2. Řízení
Řízení
Název: Utrzymanie czystości i porządku na terenie Miasta i Gminy Września
Popis: 1. Przedmiotem zamówienia jest utrzymanie czystości i porządku na terenie Miasta i Gminy Września polegające na wykonywaniu czynności związanych z mechanicznym i ręcznym oczyszczaniem powierzchni jezdni, chodników, placów, miejsc parkingowych, opróżnianiem i wywozem odpadów z koszy ulicznych oraz prowadzeniem i obsługą toalet publicznych na terenie Wrześni. 2. Charakterystyka i krótki opis zamówienia: 1) oczyszczanie nawierzchni jezdni dróg poprzez mechaniczne oczyszczanie z piasku i innych nieczystości nawierzchni jezdni, zatok postojowych i autobusowych, wysepek kanalizujących ruch położonych w poziomie jezdni wraz z wywozem zebranego piasku i innych nieczystości na wysypisko. Oczyszczanie nawierzchni jezdni dróg należy wykonać w sposób mechaniczny, a w miejscu gdzie nie można użyć sprzętu specjalistycznego w sposób ręczny. Zamiatanie należy wykonywać w godzinach, w których nie będzie to stanowiło uciążliwości dla mieszkańców i utrudnień dla użytkowników drogi – Zamawiający będzie przekazywał co tydzień wykaz ulic przewidzianych do sprzątania; 2) wiosenne zmywanie nawierzchni jezdni dróg po oczyszczeniu bieżącym – Zamawiający przekaże wykaz ulic przewidzianych do zmycia; 3) sprzątanie infrastruktury drogowej na terenie Miasta i Gminy Września poprzez oczyszczanie terenów położonych w pasach drogowych ulic i ciągów pieszych tj. chodników, dróg rowerowych, parkingów ogólnodostępnych, kopert postojowych, płatnych miejsc postojowych, schodów terenowych, przystanków autobusowych oraz innych miejsc ogólnodostępnych nie wyłączając terenów, na których obowiązek systematycznego utrzymania czystości ciąży na właścicielach nieruchomości – polegające na kompleksowych działaniach Wykonawcy, których celem jest utrzymanie w czystości w całym okresie trwania umowy – Zamawiający będzie przekazywał co tydzień wykaz chodników, itp. przewidzianych do sprzątania; 4) opróżnianie koszy na odpady, które zlokalizowane są w pasach drogowych - teren w promieniu min. 5 m od kosza także należy utrzymać w czystości nie rzadziej niż 2 razy w tygodniu; 5) prowadzenie prac porządkowych również w soboty i niedziele (obchód, ręczne sprzątanie) na terenie miasta – Zamawiający wskaże miejsca które należy w weekendy utrzymywać w czystości i porządku; 6) sprzątanie wiat przystankowych – Zamawiający wskaże telefonicznie, e-mail wiaty które należy posprzątać; 7) prowadzenie i obsługa toalety publicznej nad zalewem Lipówka, w Parku im. Dzieci Wrzesińskich, w Parku im. Marszałka Józefa Piłsudskiego oraz na parkingu przy ul. Gnieźnieńskiej i ul. Harcerskiej we Wrześni w zakresie sprzątania, zaopatrywania w środki czystości i higieny oraz opróżniania zbiornika bezodpływowego (Lipówka). W okresie prowadzenia na terenie Gminy zimowego utrzymania dróg Zamawiający określi Wykonawcy zakres czynności do wykonywania w ramach niniejszej umowy. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik A - Opis przedmiotu zamówienia wraz z wykazem ulic, chodników i placów objętych zamówieniem.
Interní identifikátor: ZP-271/ 40 / WIK-RK / 2026
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ano
Odůvodnění zrychleného řízení: W niniejszym postępowaniu składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacyjnych. Podstawa prawna: art. 138 ust. 4 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 90600000 Čistící a hygienické služby v městských a venkovských oblastech a související služby
5. Část
Část: LOT-0001
2. Procedure
Procedure
Intern ID: ZP-271/ 40 / WIK-RK / 2026
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: ja
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 90600000 Virksomhed i forbindelse med rydning og hygiejne i by- og landområder og lignende tjenester
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: ZP-271/ 40 / WIK-RK / 2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90600000 Reinigung und Sanierung des städtischen und ländlichen Raumes, und zugehörige Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Internal identifier: ZP-271/ 40 / WIK-RK / 2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90600000 Cleaning and sanitation services in urban or rural areas, and related services
5. Lot
Lot: LOT-0001
414252-2026 - Licitación
Polonia – Servicios de saneamiento y limpieza en áreas urbanas o rurales y relacionados con ellos – Utrzymanie czystości i porządku na terenie Miasta i Gminy Września
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador internoZP-271/ 40 / WIK-RK / 2026
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está acelerado
Finalidad
Naturaleza del contratoServicios
Clasificación principal (cpv): 90600000 Servicios de saneamiento y limpieza en áreas urbanas o rurales y relacionados con ellos
5. Lote
LoteLOT-0001
2. Menetlus
Menetlus
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: jah
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 90600000 Puhastus- ja kanalisatsiooniteenused linna- ja maapiirkonnas ning nendega seonduvad teenused
5. Osa
Osa: LOT-0001
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: ZP-271/ 40 / WIK-RK / 2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: tá
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
2. Eljárás
Eljárás
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: igen
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 90600000 Köztisztasági hulladékszállítási szolgáltatások városi és vidéki területeken és kapcsolódó szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0001
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: ZP-271/ 40 / WIK-RK / 2026
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: sì
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 90600000 Servizi di pulizia e di igienizzazione di aree urbane o rurali, e servizi connessi
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: ZP-271/ 40 / WIK-RK / 2026
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: taip
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 90600000 Valymo ir sanitarinės paslaugos miesto ir kaimo vietovėse bei kitos susijusios paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Iekšējais identifikators: ZP-271/ 40 / WIK-RK / 2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: jā
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 90600000 Tīrīšanas un sanitārie pakalpojumi lauku apvidos vai pilsētu teritorijās un saistītie pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: ZP-271/ 40 / WIK-RK / 2026
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: iva
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 90600000 Servizzi tat-tindif u s-sanitazzjoni f'żoni urbani u rurali, u s-servizzi relatati
5. Lott
Lott: LOT-0001
414252-2026 - Mededinging
Polen – Verwijderen, schoonmaken en ontsmetten binnen een stedelijke en/of landelijke omgeving – Utrzymanie czystości i porządku na terenie Miasta i Gminy Września
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
Interne identificatiecodeZP-271/ 40 / WIK-RK / 2026
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldja
Doel
Aard van het contractDiensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90600000 Verwijderen, schoonmaken en ontsmetten binnen een stedelijke en/of landelijke omgeving
5. Perceel
PerceelLOT-0001
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: sim
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 90600000 Serviços de saneamento e limpeza em áreas urbanas ou rurais, e serviços conexos
Lote: LOT-0001
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: da
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 90600000 Storitve čiščenja in sanitarne storitve v urbanih ali podeželskih območjih in pripadajoče storitve
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: ZP-271/ 40 / WIK-RK / 2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: ja
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90600000 Rengöring, hygienisering och tillhörande tjänster i tätort och på landsbygden
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001