2. Řízení
Řízení
Název: A-30/26; Izdelava PZI rekonstrukcije državnih cest R3-710/0247 Ptuj–Hajdina od 2+470 do 2+719 in R2-454/1495 Hajdina (Mariborska c.–Gomile) od 0+000 do 1+930
Popis: Izdelava PZI rekonstrukcije državnih cest R3-710/0247 Ptuj–Hajdina od 2+470 do 2+719 in R2-454/1495 Hajdina (Mariborska c.–Gomile) od 0+000 do 1+930
Interní identifikátor: 43001-143/2026
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 71000000 Architektonické, stavební, technické a inspekční služby
5. Část
Část: LOT-0000
Interní identifikátor: 491241
See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Intern ID: 43001-143/2026
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 71000000 Arkitekt-, konstruktions-, ingeniør- og inspektionsvirksomhed
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0000
Intern ID: 491241
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 43001-143/2026
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 71000000 Υπηρεσίες αρχιτεκτονικής, κατασκευαστικών έργων, έργων πολιτικού μηχανικού και επίβλεψης
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0000
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 491241
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: 43001-143/2026
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 71000000 Arhitektuuri-, ehitus-, inseneri- ja ehitusjärelevalveteenused
5. Osa
Osa: LOT-0000
Sisemine tunnus: 491241
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: 43001-143/2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
Príomhaicmiú (cpv): 71000000 Architectural, construction, engineering and inspection services
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0000
Aitheantóir inmheánach: 491241
414148-2026 - Nadmetanje
Slovenija – Arhitektonske, građevne, tehničke i inspekcije usluge – A-30/26; Izdelava PZI rekonstrukcije državnih cest R3-710/0247 Ptuj–Hajdina od 2+470 do 2+719 in R2-454/1495 Hajdina (Mariborska c.–Gomile) od 0+000 do 1+930
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim - Obavijest o promjeni
Usluge
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka43001-143/2026
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraUsluge
Glavna klasifikacija (cpv): 71000000 Arhitektonske, građevne, tehničke i inspekcije usluge
5. Grupa
GrupaLOT-0000
Interna identifikacijska oznaka491241
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: 43001-143/2026
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 71000000 Építészeti, építési, mérnöki és vizsgálati szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0000
Belső azonosító: 491241
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: 43001-143/2026
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 71000000 Servizi architettonici, di costruzione, ingegneria e ispezione
5. Lotto
Lotto: LOT-0000
Identificativo interno: 491241
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: 43001-143/2026
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 71000000 Architektūros, statybų, inžinerijos ir inspektavimo paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0000
Vidaus identifikatorius: 491241
Iekšējais identifikators: 43001-143/2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 71000000 Arhitektūras, būvniecības, inženiertehniskie un pārbaudes pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Iekšējais identifikators: 491241
414148-2026 - Kompetizzjoni
Is-Slovenja – Servizzi ta' perizja, kostruzzjoni, inġinerija u spezzjoni – A-30/26; Izdelava PZI rekonstrukcije državnih cest R3-710/0247 Ptuj–Hajdina od 2+470 do 2+719 in R2-454/1495 Hajdina (Mariborska c.–Gomile) od 0+000 do 1+930
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard - Avviż tal-bidla
Servizzi
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern43001-143/2026
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattServizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 71000000 Servizzi ta' perizja, kostruzzjoni, inġinerija u spezzjoni
5. Lott
LottLOT-0000
Identifikatur intern491241
414148-2026 - Concurso
Eslovénia – Serviços de arquitectura, construção, engenharia e inspecção – A-30/26; Izdelava PZI rekonstrukcije državnih cest R3-710/0247 Ptuj–Hajdina od 2+470 do 2+719 in R2-454/1495 Hajdina (Mariborska c.–Gomile) od 0+000 do 1+930
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal - Anúncio de alteração
Serviços
2. Procedimento
Procedimento
Identificador interno43001-143/2026
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoServiços
Classificação principal (cpv): 71000000 Serviços de arquitectura, construção, engenharia e inspecção
5. Lote
LoteLOT-0000
Identificador interno491241
414148-2026 - Procedură concurențială
Slovenia – Servicii de arhitectură, de construcţii, de inginerie şi de inspecţie – A-30/26; Izdelava PZI rekonstrukcije državnih cest R3-710/0247 Ptuj–Hajdina od 2+470 do 2+719 in R2-454/1495 Hajdina (Mariborska c.–Gomile) od 0+000 do 1+930
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard - Anunț de schimbare
Servicii
2. Procedură
Procedură
Identificator intern43001-143/2026
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiServicii
Clasificarea principală (cpv): 71000000 Servicii de arhitectură, de construcţii, de inginerie şi de inspecţie
5. Lot
LotLOT-0000
Identificator intern491241
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: 43001-143/2026
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 71000000 Architektonické, stavebné, inžinierske a inšpekčné služby
5. Časť
Časť: LOT-0000
Interný identifikátor: 491241
414148-2026 - Javni razpis
Slovenija – Arhitekturne, gradbeniške, inženirske in inšpekcijske storitve – A-30/26; Izdelava PZI rekonstrukcije državnih cest R3-710/0247 Ptuj–Hajdina od 2+470 do 2+719 in R2-454/1495 Hajdina (Mariborska c.–Gomile) od 0+000 do 1+930
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev - Obvestilo o spremembi obvestila
Storitve
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator43001-143/2026
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaStoritve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 71000000 Arhitekturne, gradbeniške, inženirske in inšpekcijske storitve
5. Sklop
SklopLOT-0000
Notranji identifikator491241