohe č. 2 - Špecifikácia Servisných služieb a ich štandardy servisnej zmluvy, ktorá je v prílohe č. 10 súťažných podkladov.
Interní identifikátorNBS1-000-120-150
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvySlužby
Hlavní klasifikace (cpv): 72000000 Informační technologie: poradenství, vývoj programového vybavení, internet a podpora
Další klasifikace (cpv): 72261000 Podpora programového vybavení, 72267100 Údržba programového vybavení pro informační technologie
5. Část
ČástLOT-0001
Možnosti
Popis možnostíZmluva č. C-NBS1-000-120-796 o poskytovaní servisných služieb pre informačný systém Centrálna správa identít na dobu určitú, a to na dobu 2 roky (24 mesiacov) od nadobudnutia jej účinnosti s možnosťou jej predĺženia o 2 roky (24 mesiacov) – Opcia 1 a následne ešte o ďalšie 2 roky (24 mesiacov) – Opcia 2
413815-2026 - Wettbewerb
Slowakei – IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung – Stabilizácia a servisná podpora prevádzky IS CSI
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Interne KennungNBS1-000-120-150
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72261000 Software-Unterstützung, 72267100 Wartung von Informationstechnologiesoftware
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
413815-2026 - Διαγωνισμός
Σλοβακία – Υπηρεσίες τεχνολογίας των πληροφοριών: παροχή συμβουλών, ανάπτυξη λογισμικού, Διαδίκτυο και υποστήριξη – Stabilizácia a servisná podpora prevádzky IS CSI
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Υπηρεσίες
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικόNBS1-000-120-150
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΥπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 72000000 Υπηρεσίες τεχνολογίας των πληροφοριών: παροχή συμβουλών, ανάπτυξη λογισμικού, Διαδίκτυο και υποστήριξη
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 72261000 Υπηρεσίες υποστήριξης λογισμικού, 72267100 Συντήρηση λογισμικού τεχνολογίας των πληροφοριών
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
Επιλογές
413815-2026 - Competition
Slovakia – IT services: consulting, software development, Internet and support – Stabilizácia a servisná podpora prevádzky IS CSI
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Internal identifierNBS1-000-120-150
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 72000000 IT services: consulting, software development, Internet and support
Additional classification (cpv): 72261000 Software support services, 72267100 Maintenance of information technology software
5. Lot
LotLOT-0001
Options
413815-2026 - Licitación
Eslovaquia – Servicios TI: consultoría, desarrollo de software, Internet y apoyo – Stabilizácia a servisná podpora prevádzky IS CSI
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador internoNBS1-000-120-150
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoServicios
Clasificación principal (cpv): 72000000 Servicios TI: consultoría, desarrollo de software, Internet y apoyo
Clasificación adicional (cpv): 72261000 Servicios de apoyo al software, 72267100 Mantenimiento de software de tecnología de la información
5. Lote
LoteLOT-0001
Opciones
413815-2026 - Kilpailu
Slovakia – Tietotekniset palvelut: neuvonta, ohjelmistojen kehittäminen, Internet ja tuki – Stabilizácia a servisná podpora prevádzky IS CSI
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä
Palvelut
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunnisteNBS1-000-120-150
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiPalvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 72000000 Tietotekniset palvelut: neuvonta, ohjelmistojen kehittäminen, Internet ja tuki
Lisäluokitus (cpv): 72261000 Ohjelmistotuki, 72267100 ATK-ohjelmiston ylläpito
5. Osa
OsaLOT-0001
Optiot
413815-2026 - Mise en concurrence
Slovaquie – Services de technologies de l'information, conseil, développement de logiciels, internet et appui – Stabilizácia a servisná podpora prevádzky IS CSI
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire
2. Procédure
Procédure
Identifiant interneNBS1-000-120-150
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéServices
Nomenclature principale (cpv): 72000000 Services de technologies de l'information, conseil, développement de logiciels, internet et appui
Nomenclature complémentaire (cpv): 72261000 Services d'assistance relative aux logiciels, 72267100 Maintenance de logiciels de technologies de l'information
413815-2026 - Nadmetanje
Slovačka – Usluge informacijske tehnologije: savjetovanje, razvoj programske podrške, internet i podrška – Stabilizácia a servisná podpora prevádzky IS CSI
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Usluge
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznakaNBS1-000-120-150
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraUsluge
Glavna klasifikacija (cpv): 72000000 Usluge informacijske tehnologije: savjetovanje, razvoj programske podrške, internet i podrška
Dodatna klasifikacija (cpv): 72261000 Usluge podrške programa, 72267100 Održavanje programske podrške za informacijsku tehnologiju
5. Grupa
GrupaLOT-0001
Opcije
413815-2026 - Verseny
Szlovákia – IT-szolgáltatások: tanácsadás, szoftverfejlesztés, internet és támogatás – Stabilizácia a servisná podpora prevádzky IS CSI
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok
Szolgáltatásmegrendelés
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosítóNBS1-000-120-150
