2. Řízení
Řízení
Název: DOSTAWA CZTERECH FABRYCZNIE NOWYCH SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH TYPU HAKOWIEC dla Zakładu Gospodarki Odpadami S.A. w Bielsku-Białej
Popis: Przedmiotem zamówienia jest dostawa czterech fabrycznie nowych, (tzn. wyprodukowanych nie wcześniej niż w 2026 r.), nieuszkodzonych samochodów ciężarowych wyposażonych w urządzenia hakowe do przewozu kontenerów. Przedmiot zamówienia obejmuje również usługi pozostające w związku z realizowaną dostawą, w szczególności uruchomienie, szkolenie personelu Zamawiającego w zakresie obsługi i eksploatacji pojazdów, obecność przedstawiciela Wykonawcy przy rozruchu oraz serwis gwarancyjny. Samochody przystosowane do ruchu prawostronnego. Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć przedmiot zamówienia na swój koszt i własne ryzyko na adres Zamawiającego (Zakład Gospodarki Odpadami S.A. w Bielsku-Białej, ul. Krakowska 315 d, 43-300 Bielsko-Biała). Wykonawca odpowiedzialny jest za jakość przedmiotu zamówienia, zgodność z warunkami technicznymi i jakościowymi opisanymi dla przedmiotu zamówienia. Wymagana jest należyta staranność przy realizacji zobowiązań umowy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ Opis Przedmiotu Zamówienia. W celu potwierdzenia, że oferowana dostawa odpowiada wymaganiom technicznym określonym przez Zamawiającego w Opisie Przedmiotu Zamówienia Załącznik nr 1 do SWZ, Wykonawca zobligowany jest dołączyć do oferty opis urządzenia sporządzony na podstawie informacji i wymagań Zamawiającego określonych w Załączniku nr 10 do SWZ Parametry techniczne przedmiotu zamówienia. Termin wykonania: 190 dnia od daty zawarcia umowy. Minimalny, wymagany okres gwarancji jakości i rękojmi na oferowany przedmiot zamówienia wynosi:na podwozie 24 miesiące pełnej gwarancji licząc od daty odbioru przedmiotu zamówienia; na zabudowę 24 miesiące pełnej gwarancji licząc od daty odbioru przedmiotu zamówienia. Szczegółowy zakres praw i obowiązków Wykonawcy reguluje Projekt Umowy (Załącznik nr 8 do SWZ).
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 34144511 Vozidla pro sběr odpadků
5. Část
Část: LOT-0001
2. Procedure
Procedure
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 34144511 Renovationsvogne
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
2. Verfahren
Verfahren
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144511 Müllfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 34144511 Vehículos de recogida de basuras
5. Lote
Lote: LOT-0001
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 34144511 Jäteautot
5. Osa
Osa: LOT-0001
2. Procédure
Procédure
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 34144511 Bennes à ordures
5. Lot
Lot: LOT-0001
2. Postupak
Postupak
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 34144511 Vozila za skupljanje otpada
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
2. Eljárás
Eljárás
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 34144511 Hulladékgyűjtő járművek
5. Rész
Rész: LOT-0001
2. Procedura
Procedura
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 34144511 Autoveicoli per la raccolta di rifiuti
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
2. Procedūra
Procedūra
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 34144511 Atliekų rinkimo transporto priemonės
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 34144511 Atkritumu savākšanas mašīnas
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
414284-2026 - Kompetizzjoni
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Provvisti
2. Proċedura
Proċedura
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattProvvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 34144511 Vetturi għaż-żibel
5. Lott
LottLOT-0001
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 34144511 Veículos para recolha de lixo
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 34144511 Vehicule de colectare a deşeurilor menajere
2. Postup
Postup
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 34144511 Vozidlá na odvoz smetí
5. Časť
Časť: LOT-0001
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 34144511 Vozila za odvoz odpadkov
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
2. Förfarande
Förfarande
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34144511 Sopbilar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001