2. Řízení
Řízení
Název: Leermiddelen VMBO
Popis: De opdracht betreft het adviseren over leermiddelen voor het VO, het leveren van de betreffende leermiddelen en het uitvoeren van diensten omtrent het gefaciliteerd leermiddelenfonds voor de twee VMBO locaties van De Rooi Pannen in Tilburg en Eindhoven. Het betreft hier leermiddelen met uitzondering van eigen methodes, VO-content, gratis content, niet door inschrijver te leveren leermiddelen en pilots. Onderdeel van de opdracht is ook het ondersteunen bij het realiseren van een leermiddelenbeleid voor De Rooi Pannen. Zie leidraad
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 22111000 Školní knihy
5. Část
Část: LOT-0000
Interní identifikátor: 1
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Leermiddelen VMBO
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 22111000 Schulbücher
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Τίτλος: Leermiddelen VMBO
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 22111000 Σχολικά βιβλία
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0000
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 1
2. Procedure
Procedure
Title: Leermiddelen VMBO
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 22111000 School books
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Leermiddelen VMBO
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 22111000 Libros escolares
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
2. Menetlus
Menetlus
Pealkiri: Leermiddelen VMBO
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 22111000 Kooliraamatud
5. Osa
Osa: LOT-0000
Sisemine tunnus: 1
2. Procédure
Procédure
Titre: Leermiddelen VMBO
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 22111000 Livres scolaires
Identifiant interne: 1
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Teideal: Leermiddelen VMBO
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0000
Aitheantóir inmheánach: 1
2. Postupak
Postupak
Naslov: Leermiddelen VMBO
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 22111000 Školske knjige
5. Grupa
Grupa: LOT-0000
Interna identifikacijska oznaka: 1
2. Eljárás
Eljárás
Cím: Leermiddelen VMBO
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 22111000 Iskolai könyv
5. Rész
Rész: LOT-0000
Belső azonosító: 1
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Leermiddelen VMBO
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 22111000 Skolas grāmatas
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Iekšējais identifikators: 1
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 22111000 Schoolboeken
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
2. Procedură
Procedură
Titlu: Leermiddelen VMBO
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 22111000 Cărţi şcolare
Identificator intern: 1
2. Postup
Postup
Názov: Leermiddelen VMBO
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 22111000 Knihy pre školy
5. Časť
Časť: LOT-0000
Interný identifikátor: 1
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 22111000 Šolske knjige
5. Sklop
Sklop: LOT-0000
Notranji identifikator: 1