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeSzolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 72000000 IT-szolgáltatások: tanácsadás, szoftverfejlesztés, internet és támogatás
További osztályozás (cpv): 72261000 Szoftvertámogatási szolgáltatások, 72267100 Informatikai szoftver karbantartása
5. Rész
RészLOT-0001
Opciók
413815-2026 - Konkursas
Slovakija – IT paslaugos: konsultavimas, programinės įrangos kūrimas, internetas ir aptarnavimo paslaugos – Stabilizácia a servisná podpora prevádzky IS CSI
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka
Paslaugos
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatoriusNBS1-000-120-150
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPaslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 72000000 IT paslaugos: konsultavimas, programinės įrangos kūrimas, internetas ir aptarnavimo paslaugos
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 72261000 Programinės įrangos palaikymo paslaugos, 72267100 Informacijos technologijos programinės įrangos priežiūra
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
Pasirinkimo galimybės
413815-2026 - Kompetizzjoni
Is-Slovakkja – Servizzi ta' IT: konsulenza, żvilupp ta' softwer, Internet u appoġġ – Stabilizácia a servisná podpora prevádzky IS CSI
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Servizzi
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur internNBS1-000-120-150
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattServizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 72000000 Servizzi ta' IT: konsulenza, żvilupp ta' softwer, Internet u appoġġ
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 72261000 Servizzi ta' appoġġ għas-software, 72267100 Tiswija tas-software tat-teknoloġija ta' l-informatika
5. Lott
LottLOT-0001
Għażliet
413815-2026 - Mededinging
Slowakije – IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning – Stabilizácia a servisná podpora prevádzky IS CSI
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
Interne identificatiecodeNBS1-000-120-150
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractDiensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
Aanvullende classificatie (cpv): 72261000 Softwareondersteuningsdiensten, 72267100 Onderhoud van software voor informatietechnologie
5. Perceel
PerceelLOT-0001
Opties
413815-2026 - Procedura konkurencyjna
Słowacja – Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia – Stabilizácia a servisná podpora prevádzky IS CSI
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Usługi
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikatorNBS1-000-120-150
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaUsługi
Główna klasyfikacja (cpv): 72000000 Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 72261000 Usługi pomocnicze w zakresie oprogramowania, 72267100 Konserwacja oprogramowania technologii informacji
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
Opcje
413815-2026 - Concurso
Eslováquia – Serviços de TI: consultoria, desenvolvimento de software, Internet e apoio – Stabilizácia a servisná podpora prevádzky IS CSI
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal
Serviços
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoServiços
Classificação principal (cpv): 72000000 Serviços de TI: consultoria, desenvolvimento de software, Internet e apoio
Classificação adicional (cpv): 72261000 Serviços de assistência em matéria de software, 72267100 Manutenção de software para as tecnologias da infomação
Opções
413815-2026 - Procedură concurențială
Slovacia – Servicii IT: consultanţă, dezvoltare de software, internet şi asistenţă – Stabilizácia a servisná podpora prevádzky IS CSI
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard
Servicii
2. Procedură
Procedură
Identificator internNBS1-000-120-150
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiServicii
Clasificarea principală (cpv): 72000000 Servicii IT: consultanţă, dezvoltare de software, internet şi asistenţă
Clasificare suplimentară (cpv): 72261000 Servicii de asistenţă pentru software, 72267100 Întreţinerea resurselor logice de tehnologie a informaţiei
Opțiuni
413815-2026 - Súťaž
Slovensko – Služby informačných technológií: konzultácie, vývoj softvéru, internet a podpora – Stabilizácia a servisná podpora prevádzky IS CSI
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim
2. Postup
Postup
Interný identifikátorNBS1-000-120-150
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Druh zmluvySlužby
Hlavná klasifikácia (cpv): 72000000 Služby informačných technológií: konzultácie, vývoj softvéru, internet a podpora
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 72261000 Softvérové podporné služby, 72267100 Údržba programového vybavenia (softvér) informačných technológií
5. Časť
ČasťLOT-0001
413815-2026 - Javni razpis
Slovaška – Storitve informacijske tehnologije: svetovanje, razvoj programske opreme, internet in podpora – Stabilizácia a servisná podpora prevádzky IS CSI
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Storitve
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikatorNBS1-000-120-150
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaStoritve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 72000000 Storitve informacijske tehnologije: svetovanje, razvoj programske opreme, internet in podpora
Dodatna klasifikacija (cpv): 72261000 Podporne storitve za programsko opremo, 72267100 Vzdrževanje programske opreme za informacijsko tehnologijo
5. Sklop
SklopLOT-0001