Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 38900000 Různé hodnotící a zkušební přístroje
Místo plnění
Nižší územní jednotka země (NUTS): Madrid (ES300)
Země: Španělsko
Obecné informace
Vyhrazená účast:
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 38900000 Diverse måle- og testapparatur
Udførelsessted
Landsdel (NUTS): Madrid (ES300)
Land: Spanien
Generelle oplysninger
Reserveret deltagelse:
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38900000 Bewertungs- und Testinstrumente
Erfüllungsort
Land, Gliederung (NUTS): Madrid (ES300)
Allgemeine Informationen
Vorbehaltene Teilnahme:
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 38900000 Ποικίλα όργανα εκτιμήσεων ή δοκιμών
Τόπος εκτέλεσης
Υποδιαίρεση χώρας (NUTS): Madrid (ES300)
Χώρα: Ισπανία
Γενικές πληροφορίες
Κατ’ αποκλειστικότητα συμμετοχή:
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 38900000 Instrumentos de evaluación o ensayo diversos
Lugar de ejecución
Subdivisión del país (NUTS): Madrid (ES300)
País: España
Información general
Participación reservada:
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 38900000 Mitmesugused hindamis- ja testimisseadmed
Lepingu täitmise koht
Riik – jaotus (NUTS): Madrid (ES300)
Riik: Hispaania
Üldine teave
Reserveeritud osalemine:
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 38900000 Erilaiset arviointi- ja testausvälineet
Suorituspaikka
Maaryhmittely (NUTS): Madrid (ES300)
Maa: Espanja
Yleistä tietoa
Varattu osallistuminen:
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 38900000 Instruments divers d'évaluation ou de test
Lieu d’exécution
Subdivision pays (NUTS): Madrid (ES300)
Pays: Espagne
Informations générales
Participation réservée:
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 38900000 Miscellaneous evaluation or testing instruments
An áit feidhmíochta
Foroinn tíre (NUTS): Madrid (ES300)
Tír: An Spáinn
Eolas ginearálta
Rannpháirtíocht fhorchoimeádta:
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 38900000 Razni instrumenti za mjerenje ili ispitivanje
Mjesto izvršenja
Zemlja – podregija (NUTS): Madrid (ES300)
Zemlja: Španjolska
Opće informacije
Rezervirano sudjelovanje:
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 38900000 Különféle értékelő- vagy vizsgálóeszközök
A teljesítés helye
Ország alegysége (NUTS): Madrid (ES300)
Ország: Spanyolország
Általános információk
Fenntartott részvétel:
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 38900000 Įvairūs vertinimo arba tyrimo prietaisai
Sutarties vykdymo vieta
Šalies administracinis vienetas (NUTS): Madrid (ES300)
Šalis: Ispanija
Bendra informacija
Rezervuota dalyvavimo teisė:
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 38900000 Strumenti varji għall-ittestjar jew l-evalwazzjoni
Post tal-prestazzjoni
Sottodiviżjoni tal-pajjiż (NUTS): Madrid (ES300)
Pajjiż: Spanja
Informazzjoni ġenerali
Parteċipazzjoni riżervata:
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 38900000 Diverse apparatuur voor beoordeling en testen
Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Madrid (ES300)
Land: Spanje
Algemene informatie
Voorbehouden deelname:
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 38900000 Różne przyrządy do badań lub testowania
Miejsce realizacji
Podpodział krajowy (NUTS): Madrid (ES300)
Kraj: Hiszpania
Szacowany okres obowiązywania
Okres obowiązywania: 120 Dni
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 38900000 Instrumentos diversos de avaliação ou ensaio
Local de execução
País: Espanha
Informações gerais
Participação reservada:
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 38900000 Rôzne vyhodnocovacie a testovacie nástroje
Miesto plnenia
Nižšia územná jednotka krajiny (NUTS): Madrid (ES300)
Krajina: Španielsko
Všeobecné informácie
Vyhradená účasť:
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 38900000 Razni instrumenti za ocenjevanje ali testiranje
Kraj izvajanja
Podregija države (NUTS): Madrid (ES300)
Država: Španija
Splošne informacije
Pridržana udeležba: